Opinie o Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowo

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowo

Tarkett Polska właśnie rekrutuje w mieście Orzechowo. Nie wiecie, czy poszukują pracowników także w innych lokalizacjach?

prometeusz
@Ina

Firma nie upada, ma się dobrze. Problemem jest to że w orzechowie produkuje się podłogi drewniane, na które rynek się załamał ze względu na ceny surowca i coraz lepsze alternatywy dla drewna. Trzon sprzedaży firmy to panele winylowe, których nie produkuje się w Orzechowie. Celem nowej strategii firmy jest pobudzenie sprzedaży drewna ale czy to się uda to czas pokaże.

Janusz

To chyba do biura, bo na produkcji są zwolnienia, bo nie ma pracy...

Jolanta
@Janusz

Ojej, to ile osób zwolnili na przestrzeni miesiąca? W ogóle to jaki jest powód tego, że im produkcja stoi, brak klientów?

Janusz
@Jolanta

W marcu ponad 20. W maju też mają być zwolnienia. Nie ma zamówień, nie ma pracy.

Wanda Nowy wpis
@Janusz

Odprawy przynajmniej dają przy tych zwolnieniach? Czy zwalniają tylko tych, którym się odprawa nie należy?

Fggh Nowy wpis
@Wanda

Tak, dają odprawy

Ina Nowy wpis
@Fggh

Czyli to oznacza, że firma upada i nie będzie nowych rekrutacji? A ta sytuacja ze zwolnieniami ma miejsce tylko na produkcji, czy w biurze też?

prometeusz Nowy wpis
@Ina

XN

To ile osób jeszcze zaraz będzie na bezrobociu?

Marzena
@XN

A coś się dzieje znowu? Ktoś pisał już 2 lata wcześniej, że ludzie sami rezygnowali. Ale raczej nikt w tych czasach by sam się na to nie decydował.. :/ Chyba, że to firma teraz zwalnia?

XN
@Marzena

Ależ oczywiście, że firma zwalnia. Pracownicy są niepotrzebni to ich zwalnianą, szkoda, że biurowych wszystkich zostawiają jak nie mają co robić.

Jakub
@XN

Ale jakiś powód tych zwolnień jest? Bo tak dziwnie, że nagle zwalniają. Roboty mniej, czy po prostu cięcia kosztów? Muszę się dowiedzieć, bo akurat ja planuję znaleźć nową pracę i tak się rozeznaję czy w ogóle tu się pchać.

Jan
@Jakub

Nie ma pracy. Praktycznie od września poprzedniego roku jest roboty na pół gwizdka

...

Prawda jest to że znieśli cztery zmiany i pracujecie po 4 dni?

Barbara
@...

odpowie ktoś? sama bym była ciekawa czy to prawda a jeśli tak to w jaki sposób jest to zorganizowane. Sporo się zmieniło przy tym w warunkach zatrudnienia?

Edek kanapka
@...

System czterobrygadowy jest usuniety jak na razie, jest normalnie trzy zmiany od poniedziałku do piątku, choć na niektórych liniach mądrzy inaczej z biur chcą znowu czterobrygadówke

X

No to pierwsza fala wypowiedzeń poszła:) ciekawe czy teraz firma zmądrzeje i chociaż zadba o aktualnych pracowników finansowo bo podwyżki dla tych wybranków tylko pogorszą sytuacje czy tez zainwestują kolejne grube miliony w beznadziejne płotki, brameczki i będą patrzeć jak reszta odchodzi

Ziutek
@X

I zainwestowali ale nie w bezsensowne płotki, a w nowe buty, w nową odzież roboczą, badania do pracy w tym też w Poznaniu, albo inna firma sprawdza gaśnice. Czy to nie wydaje się dziwne...

Www

Ruszył już spacer po firmie i chodzenie wkoło maszyny ....

@Www

To są obowiązki :)? Czy o co chodzi?

Grzyb

Olek wracaj. Bylez prawdziwym liderem

Boro
@Grzyb

Poprzedni dyrektor mial klase, ten traktuje pracownikow jak przedmioty

Szok
@Boro

Pytanie czy gościu ma wygląd na dyrektora? Chodzi w bluzach jak małe dziecko, a gdzie garnitur? Zero klasy. Ta firma to jedno wielkie kolesiostwo KMWTW.

2022

Zycze nam wszytskim zeby wrócil stary pozadny dyrektor przez duze (usunięte przez administratora) Olek byles gosciem, wracaj!!

Jerzy
@2022

A co ci z obecnym nie pasuje? :P Tylko spokojnie, żeby nie ocenzurowało połowy wypowiedzi! :D

Kiko
@Jerzy

No właśnie co niby może nie pasować? :D

Wośp
@Kiko

Jego strój, proponuje zrobic zbiorke na garnitur do niego.

Mmmm
@Szok

Wygląd jest mało ważny nie strój tylko mózg trzeba mu kupić

Renata
@Mmmm

Hm, ale że o co chodzi? Jak to wpływa na Was jako pracowników? Strój to i moim zdaniem się nie liczy, ale już Twego zarzutu to nie do końca rozumiem :)

Lawka
@Renata

Przestan mu wlazic w dupccie to zrozumiesz

...

Pracownicy na halach produkcyjnych duszą się w maskach a biurowi w biurach bez masek siedzą!

Li

To prawda

Katarzyna
@...

Czyli panują różne zasady w różnych działach? Czy tam w biurze po prostu ich nie przestrzegają? :/ Faktycznie na produkcji musi być ciężko w maseczkach... Nie zaoferowali wam np przyłbic?

Ziutek
@Katarzyna

Nie, dali 2 maski na całą pandemię, mamy chodzić w brudnych i wdychać pył drewna który osiada na tych maskach

....
@Katarzyna

Te maski nic nie dają i pokazują tylko kto rządzi nad pracownikami. Maski są tylko po to żeby was zniewolić ... A wy się dajecie trzeba się postawić !!! Bo inaczej miska ryżu i maska!!! No bo w biurach ich nie noszą !!!

Emilia
@Ziutek

czy teraz tez musicie chodzic w maskach czy pozwolono już chodzic bez skoro niby pandemii już nie ma?

Sasiad

Sąsiady dostaliście podwyżkę z początkiem roku?bo my wszyscy otrzymaliśmy.

Czym w Tarkett Polska zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

X

Więcej zabiorą niż dadzą

pracownik.

Pomyśl, dlaczego się ogłaszają przez cały rok że potrzebują :operatorów maszyn, wózkowych, mechaników, elektryków??? (Elektrycy nie wytrzymują psychicznie przez kierownika który donosi na wszystkich do dyrektora) Ludzie przejrzeli na oczy i uciekają z tej firmy a nowi nie chcą tam pracować-dlaczego??? Pensja najniższa krajowa a do tego pracownicy są gnębieni i wyzyskiwani ,a na końcu i tak Cię zwolnią jak za dużo będziesz żądać i mówić. Co się stało z tą firmą???, kiedyś nieliczni mogli tam pracować i ludzie szanowali pracę bo byli doceniani a nie traktowani jak typowe robole. Szkoda czasu i zdrowa aby tam pracować, zszargają Ci nerwy.

@pracownik.

Obecny dyrektor doprowadził do takiej sytuacji że nie mają nowych pracowników. Musiał by się dużo nauczyć od poprzednika jak traktować ludzi, za czasów (usunięte przez administratora) już dawno by wyjechał na taczce za bramę.

nowy

Wszyscy go znają i wiedzą że nic nie umie tylko kablować na innych a kierownikiem został przez przypadek ponieważ w tej firmie pracuje ktoś o tym samym imieniu i nazwisku.

Gbur
@Marek

Moze interwencja PIP?

Byly

To jest prawdziwy cud że tam jeszcze ludzie pracują bo nikogo nie szanują sorki poza kilkoma osobami co gnój... Innych między innymi pak kierownik elektry..... A dodatki są zabierają premie

Ja.

Kupiłem czarny ciągnik za odpady z tarkettu. Jupi

...

Dlaczego firma nie zainwestuje w szybkie testy w celu sprawdzenia czy ktoś zakażony jest ! Lepiej zakupić jakieś plotki, łańcuszki i furtki. A zdrowie ludzi nie ważne niech zarażają się wzajemnie.

mario

Jak to jest z odpadami paneli mozna kupowac

SW
@mario

zapytaj gościa co wywozi odpady do utylizacji, na pewno coś się znajdzie w 1klasie

...

Siema sąsiady wszyscy dostali dodatkową premię czy tylko zasłużeni?

Haha

Uwierz mi że czterobrygadowka ma swoje wady i zalety i nie chodzi o ten śmieszny dodatek tylko o to że ma się np 2 nocki zamiast 5. Po drugiej zmianie, jak następnie nocka to ma się cały dzień dla siebie . A tak w ogóle co to za wpis, jeżeli ktoś lubi tarket i nie może bez niego żyć to osobista sprawa tej osoby

Szok
@Haha

Piszesz ze 4 brygadówka jest fajna, ale zauważ że weekend masz zawsze po nocce to daje 1,5 dnia wolnego, bo trochę musisz odespać. Po za tym jak by chodzili wszyscy to ok, a nie parę osób a reszta siedzi w domu i ma wolne weekendy.

Rysio

A za jaką stawkę te miejscówki ?

@Rysio

Raczej za najniższa?

GAGA

Jak tam w firmie? Słuchy doszły że dwa miejsca się zwolniły?

Jak długo trwa proces awansu w Tarkett Polska?

Ghhg

Proces czego? Awans dostają tylko ci co wchodzą w tyłek kierownikom ;)

Albo trzymają rękę ... Zwłaszcza liderzy:D

K

Hit roku jak długo trwa awans ????????brawo

A co to jest awans?

Eduardo
@Ghhg

A co jak ktoś ni jest gejem i nie lubi komuś w tyłek można awansować ciężką pracą ?

@Eduardo

Ciężka praca w tej firmie zrobisz z siebie (usunięte przez administratora)

Boro

Olek wracaj za ciebie to sie chcialo do roboty przychodzić

....

Nie którzy kochają te firmę i maszyny brakuje wam klęczników w biurach:D

...

Jak tam wszyscy dostali podwyżki sąsiady czy nadal robicie za miskę ryżu...

Robotnik
@...

Wszyscy dostali i starczy na kilka misek ryżu sąsiady więc nie jest tak źle jak u was .....

Brak słów
@Robotnik

Ciekawe czy tak starczy jak większość dostała po 30zl brutto !!!! To jest jedna najgorszych firm w okolicy Środy Wielkopolskiej i Wrześni.

Zostaw merytoryczną opinię o Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział - Orzechowo

• Jak się pracuje w Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział?

Zobacz opinie na temat firmy Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział?

Kandydaci do pracy w Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042