PPUH CONSERVICE

Gdańsk

Opinie o PPUH CONSERVICE

ilona090454 2010-09-10 14:15:38
dlaczego w waszej firmie nigdy naczas nie jest wyplacana pensja ,czy znacie uczucie kiedy nie ma za co kupic dzieciom chleba ale chyba nie ,bo tak bezdusznych ludzi nie spotkalam jezeli dzisiaj nie bedzie penji to ide do PIP i telewizji
marek 2011-01-15 11:24:16
Nie zawsze tak jest. Czasem są problemy, ale zaległości firma reguluje na bieżąco.
anonim 2011-01-31 21:14:34
Nie polecam tej firmy co miesiąc wyplata jest obcięta o parę stówek a o delegacji nikt w firmie nie słyszał.
zadowolony pracownik 2011-03-31 07:18:21
w pracy jest bardzo przyjaznaa atfosmera nikt sie nie kloci nikt na nikogo nie donosi,bo przeciez nie ma na co;)
Pozdrawiam szczupaczka i innych:)Pensje sa wyplacone w calosci.Mam tylko jedno marzenie aby w upalne lato dawali wiecej wody do picia ,przecoez nie zyjemy w afryce :)
.. 2011-05-12 12:09:20
jestem zwiazany z ta firma juz nie krotki czas i nie mam nic jej do zarzucenia.Jesli ktos sra we wlasne gniazdo potem ma pretensje
zły 2012-01-10 16:28:08
ludzie z Trzebiuatowa !!!? czy wy jeszcz w tej firmie [usunięte przez administratora] chcecie pracować wypłaty jak niema tak niema ubrań robocztch też nigdy nikt nie widział pracuje śię bez żadnycz przeszkoleń ! tylko zameldować do prokuratora o przestępstwie kadra alkocholików !!!!!!! stare pryki tylko godziny ciągną a młody produktywny wek. dziwne że firma która jes głównym wykonawcą tz. WARTBUD na to zezwala . a gdzie gmina
Przemek 2012-03-23 11:09:09
w dodatku zalegają z płatnościami podwykonawcom. Beznadziejna firma.
strażak sam 2012-04-24 20:08:54
Witam koledzy to po co pracujecie ,hmm albo udajecie że pracujecie widocznie bardzo to wam pasuje ale jaka praca taka płaca a jak złodziejstwo się trochę ukróciło to nikomu nie pasuje . Pozdrawiam
mały 2012-04-24 20:14:55
Renciści do domu i tak żadnej wydajności tylko ciągłe udawanie i kamuflarz,ale co tam godzinki lecą dzień za dniem a potem jak brakuje albo się dopisuje a kierownik ma zapisane i utnie to nie pasuje prcować to trzeba chcieć panowie a potem wymagać ale co tam to nasza taka polska norma ,a co do wakacji to załóż firmę daj prace ludziom a potem sam zobaczysz czy ci na wakacje jeszcze starczy.
glodny532 2012-06-13 20:39:43
znowu nie ma wyplaty na czas a szef nawet nie potrafi poinformowac pracownikow tym bardziej ze ludzie pracuja daleko od domu w delegacji kturej i tak nie placi
kotek 2012-07-19 13:30:02
czy ta firma jeszcze istnieje??? i tak właściwie kto tam teraz żądzi ??? bo na pewno nie ci co są wpisani jako właściciele.
.zbulwerswoani pracowncy 2012-07-30 13:33:59
ludzi macie za nic, nie potraficie powiedziec ,,przepraszam''... ze wyplata bedzie opzoniona, jedynie c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] skie zwodzenie z dnia na dzien..
kotek 2012-07-31 19:23:37
oni nikomu nie płacą : pracownikom, zleceniodawcom,kontrahentom,my czekamy od nich na spore pieniądze od bardzo długiego czasu i mamy przez nich nieziemskie problemy....
nur 2012-07-31 19:59:10
z nikim sie nie liczą nawet z nurkami,mają ich za psów do ganiania i na dodatek tną na godzinach ile wlezie,lepiej pracowac w biedronce za ta kase a nie a syfie nurkowac po omacku i zdrowie narażac za jakieś marne pieniądze,a premi pan prezes to myśli ze sie nikomu juz nie należy!? Siechnicei! DAWAC KASE!!!!!!!!!!!!
nur 2012-07-31 21:45:26
i podobno do 10 ma wszystko wyrównac hehehe,pic na wode fotomontaż,nurom wciska ze w tym tygodiu bedzie heheheheh
bb 2012-08-11 20:15:31
no to co wypada napisac ze ,,jestesmy na czysto,,
ja 2012-08-20 09:22:18
ciekawe jak długo jeszcze tak pociągną?
oszukany 2012-08-20 12:10:58
Witam
czy ktoś z Was ma informacje kiedy zapłacą pensje za lipiec
przyjaciel 2012-08-20 20:03:25
Koledzy zastanówcie się po co w takim razie pracujecie w Conservisie znajdzcie lepszą prace albo załóżcie swoją działalność wtedy porozmawiamy o Polskiej szerej rzeczywistości ja myślę że właściciele robią wszystko aby utrzymać firmę i ludzi w niej pracujących takie problemy mają nie tylko oni ale większość firm w branży,co to jest kika dni spóźnienia naprawde w innych firmach pęsje z kilku miesięcznym opóźnieniem płacą zastanówcie się kilka razy zanim coś napiszecie a jak się niepodoba to na co CZEKACIE IDZCIE DO LEPSZEJ FIRMY tylko jakiej i jaka was przyjmie,kilka razy pracowaliście dla Nas i ludzka opieszałość nie zna granic jak szef nie przyjedzie i nie pogoni to nic się nie dzieje a wymagania widzę wielkie są od firmy mała podpowieć najpierw spróbujcie dać coś od siebie a potem oczekujcie normalnych warunków a jak szef musi kombinować pieniądze na wypłaty to ze sprzętu to pożyczyć bo pracownicy przy prawie nowym sprzęcie jakim dysponuje Wasza firma nie potrafią produktywnie pracować to nie ma się co dziwić że brakuje bo z pustego i salomon nie naleje,pozdrawiam szefostwo wytrwałości a nierobom podziękować tylko tak można wyjść na prostą.
szef 2012-08-20 20:15:43
Proszę przyjść i powiedzieć to prosto w oczy bo tylko tak Potraficie wypowiadać się o firmie jak 10 lat nie było problemów to w porządku a jak tylko trochę posunęła się wypłata to odrazu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ,komuchy itp gratuluję wszystkim tym co wyrażają się tak o nas,proszę przyjść jak się niepodoba i rozstańmy się po co ciągnąć taki stan dalej tylko odwagi a nie anonimowo proszę,a co do nurków to sformułowanie że ganiają nurków jak psy hmmm pozostawie bez komentarza ,trudno polemizować z kimś anonimowo to tyle i aż jak dla niektórych.Pozdrawiam cały zespół i zapraszam do rozmowy a nie szkalowania firmy. Siechnice.A i zapraszam do podpisywania się panowie odwagi więcej proszę.
kundel 2012-08-20 23:19:53
to może Pan Siechnicewytłumaczy skąd taki stan rzeczy, Panu Siechnice i Pani Siechnicena pewno na nic nie brakuje, a dlaczego Pan Siechnicenie odbiera telefonów ? a dlaczego stacjonarny telefon jest wyłączony, a po co te obietnice że za tydzień że jutro że pod koniec tygodnia, no dlaczego pytam się, proszę Nam to wyjaśnic, Siechnice
kundel 2012-08-20 23:25:36
a dlaczego Państwo macie kilka firm ? a dlaczego jedna jest w upadłości ?

prawda jest taka że prywatne konta macie już pewnie nabite i krzywda się Wam nie stanie a zwykłych roboli macie głęboko w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ..
szef 2012-08-21 12:35:04
Do kilku którzy nazywają sie kundlami i oszukanymi.
Nikt nie ukrywa się jak szczur to może tyczyć się tylko Panów którzy nie potrafią się podpisać bowiem kazdego dnia na budowach jestem ja i możemy o problemach porozmawiać osobiście a nie na forum ale skoro Państwo taką drogę obrali to już trudno,kilka słów wyjaśnienia hmmm nie wiem skąd takie informacje Posiadacie ale ja nie znam żadnej firmy która by była w upadlości,a że rodzina ma firmy ??? a co niby zabronić można??? proszę tez sobie otworzyć kto broni???
I na koniec propozycja jak się Państwu tak bardzo nie podoba to cóż nikt na siłę nikogo nie trzyma,proszę o rozwiązanie umowy i nie szaklowanie nas jak i firmy tyle i aż powiem ponownie co poniektórym.A tak na marginesie to na wakacje odkłada się cały rok a nie na ostatnią chwilę i nic nikomu do tego gdzie kto był mnie to nie interesuje i Państwa również nie powinno ale widzę że jest inaczej,no cóż nasze takie Polskie piekiełko.Pozdrawiam tych szczerych i uczciwych pracowników.
ha ha ha 2012-08-21 14:04:51
conservicso - kabareto !!!! paranoja
szef 2012-08-21 14:57:41
Gratuluje pomysłowości nie zamierzam dłużej polemizować na takim poziomie z nie wiadomo kim .Pozdrawiam
xxx 2012-08-21 16:42:39
drodzy pracownicy conservicu, nie stresujcie się , pomyslcie o tym ,iż innym maja więcej do oddania niż wam. Te i różne tematy należy w końcu pożądnie pozałatwiać :)
nur 2012-08-21 20:19:49
Panie Siechnice przeież pan nie ma zielonego pojecia o pracach podwodnych dlatego nie ma tematu. Siechnice
ja mysle tak 2012-08-21 20:26:50
jak juz interes nie idzie, to opchnac majatek firmy rozliczyc sie z pracownikami, firmami i dac sobie spokoj, po co brnac jeszcze glebiej w to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] .

nie znam firmy ktora nie ma dzis problemow, beznadziejne czasy, i tak sobie mysle co by bylo gdyby rzadzil PIS a nie PO.

szkoda mi nas wszystkich.
op 2012-08-21 21:23:08
A ja powiem że jestem zadowolony,pęsje do niedawna zawsze na czas i w większości nie było problemu z godzinami jak tu piszą inni jak się nie dopisuje to wszystko gra,problemy są ale to da się rozwiązać jak ktoś tylko chce,a srać w swoje gniazdo hmm pominę ten temat, pracuję już prawie dwa lata i ostatnie problemy nie mogą pogrążyć tej firmy,tylko trochę naszego zrozumienia i wyrozumiałości mniej jadu opamiętajcie się,a jak ktoś nie może wytrzymać niech zmieni pracę,po co się denerwować wzajemnie,a pensje jak zawsze uregulują napewno.
PRACOWNIK 2012-08-24 11:51:48
OJ OJ, KOLEDZY czy wy nie macie w domu telewizji i nie widzicie, że tak jest w całej Polsce. Też wkurza mnie to, ze nie ma pensji, ale inni nie mają trzy, cztery miesiące. Widzę, ze nie mamy aż tak źle. A kwestii telewizji, to proponuję załóż sobie swoją firmę, a potem zaproś telewizję, a może zrobią to twoi pracownicy. Spragniony kolesiu, a twój kierownik budowy nie zadbał o wodę, oj nieładnie. No tak może pilnował czegoś zupełnie innego. Proponuje, może przestańmy srać we własne gniazdo, albo zwijajmy się. Wolny kraj, wolna wola
zorro 2012-08-24 12:21:49
Były pracowniku, chyba ci się trochę pomyliło. 31 lipca minął już dawno. Nawet nie wiesz co piszesz. Jesteś upojony szczęściem, że jesteś już byłym pracownikiem czy masz ochotę na zemstę. Skoro jesteś byłem, to może odwal się od nas jeszcze tu pozostałych.
krasnoludek 2012-08-24 12:37:07
O nareszcie coś pożądnego wpisały dwie postacie . uwazam , że czas najwyższy trzeba skończyć z tymi oskarżeniami a może przydałoby się troche poszkalowac tych co piszą , ciekawe co by mieliby w tedy do powiedzenia- chyba nic i otwarte buzie ze zdumienia.
ddd 2012-08-25 14:43:21
gdzie i kiedy w koncu bedzie wyplata??? moze trzeba isc do jasnowidza???
ddd 2012-08-25 19:30:28
trzeba sie zebrac grupowo oddac sprawe do sadu nie ma litosci moze wtedy zrozumie ze za prace trzeba placic w terminie
ddd 2012-08-28 10:01:12
ile jeszcze mozna czekac na wyplate??? to jest skandal oddaje sprawe do sadu moze to cos pomoze nie widze innego wyjscia
oszukany 2012-08-28 14:51:39
mnie w końcu zapłacili dziś weszły pieniądze na konto. Nigdy więcej takiego pracodawcy, upokorzenie dla ludzi tak napraszać się o własne pieniądze.
Życzę wszystkim powodzenia.
ddd 2012-08-29 19:13:55
i znowu nie ma pieniedzy zaliczka to nie jest wyplata z czego mamy zyc w delegacji?(usunięte przez administratora) to jest paranoja
ddd 2012-09-11 07:53:02
to trzeba sie ustawic w tej kolejce zeby zdazyc po swoje
ddd 2012-10-02 12:01:04
juz jest po firmie co mogli to ukryli w innych firmach gdzie sa pieniadze dla pracownikow?
ANIA 2014-01-27 14:54:31
BRAK KULTURY!!!! NIE POLECAM NIKOMU WSPÓLPRACY Z TĄ FIRMĄ.
Wierzyciel 2014-02-02 20:26:50
Odradzam współpracę z tą firmą jak i z SPELWAREM! (usunięte przez administratora)
ja 2014-03-11 12:47:34
a czy firma conservice chce z panem nawiązać współpracę ??? przecież oni totalnie są pokręceni. nie wypłacają za towar. po prostu tatuś zakłada na każde kolejne swoje dziecko firmę i robi wywał . proste jak ... ojczulek gra tu główną rolę a biedna córeczka nawet telewizora nie dostanie przez niego na raty. innych wywalają a sami włóczą się po wczasach gdzie inni przez nich pozostali tylko z problemami. znani są własnie z takiej gry. sądzę że do czasu....
xyz 2014-03-19 13:03:13
nie rozumiem po co zamieszczają ankiety skoro firma nie prosperuje. Komornicy walą do nich oknami i drzwiami. O co tu chodzi?
kreon 2014-11-30 18:53:56
zgadza się ludzie przestali pisać na forum , bo firma jest już przeszłością . Szkoda , bo moim zdaniem gdyby byli pokierowani nieco inaczej to mieliby szanse , aby osiągnąćna rynku dużo więcej niż rzeczywiście im się udało. Ale tak to bywa gdy podejmuje się złe decyzje... trzeba za nie niestety płacić
edek 2015-02-02 16:08:28
no i teraz oni nie istnieją już zupełnie? o rany, a ja tu liczę cały czas na jakieś nowe oferty pracy.. to w takim tempie wszystko wyjaśnia dlaczego jeszcze nikt nie wypowiada się o nich dobrze. Mam nadzieje, ze teraz będzie chociaż jakieś wyjaśnienie w tej sprawie, bo albo działają albo nie, ośwoiadczenie musi być.
toder 2015-02-17 23:18:21
sluchajcie mam pytanie do was czy pomozecie..czy myślicie, że warto wysłać maila (ewentualnie zadzwonić) do tej firmy z zapytaniem czy proces rekrutacyjny jest już zakończony, czy lepiej czekać cierpliwie, a może po prostu przyjąć, że proces rekrutacji na to stanowisko się już zakończył bo nie wiem ile jeszcze czekac mam...
anita ds 2015-03-10 15:46:22
a to już jest koniec procesu rekrutracyjnego? bo ja akurat chciałam iść do nich do pracy ale w takim razie nie wieem czy jest sens wysyłać jeszcze cv oraz list motywacyjny, ewentualnie wie ktoś może czy są jakieś wolne miejsca pracy jeszcze, jakiekolwiek stanowiska? ze względów osobistych bardzo mi zależy akurat na tej firmie
kreon 2016-05-19 18:38:52
Witam serdecznie. Nie trafiłem ani z pierwszą pracą, ani tym bardziej z drugą… Mam nadzieję , że do trzech razy sztuka i tym razem dobrze polecił mi pracę w tym miejscu jeden ze znajomych. Jak jest z kasą?
Zostaw swoją opinię o PPUH CONSERVICE - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPUH CONSERVICE