Izba Wytrzeźwień we Wrocławiu

Wrocław

Opinie o Izba Wytrzeźwień we Wrocławiu

2010-09-07 23:35:01
PRACOWNICY MILI, UPRZEJMI, DOBRZE WYCHOWANI, PANI DOKTOR TO PROFESJONALISTKA ZAWODU, POLICJA UCZYNNA DO TEGO STOPNIA, ZE POMOGŁA MI TRAFIĆ DO ŁÓŻECZKA GDZIE W GRONIE PRZYCHYLNYCH I MIŁYCH KOLEGÓW Z SĄSIEDNICH ŁÓŻEK ZASNĄŁEM PRZY DŹWIĘKACH POCHRAPYWAŃ, Z RZADKA PRZERYWANYCH SPONTANICZNYM BEŁKOTEM SENNYM MOCZYMORDEK. ZAMÓWIŁEM BUDZENIE NA CZWARTĄ NAD RANEM U PANA WŁADZY (BARDZO MIŁY CZŁOWIEK ), PO CZYM W ASYSCIE UMUNDUROWANYCH OCHRONIARZY OPUŚCIŁEM ÓW EKSKLUZYWNY MOTEL. PRZED BUDYNKIEM CZEKAŁA JUŻ ZAMÓWIONA SPECJALNIE DLA MNIE NIEBIESKA TAKSÓWKA, KTÓREJ KIEROWCA BYŁ UPRZEJMY ZAWIEŹĆ MNIE PROSTO PRZED OBLICZE PROKURATORA. TO BYŁ NAJCUDOWNIEJSZY DZIEŃ MOJEGO ŻYCIA, A MOIM cichutkim WIELKIM MAZENIEM JEST, BY SIĘ POWTÓRZYŁ................................................................................... NARAZIE CZEKAM NA ODSIEDZENIE WYROKU WIĘZIENIA ZA STAN BYCIA NIETRZEŻWYM IDIOTOM, KTÓRY PO PIJAKU PROWADZĄC AUTO ŚMIERTELNIE POTRĄCIŁ 6 LETNIĄ DZIEWCZYNKĘ.....................................................................................................................................................................................>>>>>>>>>>>>>>>>>>>NIE PROWADŹ!
Zostaw swoją opinię o Izba Wytrzeźwień we Wrocławiu - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Izba Wytrzeźwień we Wrocławiu