Peugeot Ciesielczyk

Suchy Las

Opinie o Peugeot Ciesielczyk

bylypracownik 2014-08-23 10:29:04
Witam.Moim zdaniem warto podjąć pracę u Panów Ciesielczyków ponieważ zapewniają wszystkie potrzebne narzędzia do poprawnego wykonywania swoich obowiązków i przede wszystkim wynagrodzenie znajduje się na koncie nawet z dokładnością co do godziny (ok 12-13) każdego 10.Niektórzy ludzie za długo pracują i próbują pokazać swoją pozycję(nawet miechanicy)ale wszystko jest do przyjęcia.Adam OK,Paweł OK,Piotr-dramat
cynk 2015-05-15 13:17:39
Pragnę wszystkich ostrzec przed firma Ciesielczyk która oszukuje ludzi i nie wywiązuje sie z umowy dostarczenia auta zamówiłem auto BMW w styczniu, wpłaciłem zaliczkę, czekałem prawie 4 miesiące i auta nie dostałem i umowa została rozwiązana gdyż firma nie była w stanie mi załatwić auta! uważajcie na ta firmę! Oszukują i kłamią klientów! Nigdy więcej Ciesielczyk!
Niezadowolona 2015-07-20 17:28:08
Nie polecam pojechałam ostatnio po ramki to mnie wyśmiali ze muszę zrobić u nich serwis aby dostać taki prezent !! A przecież jesli jeżdzę z ich ramkami to jest dla mich reklama
zenon 2015-10-02 15:38:57
W salonie Peugeot Ciesielczyk w Suchym Lesie kupiłem auto Peugeot 3008. W czasie gwarancji zgłaszałem wiele uwag: min.
1.Poranne złowieszcze terkotanie zimnego silnika
2.Duszący zapach z nawiewu klimatyzacji
3.Samoczynna zmiana temperatury przy zwiększeniu obrotów silnika.
4.Nieaktualna nawigacja
Usterki w czasie gwarancji nie zostały naprawione a niektóre nawet nie zostały zdiagnozowane.
Po okresie gwarancyjnym zaproponowano mi usunięcie tych usterek odpłatnie.
Koszt usunięcia tzw. terkotania to ok. 2000 złotych i jak na ten moment decyzja salonu Ciesielczyk jest ostateczna. Taką decyzję podjął dziś sam szef salonu, który nie znalazł 5 minut czasu na rozmowę mimo wielokrotnych próśb.
Jestem rozczarowany takim traktowaniem stałego klienta, który był związany z tym salonem od 15 lat i rozpowszechniał przy każdej okazji wzorową opinię o tym salonie.
vinci 2015-10-29 16:00:31
Do momentu wpłacenia zaliczki wszystko cacy,potem obsługa fatalna przesuwanie terminu odbioru.Obsługa jak to w Polsce
woycheck 2016-01-05 19:10:15
przestrzegam przed korzystaniem z uslóg tego serwisu dla Audi, ceny wyższe niż w ASO sama robocizna za przegląd long life w a3 po 160000 to 600 pln bez materiałów!!! poza tym to serwis nieautoryzowany i nie powinien korzystać z logo Audi jako znaku zastrzeżonego ciekawe kiedy zareaguje importer? :)
fan audi 2016-02-17 15:20:57
Chciałem zamówić auto ale nikt ze wskazanych tzw konsultantów ds. nowych samochodów nie odbiera telefonu, nie oddzwania, wysłałem e-maila z prośbą o przedstawienia oferty i nic zero kontaktu. zarobieni. kupię gdzie indziej.
zenekl 2016-05-17 23:14:17
czy mają miejsca pracy dla lakierników samochodowych teraz?
Zostaw swoją opinię o Peugeot Ciesielczyk - Suchy Las
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Peugeot Ciesielczyk