Opinie o Manuli Hydraulics Polska S.A. w

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Manuli Hydraulics Polska S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Manuli Hydraulics Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja rur

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Manuli Hydraulics Polska S.A. w

Mirek

Niestety w tym zakładzie nawet po 20 latach pracy nie zarobisz więcej,pracownicy za stażem nie są doceniani,w pobliżu budują się nowe hale, a nowe hale to nowe możliwości ????

Prawda
@Mirek

I nawet już pracowników szukają

Misio pysio
@Mirek

Nestety ale prawda. Największe zyski w historii i daja 2% podwyzki komus kto siedzie w tym bagnie 20lat

kierownik
@Misio pysio

ciesz się - inni mają gorzej

@Misio pysio

Ja dostalem 5% podwyżki podobno to bardzooo dużo ,ale podpisalem ze nikomu nie mogę sie chwalić tak wiec cicho sza pisze miedzy nami .

zainteresowany

Jakie zarobki dla operatorów wózków?

W przyszlym roku to dopiero będą podwyżki, prognozowana placa minimalna bedzie wynosić ponad 3400 brutto . To beda musieli dać po 400 zł, fakt ze te pieniadze beda nic nie warte ale beda to najwyższe w Manuli podwyżki. I tak za pare lat wszyscy łącznie z kierownictwem będziemy zarabiali płacę minimalną.

Kadry

Czy kadry moga nie usuwać komentarzy ktore nie sa po mysli makaronow? Jak tak parobki po rozdaniu kartek? Zadowoleni z 2%. ???

Operator Cnc

Rozmowa przeprowadzana przez kierownika który sprawdza znajomość rysunku technicznego oraz umiejętność posługiwania się suwmiarką cyfrową

Określenie skoku gwintu (z rysunku technicznego) który podany jest w calach.

Jaś

Część, chciałem zapytać, czy na waszym zakładzie są związki zawodowe, a jeżeli tak to jakie i jak działają, bo w mojej poprzedniej pracy kończyło się tylko na zbieraniu składek

Ava
@Jaś

Związki są, nawet dwa… ich działalność polega na pobieraniu składek i podpisywaniu dokumentów podrzuconych przez HR-y. A chyba jeszcze jakaś czekoladę na dzień kobiet organizują…

Raptus

Jak można robić cały miesiąc z wszystkimi sobotami za 3 tys to w biedronkach mają sto razy lepiej ja bym tego makarona wykopał z Polski w try miga z jego zarobkami !!!

Pasterz

Jak to jest ze w piatek i sobotę bylo pelno ludu a teraz nie ma nikogo? Nawet nie ma z kim pogadac? Co za (usunięte przez administratora) Aha piatek i sobota to byly 100, kumam. Ibto te wyzsze po podwyzce bo sa juz karteczki....

Majówka

Kierowniku Bielawski. Liczymy że w majówkę będzie Pan z nami w pracy? Smutno nam będzie bez Pana. 1-3 maj. Zapraszamy. Wydział TAPL.

Nipanimaju
@Majówka

Przecież 1 i 3 są wolne bo to święta są

@Nipanimaju

Nie w manuli

Wolne
@Filip z konopii

Wolne dla każdego a pracujące dla tych co chcą przyjść i się zapisują :)

Wania
@Wolne

Kierowniku, potrzebuje urlop? A będziesz w weekend majowy w pracy? Eeee, nie mogę… No cóż… trudno. Ni ma ludzi… ni ma urlopów… Nooo dobra… przyjdę…. Oooo!! Super!! To kiedy chcesz ten urlop?

@Wolne

Tu pracuja dziwni ludzie co potrafia przyjsc dla pieniedzy w kazde swieto, 7 dni w tygodniu, sami sie zapisuja bo maja placone "setki"...

praca
@pracownik

ale ty głupi jesteś..... co ciebie to obchodzi - kto jak i kiedy pracuje nie masz swojego życia???? na marginesie - używaj czasami klawisza alt na klawiaturze - pomaga w nie ośmieszaniu się na różnych forach...

Tytus
@pracownik

Ja przychodzę bo dużo za to dostaję

Alt
@praca

Haha ale Ty śmieszny jesteś, oddaj 3mln detalu co wywaliłeś do Radzionkowa.

@Wolne

Ja przyjdę zawsze to lepiej z imadłem niż żona i to zimne i to zimne a imadło zawsze sprzedam pozdrawiam Mariola

@praca

Nikt nikogo nie zmusza do pracy w swieta i niedziele, ty nie masz prywatnego zycia bo spedzasz tu caly tydzien swiatek piatek i niedziela materialisto. A alta bede uzywal jak mi sie zechce haha.

PR
@pracownik

Czyli według twojej logiki jak ktoś dba o rodzinę i o to żeby niczego nie brakowało to jest materialistą? Pewnie mieszkasz z rodzicami którzy pomagają ci w "pewnych materialnych" rzeczach i dlatego tak do tego podchodzisz.

@PR

@praca i @PR mają życie prywatne... w manuli. :) A i oczywistą rzeczą jest, że jak ktoś chce spędzać czas wolny i świąteczny z rodziną to na bank mieszka z rodzicami. :)

Romek
@PR

Pewnie masz rację że go rodzice utrzymują a on pracuje na piwo żeby napić się z kolegami

PR
@Filip z konopii

Nie mieszałem wątków o świętach i mieszkaniu z rodzicami (to dwa różne posty - ale przez swoją bystrość pewnie nie zauważyłeś). Pisałem że niektórzy muszą pracować więcej żeby bardziej zadbać o rodzinę (np. wczasy, upominki etc.) bez jęczenia że "ni ma". Zajmij się sobą kolego chyba że masz już tyle czasu wolnego że nic ciekawszego nie potrafisz wymyśleć tylko "podglądanie cudzego życia i kto ile pracuje".

@PR

Twojej bystrości jakoś umknęło, że ten wątek dotyczy majówki czyli dni świątecznych 1 i 3 maja. Poza tym każdy ma swoje zdanie a ja mam właśnie takie. Miłej majówki w manuli.

NoName

Dzień dobry mam pytanie jak wygląda praca na wózkach widłowych zastanawiam się nad tą ofertą pracy pozdrawiam

Zigi

Cześć orientuję się ktoś czemu manuli szuka elektromechanika pod obcą banderą nie chce nikt tam robić (usunięte przez administratora) czy co czekam na merytoryczne odpowiedzi

Joanna

Szanowni Państwo Ważne Mam alergię na wodę która chłodzi narzędzia skrawające. Szukam zamiany. Z CNC na montaż bądź gdzie kolwiek gdzie nie ma kontaktu z wyżej opisaną wodą. Proszę o odp jak by ktoś był zainteresowany. Albo wiedział o wolnym miejscu. Pozdrawiam

Operator
@Joanna

To się zwolnij jak Ci praca nie odpowiada i Ci się do niczego nie przyda.

@Operator

Czy tu pisze że coś nie odpowiada czy mam alergię takie pytanie i szukam zamiany? Nie potrzebuję rady . Interesuje mnie czy ktoś chciałby się zamienić tak wogóle to jest różnica.

@Operator

Joanna

Gorąca prośba. Taki ze mnie trochę nieudacznik. Nawet majster może potwierdzić że nic nie umiem. Same problem. Nie mnie. Mam umowę pod zakładem przedłużoną ale wszyscy się że mną męczą. Nawet rysunek bardzo słabo. Jest bardzo słabo jeżeli chodzi o mnie i CNC. Zamienię się z CNC na montaż. Proszę się powołać na ten wpis Pozdrawiam Joanna

@Joanna

Joanna idź do utrzymania ruchu tam rysunek nie potrzebny byle byś anzejowi polewala

@Mariola

To do utrzymania ruchu to najpierw mechanik następny op. takie Komedy tak? Nie nadaję się. A tak na poważnie to za mało mam wiadomości na taki szczebel.

@Joanna

Jakich wiadomości Joanna trzeba tylko nie wychodzić z boksu albo imadło podpierać

szmatka

Nawet sobie niewyobrażacie jak się cieszę, że wreszcie wczoraj telewizor powiedział mi, że od poniedziałku nie będę musiał chodzić w maseczce. Ja wszystkiego słucham co mówi telewizor,bo on mówi prawdę. Chociaż muszę sie przyznać że bez maseczki trochę źle się czuję, taki roznegliżowany. Myślę że dam radę, na pewno z początku będzie ciężko. Muszę sobie wszystko w głowie poprzestawiać .

Joanna

Szanowni Państwo Mam zakaz od lekarza prywatnego pracy na CNC. Moja umowa jest za długa a później i tak nie przyda mnie się do niczego to CNC. Taka jest ocena lekarza. SZUKAM ZAMIANY Z CNC NA MONTAŻ. WAŻNE!!!!

Slawek myslowice
@Joanna

Idź do kadr to ci pomogą a nie ze tu szukasz, pogadaj z Dawidem z montazu.

Joanna

Szanowni Państwo Pilnie Szukam osoby która chce się zamienić ze mną z CNC na montaż. Na CNC chyba jest wyższa stawka nawet. Bardzo potrzebuję. Pozdrawiam

Beatka

Po hali chodzą słuchy,że w tym roku podwyżek nie będzie,bo tania siła robocza ze wschodu nadciąga,a my stare z kilkunastoletnim stażem dalej będziemy pracować za 2910+100. Chwała bohaterką Manuli

Box1
@Beatka

Nima inflacji to nima podwyzek. My w boxie 1 trzymamy rece na pulsie.Urlopy prosze planowac biorac pod uwage potrzeby zakladu.Poza tym chcialem powtorzyc po raz setny w piatki, poniedzialki urlopow,dni wolnych niema.Te dni biora alkoholicy. Do zobaczenia jutro w pracy. O przepraszam, jutro poniedzialek to mam wolne. pawel b.

Ni ma ludzi
@Box1

Bo dostać normalny urlop od kierownika to rzecz niemożliwa. Lepiej iść L4.

Brrr
@Beatka

To nie jest wina ludzi z Ukrainy tylko polityki firmy i związków zawodowych, które podobno mają o Ciebie walczyć. A wracając do taniej siły roboczej, to chciałam zapytać, czy słyszałaś o tym że Polacy też pracują za granicą za najniższą stawkę po kilkanaście godzin na dzień. I tylko nie mów, że pierwsze słyszysz ????

lusia
@Beatka

A ja słyszalam ze maja byc podwojne bo przez 2 lata nie bylo nic przez covid, no i ta inflacja. Liczymy na 10%, a jak nie to bye bye.

Xx
@Beatka

Na stanowisko wyżej jak wyższy staż to kasa wyższa będzie .

Agnieszka
@Ni ma ludzi

a czy idąc na l4 robią jakieś problemy czy nie? bo różnie to w firmach bywa...

;)

Czy są przyjęcia na CNC złączki?

narcyz
@;)

Yes online on joint

@narcyz

Chcę się dowiedzieć czy mnie chcę i czy pomoże?

@narcyz

Kamil S.??? Czy pracuje tam jeszcze??

@narcyz

Dlaczego nie możesz napisać ???? Zdalnie pytam;)

@narcyz

Nie możecie czego kolwiek napisać! Wiem że znacie odp.na mojej pytania.

;)

Czemu byłam tam kiedyś i się mnie podobało ? Była najlepsza jaką udało mnie się znaleźć na tym stuknietym Śląsku Musiałam zrezygnować bo coś mnie wypadło i musiałam wyjechać. W rozkładzie są mentiki na których pracowałam itd. Potrafisz odp. na moje wcześniejsze pytania?

;)

Czemu pracowałam tam kiedyś i mnie się podobało? W moim guście. Wypadło mnie coś i musiałam wyjechać. Poza rozklekotanymi maszynami metikami które miałam no to to.. Potrafisz odp. na moje wcześniejsze pytania?

;)

Zestawy kołowe w taborze kolejowym pociągi fajnie do tego byłam ale ten covidowe restrykcje wiesz...

;)

I am happy :) I m coming back !

Łysy

Pracuje

;)

A po za tym wiecie że za palenie papierosów w nie dozwolonym miejscu grozi dyscyplinarne zwolnienie z pracy? Wystarczy foto do BHP No bo ja jestem zadowolona z niej ale jak by brakło miejsca.

Palka
@;)

Chcę a jak jesteś w takiej strasznej potrzebie to pomoże Nie ważne z kim byle dzieci były zdrowe

@Palka

Boże jakie (usunięte przez administratora) moralne odpowiada. Nikt się tobą synku jako dziecko nie zainteresował. Żeby do specjalnej bo masz jakieś nietaktowne wypowiedzi.

@Palka

A ten bo może się podoba. I nikt inny.

@Palka

Może chciał ktoś od ładnego pomoc a nie od brzydkiego. Może śliczny jest .

@Palka

Przepraszam może inaczej odpowiem może ten według mnie jest najbardziej doświadczony w tym co robi. I do tego wolę od ładnego pomoc niż od brzydkiego a ten jest śliczny. Co nie oznacza że chce kogoś prywatnie. Ok? Dlatego ten. A pomocy potrzebowałam to się zgadza.

I za pomoc dziękuję mu.

Joanna

Może wyższą stawkę miał by ktoś nawet na CNC.

Joanna

Informacja: Pilnie poszukuję zamiany z CNC na montaż. Może ktoś z Państwa ma okres próbny na montażu. I chciałby się zamienić ?? Jak komuś nie wyjdzie to mu oddam miejsce.(jak mnie coś tam wyjdzie) Pozdrawiam Można się powołać na ten wpis Joanna CNC

Joanna

Informacja: Sz.P. Jeżeli ktoś z Państwa mógłby się zamienić że mną z CNC na montaż chciałby przyjść na CNC? Mam to pod zakładem ale kompletnie nic mnie nie wychodzi . Nie nadaje się do maszyn CNC. Nie odróżniam noży skrawających i rysunek też mnie nie wychodzi. Nie wspomnę o korektach. Majster mówi że cały czas są ze mną problem już to u kierownika wylądowało. No jest u mnie kompletnie zero nie wyszło mi. Jeżeli ktoś by był zainteresowany zamianą to proszę odpisać. Bo bym do kadr złożyła o przekierowanie. Z tego co wiem to na montażu jest zapoznanie z rysunkiem to by było coś dla mnie. Bo tak to cały czas majster musi robić wszystko za mnie. No nie wychodzi mnie to. Bardzo gorąco proszę jak by się ktoś z Państwa zdecydował można się powołać na ten wpis. Pozdrawiam Joanna

Zostaw merytoryczną opinię o Manuli Hydraulics Polska S.A.

• Jak się pracuje w Manuli Hydraulics Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Manuli Hydraulics Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 268.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Manuli Hydraulics Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 220, z czego 67 to opinie pozytywne, 60 to opinie negatywne, a 93 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Manuli Hydraulics Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Manuli Hydraulics Polska S.A. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Manuli Hydraulics Polska S.A.