CHATIER

Katowice

Opinie o CHATIER

anonim 2010-09-08 12:17:32
FIRMA KOGUCIK,ZATRUDNIA NA UMOWY ZLECENIA ZA 250ZŁ,RESZTA PŁACI DO RĘKI,ZUS NIE WIADOMO CZY PŁACI,SZEF TRAKTUJE LUDZI PO MACOSZEMU,ODRADZAM TA FIRME Z DALEKA.
Tom 2014-03-19 22:09:52
Nie prawda! Firma super! Normalna umowa na etat! Szefostwo naprawdę równi goście. Nie mogę nic powiedzieć złego.
bylapracownica 2014-05-05 15:00:13
O zaległą wypłatę musiałam wystąpić do sądu.Firma jest mi winna prawie 10 tyś zł za pracę.Mimo że mam wyrok sądowy na moją korzyść to nie mogę wyegzekwować zasądzonych pieniedzy bo firma gdzie pracowałam niby już nieistnieje.Zmieniają tylko nazwy firm aby unikać odpowiedzialności finansowych.NIE POLECAM!!!!!!
byłyPH 2014-05-08 19:47:51
Zgadzam się w 100%,firma jeżeli chodzi o tą z Katowic nie godna polecenia,pracowałem tam jako PH spotkałem się z kompletnym brakiem szacunku dla pracownika.Obiecują cuda,po pierwszej wypłacie wielkie rozczarowanie.
Praca jako PH ODRADZAM!!!
ph 2014-05-14 08:28:16
A ja pracuje w tej firmie już dłuższy czas i nie narzekam.Zarobki adekwatne do wysiłku.Produkty bardzo fajne,podobają się w sklepach,wsparcie ze strony firmy coraz lepsze. Jak ktoś jest lewus to mu wszędzie źle,w Chatierze jest OK.
echo 2014-08-14 14:08:59
firma nie godna polecenia razem z tym całym szefostwem odradzam wszystkim sami [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i krętacze stare perfumy przelewaja do nowych butelek i wprowadzaja nowosc ha smieszne
PH 2014-09-03 05:11:16
Pracuję w tej firmie na stanowisku PH już pare dobrych lat. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy, a jeżeli chodzi o wody, to są najlepsze na rynku ( zapachy alternatywne) ! Polecam i pracę i perfumy:)
były pracownik 2014-09-11 08:31:31
Pracowałem w tej firmie dość długo i szczerze odradzam.Pracodawca nie słowny,obiecują różne rzeczy i nic z tego. Firma jest mi nadal winna pieniądze chociaż już u nich nie pracuję. Faktycznie zmieniają swoją nazwę żeby uniknąć odpowiedzialności.Faktycznie przepakowują zepsute wody w nowe opakowania albo zwyczajnie zaklejają stare terminy ważności a potem PH musi się przed ludźmi tłumaczyć.Zero wsparcia,nie mają pojęcia o handlu.Myślę że już niedługo będą istnieć.
Pracownik 2014-10-12 00:52:59
Pracuje w tej firmie i na nic nie mogę narzekać. Wypłata ok, perfumy super i ogolna atmosfera. Pełen profesjonalizm. Polecam
pracownik fizyczny 2014-10-16 17:15:55
Nawet nie idzcie na rozmowy dotyczące pracy.Brak umowy,nie opłacony zus.Pracowałam na produkcji stawki głodowe.Niewypłacane nadgodziny.Stwierdzenia pani L..KI jak sie nie podoba to dowidzenia.Odradzam z tego co wiem firma ma straszliwe gługi i dalej zalega z wypłatami.
ByłyPH 2015-01-03 10:42:12
Niewiem dlaczego wy takie rzeczy piszecie. Ja byłam tez byłym pracownikiem PH i naprawdę co do firmy nic złego nie mogę powiedzieć! Uważam ci którzy tu tak sie rozpisują i już nie pracują za poprostu ludzie którzy sobie nie poradzili! To właśnie oni obiecują rożne rzeczy a nie firma. Jak nic od siebie nie dajesz, to co chcesz dostać? Proste.
Były PH 2015-01-03 10:47:32
Nigdy nie było takiej sytuacji o brak umowy! Raczej dawali na czas nieokreślony jak po pierwszych miesiącach sie dobrze pracowało!!!
xxx 2015-02-19 10:38:23
Jak mozna takie zeczy pisac firma katastrofa jak na razie jest luty 16 a wyplaty nie ma do dnia dzisiejszego zgadzam sie umowy sa na stale ale co z tego jak wyplaty sa na raty jesli chodzi o szacunek do pracownikow to nie ma zadnego kazdy z gory jest traktowany ze zle zrobil tsk jest zawsze co do biura to szkoda slow wiec nie mowcie ze firma jest godna polecenia chyba ze do emerytow ktorzy maja jakis dochod i nie musza sie martwic kiedy bedzie wyplata
JULA 2015-03-20 22:02:53
PERFUMY MIERNEJ JAKOŚCI, ŚMIERDZĄCE ALKOHOLEM
Marcin 2015-04-09 20:11:12
ktos szuka kontakt do firmy Chatier? Co ja wiem to jest zmiana w nazwie. Nazywają sie teraz chatler.
Co ja wiem to były teraz przyjęcia do pracy. Byłem na rozmowie i przerobiłem dzien próbny na Malarni. fajne warunki i robota spoko. Mam nadzieje ze sie dostanę.
lol 2015-04-10 20:08:02
Marcin to ci współczuję jak się dostaniesz
były pracownik 2015-04-14 16:33:49
lol ma rację.Firma żeruje na bezrobociu w Katowicach.Nie ma żadnego kontaktu,bo boją się że byli pracownicy zaczną wydzwaniać o zaległe pensje.Osobiście nie polecam.
lol 2015-04-14 17:38:44
Szczerze ludziska na waszym miejscu trzymałbym się jak najdalej od tej firmy.Są nie wyplacalni.Co z tego ze umowę dadzą jak i składek nie opłacają a i tak ciągle zmieniają nazwy firm.Mają duże zaległości formalne.
Pracownik 2015-04-20 13:55:32
Witam, jestem pracownikiem w tej firmie już od kilku lat i nie mogę narzekać. Wydaje mi się, że te niezadowolone osoby, które wypisują tutaj te bzdury zostały poprostu zwolnione i zamiast wziąć się do pracy szukają zemsty. Wiadome jest to, że jak się obijasz to Cię zwolnią i to w każdej pracy. Cóż, wynagrodzenie zależy od stanowiska, ja pakuje perfumy. Skoro komuś nie płacili i nie opłacali składek, to dlaczego pracował ? Jak się czyta, to wiadomo z kim ma się do czynienia. Czysta zawiść. Słabe...
lol 2015-05-08 19:22:40
'Pracownik' piszesz że wynagrodzenie zależne od stanowiska pracy,śmiechu warte co nie którzy od paru lat pracują za 7zł to mniej niż wynosi najniższa krajowa a umowe mają o prace na pełen etat.Wypłata inna niż na pasku.
Ja jako juz na szczęście były pracownik sam się zwolniłem i nie żałuję.A gdyby firma była taka super to ,byli pracownicy by bez problemu wrócili do pracy ale jak dzwonicie do nich z prozbą o powrót to odkładają od razu telefon :) I tyle na ten temat!!!!!
:) 2015-09-02 22:53:38
"Pracownik"- i pozostali:!!Niestety firma wcale się nie zmieniła na lepsze...niestety...co z tego ze umowy podpisują na stałe od razu jak wypłaty za LIPIEC nie ma dotychczas....dwie zaliczki i nadal nie ma reszty!!!ZUS nieopłacony!!!A co do jakości perfum....jasne są super jednak jakość perfum WOGÓLE NIE jest adekwatna do "jakości" dobrego pracodawcy!!Co ma piernik do wiatraka????
Były pracownik 2015-11-15 22:00:53
Myślę ze ludzie którzy pracują w tej firmie nie znają swoich mozliwosci i boja sie zmiany pracy bo wiadomo ze w tych czasach jest bardzo ciężko ale uważam ze dzieki temu pracodawca na tym żeruje nie bede sie rozgadywal jesli chodzi o ta firmę myślę ze ludzie wiedza co nie co . Ja wiem tylko tyle ze ludzie którzy tam pracują nie maja opłacanych składek od października do marca tego roku chyba ze sie cos zmieniło nie ma co kłamać i pisać głupot wystarczy pojechać do ZUS i juz wszystko będziecie wiedzieć na ten temat .
ona 2016-01-28 21:53:42
nie polecam. zwalniają pracownika w delegacji. zabierają samochód telefon a twoje rzeczy wyślą do hurtowni - dystrybutora i sobie je odbierz. Potem dają kartkę z rozpiską co chcą ci uciąć z wypłaty itd. Kasa ok. Ale nie znasz dnia ani godziny kiedy ciebie zwolnią. Na pewno ta praca nie należy do stabilnych.
xyz 2016-08-01 13:38:34
Nie polecam , firma zmienia nazwy na poczekaniu.
Pensje wypłacane w zaliczkach głodowych.
Mi zalegają do dej pory z resztą wynagrodzenia i już pewnie nie obejrzę tych pieniędzy.
ZUS-y i podatki nie płacone w ogóle.
NIE POLECAM !!!
tym bardziej,że główny Prezes jest w areszcie śledczym w Mysłowicach od jakiegoś czasu za oszustwa, a ludziom wciskają kit ,że niby jest chory- co jest ewidentną nieprawdą.
Może perfumy się sprzedają,ale pracownik z tego nie ma nic.
xyz 2016-08-01 13:40:59
Nie polecam ,tym bardziej,że główny Prezes jest w areszcie śledczym w Mysłowicach od jakiegoś czasu za oszustwa, a ludziom wciskają kit ,że jest chory.
wyz 2016-08-01 14:39:32
Zwalniają bez powodu,wystarczy,że ktoś staje się niewygodny,wie za dużo,lub najzwyczajniej w świecie Prezes uznaje,że takiego czy innego pracownika nie da się juz więcej wykorzystac,to wtedy nawet najwierniejsi " PITBULE " wylatują
tee 2016-08-01 16:05:04
Na spokojnie można liczyć na wyższe zarobki niż te 2 tysiące @tomek, bo przeciez dochodzą do tego odpowiednie premie. W końcu o stabilne zatrudnienie jest dość trudno, ale u nich jest to na pewno możliwe.
Zostaw swoją opinię o CHATIER - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CHATIER