Opinie o Sports Hospitality Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sports Hospitality Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sports Hospitality Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sports Hospitality Sp. z o.o. w Warszawa

Czy Sports Hospitality Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Zbyszek Nowy wpis

Ot ciekawostka. Taką wiadomość dostałem od znajomej. Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIX Wydział Gospodarczy dla spraw Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych, postanowieniem z dnia 19 października 2020 r., wydanym w postępowaniu o sygnaturze akt XIX GU 222/20, na podstawie art. 13 ust. 1 ustawy z dnia 28 lutego 2003 r. Prawo upadłościowe, oddalił wniosek o ogłoszenie upadłości Sports Hospitality Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000335614).

Jak długo trwa proces awansu w Sports Hospitality Sp. z o.o.?

Ewka Nowy wpis

To firma jeszcze działa????

MSiG 106/2020 (5996)

Poz. 24802. SPORTS HOSPITALITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawie. KRS 0000335614. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 31 sierpnia 2009 r., sygn. akt XIX GU 222/20. [BMSiG-24468/2020] Postanowieniem z dnia 15 maja 2020 r., sygn. akt XIX GU 222/20, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIX Wydział Gospodarczy dla spraw Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych, zabezpieczył majątek dłużnika Sports Hospitality Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (NIP 5252459551, REGON 141948400, KRS 0000335614), poprzez ustanowienie tymczasowego nadzorcy sądowego w osobie Pawła Siwik, posiadającego licencję doradcy restrukturyzacyjnego nr 1148.

MK
@MSiG 106/2020 (5996)

Co można zrobić żeby zostać wyrejestrowanym z ubezpieczenia w zusie? Byłam zatrudniona przez Sports Hospitality ale przez to że jestem zarejestrowana w ZUS nie należy mi się dodatek solidarnosciowy.

jolka
@MK

Hej, udało Ci się załatwić wyrejestrowanie? Pobierasz dodatek solidarnościowy?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Sports Hospitality Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Pomocnik lakiernika
Sońsk
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

Czy Sports Hospitality Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

B

Sports Hospitality wszystko zapewnia. Łącznie z niewypłacaniem pensji...

Pracownica

Firma jest wspaniała, i firma Sports Hospitality i firma Office Bistro i firma Fuzja Smaków i firma Zasmakuj Świata i te wszystkie Warsztaty Kulinarne i Północne Byki, The Burgery i wszystkie pozostałe są wspaniałe, ... a i Pan Dariusz i Pani Agnieszka i Pan Mariusz i oczywiście Pan Jacek, a bym zapomniała i Pan Pawełek też wspaniały (a może i najwspanialszy) a i asystent Pana Paweł, Pan Czarek też oczywiście wspaniały. Ogólnie jest, było i będzie wspaniale.

THE GOOD BURGER

Zasmakuj Świata Sp z o.o. Wałbrzyska 42 lokal THE GOOOD BURGER ktoś zna? :)

Hospital dla Spirtsa

Dokładnie podpinam się do pytania

Hospital dla Sporsta

Nie dla wszystkich wieksze szanse mają Ci co mieli umowę o pracę ale i tak nie ma 100% powodzenia

Ewka

Widać że w założeniu firmy było to by ludzi oszukać. To jest ich sposób na biznes Szczerze ludziska to jest grubsza sprawa Są dziesiątki osób (usunięte przez administratora)to nie jest sprawa dla PIP tylko innej instytucji I myślę że to jest sprawa na całą Polskę Warzywa i kraków także jest na liście dziesiątek ludzi oszukanych

Robercik
@Ewka

Warzywa i Kraków ? A masz jakiś przepis na te warzywa po krakowsku ? Chętnie bym zjadł :)

Annka
@Robercik

Widzę że poczucie humoru Cie nie opuszcza-pogratulować! Widocznie dawno nikt Cie nie (usunięte przez administratora) Popracowałbyś trochę za darmo to by Ci do śmiechu raczej nie było. Ale nie martw nic życie przed Tobą i niejedna praca - może się kiedyś odpowiednio "pośmiejesz" :)

@Robercik

Literówka się wkradła warszawa i kraków Tu chyba nie chodzi o to by czepiać się takich błędów. Jesteśmy po to by się jednoczyc stworzyć szeregi i zawalczyć o swoje

Ewka

Robert myślę że grasz w tej samej drużynie co dziesiątki poszkodowanych. Bo piszą tu ludzie, którzy są (usunięte przez administratora) zostali bez pieniędzy, poszli do pracy by zarabiać nie po to by trafić na (usunięte przez administratora) Jest to sytuacja bez wyjścia.. Tworzymy grupę po to by coś osiągnąć razem Po licznych działaniach każdy ma jeden cel odzyskać to na co pracowal

Annka

Kultura osobista dla Ciebie pilnie poszukiwana i jeszcze nauka czytania ze zrozumieniem, ofert pracy bez zarobku nie znajdziesz ale trafisz na nieuczciwego pracodawcę-takiego jak sports hospitality... I zostaniesz bez pensji i zapewniam wtedy nie jest tak wesoło. Tu nie jest miejsce na słowne potyczki i chamskie ubliżanie jakie Ty stosujesz ale tłumaczy to zapewne Twój brak inteligencji... Czymś trzeba nadrabiać...

Dr hab. Robercik
@Annka

Dokładnie, Pani Ewo trochę kultury.

Arturito
@Dr hab. Robercik

Czy podałbyś jeszcze raz przepis na naleśniki bo go usunęli?

Dr hab. Robercik
@Arturito

Skoro go usunęli to musiał być słaby. Mam za to inny przepis urocze, bożonarodzeniowe pierniczki najlepiej upiec jakiś czas przed świętami - trzeba je tylko dobrze schować, bo inaczej od razu trzeba będzie przygotowywać następne! Możemy ozdobić je lukrem i przełożyć do puszek z plasterkiem suszonego jabłka, aby twarde pierniczki na Boże Narodzenie nieco zwilgotniały, a potem zjeść pod choinką lub podarować pierniczkowe serduszka ukochanej osobie. Piernikowe ciasto po upieczeniu szybko twardnieje, więc jeśli chcemy ozdobić pierniczkami naszą choinkę, trzeba natychmiast po wyjęciu blachy z piekarnika zrobić w nich na wylot dziurki przy pomocy patyczka do szaszłyków (nie zdejmując ciastek z blachy, bo się połamią). Do powieszenia pierniczków na choince najlepsze są specjalne miedziane haczyki do ozdób choinkowych, które łatwo przecisnąć przez dziurkę w ciasteczku. A jak pięknie wygląda i pachnie ozdobiona pierniczkami choinka – możecie przekonać się sami!

Lobo
@Robercik

Warzywa po krakowsku to poprostu wał w dziurę.

KamilaS

Co to za firma ja tam nie pracowałam. Byłam w agencji pracy. Czyli co zostałam okradziona i oszukana ?

Nie potrzebuje nicku - Filip

Dzień dobry, czy ktoś mi odpowie o co tu chodzi? SH wisi mi wypłatę za grudzień i styczeń, niby ogłosili upadłość a widzę, ze nadal działają. O co chodzi?

Msn

Nie wie ktos co sie stalo z opiniami o Office bistro na go worku?

ROGMINA

FIRMA WCALE NIE OGŁOSIŁA UPADŁOŚCI,DALEJ PRZEPROWADZAJĄ MA...CHLO..JE.............

Anastazja

(usunięte przez administratora) Rozwiązali umowę i nie wypłacili pieniążki za 3 miesiąca pracy. To jakiś żart pracowania za darmo. Tylko wspólnymi siłami damy radę odzyskać pieniądze. Nie popuścimy ani złotówki.

Jagiellonia

WAŻNA INFORMACJA - 06.02.2020 - strona klubu !!! Z uwagi na niezapewnienie realizacji obsługi cateringowej przez obecnego operatora gastronomicznego – Sports Hospitality Sp. z o.o. – informujemy, że obsługę cateringową podczas najbliższego meczu, 16 lutego br. pomiędzy Jagiellonią Białystok vs. Koroną Kielce, zapewni firma Casablanca Catering Sp. z o.o. Jednocześnie informujemy, że Sports Bar ul. Słoneczna 1 będzie nieczynny, a stałe punkty gastronomiczne zastąpią tymczasowe rozwiązania infrastrukturalne usytuowane w bezpośrednim sąsiedztwie z obecnie istniejącymi kioskami. Kibice będą mogli zakupić: bigos, hot dogi, kiełbasę w bułce, popcorn, chipsy, piwo, wino grzane, kawę, herbatę zimową, wodę oraz napoje gazowane. Mamy nadzieję, że zaistniała sytuacja nie wpłynie negatywnie na komfort kibiców, a usługi świadczone przez tak doświadczonego partnera zostaną ocenione pozytywnie, szczególnie, że Casablanca Catering Sp. z o. o. jest firmą lokalną, który dostarcza usług cateringowych od 2002 roku, organizuje przyjęcia, imprezy plenerowe, a także zajmuje się obsługą bankietów i eventów. Ponadto prowadzi Restaurację Kawelin, Hotel Esperanto, Folwark Nadawki, Gościniec Folwark Nadawki, Bistro Plaża czy Esperanto Cafe. Dysponuje wykwalifikowaną kadrą profesjonalistów – kucharzy, kelnerów, koordynatorów i dostawców. Prosimy o wyrozumiałość w okresie przejściowym. Zaistniała sytuacja jest tymczasowa. Spółka Stadion Miejski na bieżąco będzie informowała o kolejnych działaniach podejmowanych w zakresie zapewnienia obsługi cateringowej meczów oraz eventów odbywających się na obiekcie we współpracy z organizatorami wydarzeń.

Najgorsza firma w jakiej miałam okazję pracować. (usunięte przez administratora) wielkie, mam nadzieję, że dostaniemy pieniądze i sprawa zostanie nagłośniona.

Jest wiele osób poszkodowanych.(usunięte przez administratora)Nie wiem czy jest więcej. Menadżerowie i wszyscy niżej to tylko pionki, trzeba szukać wyżej. Pozdrawiam

€:

Jasne bo pewnie siedzicie w papierach i wszystko wiecie! Ludzie ogarnijcie się bo atakowanie ludzi na chodniku za błędy zarządu nie jest żadnym rozwiązaniem!!!

nick
@€:

To same fakty nie żaden atak. Nie w porządku jest zatrudnianie ludzi i nie wypłacanie im pieniędzy ! a jeśli ktoś wchodzi w skład spółki czy innej formy działalności i zatrudnia ludzi to bierze za to odpowiedzialność. Bądźmy dorosłymi ludźmi. Przypominam czasy niewolnictwa już dawno się skończyły.

yyy
@nick

Czasy czytania ze zrozumieniem również

Myślisz, że dzięki temu dostaniemy wypłaty? :(

julia

jak dla mnie sprawa powinna byc jak najbardziej naglosniona - takie masowe (usunięte przez administratora) nie moze przejsc im plazem.. sama jestem osobą pokrzywdzoną przez Sports Hospitality, mam wielu znajomych w podobnej sytuacji co ja - sprawa powinna trafić do sądu a osoba kierująca tą spółką zgnić w (usunięte przez administratora) nikt nie ma ochoty zapieprzać w brudzie, smrodzie i okropnych warunkach godzinami i nie otrzymywać za to zadnej pensji - mam ogromną nadzieję że się to na nich odbije

Nikola

Zbierzmy się i idzmy może zbiorowo do funkcjonującej restauracji tej firmy... Ro powinno być nagłośnione, ta firma wciąż (usunięte przez administratora) ludzi

Robercik
@Nikola

Na kolacje czy śniadanie ? I jakie dania polecacie w tej restauracji ?

Arturito
@Robercik

Omlet ze szczypiorkiem plus podwójne espresso ;)

Igor S

Zapieprzam przez 10h co mecz od pazdziernika. Wszystko bylo ok dopoki polecieli w ch*ja z wypłatą. Od listopada czekam na wypłate. Za grudzien tez nie dostałem.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Sports Hospitality Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sports Hospitality Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sports Hospitality Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Sports Hospitality Sp. z o.o.
  • Al. Aleje Jerozolimskie 212A
    02-486 Warszawa
  • NIP: 5252459551 REGON: 141948400 KRS: 0000335614

Sports Hospitality Sp. z o.o.