Peugeot Ciesielczyk

Suchy Las

Opinie o Peugeot Ciesielczyk

bylypracownik 2014-08-23 10:29
Witam.Moim zdaniem warto podjąć pracę u Panów Ciesielczyków ponieważ zapewniają wszystkie potrzebne narzędzia do poprawnego wykonywania swoich obowiązków i przede wszystkim wynagrodzenie znajduje się na koncie nawet z dokładnością co do godziny (ok 12-13) każdego 10.Niektórzy ludzie za długo pracują i próbują pokazać swoją pozycję(nawet miechanicy)ale wszystko jest do przyjęcia.Adam OK,Paweł OK,Piotr-dramat
cynk 2015-05-15 13:17
Pragnę wszystkich ostrzec przed firma Ciesielczyk która oszukuje ludzi i nie wywiązuje sie z umowy dostarczenia auta zamówiłem auto BMW w styczniu, wpłaciłem zaliczkę, czekałem prawie 4 miesiące i auta nie dostałem i umowa została rozwiązana gdyż firma nie była w stanie mi załatwić auta! uważajcie na ta firmę! Oszukują i kłamią klientów! Nigdy więcej Ciesielczyk!
Niezadowolona 2015-07-20 17:28
Nie polecam pojechałam ostatnio po ramki to mnie wyśmiali ze muszę zrobić u nich serwis aby dostać taki prezent !! A przecież jesli jeżdzę z ich ramkami to jest dla mich reklama
zenon 2015-10-02 15:38
W salonie Peugeot Ciesielczyk w Suchym Lesie kupiłem auto Peugeot 3008. W czasie gwarancji zgłaszałem wiele uwag: min.
1.Poranne złowieszcze terkotanie zimnego silnika
2.Duszący zapach z nawiewu klimatyzacji
3.Samoczynna zmiana temperatury przy zwiększeniu obrotów silnika.
4.Nieaktualna nawigacja
Usterki w czasie gwarancji nie zostały naprawione a niektóre nawet nie zostały zdiagnozowane.
Po okresie gwarancyjnym zaproponowano mi usunięcie tych usterek odpłatnie.
Koszt usunięcia tzw. terkotania to ok. 2000 złotych i jak na ten moment decyzja salonu Ciesielczyk jest ostateczna. Taką decyzję podjął dziś sam szef salonu, który nie znalazł 5 minut czasu na rozmowę mimo wielokrotnych próśb.
Jestem rozczarowany takim traktowaniem stałego klienta, który był związany z tym salonem od 15 lat i rozpowszechniał przy każdej okazji wzorową opinię o tym salonie.
vinci 2015-10-29 16:00
Do momentu wpłacenia zaliczki wszystko cacy,potem obsługa fatalna przesuwanie terminu odbioru.Obsługa jak to w Polsce
woycheck 2016-01-05 19:10
przestrzegam przed korzystaniem z uslóg tego serwisu dla Audi, ceny wyższe niż w ASO sama robocizna za przegląd long life w a3 po 160000 to 600 pln bez materiałów!!! poza tym to serwis nieautoryzowany i nie powinien korzystać z logo Audi jako znaku zastrzeżonego ciekawe kiedy zareaguje importer? :)
fan audi 2016-02-17 15:20
Chciałem zamówić auto ale nikt ze wskazanych tzw konsultantów ds. nowych samochodów nie odbiera telefonu, nie oddzwania, wysłałem e-maila z prośbą o przedstawienia oferty i nic zero kontaktu. zarobieni. kupię gdzie indziej.
zenekl 2016-05-17 23:14
czy mają miejsca pracy dla lakierników samochodowych teraz?
Iwona 2017-07-10 13:16
Dużo osób wypowiada się na temat Peugeot Ciesielczyk z perspektywy klienta. A jakim firma jest pracodawcą? Na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć jej pracownicy? Pracujesz tutaj? Podziel się swoim doświadczeniem. Takie dodatkowe informacje mogą być cenne dla osób, które na wątek trafiły szukając informacji na temat firmy jako potencjalnego pracodawcy.
jerzy 2017-09-01 09:21
Cieszelczyka znam osobiście z lat osiemdzisiątych ub. wieku, tj. kursu w ZDZ dla "GOSPODNIKÓW", który to kurs umożliwiał prowadzenie wszelkiego rodzaju "ZAJAZDÓW", albo wzięcie ich w tzw. "AJĘCJĘ"... Pan Adam Ciesielczyk był bardzo zaborczy i nawet mnie (sceptyka) zdołał przekonać, aby z nim podąć współpracę, bo ON już miał kontrakt Z PGR na wynajem ZAJAZDU...
Tam rzeczywiście się udałem i o zgrozo przeżyłem coś co do dzisiaj nie potrafię zrozumieć, a mianowicie p. Ciesielczyk poprosił mnie abym wraz z nim udał się do pokojów zajmowanych przez personel (kelnerów, kucharzy itp.), tam SAM podłożył sztućce z jego zajazdu. a następnie wezwał wszystkich, którzy tam zamieszkiwali i oświadczył im, że są złodziejami, i że nie zapłaci im żadnego wynagrodzenia... Mnie także nie zapłacił za wszelkie usługi na jego rzecz, ale słownie zapewniał wszystko...
TAKI TO ADA, ale CZY TO TEN, TO nie mam pewności (jego żoną w tamtym czasie była lek. stomatolog) - nic więcej nie tyle nie wiem, ale nic więcej nie nadaje się opisania, bowiem takie nieprawości są wyłacznie przedmiotem SPOWIEDZI ŚWIĘTEJ...
Zostaw swoją opinię o Peugeot Ciesielczyk - Suchy Las
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Peugeot Ciesielczyk