Linea Recta Polska

Opinie o Linea Recta Polska

reni 2012-05-07 13:41:01
Firma, która jest bez profesjonalizmu, zgodzę się z wyżej opinią, środowisko ludzi pracujących to jedna wielka rodzina. ( usunięte przez administratora ) główny wsadza wszędzie swoje ,,pięć groszy\" do każdego projektu.
Zibi 2012-08-03 00:23:38
To jakies kompletne bzdury i złość osoby , która została zwolnione bo nie ogarniała tematu jak powinna. Pracowałem w Linei i uważam, że atmosfera jest tam na prawde dobra a szkolenia, które można tam dostać i wiedze nie daje żadna inna agencja. Z zołtodzioba można stac się proff. akantem dzięki podejściu. Polecam.
mM 2012-08-03 12:03:28
Dobra firma i super atmosfera, możliwości rozwoju i poszanowanie pracownika.
Fajne imprezy integracyjne i naprawdę mili ludzie, z którymi fajnie spędza się te 40 godzin w tygodniu.
Interesujące projekty i znaczący Klienci :)
Zeze 2012-08-22 13:00:02
Widzę zdania są podzielone. Wg mnie ta firma jest spoko. Ludzie sami tworzą atmosferę w zespole. Z tego co kojarzę nie ma kłótni i podkładania świń, można się też wiele nauczyć, szczególnie, że szef jest wyrozumiały i bardziej pomaga niż miałby zaszkodzić pracownikowi. Ogólnie wrażenia pozytywne.
2013-08-23 12:09:20
a mnie intryguje fakt, że mała firemka reklamowa jest organizatorem loterii w Lotto pn Loteriada:)
Czy ja też mogę zgłosić się do Lotto?
jasiek 2016-05-20 13:59:07
no z tego co widze to ta firma oferuje teraz Materiały reklamowe no i to jest ich główny obszar działania tak naparwde, a poza tym szukaja specjalistów tylko i to nie można w sumie tylko zarobić na podstawie jednak z tego co wiem, ale i prowizja się liczy.
Zostaw swoją opinię o Linea Recta Polska - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Linea Recta Polska