Opinie o B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J w Warszawa

Na jakie benefity można liczyć w firmie B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J?

Lucy
@gregory

Moim zdaniem gregory celowo hejtuje firmę, może działa na zlecenie konkurencji, bo coś tu nie gra w jego wpisach, które pojawiają się regularnie od dłuższego czasu, niby wszystko wie na bieżąco,a dawno już nie pracuje. Stop hejt i fałszywe wpisy!!!

Julita Nowy wpis

Witam czy opiekun będzie zarabiał inaczej w zależności od lokalizacji? na stronie jest kilka numerów na Śródmieście, Ochotę czy też Mokotów. Zastanawiam się czy w którymś rejonie można inaczej zarobić i pod który jeśli już byłoby najbardziej na rękę podlegać

Boguś

Korzystam z usług Agencji Służby Społecznej od kilku lat i jestem bardzo zadowolony. Ich specjalistyczne usługi opiekuńcze są niezastąpione, a personel jest profesjonalny i empatyczny. Gorąco polecam.

podopieczny
@Boguś

Jestem podopiecznym pani z kwiatowej 7 nie tylko posiadam opiekunkę ale też korzystam z ich pseudo świńskich żarcie jeżeli chodzi o opiekunów to śmiało mogę powiedzieć trafiają się ludzie bardzo dobrze cudowni wyrozumiali opiekuńczy ale cóż niestety ta firma nie potrafi ich utrzymać ponieważ zanim zadbać o takich opiekunów to dorzuca im jeszcze pracy opiekunowie psychicznie nie wytrzymują i odchodzą A jeżeli chodzi o jedzenie to odpowiedzcie sobie sami że nawet sąsiadki pies nie chciał tego jeść tylko się rozchorował a co do ludzi wszystko gotowane jest na sodzie można bardzo w sobie narządy rozpieprzyć

Zawiedziona usługobiorca Nowy wpis
@Boguś

Czy zachwala Pan usługi wykonywane w Warszawie czy w innym mieście ? Ja mieszkam w Gdańsku i nie jestem zadowolona z usług opiekuńczych To jest poprostu żenada Nie maja odpowiednio przeszkolonych opiekunek Czasami mam wrażenie ze są to opiekunki z tak zwanej łapanki Totalna masakra !

Witam, ile dobrze jest mieć doświadczenia by kandydować do Kadr? W opisie oferty jest wskazane by mieć kierunkowe wykształcenie oraz doświadczenie lecz nie podkreślono ile. Chcę się po prostu dowiedzieć czy dwa lata byłyby wystarczające?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Czy w B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Iwona

Myślicie, że faktycznie potrzebują tej pomocy na kuchni? ktoś niedawno stwierdził, że to co tu serwują nawet jakiś piesek nie chciał zjeść, nie wiem na ile w tym prawy ale mam doświadczenie i pracy szukam. jaka tu jest kuchnia? Jak wyposażona i co się serwuje?

Witam, nie wiem czy dobrze trafiłam. widziałam ofertę dla pomocy do kuchni a tutaj są opinie od osób koordynujących oraz opiekunów. Czy ta oferta do cateringu na Mokotowie jest aktualna? Czy ktoś sprawdzał już to miejsce? Mam doświadczenie

kasia - 2011-02-13 20:50:25 pracodawca traktuje opiekunki jak maszynki do zarabiania pieniedzy płaca dziadoskie pensje po ok.7 zł brutto za godz.z ops dostaja ok.12 wyzysk praca non stop bez urlopów ,akurat na rudą panią nie mogę powiedzieć złego słowa dla mnie zawsze miła i uprzejma a pracuje od 4 lat najmilsza jest pani magda tylko pewnie długo nie popracuje O Pani Magdzie to osobny watek trzeba założyć reszta powinna brać z Pani Magdy przykład brawo oby więcej takich osób...

Patrycja Rondo-Sztajndur

Bo pani Magda jest najlepsza na świecie. Pracuję juz 7 lat i nigdy nie miałyśmy żadnych problemów. Kobieta na poziomie i życzliwa.

@Patrycja Rondo-Sztajndur

Witam, zatrudnia się Pani przez Agencję już od siedmiu lat? nieprzerwanie? Proszę mi o tym opowiedzieć, nie mam jeszcze doświadczenia. Czy to jedno stałe zlecenie na jedną lokalizację? Koordynator nigdy się nie zmieniał?

Asia

Z miesiąc temu ktoś już pytał wstępnie o prace koordynatora, lecz widzę ze bez odzewu. Z czego wynika milczenie? Z tydzień temu została dodana oferta na taki portal i wstępnie myślę czy by nie złożyć cv, zwłaszcza ze z opisu wychodzi na to, że jest ona wystawiona ze względu na dynamiczny rozwój. czego mogę teraz spodziewać się na rozmowie i jak długo trwa cały proces rekrutacyjny?

Robert

Polecam usługi Agencji Służby Społecznej każdemu, kto potrzebuje wsparcia w opiece nad bliską osobą. Profesjonalizm i serce do ludzi.

Alicja

Opisałby mi ktoś sytuację koordynatorów? Widziałam tę opinię z maja, w której jedna Pani odradzała tę formę zatrudnienia. znalazła się w niej mowa o jakimiś byciu „managerem” nie znam całej struktury firmy, wiec na kogo można awansować z takiego koordynatora i po jakim okresie czasu? I co z tymi umowami o prace, faktycznie trudno ją sobie wyrobić?

Gdańszczanka

Najlepsza firma, która świadczy usługi w całym moim doświadczeniu z opieka MOPR Gdańsk! Opiekunki sumienne, zastępstwa zawsze dobrane wg próśb podopiecznego, w tym właśnie moje. Krępują mnie młode opiekunki ( nie wiem czemu, ale tak mam, może z uwagi na to, ze mam 82 lata) pani koordynator to szanuje, wysłucha, pośmieje sie ze mną i zmienila natychmiast na osobę o ktora prosiłam. Człowiek w starczym wieku ma swoje jak ja to nazywam dziwactwa. A tutaj wyrozumiałość to podstawa. Pani Klaudio, jak podreperuje swój stan zdrowotny, przyjdę z dobrą kawą!

Ania Kowalska

Moja babcia korzysta z usług ASS od kilku lat i muszę przyznać, że jestem naprawdę zadowolona z ich profesjonalizmu. Opiekunki są taktowne, dobrze przygotowane i zawsze dbają o jej komfort. Dziękuję za Waszą pracę!

Na jakie wsparcie w B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Były koordynator

Odradzam wszystkim pracę jako Koordynator ds. usług opiekuńczych w biurze gdańskim. Skuszona „ciekawą”ofertą postanowiłam spróbować swoich sił w szeregach FASS, czego wyjątkowo żałuję. - Zarobki - więcej zarobisz na zwykłej umowie zlecenie wyrabiając mniej niż 160h miesięcznie niż, gdy zostaniesz „managerem” FASS na pełen etat. - Umowa o pracę - zapomnij. - Urlop? Śmiesznie krótki. - Od swojego bezpośredniego przełożonego możesz spodziewać się złego traktowania, notorycznej krytyki, niewybrednych komentarzy odnośnie wyglądu, intelektu, podejmowanych decyzji itd., jaki i pasywno-agresywnej postawy. Wyjątkowo toksyczne miejsce pracy. - Złudne wrażenie „atrakcyjnego stanowiska”. W gruncie rzeczy pracujesz za trzy osoby. Twoja czas pracy nie zamyka się między 8-16. Oczekuj telefonów w weekendy, wieczory, święta nawet, gdy jesteś na L4- pamiętaj nadgodziny nie zostaną ci wypłacone. - Umawiasz coś z szefostwem „na słowo”? - karta „to nigdy nie było powiedziane” zostanie użyta przeciwko tobie. - Szefostwo przerzuca odpowiedzialność za swoje niepowodzenia na pracownika, nie daje dość do słowa, przerywa w trakcie wypowiedzi. - Pakiet zdrowotny, Benefit System - tego w tej firmie Ci nie zaoferują. - Wypłata nieterminowa. - Na koniec, przy podpisywaniu wypowiedzenia zostaniesz obrażony i poniżony. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM.

opiekunka
@Były koordynator

nie dziwię się, że już Pani nie jest koordynatorem, do pięt nie dorastała Pani pozostałym Paniom na tym stanowisku, a już od Pani Kaludii mogła się Pani wiele nauczyć. Ja jestem bardzo zadowolona z firmy i cieszę się ze zmian jakie nastąpiły w Gdańsku, miałam okazję poznać szefostwo osobiście i nie mam żadnych zastrzeżeń, widać że mają ogromne doświadczenie

@opiekunka

z czego konkretnie wynika to stwierdzenie, że ktoś komuś do pięt nie dorasta? ciekawa jestem szczegółów oraz podstaw co do wystawiania tego typu opinii. z jakich ostatecznych przyczyn nie jest przyznawana umowa o pracę? nawet po o wiele dłuższym stażu?

opiekunka
@Danuta

Danuta koordynator jest bezpośrednim przełożonym opiekunów i powinien być dla opiekunek wsparciem, czyli też moim więc wiem o czym mówię. Żeby mieć właściwe podejście do pracy nie trzeba ogromnego doświadczenia tylko chęci, wiadomo każdy kiedyś się uczy, ale jeszcze trzeba chcieć. Umowy koordynatorów nie są moją sprawą, ale podejście koordynatora do opiekunki czy Podopiecznego już tak i na tym opieram moje stwierdzenie.

gregory

ŻADNE...Opiekunka -Opiekun z 10-cio letnim stażem , ma taką sama stawkę jak nowo przyjęty bez doświadczenia...Za prace w niedziele i święta taka sama stawka...Zero premii i nagród...Powodzenia Były pracownik

Joanna
@gregory

To niezła motywacja do pracy... Może chociaż podstawa pensji była porządna? Jak to oceniasz?

Mireballa
@gregory

Ale wciskasz ludziom kit! To albo nigdy nie pracowałaś, albo płaca ci za oczernianie innych. Ci pracownicy, którzy mają długi staż w zawodzie mają o wiele wyższe wynagrodzenia niż nowo przyjęci. Tak było jest i będzie, inaczej nikt by tam nie pracował.

Olga
@Mireballa

To super jak tak jest :) ale kwota dla nowych pracowników jest zachęcająca? czy jakaś najniższa krajowa?

Vend Anonim
@Olga

Mniejsza niż najniższa krajowa, a kiedy zwrócisz im o to uwage, to pokazuja Ci swój "tryb wyliczania najniższej krajowej", który jest niezgodny z prawem. A z kolei jeżeli dasz im o tym znać, to bedą udawali idiotów (być może sytuacja zmieniła sie od momentu, w którym przestałem pracować w tej "firmie"- około rok, choć wątpie). Także pozostaje się sądzić lub zwolnić w momencie kiedy zda się z tego sprawę. Swoją drogą jeżeli, w jakimś innym kraju, gdzie jest wolność slowa, firma pracującą wyjatkowo nierzetelnie wygrywałaby co roku przetarg to powiedziałbym, że dochodzi do grubego przekrętu korupcyjnego. Natomiast żyjemy w Polsce, gdzie obowiązuje kara za zniesławienie także nie mogę tak napisać, a propos żadnej firmy reprezentującej swoje usługi na terenie Rzeczpospolitej. Mogę tak co najwyżej pomysleć. :)

Teresa
@Vend Anonim

Zaraz, ale czy przy przetargach nie jest badany właśnie sposób zatrudniania pracowników, żeby był zgodny z prawem?

Alina
@Mireballa

Dla jasności, nie ma czegoś takiego jak dodatek stażowy, ale podstawa pensji jest wyższa.

@Alina

A to wnosi jakąkolwiek różnicę czy tylko nazewnictwo się zmienia?

Danuta

Czy po roku cokolwiek mogło się zmienić w warunkach pracy? I kiedy ostatnio były prowadzone nabory dla pielęgniarek? Wcześniej widziałam, że ogłoszenia były publikowane przez Urząd Pracy, ale od dłuższego czasu tam niczego nie widziałam.

Lucy

Renata

Firma ASS to przykład tego, jak powinna działać firma świadcząca usługi opiekuńcze. Ich podejście do pacjentów jest bardzo empatyczne i skuteczne. Polecam ich każdemu!

B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J jest w trakcie rekrutacji na stanowisko Opiekun Medyczny. Odpowiedziałeś na ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób rozważających pracę w firmie.

Olga Wąsik

Zadziwiająca agencja zadziwiający pracownicy. Byłam na takiej rozmowie chyba 2 miesiące temu. Agencja mieści się (buhahaha) w ścianie Centrum Handlowego w Gdyni. Trudno znaleźć trudno trafić. Brak oznaczeń szyldów reklam. Niczego. Kobieta z którą rozmawiałam sprawiała wrazenie bardziej rozkojarzonej niz Kaczyński. Rozmowa z nią po niemiecku to tez jakieś nieporozumienie. Po polsku także. Widzialam w internecie wiele mówiące opinie o ASS. Moim zdaniem - głęboko uzasadnione..

@Olga Wąsik

Ilu znasz pracowników tej firmy, że opisujesz ich słowem zadziwiający? I dlaczego uważasz tę rozmowę za nieporozumienie, pojawiły się jakieś konkrety?

ciekawa
@Olga Wąsik

Rozmawiała Pani w tej firmie po niemiecku? Kto taką rozmowę z Panią przeprowadził ?

@ciekawa

Ciekawi mnie to zdziwienie. Zwłaszcza, że jest deklaracja o tym, że się zatrudniasz. Nie ma tu w firmie nikogo z językiem niemieckim czy w czym problem? To jak obecnie te rozmowy przebiegają w takim razie?

Ciekawa
@Danuta

Po prostu pracuje w tej firmie tak długo, rekrutuje tu osoby do pracy, i przez ostatnie 10 lat nigdy nikt nie przeprowadził rozmowy po niemiecku. Znajomość języka niemieckiego przy opiece nad osobami w trojmiescie, jest po prostu zupełnie zbędna. Stad droga pani jest takie zdziwienie z mojej strony :)

@Ciekawa

czyli firma nie poszerza zakresu działalności? Ta Pani widać, że dopiero startowała, nie mogliby zaproponować czegoś innego? i mimo wszystko nigdy obcojęzyczni podopieczni się u nas nie trafiają?

Anastazja

Nie polecam! Pracy ani jako koordynator ani jako opiekun środowiskowy. Koordynator ma być w biurze w terenie, odbierać telefony po pracy i weekendy. I nie, nie ma za to płacone. Bo przecież to takie normalne. Atmosfera w biurze mogłabym zacytować wypowiedz: masakra jest u was. Ciagle kszyki, wypłaty z opóźnieniem, nie ma komfortu normalnej rozmowy jeśli przychodzi ktoś z rodziny podopiecznego. A jeśli chodzi o kierownictwo to mogłoby zainwestować w szkolenia dla pani Kierownik z motywowania pracowników a nie obarczać ich wszystkimi niepowodzeniami. A po za tym kierownik chyba nie powinien plotkować z każdym o każdym. Więcej kompetencji i zdrowszego podejścia do życia, pracowników, koordynatorów a co najważniejsze do Podopiecznych!

Arnold
@Anastazja

W tej firmie większość zatrudnionych osób to ludzie w średnim wieku. Jakoś nie chce mi się wierzyć w tą zmasowaną nagonkę, tym bardziej, że większość pracowników pewnie jest "nieinternetowa", co oczywiście nie umiejsza ich wiedzy i umiejętnościom.

Justyna
@Anastazja

Konieczność zabierania pracy do domu nie brzmi zbyt zachęcająco. Widzę, że atmosfera też pozostawia wiele do życzenia. A są według Ciebie jakieś plusy pracy w Agencji Służby Społecznej?

Anastazja?
@Anastazja

Co za bzdury. Pani Anastazjo! Nie ładnie tak kłamać.

Agata
@Anastazja?

Wyraziła swoją opinie. Każdy ma do tego prawo.

Xaxa
@Anastazja

Cześć Anastazja, Firma nie inwestuje w szkolenia koordynatorów. Dokumenty są przechowywane w tapczanie które stoi w tym dużym pomieszczeniu na Kwiatowej. Pracownicy muszą się prosić żeby kupiono im papier toaletowy. Swego czasu to przynosili swój z domu. Koordynator również zabiera z sobą telefon do domu na weekendy. Za te pracę również nie ma wynagrodzenia. Opiekunowie mają płacone w stawkę godzinową. Nie liczy się im czas przejścia od jednego podopiecznego do drugiego.

Anastazja
@Xaxa

To smutne myślałam ze coś w tej firmie zmieniło się na lepsze...

ola
@Arnold

tak opiekunki to osoby 50+ i więcej ,emerytki, nawet panie 70 lat, więc aż tak bardzo to pacjenci nie są zadbani bo opiekunki też starsze, ot takie toczenie koła

xxxx
@Anastazja

Potwierdzam, że tak właśnie było kiedy pracowałam tam jako koordynator, opiekun i pracownik socjalny w jednym. Zero szacunku do ludzi, a kadra kierownicza pozostawiała wiele do życzenia jeśli idzie o zarządzanie zespołem. Jednym słowem atmosfera niezdrowa, nerwowa, obgadywanie za plecami. Szczerze mówiąc, nie sądziłam, że to się zmieni na lepsze i jak widzę nie pomyliłam się.

Selavi
@ola

Podpisuje się pod Tobą Pracowałam w tej firmie i wiem o czym mowa do tego wciąż opóźnienia w wyplatach A to już jest WYKROCZENIE, Najwidoczniej szef odpoczywa w tym czasie na Bahama i niema nadzoru w biurach....Bo po co

@xxxx

Pani Anastazjo. W którym roku Pani pracowała i jak długo. Bo nie bardzo Pani wierzę.

Ola
@Xaxa

Koordynator nie odbiera telefonów w niedziele, wiec nie ma za co mu płacić.Opiekunki wliczają dojazdy do czasu pracy, koordynatorki nie wprowadzają nowych opiekunek do podopiecznych

Pola
@Ola

Co ty dziewczyno opowiadasz że opiekunowie wliczają dojazdy do godzin pracy ? Z której choinki się urwałas albo w jakim ty świecie żyjesz ? Nigdy nie można było wliczać dojazdów w godziny nie wprowadzaj w błąd ludzi jak nie wiesz i piszesz głupoty

gosc
@Anastazja

kogo miałoby motywowac te szkolenie z motywacji pracy ؟ pensje małe.... a podopievzni czeto podli z chorobami psychicznymi , wiwc moze rodzinka by sie zaopiekowała całodobowo i znosiła charakterek ...? albo dom opieki... NIEKTORZY powinji byc pominieci w uslugach !!! chyba ze gospidarka dostawala by 25zl za godzinne netto a pielegnacja 35zl zl.netto za godz. WIELU staruszkow marudnych rob wedle ich planu a pitem powiedza ze zle zrobione.... EH....

Pracował ktoś z Was jako Pomoc Kuchenna w B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J? Powiecie na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?"

Paulina

No, a na czym polega praca pomocy kuchennej? Przecież nie na gotowaniu. Kroisz, zmywasz, podajesz.

@Paulina

Ano może i tak, a nie chodziło tutaj o jakieś ewentualne obowiązki dodatkowe? Czyli innych zadań nie ma? A co z wymaganiami, czego oczekują od kandydata?

Barbara
@Paulina

Ile ogólnie można zarobić jako pomoc kuchenna? Dasz znać? Będę wdzięczna za informacje.

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J?

Pracowałam jako opiekunka. Byłam zatrudniona na opiekę wytchnieniową, na ul. Prochowa w Warszawie. Praca którą bardzo lubiłam, i nie odeszłabym gdyby stawka była wyższa oraz kwestia możliwości chodzenia codziennie do powiedzmy dwóch stałych osób. Drugim problemem jest to że, już po zakończeniu opieki wytchnieniowej, nie ma możliwości pracy tak aby dziennie wychodziło 8 lub 9 godzin. Niestety najczęściej dostaje się najwięcej po 1-2 max. godziny u jednej osoby. I żeby w ciągu dnia mieć np. 8 godzin pracy to trzeba biegać po 3 - 4 osobach. Jeżeli ktoś da rade tak codziennie to podziwiam. Często osoby chcą aby i posprzątać, zrobić zakupy, ugotować i podać jedzenie, iść po leki. Ale też są osoby które potrzebują pomocy w higienie. I o tyle o ile w higienie opiekun_ka zdąży pomóc, to niestety zostaje powiedzmy godzina na zakupy, sprzątanie i ugotowanie czegoś na obiad. Rodziny osób do których sie chodzi są często niezadowolone z tego że opiekunki za mało czasu poświęcają i nie zdążają zrobić tego co powinno być, ale to niestety jest kwestia przyznawanych godzin przez MOPS. Te 1 - 2 godziny przyznane to za mało aby wszystko zrobić. Po prostu czas nie jest z gumy. Ja bardzo dobrze wspominam pracę, jeżeli chodzi o koordynację na ul. Prochowej. Natomiast byłam na Kwiatowej na Mokotowie i tam obsługa pozostawia wiele do życzenie. Na pewno jeżeli chodzi o jedną z trzech Pań jakie tam były. Generalnie wszystkie osoby którymi się zajmowałam były osobami fajnymi z którymi można było się dogadać i dobrze się współpracowało. Problemem są wynagrodzenia i godziny u jednej osoby. Uważam też że to jest przyczyna tego że wiele opiekunek przewija się przez jedną osobę, często szuka się zastępstwa na już bo ktoś wcześniej zrezygnował, poszedł na urlop, zwolnienie. Inna sprawa że po jednej jak i drugiej stronie bywają osoby problematyczne, i tutaj niestety też potrzeba cierpliwości.

Zostaw merytoryczną opinię o B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J - Warszawa

• Jak się pracuje w B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J?

Zobacz opinie na temat firmy B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J?

Kandydaci do pracy w B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

B. Kościelak Agencja Służby Społecznej Sp. J