Polko Tech Sp. z o.o.

Baciki Średnie

Opinie o Polko Tech Sp. z o.o.

I... 2010-09-07 23:03:02
W Bacikach pracuje się fajnie... I to jest cała prawda
anonim 2011-01-15 10:41:03
Tam pracują tylko osoby które lubi Dyrektor. Jak kogoś nie lubi to od razu zwalnia nie biorąc pod uwagę tego ze ktoś jest dobrym pracownikiem.
anonim 2011-01-21 18:35:36
jest całkiem niezle w tej firmie, tylko trochę małe stawki:]
zdradzona 2011-03-02 10:52:55
w tej firmie szerzy sie jedno wielkie (usunięte przez administratora)..kazdy pod kazdym tylko dołki kopie nie ma zgrania i jednosci.Pracuja tam same dziw...które zaczepiaja czyis mezow tylko po to ze im sie bzykac chce,jestem prostym przykładem zdradzonej żony...której maż poleciał na jedna taka z nurca...a wnurcu jak wiadomo sa same (usunięte przez administratora).tyle mam do powiedzenia na ten temat
anonim 2011-03-03 19:21:55
>nie bierz do glowy niuech gadaja nikomu buzi nie zamkniesz
uczciwa 2012-01-24 21:07:44
ja - 2011-03-05 00:01:49

Ludzie weżcie sie wkońcu za robote i przestańcie obgadywać ludzi za ich plecami-masz cos do kogos to powiedz w oczy a nie obrabiasz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na forum by sie wszyscy mogli posmiac-ZAŁOSNE
Rany jak czytam te wpisy to tak jak bym byla w Pruchnej czyzby ta cala firma skladala sie tylko z takich pracownikow co to po trupach byle do gory wiecie ostatnio \"liderka\" z Pruchej powiedziala pracownikowi ze ma siedziec pocichu i robic co kaze ona uwaza sie za najwazniesza wtej firmie a tak nawiasem mowiac to licza sie donosiciele,plotkary i latwo dajki Pozdrowka od oddzialu w Pruchnej
kora 2013-03-01 16:31:33
same chamstwo,(usunięte przez administratora), to firma która nie daje pewności pracy bo jeśli się odezwiesz to wynocha , poganiacze to lizusy biura a pracownika gnoją KOREAŃCZYKI ich wykończą bo w Ustroniu ruszyli pełną parą.Wygryzli MISTER (usunięte przez administratora) to ON im pokaże kto jest górą.ha.ha.ha.
ktoś 2013-07-01 18:09:47
zwalniają tych którzy nie pasują dla (usunięte przez administratora)ale nie martwcie się on i tak doprowadzi tą firmę do ruiny,szkoda że pan (usunięte przez administratora)dał mu kolejną szansę,nie warto najbardziej fałszywy człowiek jakiego poznałem
do juri 2013-12-11 13:57:28
Chłopie ani tam nie idz, wiem z doswiadczenia. nie polecam, a zarobki marne, no chyba ze cie satysfakcynuje te 1500 z(usunięte przez administratora) Aha na poczatku najnizasza krajowa, robotaa latwa nie jest troche porobisz i bedziesz ganial po lekarzach bo cie beda palce (usunięte przez administratora) a normy wciaz podnosza. Nie polecam omijaj ta firme z daleka
gregorz 2015-01-25 00:48:38
mnie te niezachęcające wpisy w ogóle nie zniechęcają, bo ja potrzebuje w sumie nawet jakiejkolwiek pracy, bo z kasą ciężko, ze znalezieniem pracy niestety też wcale nie łatwiej... a myślę że może ten Polko Tech to byłoby coś dla mnie. Tylko własnie właściwie nie orientuje się czy szukają kogoś teraz do roboty czy przestój w wolnych miejscach ?
kamil 2015-03-26 06:30:45
Cisza tutaj w temacie polko tech, ciekawe dlaczego. Ja co prawda nie szukam u nich roboty, bo mam obecnie całkiem spoko i nieźle płatną ale jestem zainteresowany uszczelkami jakie produkują do drzwi samochoddowych. Ktoś może używał tych uszczelek u siebie i moze powiedzieć czy są odporne na zmiany temperatur i czy nie parcieją zbyt szybko?
jan222 2015-12-29 09:39:18
Jak ci jest w tym zakładzie źle, to jedź na wyspy. Tam nie będziesz wykorzystywany na zmywaku.
rt; 2016-05-14 20:10:38
producentem elementów wyposażenia wnętrz samochodowych więc bez rotacji po prostu, ludziom dobrze to siedzą
Zostaw swoją opinię o Polko Tech Sp. z o.o. - Baciki Średnie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polko Tech Sp. z o.o.