Tarkett Polska

Orzechowo

Opinie o Tarkett Polska

anonim 2010-09-02 10:56:39
ta firma jest beznadziejna kiedyś przyjemnie sie tam pracowało a teraz strasznie zwykły człowiek jest niedoceniony tylko znajomośći coś dadzą nie liczy się wiedza i umiejetności :( smród nie tylko nie tarkett ja już zmieniłem prace nie polecam zmarnowane 2 lata w tej firmie
ktoś 2010-12-12 13:35:12
brygadzistami w tej firmie są osoby bez przygotowania praktycznego ani teoretycznego z układami rodzinnymi .byli pracownicy myjni samochodowych któży nigdy samodzielnie nie pracowali na obrabiarkach w przemyśle drzewnym lub przyuczeni do zawodu ślusarz preferowani pracownicy w innych kierunkach niż drzewnych
zalll 2010-12-14 13:37:49
jednak nie wszyscy moga pozwolic sobie na dojezdzanie do pracy wiec ja ciesze sie ze mam prace na miejscu i nie narzekam. Wiadomo ze placa i warunki pracy nie sa wymarzone ale gdybym mial dojezdzac za marne 100zl wiecej...
gówniana firma 2011-01-24 13:25:49
dajcie sobie spokój nie warto tu pracować
ktoś 2011-01-25 10:42:49
co do pana kierownika (usunięte przez administratora) niech ktoś sprubuje kupić braki lameli.Nie do kupienia .Można kupić tylko w Jarocinie Przez firmę Wałkowski parkiety na Allegro z montażem tz. braki nie maja nic wspulnego z brakami od lipca można też nabyć tam deskę litą.Po przejęciu nstępnego wydziału asortymęt pana (usunięte przez administratora) się zwiękrzył
jeniec auschwitz 2011-01-27 20:22:10
kolezanki i koledzy ........ nie zapominajmy o panu (usunięte przez administratora) ktory bierze wszystko i wykupuje towar sprzed nosa innym - wiecznie cos zarezerwowane przez tego pana, juz nie wspomne o rezerwacje na opal przez obszerna rodzinke (usunięte przez administratora) ktora tez pracuje z nami - no coz - w blokach zimno - trzeba palic
wstyd i chanba
pracuje w tej firmie prawie 10 lat i zauwazylem jedno - waly krecone przez kierownictwo, innych biorowych i niektorych pracownikow ktorzy maja wszystko w leju prowadza nas do samozniszczenia

xxx 2011-01-27 21:49:44
Chyba nie bardzo wiesz co piszesz. Pozdrawiam
wychowanek patologiiiiii 2011-01-27 21:55:49
(usunięte przez administratora) tarkett polska do prezesa niech pan cos zrobi a nie wstyd przynosi pan razem z ta firma ludzia ktorzy tam pracuja mysli pan ze bony i grusza da nam jesc - wasze obliczanie norm to zenada nie da sie na tym złomie zrobic nic wiecej i tak wypruwamy flaki z tych maszyn(moze taki pan niechcielski zrobi norme przez tydzien nocek to sie zycia nauczy) a prosba do kierownika o czesci do maszyny spotyka sie z odpowiedzia tak wiem wszystko zrobimy 7 miesiecy i zrobił wystawke na kasty do opału obkleił cala hale instrukcjami ktorych sam nie przestrzega gdzie maski do sprzatania ?(maska ta jest maska jednorazowego uzytku)
xxxx 2011-01-27 22:00:47
od straszenia to sa duchy pozdrawiam ;)) strachu i pieniedzy nigdy nie miałam
...... 2011-01-28 13:49:24
analfabetyzm się szerzy..
ludzie, którzy nie znają podstaw ortografii wypowiadają się ośmieszając samych siebie..

pozdro
..........magister blokers 2011-01-28 20:28:09
bo to ludzie z ulicy na ktorej ty bys nie przezyl/a - dnia głaskane dzieci boga pieniążków jeszcze troche sami bedziecie robic sami na siebie kazdy z biura niech otworzy wlasny interes a zdechnie w ciagu 3 miesiecy
zadowolony 2011-01-29 19:14:50
Szanowni Panie i Panowie pierwszy raz się spotykam z zespołem Ludzi, którzy (usunięte przez administratora) w swoje gniazdo przytoczę kilka przykładów. 1.Wypłaty wypłacane na czas. 2.Gdyby nie pan Prezes nikt by w Orzechowie nie słyszał o firmie Turketti 3.Warunki pracy wprost idealne [poznajcie inne zakłady a potem oceniajcie] 4.Dt.Spraw BHP podajcie przykłady, co jest nie tak a potem oceniajcie. 5.Przekręty czy są jakieś trzeba wpierw je udowodnić a potem oceniać 6. Co do pana (usunięte przez administratora) każdy z pracowników ma możliwość zakupu z naszej firmy? Wystarczy się zapisać na listę i spokojnie czekać, co wiem ani Prezes ani Kierownicy Nikomu nic nie odmówili o ile jest to zgodne z ustaleniami zakładowymi. 7.A co do kierowników oni są zatrudnieni do wykonywania zadań i obowiązków Powierzonych przez zarząd nie będzie ich będą inni. Może gorsi 8.Przecierz nikt nikogo tutaj nie trzyma możecie poszukać innej firmy, Która spełni wasze wymagania? I na koniec DOCENIAJCIE TO, CO MACIE, BO MOŻNA TO W KAŻDEJ CHWILI STRACIĆ

xxx 2011-01-29 22:23:20
Jak Ci nie pasuje to się zwolnij jeden z drugim. Trzyma Was tu ktoś? Zapraszam do pracy u prywaciarza 12 lub 14 h, zapłaci Wam za 8 (jeśli zapłaci w ogóle). Szkoda mi Was. Jeśli jest tak źle , to dlaczego tu jeszcze pracujecie???? Nie chcecie się zwolnić??? Nie chce się pracować? Żal mi Was!!! Pewnie jeszcze tu pracujecie, bo to jedyna firma która płaci na czas i gdyby nie tarkett to nie mielibyście nic!!! Ciekawe czy ktoś z tego forum ma odwagę, żeby złożyć wypowiedzenie?????????Przecież jest tak źle w tarkecie!!
xxx 2011-01-29 22:41:34
Wiecie co, podziwiam Was. Walczycie sami ze sobą. Naprawdę jest mi przykro, bo Polacy (a jestem jednym z Was) to dziwny naród. Życzę powodzenia i wyjeżdżam z tego kraju. Pzdr
sen 2011-01-29 22:52:22
Jak nie pasuje praca w tej firmie to[usunięte przez moderatora].na bezrobocie ha ha
aaaaaaaaaaa 2011-01-29 22:54:22
Won z tej firmy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie pasi to wyjazd !!!!
zadowolony ciekawe z czego ???? 2011-01-29 22:56:00
bhp_____ wózek spalinowy na hali ,zapylenie ,(nie jest w normie pewnie chcesz znac wartosci przekroczone) zle odpylanie maszyn niesprawne stopy uszkodzone osłony czesci wirujących , wystajace elementy zposadzki zle zabezpieczone przewody wys nap,brak sprawnych narzedzi do wymiany głowic zuzyte elementy maszyn zagrażające bezpieczenstwu brak miejsc i odkurzaczy do odpylania odziezy (brak czasu)brak masek ,brak okularow brak odziezy ktora przysluguje raz w roku , brak wody utlenionej w apteczkach brak opatrunków brak zdrowego myslenia takich jak ty ktorzy wypisuja 10 przykazan jak wejsc w tyłek prezesowi prawda jest taka ze nie narzekaja ci ktorzy sa przy korycie nie ze wzgledu na umiejetnosci tylko na ich brak nadrabiasz niewiedze lizaniem [usunięte przez moderatora]
666 2011-01-29 22:58:23
twardy kolego jestes[usunięte przez moderatora]w klawiature
Zostaw swoją opinię o Tarkett Polska - Orzechowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tarkett Polska