Opinie o Manuli Hydraulics Polska S.A. w

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Manuli Hydraulics Polska S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Manuli Hydraulics Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja rur

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Manuli Hydraulics Polska S.A. w

mimoza

Jutro AUDYT czyli udajemy,że dawno zmarły denat jeszcze żyje. Pudrowanie trupa nie spowoduje,że przestanie śmierdzieć. Należy mu się godny pochówek,huty wezmą nawet tak koszmarny złom. Formuła 1 we włosko-polsko-krętackiej wersji.

Chcę zapytać, czy tylko na montażu nie daje się urlopu w poniedziałki i w piątki, czy to jest powszechna praktyka w całym zakładzie manuli

@Zainteresowany

Na produkcji każdy dzień jest niewłaściwy, żeby wziąść urlop. A czemu nie daje się? Nie ma takiego przepisu, który by zabraniał brać urlop w poniedziałki i piątki. Nie dajcie się zwariować - swiat nie kończy się na tym rumunie, co mu nic nie pasuje. Piszcie oficjalne pisma o urlop wyżej i naświetlcie problem z kierowniczkiem, który nie potrafi tak zorganizować pracy, żeby jednej osobie dać w piątek czy poniedziałek urlop

Pytanie, czy nie dawanie pracownikom urlopu w poniedziałek i piątek, to norma na zakładzie, czy tylko na montażu ?

Xx

A ja sie pytam kiedy beda podwyzki. Na CNC juz podobno byly a na dole to co? my gorsi?

Nipanimaju
@Xx

Chyba im później tym lepiej bo jak zobaczymy jakie podwyżki to robota nie będzie się kleić, już sypią się wypowiedzenia,jeszcze miesiąc lub dwa Ukraińcy zajarza jaka nędza jest to pójdą w pi.....u A już przy grafiku to nie mówię nawet.

A MOŻE NIE

IM AKURAT GRAFIK LATA I POWIEWA..... WAŻNE ŻEBY NADGODZINY BYŁY

na pewno
@Nipanimaju

taaa....Ukraińcy pójdą jak będzie grafik - oni mają to gdzieś (ten wasz grafik) dopóki są nadgodziny i kasa się zgadza

Ukraina
@na pewno

Dokładnie oni nie uciekną tak szybko i żaden grafik ich nie wystraszy i mimo tego że już część ukraincow się przekonała jak tu jest i nie wróciła to zawsze przyjadą nowi Białorusini, Ukraińcy i tak Manuli jakoś tą produkcję będzie kręcić bo na Polaków raczej już liczyć nie może

Ukraina
@Nipanimaju

Żaden grafik Ukraińców nie wystraszy oni tu byli są i będą przyjazdżać ciągle nowi i dzięki nim jakoś Manuli ciągnie tą produkcję bo na Polaków już nie mogą liczyć a Białoruś i Ukraina ma po kilkadziesiąt milionów mieszkańców także rąk do pracy nie braknie nawet mimo tego że się przekonają że tu szału nie ma

Nadgodziny
@A MOŻE NIE

A potem sytuacja z grafikiem że na nadgodziny wypisywani są Ukraińcy żeby nie wyjechali nie zwolnili się a dla Polaków nie ma nadgodzin :D

czytelnik
@Nadgodziny

Wtedy,gdy nie masz nadgodzin to czytaj książki.Wtedy będziesz mądrzejszy i nie będziesz pracował w tej firmie.

Gaśnica
@Ukraina

Każdy kto przychodzi do pracy czy Polak czy Ukrainiec przychodzi zarobić,niestety z zarobkami jest jak z pogodą w zimie rzadko jest ładna. Warunki pracy są tak koszmarne że większość nowo zatrudnionych wytrzymuje tu max 2miesiace z tego powodu ustawiacze bardzo często pracują na maszynach,co stanowi błędne koło. Z tego powodu najczęściej się zwalniają bo nikt już na takim chłamie nie chce robić. Nazwa firmy już dawno powinna być zmieniona na (usunięte przez administratora) Z tego miejsca chciałem pozdrowić i życzyć temu słynnemu managementowi haha dalszych sukcesów w (usunięte przez administratora) firmy! Ave Cezar!

ale
@Gaśnica

ustawiacze czy wkładacze...... może nieliczni ale jednak

@Nipanimaju

Sypią się wypowiedzenia, ale to nie wszystko - ludzie się nastawiają, że w kwietniu dostaną solidną podwyżkę, a jak się okaże, że znowu 100-200 brutto to lawina wypowiedzeń dopiero ruszy. Jeden czy drugi matołek pisze, że ukraińcy ciągną produkcję... Naprawdę ukraińcy? Wyobrażacie sobie to "ciągnięcie" produkcji, gdyby na jeden dzień zabrakło tych nielicznych już polaków? Pociągneliby.... na papieroska pod wiate

Lawina
@..

2 może 3 osoby dadzą wypowiedzenie oni im podpiszą i do widzenia i więcej nikt nie przyjdzie i to jest ta lawina

ale

wypowiedź na temat.... tyle w temacie

Eldo
@Ukraina

Będę do czasu sytuacja na Ukrainie się normuje jeszcze z 5 lat i pojadę dalej do UE A manu przyjmie chyba małpki czarnego lądu czekam na czas przenosin manu do Burkina faso

Dej pokuj
@Gaśnica

A ja powiadam wam że każdy z was powinien zasmakować maszyn choćby kilka razy na 2 miesiące wtedy byście docenił własne stanowisko i jednocześnie mieli więcej zrozumienia dla operatorów. A prawda jest niestety taka że zobaczyli byście na jakim gównie każecie im jechać i jednak by się okazało że nie jesteście super fachowcami tylko zwykłymi g n o j a ż a m i. A wy perełki z remontu i presetingu nie cieszcie się zbytnio bo ostatnie słowo w poprzednim zdaniu to kojarzy mi się tylko z wami :D

Podwyżki
@..

Z pierwszej ręki wiem ze na wysokie podwyżki nie macie na co liczyć Max.200 brutto jest w planach

Operator Cnc

Rozmowa przeprowadzana przez kierownika który sprawdza znajomość rysunku technicznego oraz umiejętność posługiwania się suwmiarką cyfrową

Określenie skoku gwintu (z rysunku technicznego) który podany jest w calach.

Leszno
Maciek

Znowu nie ma przewodniczącego związków? Jak coś potrzeba to nawet nie ma z kim załatwić. Lepiej te związki rozwiązać. Po co to trzymać jak go nigdy w robocie nie ma. Cały czas chory. Żenada.

Kowal
@Maciek

Dokładnie. Kaj jest plan urlopowy na 2021?!? Zaś tajemnica?! Kurde co za ludzie.

@Kowal

po co plan urlopowy, jak i tak zmieniają w ostatniej chwili - zlikwidować urlopy i wszelkie plany

Burmen kretyn

Jak tam na Radomsku ?? Zwroty juz tuz tuz wspolczuje wam strat bo to co poszlo do kartonow za kadencji Pani I.M warzywnej i przymykanie oka Pana kierownika z flexa na wszystko bylo czyms cudownym.

Nikt

Panie Nicola P. Z Produkcji Pomocniczej dlaczego u Pana na dziale, kobiety pracują na 3 stanowiskach jednocześnie, przez całe 8 godzin a mężczyźni tylko na jednym? Nie szanuje Pan Kobiet

Edw

Zimno brrrrrrr. na polu

Ciekawy

Jest ogłoszenie o pracy na elektromechanika warto powiedzcie jakie maszyny co i jak

Edek
@Ciekawy

Ziomus daj znać co i jak bo stale potrzebują czyli nikt tam nie chce robić

@Ciekawy

Jak chcesz się cofnąć technologicznie 20 pare lat do tyłu.... zapraszam!!!

Parkinson
@Nitro

To co wy tam pilnikami te złączki robicie czy aż taka era kamienia łupanego

@Parkinson

Dłutem lepiej by wyszło. Uwierz!

On
@Parkinson

Prawie zgadłeś są maszyny na cnc gdzie bez pilnika i papieru ściernego oraz tokarki dobrych sztuk raczej nie będzie :D

@Nitro

A da się cofnąć do przodu? ;-D

@Marcin

Jasne że tak! W biurze myślą że idą do przodu a tak na prawdę się cofią!

@Nitro

No w sumie masz rację;-)

Koordynator

Panowie i panie jak się komuś nie podoba to nie marudzić tylko dać wypowiedzenie i szukać innej pracy a nie wiecznie narzekacie

Brechman
@Koordynator

Tu nikt nie narzeka tylko opisuje jak jest xd

@Koordynator

udało ci się wyciągnąć ręce z kieszeni, żeby coś nastukać???? wow

Stachu

@Nitro to na jakich maszynach pracujecie?

Bezproblemowy

A może by tak przywrócić normalne godziny pracy?

Normalnie
@Bezproblemowy

8 godzin pracy i do domu to chyba tak jak wszędzie więc oczym tu gadać praca na 3 zmiany prawie jak wszędzie więc o co Kaman bo nie rozumie

Budzik
@Normalnie

Chodzi o to że większość chodzi od 6 do14 14 do 22 od 22 do 6 a garstka od 7 do 15 od15 do 23 i od 23 do 7 może by zrobić zamianę aby była sprawiedliwość i zrobić na odwrót

Budzik
@Bezproblemowy

Jestem za

Bezproblemowy
@Normalnie

Chodzi przywrócenie godzin 6-14, 14-22, 22-6 na wydziałach gdzie zmiany są przesunięte o godzinę. Oto "kaman" jak nie rozumiesz.

@Normalnie

Co z podwyżkami lepiej zapytać, bo ci z minimalną mają co roku, a reszta od dwóch lat nie miała. I nic się o tym nie mówi. Wie ktoś coś, czy czas składać wypowiedzenie i wtedy będą oferować 300-500 za "zostanie"

Abc

Ludzie zróbcie coś z tymi spiacymi na ptwe w nocy,nie da się już na to patrzeć jak leżą i grzeją się grzejnikami A inni marzna na hali,nikt nie widzi tego?To jest kpina żeby dla nich pracy nie było, może jeszcze w sobote przyjda obejrzeć jakiś film, tego kamery nie widzą?

Hehe
@Abc

Nic tym nie wskórasz to są słudzy swoich panów Są od pilnowania A po noce zawsze przychodzą do swojego pana wież po co??

Końcówka
@Abc

Temat poruszany od lat. Zawsze spali, śpią i będą spać. Nic się zmieni dopóki nie zmieni się podejście do tego tematu. Nawet na pierwszej zmianie mało co robią. Jeżeli majster Ryszard na to pozwala i kierownik Marek to akceptuje to w tym temacie nic nie zrobisz. Jedni pracują by spać mógł ktoś. Tylko szkoda że nawet dyrektor na to nie reaguje. W sumie tak chyba musi być.

E tam
@Abc

Jakimi grzejnikami? Marek kazał jeden zabrać.Został tylko jeden,który jest zajęty głównie przez Janka.

Dx3
@Abc

Ja to bym ich na maszyny rzucił na 2tygodnie to by się poplakali A swoją drogą jaki pan taki kram.

Niktoś
@Końcówka

Masz racje. Ciągnie się to latami. W sumie to każdy się do tego przyzwyczaił. To już normalne. Na nockach jak wchodzi się na preseting to na pytanie gdzie jest ..... pada odpowiedź- za petewe śpi. Także przestańcie się czepiać. Śpią to śpią. Normalka.

3xnie
@Niktoś

No chyba nie jest to normalka jak łysy śpi 7h A Ty dymasz z nakielkami co 5 min,może to jest moment kiedy ktoś powinien coś z tym w końcu zrobić ,dział zbędny, 3 osoby coś warte reszta na machiny i ktoś powie że ciągnie się to latami,to gdzie przez te lata jest szef działu,majster?

Osełka
@3xnie

Powiedz mi kto zrobi z tym porządek? Jak piszesz że trwa to latami to myślisz że ktoś coś zrobi? Oni nawet w maseczkach nie chodzą. Śmieją się ze wszystkich. Na wszystko wywalone. Wieczna obraza na robotę. Do wymiany cały dział. Tylko jest jeden problem. Nie kto ich zastąpić.

suvoro
@Osełka

Może się tak od presetingu odczepicie , może na produkcje spojrzycie , a może na zewnętrzną firmę usługową popatrzycie która jest od 25 lat i tam wszyscy zadowoleni ,o przepraszam tam nie można patrzeć ........żeby się nie narazić

Osełka
@suvoro

Na twoim miejscu nie wypowiadał bym się. Na produkcji i innych działach nikt nie śpi w nocy. Tylko wy to robicie w perfidny sposób. Ale skoro macie przyzwolenie to bardzo przepraszam że obraziłem

Lulu
@Abc

A co imbronicie dzieje się cos to mogą spać noc jest do spania

buhaha
@Końcówka

Skoro tak musi być to(usunięte przez administratora) drążysz temat.Wyluzuj bo ci z zazdrości wątroba zgnije.A jak coś ci nie pasi to weź kredyt i zmień robotę,nikt cie tu na siłę nie trzyma.Wesołych świąt,alleluja i do przodu.

Witam. Mam pytanie co do pracy na wózku wysokiego składowania w oddziale na Kosztowach. Czy tam również jest podobna atmosfera i warunki pracy jak na Brzezińskiej (bo chyba tego dotyczy większość negatywnych opinii) czy jest może coś lepiej?

@Andrzej

Nie dopatrzałem, że jest tam umowa zlecenie więc faktycznie ta firma nie ma nic do zaoferowania bo stawka niby wyższa niż podawana jest na forum to mi coś nie pasowało, ale już wszystko wiem bo umowy o prace nie ma w tym przypadku omijać z daleka

Jarobot

Firma zadaje sobie tyle trudu i wydaje kase na poglebianie naszej wiedzy jak to zachowywac sie podczas pandemi.Mamy telewizory na halach, wywieszki ,kartki. Wszedzie pisza -zachowaj odleglosc a tu co widac? Rozmawiaja na halach z nowymi pracownikami prawie ze sie stykajac. Odleglosci nie ma zadnych. Nowych pracownikow wysylac do biura,tam cicho i spokojnie kierownictwo im wszystko przekaze.

Witam. Od jakiegoś czasu na zakładzie zauważam nagły wzrost zatrudnienia pracowników z Ukrainy i państw ościennych. Bo trafiają się Gruzini i Azerowie. Jeszcze nie tak dawno nawet pies z kulawą nogą nie chciał tu przyjść. Mało tego. Uciekali nawet ci Ukraińcy którzy pracowali tu jakiś czas. Wszystko przez słabe i żenujące pensje. Moje pytanie: ile firma MANULI płaci agencjom że nagle jest rzeka ludzi ze wschodu. Polscy pracownicy nie dostali podwyżki w tym roku. Zostali okradzeni z urlopów. Urlopu wypoczynkowego dwutygodniowego nie było. Jeżeli okaże się że sà pieniądze dla Ukraińców a dla starych Polskich pracowników nie ma. to niech sobie oni pracują między świetami. 3 dni wolnego na żadanie lub opieka a nawet L4.

Frida

Kocham tą firmę .Z jej pełnym empatii i mądrości kierownictwem oraz odważną,honorową załogą. Będzie barszczyk,będzie git.Za paczkę wyparła bym się własnej matki. Nie można by decyzją Zarządu przenieść Świąt na marzec albo przynajmniej spożyć kolację wigilijną na hali ? Prosimy ...

ZARZĄD
@Frida

Dobrze... Przenosimy

Ta firma to oglasza sie już wszędzie chyba przez wszystkie agencje jakie są nawet na FB. Z ciekawosci zadzwoniłem do Manpower co sie ogłaszali nawet na osi czasu żeby sie pośmiać jak pięknie ktoś tłumaczył na czym praca polega a jak gość powiedział stawkę 2700 brutto to już nie wytrzymałem i go wyśmiałem. Niewiem jak można pracować w takiej firmie za takie grosze i w warunkach jakie czytam na forum przecież jest pełno firm, które mają do zaoferowania duzo wiecej i z pewnością dużo lepsze warunki pracy...

Końcówka na suporcie nr 1

Powiem tak. Podwyżki dla tych co są i to konkretne lub wyrównanie. Szanować pracowników bez naciskania a praca wtedy lepiej idzie. Szanujmy starych pracowników a potem nowi się nauczą. Przede wszystkim kasa będzie kasa będzie wszystko chodzić jak w zegarku. Słuchy chodzą że parę starych wyg idzie w pizdjet.

Jestem za
@Końcówka na suporcie nr 1

Podwyzki? No i tu nalezy sie zgodzic. Oczywiscie mowimy o zarzadzie.Ciezko w tych czasach wyzyc majac troche ponad 11tys na reke. A przy okazji zarzad podzielilby sie z tymi z dolu, tak w miare rowno.

14 lat

Po 14 latach pracy 2700 na rękę

Edw
@Jestem za

Za 11 tysi nawet by mi się nie chciało wstać rano , więc nie przesadzajcie .Podpisują kwity ,deklaracje , biorą odpowiedzialność karno -skarbową ,to ile mają zarabiać 5 brutto ,bez przesady

Frezer
@Edw

A niech mają nawet 20 tysi. Tylko niech zwykli pracownicy godnie zarobią. A zresztą wszędzie jest taka samo.

Ciekawy
@Frezer

Dobra firma polecam na start

Ed
@Końcówka na suporcie nr 1

Co tu tak cicho , jakiś cenzor udowa wpisy czy nie macie już siły ?

Znam ich
@Końcówka na suporcie nr 1

Nie ładnie tak cenzurować , cyrk będzie jak mimo wszystko GoWork stwierdzi że wpisy nie naruszają regulaminu i je przywróci .

edi
@Ed

udowa??????

edwo
@edi

Kość udowa

@Ciekawy

Zależy na jakim stanowisku bo jako zwykły fizol to zawsze twoja stawka bedzie sie kręcić wokół płacy minimalnej . Nieważne czy zaczynasz prace czy pracujesz kilka , kilkanascie lat. Oni nie potrzebują doświadczonych ludzi .

@Ed

Usuwają niewygodne opinie, ma byc kraina mlekiem i miodem płynąca.

Antyhanys

Nie rzucim ziemi, skąd nasz ród, Nie damy pogrześć mowy, Polski my naród, Polski lud, Królewski szczep Piastowy. Nie damy, by nas zgnębił wróg! Tak nam dopomóż Bóg! Tak nam dopomóż Bóg! Do krwi ostatniej kropli z żył Bronić będziemy ducha, Aż się rozpadnie w proch i w pył Krzyżacka zawierucha. Twierdzą nam będzie każdy próg. Tak nam dopomóż Bóg! Tak nam dopomóż Bóg! Nie będzie niemiec pluł nam w twarz, Ni dzieci nam germanił! Orężny wstanie hufiec nasz, Duch będzie nam hetmanił. Pójdziem, gdy zabrzmi złoty róg. Tak nam dopomóż Bóg! Tak nam dopomóż Bóg! Nie damy miana Polski zgnieść, Nie pójdziem żywo w trumnę. W ojczyzny imię, na jej cześć Podnosi czoła dumne. Odzyska ziemi dziadów wnuk. Tak nam dopomóż Bóg! Tak nam dopomóż Bóg!

Porażka
@Antyhanys

????????

Zostaw merytoryczną opinię o Manuli Hydraulics Polska S.A.

• Jak się pracuje w Manuli Hydraulics Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Manuli Hydraulics Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 268.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Manuli Hydraulics Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 220, z czego 67 to opinie pozytywne, 60 to opinie negatywne, a 93 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Manuli Hydraulics Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Manuli Hydraulics Polska S.A. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Manuli Hydraulics Polska S.A.