Tarkett Polska

Orzechowo

Opinie o Tarkett Polska

anonim 2010-09-02 10:56:39
ta firma jest beznadziejna kiedyś przyjemnie sie tam pracowało a teraz strasznie zwykły człowiek jest niedoceniony tylko znajomośći coś dadzą nie liczy się wiedza i umiejetności :( smród nie tylko nie tarkett ja już zmieniłem prace nie polecam zmarnowane 2 lata w tej firmie
ktoś 2010-12-12 13:35:12
brygadzistami w tej firmie są osoby bez przygotowania praktycznego ani teoretycznego z układami rodzinnymi .byli pracownicy myjni samochodowych któży nigdy samodzielnie nie pracowali na obrabiarkach w przemyśle drzewnym lub przyuczeni do zawodu ślusarz preferowani pracownicy w innych kierunkach niż drzewnych
zalll 2010-12-14 13:37:49
jednak nie wszyscy moga pozwolic sobie na dojezdzanie do pracy wiec ja ciesze sie ze mam prace na miejscu i nie narzekam. Wiadomo ze placa i warunki pracy nie sa wymarzone ale gdybym mial dojezdzac za marne 100zl wiecej...
gówniana firma 2011-01-24 13:25:49
dajcie sobie spokój nie warto tu pracować
ktoś 2011-01-25 10:42:49
co do pana kierownika (usunięte przez administratora) niech ktoś sprubuje kupić braki lameli.Nie do kupienia .Można kupić tylko w Jarocinie Przez firmę Wałkowski parkiety na Allegro z montażem tz. braki nie maja nic wspulnego z brakami od lipca można też nabyć tam deskę litą.Po przejęciu nstępnego wydziału asortymęt pana (usunięte przez administratora) się zwiękrzył
jeniec auschwitz 2011-01-27 20:22:10
kolezanki i koledzy ........ nie zapominajmy o panu (usunięte przez administratora) ktory bierze wszystko i wykupuje towar sprzed nosa innym - wiecznie cos zarezerwowane przez tego pana, juz nie wspomne o rezerwacje na opal przez obszerna rodzinke (usunięte przez administratora) ktora tez pracuje z nami - no coz - w blokach zimno - trzeba palic
wstyd i chanba
pracuje w tej firmie prawie 10 lat i zauwazylem jedno - waly krecone przez kierownictwo, innych biorowych i niektorych pracownikow ktorzy maja wszystko w leju prowadza nas do samozniszczenia

xxx 2011-01-27 21:49:44
Chyba nie bardzo wiesz co piszesz. Pozdrawiam
wychowanek patologiiiiii 2011-01-27 21:55:49
(usunięte przez administratora) tarkett polska do prezesa niech pan cos zrobi a nie wstyd przynosi pan razem z ta firma ludzia ktorzy tam pracuja mysli pan ze bony i grusza da nam jesc - wasze obliczanie norm to zenada nie da sie na tym złomie zrobic nic wiecej i tak wypruwamy flaki z tych maszyn(moze taki pan niechcielski zrobi norme przez tydzien nocek to sie zycia nauczy) a prosba do kierownika o czesci do maszyny spotyka sie z odpowiedzia tak wiem wszystko zrobimy 7 miesiecy i zrobił wystawke na kasty do opału obkleił cala hale instrukcjami ktorych sam nie przestrzega gdzie maski do sprzatania ?(maska ta jest maska jednorazowego uzytku)
xxxx 2011-01-27 22:00:47
od straszenia to sa duchy pozdrawiam ;)) strachu i pieniedzy nigdy nie miałam
...... 2011-01-28 13:49:24
analfabetyzm się szerzy..
ludzie, którzy nie znają podstaw ortografii wypowiadają się ośmieszając samych siebie..

pozdro
..........magister blokers 2011-01-28 20:28:09
bo to ludzie z ulicy na ktorej ty bys nie przezyl/a - dnia głaskane dzieci boga pieniążków jeszcze troche sami bedziecie robic sami na siebie kazdy z biura niech otworzy wlasny interes a zdechnie w ciagu 3 miesiecy
zadowolony 2011-01-29 19:14:50
Szanowni Panie i Panowie pierwszy raz się spotykam z zespołem Ludzi, którzy (usunięte przez administratora) w swoje gniazdo przytoczę kilka przykładów. 1.Wypłaty wypłacane na czas. 2.Gdyby nie pan Prezes nikt by w Orzechowie nie słyszał o firmie Turketti 3.Warunki pracy wprost idealne [poznajcie inne zakłady a potem oceniajcie] 4.Dt.Spraw BHP podajcie przykłady, co jest nie tak a potem oceniajcie. 5.Przekręty czy są jakieś trzeba wpierw je udowodnić a potem oceniać 6. Co do pana (usunięte przez administratora) każdy z pracowników ma możliwość zakupu z naszej firmy? Wystarczy się zapisać na listę i spokojnie czekać, co wiem ani Prezes ani Kierownicy Nikomu nic nie odmówili o ile jest to zgodne z ustaleniami zakładowymi. 7.A co do kierowników oni są zatrudnieni do wykonywania zadań i obowiązków Powierzonych przez zarząd nie będzie ich będą inni. Może gorsi 8.Przecierz nikt nikogo tutaj nie trzyma możecie poszukać innej firmy, Która spełni wasze wymagania? I na koniec DOCENIAJCIE TO, CO MACIE, BO MOŻNA TO W KAŻDEJ CHWILI STRACIĆ

xxx 2011-01-29 22:23:20
Jak Ci nie pasuje to się zwolnij jeden z drugim. Trzyma Was tu ktoś? Zapraszam do pracy u prywaciarza 12 lub 14 h, zapłaci Wam za 8 (jeśli zapłaci w ogóle). Szkoda mi Was. Jeśli jest tak źle , to dlaczego tu jeszcze pracujecie???? Nie chcecie się zwolnić??? Nie chce się pracować? Żal mi Was!!! Pewnie jeszcze tu pracujecie, bo to jedyna firma która płaci na czas i gdyby nie tarkett to nie mielibyście nic!!! Ciekawe czy ktoś z tego forum ma odwagę, żeby złożyć wypowiedzenie?????????Przecież jest tak źle w tarkecie!!
xxx 2011-01-29 22:41:34
Wiecie co, podziwiam Was. Walczycie sami ze sobą. Naprawdę jest mi przykro, bo Polacy (a jestem jednym z Was) to dziwny naród. Życzę powodzenia i wyjeżdżam z tego kraju. Pzdr
sen 2011-01-29 22:52:22
Jak nie pasuje praca w tej firmie to[usunięte przez moderatora].na bezrobocie ha ha
aaaaaaaaaaa 2011-01-29 22:54:22
Won z tej firmy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie pasi to wyjazd !!!!
zadowolony ciekawe z czego ???? 2011-01-29 22:56:00
bhp_____ wózek spalinowy na hali ,zapylenie ,(nie jest w normie pewnie chcesz znac wartosci przekroczone) zle odpylanie maszyn niesprawne stopy uszkodzone osłony czesci wirujących , wystajace elementy zposadzki zle zabezpieczone przewody wys nap,brak sprawnych narzedzi do wymiany głowic zuzyte elementy maszyn zagrażające bezpieczenstwu brak miejsc i odkurzaczy do odpylania odziezy (brak czasu)brak masek ,brak okularow brak odziezy ktora przysluguje raz w roku , brak wody utlenionej w apteczkach brak opatrunków brak zdrowego myslenia takich jak ty ktorzy wypisuja 10 przykazan jak wejsc w tyłek prezesowi prawda jest taka ze nie narzekaja ci ktorzy sa przy korycie nie ze wzgledu na umiejetnosci tylko na ich brak nadrabiasz niewiedze lizaniem [usunięte przez moderatora]
666 2011-01-29 22:58:23
twardy kolego jestes[usunięte przez moderatora]w klawiature
git 2011-01-29 22:59:09
To zwolnij sie baranie
aaa 2011-01-29 23:00:44
Każdy jest twardy pisząc. Nie uważasz?
666 2011-01-29 23:02:00
ty zadowolona niedlugo bedziesz pracowac na 4 zmiany wiec [usunięte przez moderatora]
crazy 2011-01-29 23:10:08
szczerze?takiej bandy palantów na tym forum jeszcze nie widziałem
nie musze sie przedstawiac kazdy wie kim jestem 2011-01-29 23:13:11
nie musze sie przedstawiac kazdy wie kim jestem
ZADOWOLONA 2011-01-29 23:13:54
Zgadzam się z wypowiedzią,,zadowolonego'' on ma rację nikt was nie trzyma na siłę.Dlaczego o tych wszystkich żalach nie powiecie wprost Prezesowi?Każdy jest mądry jak pozostaje anonimowy.Ja jestem dumna że pracuję w Tarkett Polska a zapewniam was że nie pracuję w biurze tylko tak jak wy wszyscy na produkcji.ZADOWOLONA!!!!!!!!!!!!!!!
progres 2011-01-29 23:39:13
widzę ze mamy tu plejadę gwiazd pouczają ,uczą pisać same zdolniachy moze zle przecinek gdzies postawiłem moze czegos sie naucze od kolegi kolezanki ?? walczcie na forum to takie zabawne moze ktos jeszcze zjedzie kogos kogo sie boi tu mozna wszystko do dzieła hejterki
progres 2011-01-29 23:41:33
łapa w góre ci którzy mieszkaja z mamusią i kasy im starcza w wielkiej firmie
666 2011-01-29 23:45:20
a kto zaczął rozpisywać się na forum? same GWIAZDY
666 2011-01-29 23:51:45
Cóż.... poziom poniżej zera. Ale to nie nowość. Dlatego kończę. Pa
ula 2011-01-29 23:54:30
Chciałam tylko zapytać do czego zmierzają te wypowiedzi na forum???
nobi 2011-01-29 23:57:04
Syf sie robi
biurwa 2011-01-30 00:17:17
może prezes to przeczyta...
gość0 2011-01-30 00:20:15
w firmie zostaną same przydupasy a trochę ich tam jest :)
zadowolony 2011-01-30 15:09:40
zadowolony ciekawe z czego ???? - 2011-01-29 22:56:00

bhp_____ wózek spalinowy na hali ,zapylenie ,(nie jest w normie pewnie chcesz znac wartosci przekroczone) zle odpylanie maszyn niesprawne stopy uszkodzone osłony czesci wirujących , wystajace elementy zposadzki zle zabezpieczone przewody wys nap,brak sprawnych narzedzi do wymiany głowic zuzyte elementy maszyn zagrażające bezpieczenstwu brak miejsc i odkurzaczy do odpylania odziezy (brak czasu)brak masek ,brak okularow brak odziezy ktora przysluguje raz w roku , brak wody utlenionej w apteczkach brak opatrunków brak zdrowego myslenia takich jak ty ktorzy wypisuja 10 przykazan jak wejsc w tyłek[usunięte przez moderatora]prawda jest taka ze nie narzekaja ci ktorzy sa przy korycie nie ze wzgledu na umiejetnosci tylko na ich brak nadrabiasz niewiedze lizaniem [usunięte przez moderatora]

Co do bhp masz chłopie takie coś jak karta zgłoszenia sytuacji niebezpiecznej?
Napisz tam o ile potrafisz tylko tam byś musiał się podpisać!
I każdy by wiedział, kim jesteś Wpierw powinieneś poprasować w sąsiedniej firmie
To byś mógł ponarzekać. Mały staż pracy się kłania i chyba jest to twój pierwszy zakład
Pracy, który cię przygarnął
123 2011-01-30 16:29:09
Witam..
a co sądzicie na temat premii kwartalnej???
fakt że mają być 8% od stawki....ale gdzie sprawiedliwość!!!
kto ma wysoką stawkę będzie miał wyższą premię.....a o pupilach już nie wspomnę.
Zostaw swoją opinię o Tarkett Polska - Orzechowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tarkett Polska