Selene

Toruń

Opinie o Selene

bobek 2011-01-05 16:54:45
ogolnie słabo, zależy który salon, różni są ludzie. mała podstawa jak na duże miasta, mała premia (1 % do podziału na wszystkie osoby na salonie) przy czym nie liczmy na wysokie obroty bo towary drogie. mizerny przepływ informacji z góry na dół, cieżko się czegokolwiek dowiedzieć. kazdy pomysł świeżego pracownika jest szybko uwalany przez zasiedziałą starą gwardię.
Julka 2012-03-07 20:53:57
teraz to już są 2 progi 1% do podziału jak nie przekroczy się progu i 2,5% netto od obrotu do podziału na cały salon. Zarobki są strasznie małe i śmieszne. Nie którzy mają 1450 mniej od najniższej bo premie się liczą i wychodzi trochę więcej.
xxx 2012-03-14 16:17:13
Niestety to prawda...a będzie jeszcze gorzej,nowy szef niestety nie da zarobić więcej .. jeżeli już to mniej... Natomiast znajoma właściciela i jego syna , która w firmie uchodzi za "Pełnomocnika ds. handlu i marketingu" niestety kompletnie nie zna swoich obowiązków i niestety nie ma pojęcia o tej pracy, za każdym razem pokazuje i z resztą sama mówi o tymjaka jest nie kompetentna... ... dostała pracę po znajomości, poneważ jest córką znajomego właściciela firmy SELENE . TRAGEDIA... Jednym słowej ta firma to jedna wielka porażka ,BRAK JAKICHKOLWIEK STRUKTUR ORGANIZACYJNYCH I OSOBY ,KTÓRA BY ODPOWIEDNIO POKIEROWAŁA TĄ FIRMĄ ... Ja na miejscu właściciela wstydziłabym się pokazywać w salonach... Niestety nikomu nie polecam pracy w tej firmie...wyzysk,wyzysk i jeszcze raz wyzysk za... PSIE PIENIĄDZE !!!!
ciekawy 2012-03-19 11:07:53
witam

mógłby ktoś napisać jakie są zarobki na początek?
jula 2012-04-13 15:06:18
zgadzam się z przedmówcą xxx . Święta prawda, straszliwy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] , wyzysk i praca za psie pieniądze. Na początek 1500 i to wszystko plus grosze ze sprzedaży
ktos 2012-08-12 21:02:37
Zarobki bardzo mizerne tak naprawde czasem to najnizsza krajowa, nie da się z tego normalnie wyżyć. Nie polecam
były pracownik 2012-09-20 14:23:44
TRAGEDIA! TRAGEDIA!TRAGEDIA!!
Wyzysk na całego , zadnej premii motywacyjnej czy nawet uznaniowej ! Nie płaca stażowego ani nie ma pomocy socjalnej .!!! Pracuje sie za najniższa krajowa a jak jest premia 1% od netto to do podziału na cały salon tu mozna dorobic sie garba, chorego kręgosłupa przez dzwiganie tych cięzki materacy ,nikomu nie polecam bo am pracuja za psie pieniądze.
jakiś Ktoś 2014-03-26 21:14:00
Tak jak przedmówcy potwierdzam, praca ciężka, wszyscy muszą dźwigać, nie ma pomocy na salonach jest przeważnie tylko 1 osoba, także znikąd pomocy by dźwignąć materac. Rozkładanie i składanie oraz dźwiganie łóżek to też norma. A zarobki oczywiście najniższe. Kierownictwo hmmm szkoda gadać, region północny kierowniczka tragedia, kłamliwa baba w żywe oczy, w które zresztą nie patrzy gdy z nią się rozmawia, kierownik centrum ciut lepsza, kierownik południa - masakra szkoda słów o dyrekcji to już nawet szkoda pisać bo patrzy tylko na siebie. Ogólnie wykorzystują, chcą wyników i byś był DOBRYM sprzedawcą, sprzątaczką, magazynierem, kadrową i księgową za oczywiście marne wynagrodzenie z lichą premią, której oczywiście można nie dostać jeżeli nie wykonało się zadań i poleceń kierownictwa i dyrektorstwa. OGÓLNIE PRACY TAM NIE POLECAM CHYBA ZE SIE KTOS CHCE DOROBIC GARBA I STRACIĆ KRĘGOSŁUP. OCZYWIŚCIE JEŻELI KTOŚ NIE MA INNEGO WYJSCIA TO ZACZEPIĆ SIĘ NA CHWILĘ I SZUKAĆ INNEJ ROBOTY. zarobek najwyzszy jaki tam dostałam przy osiągnięciu drugiej premii to 1800 zł
ktosik 2015-09-17 20:52:58
Daj sobie spokój z tą pracą,uwstecznisz sie tam tylko,a juz nie wspomnę o tym ,ze będziesz; sprzedawcą,magazynierem, sprzątaczką,ogólnie odwalasz robotę tam za wszystkich,nadźwigasz się narobisz ,a nawet dziękuje nie usłyszysz,a o premii motywacyjnej zapomnij!Zarobki najniższe!obiecanki premii wyrobieniowej prawie nie do osiągnięcia ,a jak już się uda to śmieszny grosz,który możesz stracić jak się nie dostosujesz do regulaminu.Jeszcze możesz po innych miastach na zastępstwo jeździć! Stanowczo odradzam,szkoda czasu i zdrowia, podsumowując praca dla mało ambitnych,którzy lubia być r... w d...
tawo 2016-05-16 01:23:37
Jakie to żałosne że firma wrzuca pozytywne "komentarze" (czy raczej informacje o ogłoszeniach o pracę?) żeby poprawić swój kiepski wizerunek w branży. Przecież gołym okiem widać, że te parę ostatnich "informacji" jakich to pracowników szuka selene oferując takie świetne warunki pracy, napisał ktoś z firmy. Żenada...
Ona 2016-10-07 14:14:03
Wszedzie zarobki sa takie same. Najnizsza krajowa i czasem jakis marny procent od obrotu dzielony na pracownikow pod warunkiem ze sklep osiagnie prog. Czasami jest to prog niemozliwy do osiagniecia i sklepy nie osiagaja go przez caly rok. Ostatnio zwalnia sie sporo pracownikow bo przez lata pracy nie doczekali sie zadnej podwyzki (poza tymi rzadowymi zwiekszajacymi najnizsza krajowa). Wiec podsumowujac - praca za najnizsza krajowa.
Black 2016-10-08 16:29:20
Hahahaha ☺ firma probuje ratowac wizerunek dodajac pozytywne komentarze tutaj. Zenada...
wiadomosci 2016-10-14 13:29:40
Duza rotacja pracownikow, duze progi sprzedazowe, praca w roznych salonach na zastepstwach, to tylko dla kazdego jest przystanek, ogolnie caly czas jest brak pracownikow za najnizsza krajowa+premia (praktycznie nie do wyrobienia). Warto zdobyc doswiadczenie i uciekac do konkurencji.
gwiazda 2016-10-16 19:47:01
tam gdzie jest rotacja pracowników to niezbyt dobrze świadczy o pracodawcy, pracownicy uciekają,bo nie chcą wszystkiego robić za najniższą krajową. Zarobki najniższe!obiecanki premii wyrobieniowej prawie nie do osiągnięcia , jest wiele firm gdzie proponują lepsze warunki (np.na wejściu konkurencje oferuje większą podstawę + po pewnym czasie profity w postaci karnetów na siłownię, biletów do kina i atrakcyjne szkolenia dla pracowników - w Selenie brak). Ogólnie brak komunikacji między pracownikiem a górą, kierowniczki regionalne nie wszystko przekazują, brak osoby reprezentującej przywileje pracowników. Kierownicy sklepow od lat ci sami,brak szansy dla nowych pracowników. Zastanow sie dwa razy czy warto?
bastek 2016-10-17 15:36:40
@motel a skąd konkretnie niby się ta rotacja bierze? może przy okazji maSZ JAKIEś pomysły jak można zapobiec takiej rotacji? ciekawe też czy handlowcom są w stanie konkurencyjny system prowizyjny zaproponować
Zostaw swoją opinię o Selene - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Selene