brak logo

Przedsiebiorstwo Cemet LTD.Sp.Z.O.O

Gdańsk

Opinie o Przedsiebiorstwo Cemet LTD.Sp.Z.O.O

anonim 2009-03-18 19:38
Słowa kojarzące się z Przedsiebiorstwo Cemet LTD.Sp.Z.O.O (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w Przedsiebiorstwo Cemet LTD.Sp.Z.O.O:
Najbardziej nie podobało mi się w Przedsiebiorstwo Cemet LTD.Sp.Z.O.O:
13
Oszukany 2016-10-13 23:23
Stanowczo odradzam wszystkim prace w tej postkomunistycznej firmie. Pan dyrektor obiecuje na rozmowie kwalifikacyjnej gruszki na wierzbie a po pierwszej wypłacie jest tylko wielkie zdziwienie i rozczarowanie. Park maszynowy i podejscie do pracy pamietają jeszcze przemówienia Gierka. Pan Prezes zamiast czepiać sie pracowników o ich ubiór powinien przejrzeć na oczy i wyremontowac tą starą budę bo tynki sypią sie na głowie.
6
GL 2017-01-18 12:45
Trudno odnieść się do tak ogólnych oskarżeń. Aby móc ustosunkować się do wypowiedzi, potrzebne konkrety: co zostało obiecane a niezrealizowane.
Nieuczciwe warunki zatrudnienia nie są praktyką stosowaną w Cemet Ltd.
Wręcz przeciwnie, 95% załogi ma stałe umowy o pracę, a warunki zatrudnienia są bardzo przejrzyste.
Filip 2017-07-04 13:49
Pracowałem tylko 3 miesiące bo w międzyczasie dostałem inną pracę na którą czekałem. W tej chwili na moim stanowisku jest mój kolega który został zatrudniony z mojego polecenia. Firma uczciwa dyrektor konkretny , wszystko co umówiłem na rozmowie wstępnej zostało mi zapłacone, a na dodatek rozstałem się z bardzo dobrymi relacjami. Dodać mogę że pracowałem na umowę o pracę ze wszystkimi składkami.
Polecam z czystym sumieniem.
Zostaw swoją opinię o Przedsiebiorstwo Cemet LTD.Sp.Z.O.O - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiebiorstwo Cemet LTD.Sp.Z.O.O