Opinie o Przedsiębiorstwo Cemet Ltd. Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Cemet Ltd. Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Cemet Ltd. Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Cemet Ltd. Sp. z o.o. w Gdańsk

Witek

Witam jak płatne są nadgodziny dla spawacza ?

GL

Witam, Przez pakiet świadczeń socjalnych rozumiem finansowanie kart Multisport, prywatne ubezpieczenie zdrowotne - w wersji podstawowej generalnie finansowane przez firmę (z dostępem do rozszerzonych opcji), dodatki z funduszu świadczeń pracowniczych, takie jak dofinasowanie "wczasów pod gruszą", świąteczne bony zakupowe oraz karty upominkowe dla dzieci, imprezy integracyjne i tym podobne. Oczywiście "atrakcyjne" to określenie subiektywne. Oferowane wynagrodzenie jest uzależnione od kwalifikacji oraz doświadczenia kandydata i, zależnie od tych parametrów, może się istotnie różnić. Niemniej na pewno nie jest to nisko płatne stanowisko.

Czyli co w zasadzie jest najczęstszym powodem odejść? Ktoś podkreślił, że ludzie młodzi i zdolni już tu nie pracują przy czym wyrażona została nadzieja na stabilizacje warunków. nie wiem do końca jak teraz do tego podejść. Mnie po prostu interesuje praca jako kontroler jakości. kiedyś w ofercie pokazywało mi zarobki do 7,000 zł, w tym roku ile mogą wynieść?

Czy znane są zarobki na dziale zakupów? Zastanawiam się nad tą jedną z ofert ze strony firmowej. Chyba ostatnio nikt o tej pracy nie pisał? Prócz możliwości finansowych interesuje mnie opis dodatkowych benefitów a także atmosfera na samym dziale. co może być powodem poszukiwań?

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Przedsiębiorstwo Cemet Ltd. Sp. z o.o.?

GL Nowy wpis

Witam, Pierwszy etap to wstępna selekcja na podstawie otrzymanych CV oraz ewentualnie innych dokumentów. Drugi etap to rozmowy kwalifikacyjne, na które zapraszamy wybrane osoby, gdzie bardziej szczegółowo przedstawiamy naszą firmę oraz charakter pracy i chcemy poznać oraz dowiedzieć się więcej na temat kandydatów. Po przeanalizowaniu dostępnych kandydatur, jeśli jest wśród nich osoba odpowiadająca naszym oczekiwaniom, proponujemy podpisanie umowy. Ewentualnie możliwe jest jeszcze przeprowadzenie rozmowy uzupełniającej - w razie wątpliwości z którejś ze stron. Pozdrawiam.

Ktoś

Pensje ok średniej krajowej. Ludzie w porządku lecz ostatnimi czasy serie zwolnień, większość z powodu jednej osoby. Niektórzy ponoć mają bezpodstawne lojalki.

@Ktoś

To co się dzieje, ze ludzie przez kogoś odchodzą? Psuje się atmosfera? A co z tymi lojalkami, skoro piszesz że bezpodstawne, to po co one są? Chyba musi być jakiś powód do lojalki z pracownikiem?

Firma Przedsiębiorstwo Cemet Ltd. Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Kontroler Jakości. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Witek

Witam jak płatne są nadgodziny dla spawacza ?

@Witek

A wiadomo, czy wgl są nadgodziny dla spawacza? Wiecie, czy one są? A jeśli są, to regularne, czy takie bardziej okazjonalne?

@Witek

Witam, Nadgodziny są standardowo płatne 150%. Wyżej w rzadkim przypadku pracy w niedziele i święta.

@Agata

Nadgodziny jak najbardziej występują - oczywiście w miarę możliwości i chęci. Natomiast ich ilość zależy od aktualnego obciążenia pracami. Często jest szansa przepracować dodatkowe godziny - ale nie zawsze.

@GL

Ok, a jak są te nadgodziny, to firma z tym czasie zapewnia posiłki pracownikom? Czy nie ma takich dodatków?

@GL

A nadgodziny nie powinny być płatne 200% czyli setki przy pracy 40 h tygodniowo ?

@GL

No a jak jest wiele pracy i są nadgodziny, to czy w takich dniach firma zapewnia posiłki pracownikom? Są jakies obiady itd.??

@Agata

Nie, nie mamy takiej praktyki. Generalnie większość pracowników zabiera posiłki z domu, blisko jest też dobrze zaopatrzony sklep. Oczywiście jest też możliwość zamówienia jedzenia.

@GL

Cześć. Wyjaśnisz, co wchodzi w pakiet świadczeń socjalnych, o którym przeczytałem w o ofercie na Project Managera? Wiesz, jaką pensję zasadniczą opisują słowami "atrakcyjne wynagrodzenie"?

GL

Na jakie zarobki można liczyć w firmie Przedsiębiorstwo Cemet Ltd. Sp. z o.o. na stanowisku Kierownik Magazynu? Czy pracownicy dostają premie?

GL

Zarobki są negocjowane indywidualnie i uzależnione od doświadczenia pracownika, jego umiejętności - a także stawek rynkowych dla danego stanowiska. Premie jak najbardziej są wypłacane regularnie. Aktualnie pracownicy mogą liczyć na comiesięczne premie rzędu 16% wynagrodzenia za sumienne wykonywanie swoich obowiązków i zdyscyplinowany stosunek do pracy. Możliwe są również wyższe premie.

Czy często Przedsiębiorstwo Cemet Ltd. Sp. z o.o. poszukuje kogoś na stanowisko Administrator IT? Ile osób tam pracuje?

GL

Obawiam się że na tym stanowisku mamy wieloletniego współpracownika i na ten czas nie planujemy zmian.

kto ma zarobic ten zarobi, firma widnieje czasy prlu, chcesz zarabiac jak sprzataczka na etacie spawacza firma cemet zaprosi. To dopiero poczatek. Atmosfera = deprecja

takitam

potwierdzam dramat i bez szans by ta firma sie rozwijala

@takitam

To tak w zasadzie jakie tu są aktualne warunki, bo skoro pracujesz teraz to pewnie dobrze przybliżysz ten temat. Jakie na dzień dzisiejszy są tu stawki?

@takitam

Chciałbym prosić o rozwinięcie myśli, jeśli mogę. Jakie konkretnie z Pana punktu widzenia są problemy, co uniemożliwia rozwój firmy?

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę Przedsiębiorstwo Cemet Ltd. Sp. z o.o. na stanowisko Dyspozytor? Pojawiło się 18 listopada na Pracuj.pl. Planujecie na nie aplikować?

TIGowiec

W BASE Group szukaja spawaczy , slusarzy i operatorow maszyn.

Bo tak jest

@TIGowiec

Szukają na te stanowiska również kobiet?

@Natalia

Jasne. Dlaczego kobieta nie moze spawac? Szukasz mozliwosci rozwoju zglos sie do Base.

W Base Group przyjmuja spawaczy

@TIGowiec

Super, a pracowała może już jakaś na tym stanowisku? Bo jestem ciekawa stosunku współpracowników co do tego

Martyna

Naprawdę w firmie jest problem z alkoholem?

@Martyna

Powiem tak, z perspektywy biura, jest to dość egzotyczny problem. Natomiast nie zaprzeczę, iż wystąpiły ślady, że pewne incydenty w hali produkcyjnej miały miejsce. Zapewne nie raz. Zapewniam, iż przyzwolenia na takie zachowania nie ma - ani oficjalnego, ani żadnego innego. W przypadku zaobserwowania tego rodzaju nieprawidłowości, mistrzowie produkcji bądź inni pracownicy funkcyjni są zobowiązani do natychmiastowego przerwania pracy i odesłania osoby podejrzanej o znajdowanie się pod wpływem alkoholu do domu. Z możliwym badaniem alkomatem oraz potencjalnie dalszymi konsekwencjami.

@Martyna

z pol litra nie ma tam co szukac

Na jakie wsparcie w Przedsiębiorstwo Cemet Ltd. Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

GL

Oczywiście wszystkie prawa są przestrzegane. Kobiety w ciąży podlegaja ochronie. Matki karmiące mają skrócony czas pracy, oczywiście bez uszczerbku na wynagrodzeniu.

Edyta
@GL

A czy po powrocie do pracy po urlopie macierzyńskim można liczyć na kontynuacje pracy w mniejszym wymiarze godzin? Próbował ktoś tak tu robić?

@Edyta

Oczywiście Matka w okresie karmienia dziecka ma skrócony czas pracy do 7 godzin dziennie. Jeśli chodzi o jeszcze zmniejszony wymiar pracy, należałoby do sprawy podejść indywidualnie. Jak sądzę zależy to od stanowiska, zakresu obowiązków oraz dostępności osób mogących zastąpić i/lub uzupełnić pracę takiej Pani w Jej roli. Staramy się być elastyczni.

Matt

Witam Nie mogę się dodzwonić fo waszej firmy ani do rektrutacji ani do sekretariatu. Macie zmiane nm?

Czy można liczyć w Przedsiębiorstwo Cemet Ltd. Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

GL

Jak najbardziej. Przedsiębiorstwo zapewnie wszystkim zatrudnionym na etacie podstawowy pakiet prywatnych usług medycznych, z opcjami jego rozszerzenia na większy zakres usług i/lub członków rodziny.

Sylwia

Bardzo cicho tutaj na temat pracy w tym przedsiębiorstwie. Ciekawe, czy to ma jakiś związek z działalnością firmy. Czy firma Cemet nadal funkcjonuje i zatrudnia pracowników? Bo jeśli coś się zmieniło, to ja naprawdę bardzo chciałbym wiedzieć.

@Sylwia

Witam, Potwierdzam, iż nadal tu jesteśmy i działamy :) W kwestii rekrutacji, ostatnio poszukiwaliśmy nowego Technologa oraz Magazyniera. Pozdrawiam, GL

Czym Przedsiębiorstwo Cemet Ltd. Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

GL

Przede wszystkim, pozycją solidnego pracodawcy, który swoich pracowników traktuje uczciwie i w przypadku sprawdzenia się, umożliwia długookresową stabilizację zawodową. Ponadto pracownicy otrzymują prywatne ubezpieczenie zdrowotne, a także pakiet świadczeń pracownicznych, między innymi "wczasy pod gruszą", możliwość dofinansowania kart basen/fitness czy zespołowej gry w piłkę nożną.

Czy firma Przedsiębiorstwo Cemet Ltd. Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Oczywiście, że tak.

Julia
@GL

A na jakie szkolenia można liczyć? Tylko wstępne czy też już będąc pracownikiem na takie, które będą udoskonalać nasze umiejętności? Czy w firmie organizowane są jakieś wyjazdy integracyjne?

@Julia

Witam, Szkolenia oczywiście się odbywają, choć ich treść i częstotliwość niewątpliwie uzależniona jest od działu i stanowiska (np. szkolenia VAT-owskie, inne finansowo-księgowe, sprzedażowe, spawalnicze). O ile zainteresowania są zbieżne z obecną lub potencjalnie przyszłą pozycją w firmie, to często można się porozumieć co do uczestnictwa w szkoleniach dodatkowych. Ponadto pracownicy umysłowi mają możliwośc skorzystania z organizowanego w firmie kursu języka angielskiego (choć zapewne obecnie konieczne byłoby wpasowanie się poziomem do istniejącej grupy). Wyjazdy integracyjne historycznie nie odbywały się zbyt regularnie (częstsze były imprezy rocznicowe), natomiast sądzę, że mogą w przyszłości być organizowane nieco częściej. Prezes zwykle otwarty jest na tego typu inicjatywy. Na przykład ubiegłego lata, na wniosek pracowników, zorganizowany został spływ kajakowy.

Me

Witam.czy rekrutujecie Państwo tpawaczy tig?

MAt

Witam Prowadzicie może rekrutacje na stanowisko spawacz TIG? Wysyłałem do was Cv lecz bez odewu.

@MAt

Witam, Miło nam, iż jest Pan zainteresowany dołaczeniem do naszego zespołu. Niestety na dzień dzisiejszy, w związku z aktualną niepewnością na rynkach, nie powiększamy załogi.

P

Dzień dobry mam kilka pytań: 1.jesli chodzi o spawanie tigiem to co u Państwa się spawa w tej metodzie? 2.Jest jedna zmiana czy kilka? Pozdrawiam

@P

Witam, Dziękuję za pytania. Spoiny TIGiem przede wszystkim w przypadku cienkiego materiału aby precyzyjniej położyć spoinę, a także kontrolować dopływ ciepła. Na przykład połączenia rurowe w przypadku palników, czy spawanie komór próżniowych. Ale mogą występować w różnych produktach. Jest jedna główna zmiana. Ewentualnie czasami ustawiana jest zmiana dodatkowa na wybranych projektach, ale nie są to częste przypadki.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Przedsiębiorstwo Cemet Ltd. Sp. z o.o.?

GL

Witam, Standardową praktyką jest pierwsza umowa na okres próbny 3 miesięcy. Pod koniec tego okresu, jesli pracownik spełni pokładane nadzieje, rozmawiamy o kontynuacji - i tu możliwe są różne warianty - umowa na rok, dwa czy właśnie bezterminowa.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Cemet Ltd. Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Cemet Ltd. Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Cemet Ltd. Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Cemet Ltd. Sp. z o.o.?

Przedsiębiorstwo Cemet Ltd. Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Sandomierska 34
    80-051 Gdańsk

Przedsiębiorstwo Cemet Ltd. Sp. z o.o.