Opinie o Manuli Hydraulics Polska S.A. w

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Manuli Hydraulics Polska S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Manuli Hydraulics Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja rur

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Manuli Hydraulics Polska S.A. w

o co chodzi ?

i co w związku z tym ?

Konfident bez zębów

ta tarcza antykryzysowa to tylko pretekst dla manuli zeby placic pracownikom mniej, takie postoje mogl wymyslic tylko najbogatszy wloski umysl . smutne ze w polsce tak mozna poniewierac czlowiekiem . alleluja andrzej d : )

przepracoway

planujecie wziac wolne pomiedzy przymusowymi postojami? Pytam do roboli z tarczy a nie vipów na pełnym etacie. Może tak wypiąc sie na firme i wziac dodatkowe wolne? (usunięte przez administratora).

@przepracoway

Mogli zrobić postój koniec lipca i początek sierpnia 2 tyg pod rząd i by było ok a tak chodzenie w kratkę a co do wolnego między postojami wątpię że kierownictwo da urlop :/ (usunięte przez administratora)

Oczywiście a jak nie to l4

Ajajaj

dział prętów?

Chętny na urlop

Nieudzielenie pracownikowi przysługującego mu urlopu wypoczynkowego stanowi wykroczenie przeciwko prawom pracownika zagrożone grzywną w wysokości od 1000 zł do 30 000 zł.

@Chętny na urlop

Dokładnie czyli jak nie będą chcieli dać to trzeba podjąć działania prawne

Hmm
@Marek

Ciekawie czy to wymyśl dyrekcji nie dawanie urlopy czy ta tarcza ma takie zapiski że mogą nas robić jak chcą

Gdzie urlop
@Hmm

Trzeba to gdzieś zgłosić bo to jaja żeby nie było urlopu

@Hmm

Sprawdziłem podczas tarczy obowiązek udzielania pracownikowi urlopu 14 dni kalendarzowych obowiązuje tak jak wcześniej czyli gdyby nie chcieli dać to jest to złamanie prawa pracy

Tapl
@Marek

No co z tym zrobimy? Przecież związki zawodowe jako przedstawiciel załogi zgodziły się na to. Z jedną różnicą. Mianowicie ich przewodniczący jest prawie miesiąc nieobecny w pracy. To tak jakby był na urlopie.

Chętny na urlop
@Marek

Trzeba zgłosić do PIP , pracownikowi 1 czesc urlopu powinna obemować 14 dni nieprzerwanego wypoczynku. Tymczasem firma nam wcisneła 2 tygodnie bezpłatnego przydzielone tygodniem pracy. A jak pójdziesz po urlop na ten tydzień środkowy to mądry Pan (podobno) kierownik każe brać urlop na żądanie . Urlop ten był na planie rocznym, ludzie coś zaplanowali a tu nie bo nie. A roboty jest tyle co nic , ale to jest taki pies ogrodnika sam nie weźmie a drugiemu nie da.

@Marek

Masz pracować a nie dyskutowac nie płacą Ci za siedzenie na komorce a jak się nie podoba to sie zwolni bo 100 osób juz za brama czeka na łaskę

@Kierownik

Haha tak tak 500 osób czeka tak że ludzi nie macie nawet Ukraińcy uciekają proszę zwalniajcie wszystkich normalnie nikt tu nie chciał przychodzić a co dopiero za 80 procent... Pracy jest teraz pod dostatkiem chyba ci się czasy pomyliły

Niki lauda
@przepracoway

Pam X ze zwiazków to chyba jakiś chory ale na glowe bo caly czas siedzi na l4 a tylko tam daja tyle wolnego to jakis chory zaklad zeby co roku prosic sie o swoje wypracowane przez caly rok wolne inni siedza juz 5 miesiecy w domach bo niby opieka a mnie to (usunięte przez administratora) obchodzi ja pracuje cały rok na to zeby miec wolne w lato.(usunięte przez administratora)

Gdzie jest ciągle 10dni urlopu? W ogóle gdzie jest urlop bo te wolne to przymusowy przestój

TAPL
@Marek

Ponawiam pytanie? Gdzie jest nasz urlop 10 dniowy wypoczynkowy???? W tym zakładzie od paru lat człowiek nie może mieć normalnie zaplanowanego urlopu. To wszystko zaczyna być żenujące!!!

Robol
@Marek

Ty i tak nic nie robisz to tak jakbyś miał cały rok urlopu i nie podjudxaj ludzi bo manuly to jedyna dobrze płatna firma na Śląsku poza Sosnowcem bo to zagranica

@Robol

Tak sobie to tłumacz za 80 procent to ludzie na postoju siedzą a nie pracują i ludzie muszą w końcu dowiedzieć się jakie mają prawa a nie że firma będzie robić co chce i może w końcu sie budzą. I nie mierz wszystkich swoją miarą

@Marek

Od 15 firma istnieje więc chyba wiemy co robimy i robimy to dobrze, a ludzie na twoich stanowiskach powinni się słuchać a nie szkolić z prawa pracy od tego specjaliści których dobrze opłacamy więc wiemy jak traktować ludzi i co robić. Lata na rynku mówią same za siebie. A takich ja cwaniaczków jak ty nie zwalniamy bo szkoda odprawy ustawimy cie tak że sam się zwolnisz to działało i działać będzie

Kierownik

No i taki poziomem ludzi trzeba umieć sterować jak widać na się to udaje dość dlugo

Zwiazkowiec
@Kierownik

Uzgodniliśmy z pracodawcą że urlopy przenosimy na grudzien

Kierownik

Ok zacznijmy od tego że o jakiej opinii piszesz? Twojej i tych paru troli na tym forum? Nie rozśmieszaj mnie wy jesteście od pracowania więc oczywiste ze będziecie narzekać a co do innych pracowników to reprezentują poziom taki sam jak od wielu lat i nic nie mogą co prawda powstały związki ale i z nimi sobie poradziliśmy... Więc dla twojego dobra weź się za robotę bo narzekanie nic nie da bo jest socjalizm(sprawdź sobie w Wikipedii co to oznacza) i to my wam płacimy a nie na odwrót

@Robol

Chciałeś napisać chyba najgorzej płatna w której pracuje najwięcej Ukraińców bo nikt tu nie chce przyjść za 2300 na rękę :)

@Kierownik

Na specjalistów was stać ale żeby zapłacić ludzią uczciwe pieniędzy to już was nie stać tylko wyzysk ta firma ma poziom taki jak wynagrodzenie na start :D czyli najniższa krajowa!!

kierownik
@2600 brutto

wam naprawde trzeba wylozyc kawe na ławę? nie rozumiecie jak ten system dziala wiec wam powiem zebyscie sie wrescie z tym pogodzili i zaczeli robic cos produktywnego (np detale) otóż to nie jest fabryka ferrari gdzie na produkcji pracuja inzynierowie w bialych rekawiczkach to jest masowa produkcja tu nie ma znaczenia czy masz umiejetnosci, checi czy talent, tu sie liczy sztuka czyli bierzesz jakikolwiek element spoleczny w masowych ilosciach na szybkich szkoleniach ustawiasz paru poganiaczy i zaplecze utrzymania i trzepia produkcjiie do upadlego jak juz sie z nich wycisnie co da bierzesz nastepnych na swiecie jest ponad 6 miliardow ludzi jest skad brac trzeba bidzie to sie dowiezie nie ma czasu uzerac sie z kazdym pojedynczo i spelniac jakies widzimisie kazdego z osobna nie oplaca sie nie ma to sensu przy tego typu produkji gdzie zyski liczy sie w setkach milionow uzeranie sie z 5 czy 10 pracownikami jest smiechu warte i niepotrzebne

@Kierownik

Dobra widzę że szkoda mojego czasu na dyskusję z kimś totalnie oderwanym od rzeczywistości... Jeżeli faktycznie jesteś kierownikiem a nie jakimś trollem ( jest duża szansa na to patrząc na poziom wypowiedzi) to nie dziwię się że z roku na rok jest coraz gorzej przy takich osobach piękny pokaz braku kompetencji

@Marek

A co tego co powiedziałem jest oderwane od zeczywistosci? Może mi powiesz ze masz wpływ na to co się dzieje złego według cienie oczywiście w firmie? Niech zgadnę jesteś jednym z tych pracowników co ma ambicje ale nie wiele mu się chce więc zatrudniłeś się pewnie na jakiejś slifierni albo myjce gdzie nie trzeba myslec za wiele a oczekujesz że cię traktować jak ważnego członka załogi manuli eh ja też bym chciałby szychą za nic nie robienie a co do Pana PMowca to się nie martw płacimy wam tyle żeby ciężko coś innego znalesc było ale nie za dużo żebyś się w głowach nie poprzewracało. Sytuacja w firmie jest dobra jak zawsze już z 10 lat słyszę ze to wszystko runie a takich ważniaków a my nadal dzielnie produkujemy i za 10 lat nowi też będą narzekać i próbować świat zmieniać spokojna wasza głową jak pisałem wiemy co robimy zaufajcie nam i nic się nie martwcie tylko grzecznie pracujcie

@Kierownik

My grzecznie pracujemy w wy grzecznie narzekajcie na braki na stan maszyn na ilość sztuk wyprodukowanych co do czasu bo ciągle mało i pretensje :) ale dobrze że chociaż oszczędzacie tych operatorów i po nich nie jedziecie ale za takie pieniądze jakie zarabiają też bym nikogo nie okrzyczał jako kierownik a z drugą połową wogóle bym się nie dogadał bo to Ukraińcy :D także jak dbacie tak macie

Kierownik

Zgadzam się że wykształcenie i inteligencja nie chodzi w parze a ty taki inteligentny i przypomni mi jakie masz stanowisko innymi słowy co jest szczytem twoich ambicji? Pewnie operator

Inżynier
@Kierownik

Po co mi więcej życzę sukcesów zawodowych :)

Urlop
@TAPL

Urlop przeniosą na grudzień i dla nich wszystko pasuje i nikt się nie przyczepi bo pracodawca urlop dał? dał a że w grudniu i wszystkim nie pasuje trudno i tak to wygląda :/ nic tylko L4 między postojami

ktoś

Dokładnie (usunięte przez administratora) a suwmiarkę i kibel pierwszy raz zobaczył w manuli. Operatorzy, kontrola czy myjkowi wszyscy robią na takich pseudo kierowników, takich którzy się starają i pracyją w tym zakładzie się dyskryminuje(usunięte przez administratora) Sprzątaczce powiem dzień dobry, a takiemu frajerowi nigdy

ortografia
@Kierownik

Ze mnie taki operator jak z Ciebie kierownik.Widzę,że lubisz sprowadzać ludzi do najniższych stanowisk.Czyżby zaczęły się odzywać niespełnione ambicje z dzieciństwa?Teraz na awans już dla Ciebie za późno.

Operator Cnc

Rozmowa przeprowadzana przez kierownika który sprawdza znajomość rysunku technicznego oraz umiejętność posługiwania się suwmiarką cyfrową

Określenie skoku gwintu (z rysunku technicznego) który podany jest w calach.

Konweyor

Tak czytam tą tarcze 4.0 i nic nie widzę na temat nieudzielenia bieżącego urlopu niech mnie ktoś oświeci? Bo wychodzi na to że dzięki tym panom ze związków zakład poczyni sobie ogromne oszczędności ,będziemy ruchami na kasę na ile tylko będzie się dało. A do tego jeśli się nie postawimy o swój bieżący urlop to w przyszłym roku dzięki tarczy 4.0 zakład będzie sobie dowolnie nim zarządzał bo będzie urlopem zaległym. Ale tak teraz myślę to chyba niewiele się zmieni bo przecież i bez tarczy 4.0 robią z nami co im się podoba. Polecam poszukiwanie pracy bo pomimo że to trudny czas to warto zaryzykować ;d

Cenzura?

Co jest zlego w tym ze napisalem ze w tym obozie nawet ukraincy nie chca pracowac? Ze ludzi przenosza na taple z innych wydziałów? Bo nie kapuje czemu moj komentaz zostal (usunięte przez administratora).... nazwisk nie bylo

Remont

Czy ktoś wie gdzie jest przewodniczący związków zawodowych? Mam sprawę i jako członek związków nie wiem do kogo się zwrócić? Płace składki związkowe ale o pomoc to już nie ma do kogo się zwrócić. Co tu się dzieje?

Taple
@Remont

Przewodniczący związków? Leży w domu. Ponoć się przerobił!!!! Hihi!!!

Ccc

Taaaa..... masz rację trzeba głosować na pad bo: Będzie bon wakacyjny dla wszystkich 500+ i innych mopsów bo niepracujący są zmęczeni i muszą jechać a Ci co pracują cały rok i jeszcze mają kilka dni urlopu zaległego to nie muszą jechać bo są wypoczęci.... Szkoła - na wakacje z 500+ można jechać, na płac zabaw i na lody z koleżankami można Iiść....ale w szkole jest niebezpiecznie i szkoła zaraża...i te lekcje online....masakra....piątka z wf online..... Po prostu trzeba by z 50 % tych pseudo nauczycieli wysłać do prawdziwej pracy... np. u nas na pakowanie. Każdy twierdzi że będzie głosować na PO a potem okazuje się że Jedyna słuszna opcja ma więcej ..,.jak to możliwe??? Tak tak..... i te ich wartości...... poniżanie, konkubinaty, rozwody, wzór moralności pani siostrzenica prezesa, bogobojny syn pani broszki - ale dobrze że przejrzał na oczy bo zrozumiał co wśród czarnych się dzieje i akurat jemu biję brawo bo jest solą w oku dla kato pato...... I tez jak? - usunięcie znowu mi ten post???? Pozdrawiam uczciwie pracujących.

Aaa

Tak,tak. Ci raz bardziej dojrzewam do decyzji, żeby zostać patologią. Rzucam pracą i zostanę podopieczną mops ????

Chamska hołota pracująca w MAN
@Ccc

Nigdy nie zagłosuję na PAD i PIS ponieważ: 1. Nie uczą ludzi szacunku do pracy ponieważ rozdają masę pieniędzy ludzi ciężko pracujacych 2. Wszystkich pouczają i uczą moralności a tu: M. Kuchciński - druga żona R. Czarnecki - druga żona J. Kurski - druga żona. R. Terlecki - rozwiedziony B. Krynicka - rozwiedziona D. Figurska - bez komentarza M. Kaczynska - trzeci mąż P. Szeliga - szantażowany przez prostytutkę 3. Pompują miliony do Torunia: Media wykazują, że państwowe pieniądze płyną szerokimi strumieniami do biznesmena Tadeusza Rydzyka i jego instytucji. Doniesienia sugerują, że z różnych źródeł ministerstw i rządowych agencji płyną miliony w tajemnicy przed opinią publiczną. Tadeusz Rydzyk, według mediów, otrzymał łącznie ponad 165 milionów zł. 4. Wiara zamiast wiedzy (cytat z Polityki) "Związki homoseksualne są (...) sprzeczne z nauczaniem moralnym Kościoła katolickiego”, gdy p. Szumowski powierza polską służbę zdrowia Matce Boskiej, gdy policjanci modlą się, zamiast kierować ruchem, skomplikowanym przez procesję w Boże Ciało, akurat idącą droga krajową, gdy komendant Straży Pożarnej oświadcza, że jego podwładni służą Bogu, a za Jego pośrednictwem – ludziom. Z kolei pani Szydło, wicepremier od spraw społecznych, pochwaliła władze Zakopanego, że jako jedyne w Polsce nie zorganizowały agend interweniujących w przypadkach przemocy w rodzinie. Rzeczywiście, jest się czym chwalić (burmistrz Zakopanego) i za co chwalić – w końcu górale to honorne chłopy, jak który zleje babę, to na pewno na to zasłużyła." 5. Pomimo apeli Obywateli i opozycji, aby 2 miliardy złotych przeznaczyć na onkologię, posłowie Prawa i Sprawiedliwości przegłosowali ustawę, która przekazała 2 miliardy złotych rocznie na media publiczne. Po burzliwej debacie w Sejmie i przegłosowaniu ustawy, posłanka PiS Joanna Lichocka pokazała posłom opozycji środkowy palec. 2 tygodnie później Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę. Można by jeszcze pisać.....

koordynator
@Chamska hołota pracująca w MAN

Kogo to obchodzi? Przegrani zawsze mają dużo do powiedzenia ;-)

Cha ska hołota pracująca w MAN
@koordynator

Acha.....już wiesz że przegrani......ok....zobaczymy w lipcu. Mam jeszcze dużo wiecej do powiedzenia o tych zachwytach nan PAD i PIS Czekam na merytoryczną odpowiedź. ........wiecej niż jedna linijka w necie... Pozdr.

nick
@Chamska hołota pracująca w MAN

jak sie spotkamy masz ode mnie darmowe piwo

koordynator
@Cha ska hołota pracująca w MAN

od kilku juz lat przegrani - nie zauważyłeś kto rządzi, a kto obszczekuje? Tacy jak ty tylko gadają - merytorycznie gadają o niczym. I nic nie potrafią zmienić. Zupełnie nic.

Meryyy

Mam pytanie czy przyjmują do pracy i jaka jest stawka na czysto. ?Przeprowadziłam się do Mysłowic i chce jak narazie się gdzieś załapać blisko

@Meryyy

Stawka 2600 brutto na początek czyli z dodatkami premiami około 2200 - 2300 na rękę i średnio 150 brutto rocznie podwyżki (oprócz tego roku z powodu covid) także zanim zaczniesz zarabiać normalne pieniądze to szybciej się zwolnisz

Mondry

Ale was wydymali z tym 80¡. Sciemnili wam ze zamowien nie ma tylko po to by kase wydebic od rządu ogromna kase. Oni maja normalnie platne te 3 miesiace, urlopy moga wziac a wy....

Robol
@Mondry

Wydymali jak zablockiego na mydle. Kase obnizyli tym co najmniej w firmie jej maja. Kierownicy, pmowi, afowi, makarony wszyscy maja 100%. A jest ich jeszcze wiecej np z biura. Jeden taki kierownik zarabia tyle co 4-5roboli a wloch tyle co 20roboli. Gdzie tu sens? W dodatku ludzi ci dostana jeszcze wiecej kasy bo za urlop dostana srednia urlopowa. Związki zadbaly o pracownikow...sorry o siebie bo maja 100% Albo jest kryzys i kazdy odczuwa jego skutki albo nie sciemnia sie ze on jest skoro ci najlepiej zarabiajacy beda miec jeszcze więcej.

Elżbieta z personalnego
@Robol

To najważniejsi pracownicy reszta do wymiany na niższe stawki

Koń
@Robol

Związki zawodowe w postaci człowieka zwanego koniem . Przecież ten gość jest więcej na zwolnieniu lekarskim niż w pracy. Dba o swoich członków związkowych niczym kochający ojciec. Ludzie kogo wybraliście na swojego przedstawiciela? Przecież to wstyd!!!

Dr Stefan

Pewnie żadna z niej tam kierowniczka ,zwykła koordynatorka ludzie w Manuli mają tendencję do tytułowania koordynatorów kierownikami. Ale co do niej to niezły z niej po.........cz, podobno kiedyś była normalna ale ludzie robią karierę i im władza odwala. Na innych donosi ale jak sama stoi przed halą na fajeczce kilka razy na dniowkę to sama się nie po.......li do Bartka.

Heniek

Co się dzieje z Ukraińcami? Co dzień to ich mniej. Jak tak dalej pójdzie to nie będzie miał kto pracować!

Wolontariusz
@Heniek

Sam se pracuj za 1000zl hahaha

Rym cym cym

Polska bez śląska

antygorol
@Rym cym cym

Budzi się facet na tylnym siedzeniu jadącego auta. Spogląda na siedzenie kierowcy, a tam wielki, napakowany typ z czerwoną skórą i rogami na głowie. - Co się dzieje? Gdzie ja jestem?! - pyta kierowcy. - Umarłeś. Jestem diabłem i wiozę cię tam, gdzie twoje miejsce. Facet wygląda za okno i blednie. - Jak tu strasznie, brzydko... I tak szaro, depresyjnie. - Zgadza się - mówi diabeł. - Te sypiące się ruiny, jak po zagładzie . - Tak... - I ten czarny dym, smog... Jak tu śmierdzi, nie ma czym oddychać! - To prawda. - To piekło jest straszne! - woła przerażony pasażer. - Jakie piekło? - Dziwi się diabeł - jeszcze z Sosnowca nie wyjechaliśmy

nie anty gorol
@antygorol

To porównaj sobie Sosnowiec do Mysłowic.... inwestycje, parki, bus pasy, restauracje, stadion lekkoatletyczny, szkolnictwo wyższe, szkoły średnie, szkoły muzyczne, teatr (a raczej jego brak), ilośc nowoczesnych zakładów pracy, o dworcu PKP nie wspomnę itp... masz racje jest piekło .....tylko gdzie. Zapraszam do Sosnowca...... tylko nie zapomnij używać deklinacji

HANYS
@nie anty gorol

Te Gorol te wasze bus pasy to nawet w absurdach drogowych były.... wiec jest się czym chwalić.... Jeden autobus na godzinie i pół drogi zajęte. Ogólnie to jeden wielki wałek by kase z uni zgarnąć... Sosnowiec to stan umysłu.....

dd
@HANYS

nie wiem o czym ty bredzisz.... jeden autobus na godzinę w 200 tys. mieście - dobre, jeden autobus to jedzie przez twój Piosek a tak na marginesie to naprawdę rozwinąłeś myśl na całego

QQRYKU
@HANYS

Posłuchaj hanys, na początek zapraszam do lektury - myślę że wikipedia nie będzie dla ciebie za ciężka "Buspas – pas ruchu dla autobusów wytyczony w celu usprawnienia transportu miejskiego, który spowalniają zatory drogowe. W Europie pierwsze buspasy zostały wprowadzone w niemieckim Hamburgu w 1962 r. Wkrótce jego śladem podążyły kolejne niemieckie miasta, a w 1971 r. oficjalnie usankcjonowano buspasy w niemieckim kodeksie drogowym. Specjaliści z innych krajów, m.in. Japonii, zastosowali podobne rozwiązania na przykładzie Niemiec. Pierwsze wydzielone pasy dla autobusów powstały w Krakowie już na początku XXI wieku. W połowie 2004 zostały utworzone, prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalne, na Alejach Trzech Wieszczów. W roku 2009 w Krakowie funkcjonowało 22,3 km wydzielonych pasów dla komunikacji miejskiej (raport NIK), a od roku 2009 następuje stały wzrost łącznej długości buspasów. Podobne rozwiązania wprowadza się m.in. Sosnowcu, Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu, Trójmieście, Szczecinie, Bydgoszczy, Katowicach, Lublinie, Białymstoku, Kielcach, Rzeszowie, podobnie jest w Olsztynie, Warszawie i Toruniu. " A U CIEBIE PEWNIE NAWET POBOCZA NIE MA

Hanys
@QQRYKU

A czy ty kiedys widziales zeby tam byl korek?

qqryku
@Hanys

masz rację hanysie - rzeczywiście w Sosnowcu nie widziałem korka odkąd są buspasy

Arka Gdynia
@qqryku

Są korki i to spore na Zagórzu przez te bus pasy!

Nicker
@qqryku

Całe Mysłowice to obraz nędzy i rozpaczy, wszystko w ruinie. Nawet jakby chcieli buspas zrobić to nie ma gdzie to takie drogi w tej dziurze pozabijanej dechami mają. O zabudowie nawet nie wspomnę bo to średniowiecze jeszcze, 3/4 miasta jeżeli w ogóle miastem można ten (usunięte przez administratora) nazwać kanalizacji nie ma. Wszędzie kopciuchy palą węglem i czymkolwiek się z biedy da a z tego smog jest gdzie nie zajrzeć. Szpital to za Prusów chyba jeszcze powstał jak całe centrum, piosek Słupna itd dworzec żenada, czasu wolnego nie ma gdzie spędzić, McDonalda im niedawno otwarli to największa atrakcja w tym średniowiecznym zaścianku

Abc
@Nicker

Taka prawda tabliczka Mysłowice i cyk inny świat. Same rudery zacofanie i biedota. Bytom lepiej już wygląda. Na Hubertus pójdziesz to 2 złote krzyczą za wjazd a nic tam nie ma. Przyjedźcie Hanysiory zobaczyć jak wyglądają Stawiki czy Pogoria w DG i co oferują i nikt tam się nie chce dorabiać za bilety wstępu żeby tak jak u was na brudnym piasku poleżeć, jeżeli nie to zostaje wam Słupna jeszcze większe (usunięte przez administratora) ale tam na Stadionowej macie dom ojca więc pozostaje tylko tam się udać i modlić za lepsze czasy dla tego zapyziałego zaścianka jakim jest wasza wstrętna, brudna i zapomniana mieścina PS co tam się ostatnio zawaliło na dawnej KWK Mysłowice przez szabrujacych tam biedaków z piosku?

Nicker
@Abc

Nie zapraszaj ich bo jeszcze nam wirusa przyWIEzą.......

Rozczarowany

Wypisujecie o opinie o Sosnowcu i o (usunięte przez administratora) " a zakład Was wyrzyma jak gąbkę. Wszedzie jest 80% płacy ale mają wolne od pracy a Wy idioci będziecie robić po 3 tygodnie przez 3 miesiące. A co dalej?

Namiastka czegos

Pracowałem w tym obozie5 lat i dotarłem do stawki 2800 zł Ukrainiec po 3 miesiącach ma tyle samo. Zwolniłem się sam. Teraz mam pracę za 4200 i powiem że teraz chce się pracować dawna praca wspominam w czarnych godzinach jak chce się pośmiać z ludz. Macie szansę to korzystajcie i uciekajcie a będzie lepiej

wracamy do prlu

mam nadzieje ze pracownicy zadowoleni z jałmużny jaką beda musieli sie posilkowac przez 3 miesiace, okres bedzie ciezki i manuli bedzie musialo jakos wytrzymac bez zamowien i pieniedzy. swoja droga na kogo czeka te nowe czarne bmw?

Heh
@wracamy do prlu

To dla młodego technologa w nagrodę że tak szybko opanował ksero!

Pracownik.
@wracamy do prlu

Jakieś 2-3 miesiace temu chcieliście żeby zamkneli firme,że wolne niech dadzą jak inne firmy. To teraz macie i jak zwykle nie podoba się. Narzekacie jak malo placa i wszystko jest ble , to czemu nie zmieniliscie pracodawcy?

Pracownik1
@Pracownik.

Niech zamykają ale na równych warunkach

Hh

Jak magazynier może chodzić z ptaszkiem na wiechu jak bym miał jakieś dużego to spoko ale to jakieś 5cm

Mariola
@Hh

A ja tam lubię popatrzeć w końcu ile można z żoną

Beton

To ja napisałem już mi władza na dekiel leci

nick

z tym sprzetem co masz zostaje rekodzielo

Remont

Ja robot na gildemaister czy można do remontu polszcza język dobra CNC znaju znaju i dolar stawonóg przyjmie wirus nie ?

Jak atmosfera na zakładzie bo o zarobkach marnych to cały Śląsk wie podobno ostatni Polacy są cenieni? Czy dalej są ci betony ślusarze stawonogi Przyjąłbym się na remont podobno można dobrze zarobić bo maszyny stoją na fe

Zostaw merytoryczną opinię o Manuli Hydraulics Polska S.A.

• Jak się pracuje w Manuli Hydraulics Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Manuli Hydraulics Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 268.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Manuli Hydraulics Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 220, z czego 67 to opinie pozytywne, 60 to opinie negatywne, a 93 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Manuli Hydraulics Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Manuli Hydraulics Polska S.A. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Manuli Hydraulics Polska S.A.