Ryanair Ltd.

Dublin

Opinie o Ryanair Ltd.

anonim 2009-06-14 12:09:26
Dokładnie... Jeśli już pracujesz dla ryanair albo masz jakieś info o nim, podziel się z innymi.
Ja osobiscie jestem po rozmowie rekrutacyjnej i czekam na rozpoczęcie kursu we Wroclawiu 11 sierpnia. Na samej rozmowie nie bylo tak źle, najpierw prezentacja a potem indywidualna rozmowa po angielsku oczywiście. Do przejścia:)
Ps. a propos: szukam kogoś kto również bedzie na kursie we Wrocławiu do wspolnego mieszkania w trakcie kursu...
dori
A 2009-07-15 19:48:28
Hej. ja tez wybieram sie na kurs 11.08 do Wroclawia. mój numer gg 396532
ewelka 2009-12-04 18:35:45
hallo a czy wybiera sie ktos na rozmowe 12 grudnia do wawy w sprawie cabin crew dla raynair , i czy ktos moze mi napisac czy warto ? mam mase watpliwosci no i przeraza mnie koszt szkolenia. moj numer gg 3238076 pozdrawiam
tomek 2016-04-05 13:17:41
na pewno jest u nich dobra oferta pracy jako NET Desktop Developer, ale na pewno można u nich na Warszawę dobrze zarobić moim zdaniem, bo stawki sa już większe.
Zostaw swoją opinię o Ryanair Ltd. - Dublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ryanair Ltd.