logo netPR.pl sp. z o.o.

netPR.pl sp. z o.o.

Opinie o netPR.pl sp. z o.o.

torrent 2013-09-10 12:02
Ciekawa działalność i bardzo przyjazna atmosfera pracy. Kontakt z tym co nowe w technologiach internetowych. Programiści zaczynają na studiach ale po studiach zostają. Płacowo normalnie ... zaczyna się od niskich stawek ale docelowo jest przyzwoicie i konkurencyjnie. Po kilku latach współpracy polecam.
worker 2015-09-12 19:46
Mały biznesik, kilku stałych pracowników, reszta odwala czarną robotę. 2 osoby decydują o wszystkim, zabijając kreatywność zespołu. Zero benefitów. Jedynym plusem jest chyba tylko wygodny fotel i wypłata zawsze na czas. Wyssać ile można i uciekać od biednych pracodawców.
co-worker 2015-12-04 22:52
W takim razie to chyba niezła firma skoro da sie wyciskać :). Ja mam bardzo dobre doświadczenia i zawodowo i tak po ludzku. Jest OK. Tysiąc razy bardziej wole mała 20 osobowa, stabilna firmę w której każdy pracownik jest ważny i potrzebny. Może dla niektórych mankamentem może być fakt, że trzeba się uczyć i myśleć. Ale jak sie pracuje blisko tego co najnowsze na rynku to raczej fun i zaleta.
Krecik 2016-01-06 22:49
Pracuję krótko, ale kasa na czas, umowa o pracę jest, stanowisko wygodne - standard (2 monitory, słuchawki na życzenie ale te co są, to są OK, no i fakt fotele wygodne). Klimat super, ludzie super. Kasssa... nie ma sztywnej kasy. Jeżeli dużo umiesz i sprawnie działasz przede wszystkim to raczej rozmowy kwalifikacyjnej nie będziesz żałował i do jakiegoś konsensusu dojdziecie - tak mi się wydaje. Większość osób pracuje 4 lata i dłużej więc ta stabilność raczej jest - w dłuższej perspektywie też na nią liczę :) aa i kreatywność wymagana bynajmniej od front-endu - nie mam pojęcia co mój przedmówca miał na myśli i bidą nie śmierdzi wręcz odwrotnie.
empoyee 2016-07-25 11:50
Jedynie terminowość wynagrodzeń jest tam pewna - to prawda. Jeśli jesteś programistą możesz też liczyć na dosyć przyzwoite wynagrodzenie, świeży absolwent też przez krótki czas pewnie będzie zadowolony z takiej pracy. Niestety nie wszyscy otrzymają umowę o pracę i to, co przedmówca pisał o zabijaniu kreatywności pracowników przez 2 decydujące osoby, jest zdecydowanie prawdą. Myślące osoby są w stanie na rynku warszawskim znaleźć atrakcyjniejsze zajęcie :(
Bubu 2017-02-03 14:51
Jedynie zacytuję na potwierdzenie: "Jedynie terminowość wynagrodzeń jest tam pewna - to prawda. Jeśli jesteś programistą możesz też liczyć na dosyć przyzwoite wynagrodzenie, świeży absolwent też przez krótki czas pewnie będzie zadowolony z takiej pracy. Niestety nie wszyscy otrzymają umowę o pracę i to, co przedmówca pisał o zabijaniu kreatywności pracowników przez 2 decydujące osoby, jest zdecydowanie prawdą" Dopóki nie zrozumieją, że nie da się jednocześnie tanio, dobrze i szybko jednocześnie, nie ma co marnować czasu.
coder 2017-02-06 14:12
Byłem na spotkaniu rekrutacyjnym. Wyglada to profesjonalnie w każdym calu a zarazem tak bardziej domowo i ludzko niż korporacyjnie. Ale tego właśnie szukam. Na spotkaniu rekrutacyjnym 2 osoby. Do zrobienia test, który wyszedł mi niestety średnio ale chyba do napisania. O stawkach za dużo nie było mowy bo pierwsze spotkanie ale widać, że nie ma jednej stawki i wszystko zależy od umiejętności. Chciałbym tam pracować.
Zostaw swoją opinię o netPR.pl sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie netPR.pl sp. z o.o.