Abramowicz budownictwo Sp zoo

Lublin

Opinie o Abramowicz budownictwo Sp zoo

anonim 2010-09-08 20:18:35
[usunięte przez moderatora] i człowiek z którym nie ma o czym rozmawiać po prostu nie polecam co do poziomu to tragedia niżej się nie da załatwiać spraw
nick 2010-09-20 19:39:26
racja, to zapijaczona, bankrutująca kanalia, i płaci na lewo kase
niewidoczny 2010-10-21 19:48:24
tak to całkowicie cham pozbawionych zasad i skrupułów dla ludzi i po za tym siniak i alkocholik nie polecam u niego pracy
werty 2010-11-18 09:40:14
ma milionowe długi na mieście
jamrozy 2010-11-30 14:51:54
poziom waszych opini świadczy o Was najczęściej pijakach budowlanych.
mirro 2011-01-02 18:45:16
kawal [usunięte przez moderatora] i pijaka ze go jeszcze ziemia nosi
lerek 2011-01-14 13:50:12
następny niezadowolony nierób żenada. nie psuj opinii innym zacznij od siebie
JAAA 2011-02-13 12:17:58
JEDNYM SŁOWEM OSZUST ,MA GDZIEŚ SWOICH PRACOWNIKÓW DZIĘKI KTÓRYM TA FIRMA JESZCZE FUNKCJONUJE ,
hehe 2011-02-14 20:20:18
hehe a co on jeszcze buduje?????????
DOBRA RADA 2011-02-24 14:19:43
POSTĘPOWANIE LUB WŁAŚCIWOŚCI , KTÓRE PONIŻAJĄ W OPINII PUBLICZNEJ LUB MOGĄ NARAZIĆ NA UTRATĘ ZAUFANIA POTRZEBNEGO DLA DANEGO STANOWISKA , ZAWODU LUB RODZAJU DZIAŁALNOŚCI JEST ŚCIGANE NA PODSTAWIE PRYWATNEGO AKTU OSKARŻENIA. SAKCJE ZA W/W PRZESTĘPSTWO TO GRZYWNA , KARA OGRANICZENIA WOLNOŚCI LUB POZBAWIENIA WOLNOŚCI DO LAT 2. SĄD MOŻE RÓWNIEŻ ORZEC OD SKAZANEGO NAWIĄZKĘ ZA TAKIE DZIAŁANIA.
NIKT W INTERNECIE NIE JEST ANONIMOWY ! !
anonim 2011-03-02 15:12:50
proponuję zobaczyc fora lubeskich firm budowlanych żenada ludzie opanujcie się nic wam nie pasuje, na jednej budowie toi toi przepełniony na innej budowie a raczej firmie opóźnione wypłaty JEDEN DZIEŃ cytuje . Proponuje leżeć w domu bo nie jesteście przystosowani do pracy.
clark 2012-03-08 12:09:42
takich jak Ty jest sporo przedsiębiorcy za dychę człowiek który nie wywiązuje się z umów z inwestorami żal mi Cię.
alf 2013-05-23 11:13:12
[usunięte przez moderatora] pijak i czlowiek z którym Nie ma o czym rozmawiać. Po prostu nie polecam co zrobić SIE NIE DA załatwiać Spraw.
olaf 2013-05-23 13:00:38
[usunięte przez moderatora] TO pijak, ogolne DNO I czlowiek BEZ KULTURY JAK BY GO Świnie WYCHOWYWAŁY. Moze I PŁACI NA CZAS SA na OCHŁAPY A NIE WYPŁATA ZA Ciężka PRACE WCALE NIE SZANUJE LUDZI BURAK JEDEN
krzyśiek 2013-06-10 07:48:21
masz racje kawał dziada mówi że nie ma kasy i mu to wisi ,,
wolny 2013-08-14 11:51:07
siniaczki i buraczki leżą na stropach a kase chcą . Firma ok, kasa zawsze na czas i pewna
pracownik od kilku lat 2013-08-14 11:58:32
widzę ,że tadzio i olaf to jedna i ta sama osoba mało inteligentna i nawet nie potrafi coś sesnownego i innego napisać aby nie rzycało się w oczy ,że to ten sam typ PIJAKU- jesteś głupi żałosny i nieszczęśliwy robaczku żal takich degeneratów .Atak wogule to myślę ,że pisałeś to na temat swojej osoby ale z braku inteligencji pomysliłeś się.
Szkoda mi ciebie a rodzice chyba palcem się robili zostałeś zwolniony i żal ci.
ala 2013-09-16 17:56:53
tak, aby całkowicie [usunięte przez moderatora] pozbawionych zasad i. skrupułów Dla ludzi poza tym siniak i. alkocholik nie polecam u niego Pracy
zenek 2013-12-02 15:58:34
człowiek bez zasad i honoru na mieście o tej firmie gadają żema dobrą opinię,ale to bzdury i klamstwo za każdym razem oszukuje i robi same przekręty materjały budowlane kupuje nienadające sie do niczego i wszystko tam jest najgorszej kategorii i do tego nie płaci za wykonaną prace.NIE POLECAM TEJ FIRMY WOGÓLE,,
paweł 2015-01-26 13:05:04
no też prawda to jest, czasem studenci to i za darmo pracują, to znaczy mają jakiś staż czy praktyki, bo musza ileś godzin zrobić, a nie jest to jasno powiedziane czy mają za to otrzymywać wynagrodzenie czy tez nie, bo jest to taktowane jako dodatkowy przedmiot tak naprawdę, z którego masz potem ocene.
Janusz 2015-03-28 04:11:00
W niektórych przypadkach firmy dopłacają studentom do praktyk czy stażu więc to wszystko zależy od tego kto gdzie i jakie praktyki odbywa. Z drugiej jednak strony może być i tak, że trzeba jeszcze dodatkowo za możliwość odbywania praktyk zapłacić, co wydaje się nieco absurdalne, ale prawdziwe. Abramowicz budownictwo któreś z tych rozwiązań proponuje?
pracownik od prawie 10 lat 2015-07-22 11:49:26
Pracuje od prawie 10 lat i nigdy nie spotkałem się z opóźnieniem znaczącym w wypłacie(max 1-2dni). Pensja godna może nie kokosy ale tu wschód europy to czego się spodziewać, jak się dobrze wykonuje swoja prace a nie śpi zachlanym po kątach to i prezes potrafi docenić. jak kuba bogu tak... poprostu.
gosre 2015-08-08 00:46:47
Jeden czy dwa dni opóźnienia przy wypłacie to jest normalka przecież. Bo to wszystko zależy od księgowych, ich tempa pracy i pracy banków, firma nie ma bezpośredniego wpływu na wyżej wymienione rzeczy. więc można ogólnie powiedzieć, że firma sprawuje się całkiem dobrze, wielu rzeczy nie można im zarzucić.
Tylko prawda 2016-11-19 13:32:56
Na ulicy Koncertowej jest budowa na której nie ma warunków żeby zjeść przebrać się wysuszyć ubrania a dla czego bo zamiast kontenera na.szatnie w Listopadzie zarządził zabić folią okna wybudowanego już pomieszczenia gdzie 50m2 ogrzewa jednym malutkim olejniakiem. Czyli jak wstajesz do pracy i pada to nie idź bo jak zmokniesz nie będziesz miał gdzie nawet rękawic wysuszyć a co do Piero resztę ubrań
Zostaw swoją opinię o Abramowicz budownictwo Sp zoo - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Abramowicz budownictwo Sp zoo