"Abler" Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o "Abler" Sp. z o.o.

kkk 2010-10-26 13:10
atmosfera fatalna, kasa-obiecuja sporo, dostajesz mało, bo kiepska sprzedaż...i tak co miesiąc...i tak wytrzymałem długo;)
sum 2016-05-20 15:59
a co powiecie o ich oddziale w Bydgoszczy? Kiedyś byłem tam na rozmowie o pracę z taką zadufana "kierowniczką" jeszcze tam jest?
sum 2016-05-20 16:00
pegerusssss 2016-10-18 16:09
FAktycznie kierowniczka z bydgoszczy to niech zmieni pracę bo zachowuje się jakby rozumy zjadła...... Kto nie wierzy niech sprawdzi....
Monocykl 2016-10-30 13:08
Abler to firma żywcem wzięta z reklamy z pracownikiem miesiąca, lecącej ostatnio w telewizji. Od ładnych paru lat trwa tam asortymentowa pląsawica i taniec św. Wita, marnie opłacani sprzedawcy ponoszą konsekwencje wszelkich zacięć i świecą oczami za błędy na górze, aż w końcu odchodzą, a zarząd ma się świetnie i żyje w iluzji firmy przyjaznej pracownikowi oraz w przekonaniu, że robi co do niego należy.
Natalia 2017-07-20 21:00
Hej, czy wśród forumowiczów są osoby zatrudnione na stanowiskach magazynierskich? Obecnie firma prowadzi rekrutację do Torunia, może ktoś z Was wypowie się w kwestii zatrudnienia? Oferta jest świeża więc może będzie ktoś zainteresowany aplikowaniem?
Jaaleks 2017-07-28 21:30
Wal śmiało :-)
No i powodzenia....:-)

Nie zamawiaj pizzy do pracy bo Cie oskarża ze towar ukradłes i stad miałeś pieniądze na pizzę
Buhhaaa
Norbi 2017-08-20 20:31
Mam nadzieję, że sytuacja w firmie jest dobra? Gdyby było inaczej z pewnością forum byłoby pełne negatywnych opinii. Mam jeszcze pytanie czy firma ma jakieś nowe oferty?
Zostaw swoją opinię o "Abler" Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Abler" Sp. z o.o.