logo Job Impulse Polska

Job Impulse Polska

Poznań

Opinie o Job Impulse Polska

Ala 2016-06-10 18:11:54
agencja ok, przynajmniej nie mają poje.. regulaminu, z którego za wszystko Ci potrącają. Wypłaty do 15
Ala 2016-06-10 18:20:42
dodam, że chodzi o agencje w Łodzi
w89 2016-06-11 18:54:42
@ ala za co według regulaminu możesz mieć potrącone i ile konkretnie? licze na rzetelne odpowiedzi tutaj
paula22 2016-06-13 11:06:31
Odradzam wam pracować w tej firmie, ponieważ pracowałam tam przez 4 miesiące przez cały czas a jak tylko zachorowałam i musiałam iść na zwolnienie lekarskie to po tym czasie nie przedłużyli mi umowy. Zabierają kasę z wypłaty za wszystko za dojazdy inne rzeczy. Nie spotkałam się do tej pory z taką firmą która traktuje tak nie ferr swoich pracowników.
fgvb 2016-06-15 12:29:02
tak sie zastanwiam nad podjeciem rpacy u nich w firmie..widze ze oferuja wynagrodzenie 14,05zł brutto/h
knhi 2016-06-16 12:56:22
Jak dla mnie to trzeba iść i spróbować, a nie siedzieć w domu i tylko czytać. Ja gdybym tylko czytała opinię to bym nie poszła... A tak to jestem zadowolona. Może to zależy od nastawienia? Czy jest się nastawionym na pracę czy na siedzenie, liczenie i coś w stylu luzu. Może za krótko tam pracuje, żeby powiedzieć coś więcej.
A jeżeli chodzi o te zwolnienia lekarskie to nie należy zapominać, że to nie jest umowa o pracę tylko zlecenie - umowa cywilnoprawna. To ma inne zasady.
Ja polecam. Jak się pójdzie i nie spodoba się czy wyrzucą to co z tego? Było się spróbowało, poznało czegoś nowego i się wie.
bibi lala 2016-06-16 13:09:27
czy to prawda że kucharza w augustowie poszukujecie?
zalamana8989 2016-06-18 11:15:40
Lodz. Odradzam. Bylam na rozmowie do dhl na infolinie. Bardzo fajna praca. Odbieranie polaczen przychodzacych. Moze trzeba sie uczyc wielu kwesti zeby udzielac pdrazu klientowi odpowoedzi ale nic sie nie sprzedaje. Podpisalam z nini umowe i uwaga... trafilam na inny dzial ktory ciezko bylo ogarnac. Potrzebowali tam ludzi narazie na wakacje. I przez ta prace stracilam szanse pracowac gdzie indziej bo musialam wybierac. W tej drugiej formie ktora odrzucilam trzeba bylo sprzedawac tyle ze dawali umowe o prace. Ale ja juz nie chcialam bic przez tel sprzedawac i wybralam to a teraz zaluje. Na rozmowie bylo mi prpponowanr inne stanowisko a rzucili mnie na inne bo ludzie na urlopy poszli.... ostatni raz zaltwiam jaka kolwoek prace przez agencje pracy. Zaluje ze tam poszlam a w tej drugiej firmie jestem spalona juz
bejbe568 2016-06-18 11:18:29
w sumie jakl cię tak przerzucali to bardzo dobrze, wyrabiasz sobie nowe doświadczenia i elastyczność zawodową, niwelujesz poniekąd bezrobocie strukturalne w kraju
wituś 2016-06-22 15:35:23
e tam, przy dużej ilości pracowników takie metody dla mnie są normalnym standardem - ja chcę u was pracować jako operator rozlewu - stawka 2800zł brutto/miesiąc podobno - czy to jest pwda czy tylko plotki? n ie ukrywam że to byłoby dobre wynagrodzenie
ktos 2016-06-23 12:01:08
moze te obliczenia pomoga ludziom. jezdzilam pol miesiaca, godzin bylo sporo a nawet duzo. i przelew : 87 zlotych. powodzenia przyszli pracownicy! ! ! ! !
emil 2016-06-23 12:02:24
Widzę, że pomocnik magazyniera w Łodzi ma spoko stawki, aż 14 zł/h?
Rzecznik pracownika JI 2016-06-28 11:07:53
Jeżeli uważa Pani, że wypłata nie jest zgodna z podpisaną umową prosimy o zgłoszenie reklamacji na e-mail: rzecznik_pracownika@job-impulse.pl lub kontakt z dedykowanym konsultantem: (usunięte przez administratora) upewnimy się, czy wynagrodzenie zostało naliczona poprawnie.
adam 2016-06-28 11:20:47
Czy ktoś już aplikował na elektromechanika w Grodzisku Mazowieckim? Czy tam jest więcej, niż jeden wakat?
ciekawy 2016-07-05 13:23:30
Co oznacza symbol II?
majek 2016-07-05 15:29:39
Pracownik Biura Obsługi Klienta w Dziale Transakcji i Windykacji jest potrzebny.. dajcie znac jeszcze jak z tą ofertą.
michal 2016-07-21 11:58:30
co za belkot. Wlasnie dobrze ze dluzej trwa inwentaryzacja. Po to zawalam nocke aby dostac przynajmniej te 100 zl a nie 4-5 dych.
Jan 2016-07-21 12:19:57
Job Impulse Polska zatrudnia masę osób na fajne stanowiska, mega imponują mi te właśnie np. jak Młodszy Konsultant ds. Obsługi Klienta Międzynarodowego gdzie jest dobra kasa i dość małe wymagania jak na takie spoko zarobki i w ogóle wszystko z nich
Anona 2016-07-22 00:16:14
Dokładnie - im dłużej tym lepiej. Ja bym powiedział, że inwentaryzacje są krótkie za krótkie jak dla mnie. Nie wiem, może takie są tylko w mojej okolicy, ale Carrefour czy Tesco i 5-6 godzin na sklepie to nie jest dużo. Szczególnie wyjazdowe bez premii nie opłacają się. Ja była... Jechałam 2 godziny w jedną stronę, 4 pracowałam i przez kolejne 2 wracałam.
q 2016-07-22 10:56:46
Widzę że jest tutaj sporo ogłoszeń nowych do Job Impulse i powiedzcie mi w pierwszej kolejności czy tutaj dobrze płacą czy płaca na czas, czy ogólnie wszystko jest w porządku z tego typu finansami, będzie bardzo miło jesli mi odpowiecie na czas, dzięki
KLCYG 2016-07-23 19:32:25
Jaką drogą należy dostać informacje np. gdzie czekać lub do kogo się zgłosić w sklepie na wybraną już inwentaryzację? Bo w szczegółach oferty nic nie ma.
Pomoże ktoś?
Maaaa21 2016-07-23 19:57:38
Job Impulse Polska poiszukuje ludzie do pracy do Bydgoszczy czy Bielsko-Białej czy Strykowa, fajnie.
Rzecznik Pracownika Job Impulse 2016-07-26 11:52:01
W sklepie (idąc na inwentaryzację) można się zgłosić do ochrony sklepu lub punktu obsługi klienta - wtedy zostanie się pokierowanym w odpowiednie miejsce. W razie jakichkolwiek pytań można się też kontaktować w godzinach pracy biura z konsultantem (dane kontaktowe są na strefajob lub stronie Job Impulse)
także 2016-07-26 15:41:48
Hej, a są teraz jakieś oferty pracy? Dzięki za odpowiedź
elizabet 2016-07-27 07:52:42
Alicjo! albo ty bajki piszesz albo tobie takie bzdury wcisnęli. nikomu nie płacą 15 złotych. za pół przepracowanego miesiąca i długich wyjazdów dostałam 75 złotych. widocznie to inna matematyka jest. Powodzenia!
kaja 2016-07-27 11:40:46
Płatny staż w Dziale Rozwoju Biznesu jest teraz u nich w Łodzi, fajna w sumie opcja dla studentów jest.
Job Impulse Polska (Grupa Job) 2016-08-11 15:23:10
paula22, bardzo zaskoczyły nas informacje, o których Pani pisze. W żadnym z naszych standardów nie mieści się pobieranie jakichkolwiek opłat od pracowników, co oznacza, że złamane zostały nasze standardy działania. Ta sytuacja musi zatem zostać przez nas wyjaśniona i musimy wyciągnąć konsekwencję w stosunku do osoby, która dopuściła się złamania zasad etyki biznesowej Grupy Job. Prosimy o kontakt z Pełnomocnikiem ds. jakości (pelnomocnik@grupajob.pl) i podanie szczegółów, byśmy mogli wyjaśnić jak doszło do tej sytuacji i pociągnąć właściwe osoby do odpowiedzialności.
róża 2016-08-11 15:41:27
@kaja a skoro już jak widzę dysponujesz pewną widzą na temat tego stażu, to jak wygląda kwestia wynagrodzeń?
WERA 2016-08-11 15:57:49
SZUKAM ZASTĘPSTWA NA INWENTARYZACJE W TESCO W KRAKOWIE NA DNI 20,21,22.08. DOJAZD WŁASNY.
WIĘCIEJ INFO tel 790-394-699
paweł 2016-08-11 20:32:43
Płatny staż w Dziale Przygotowania Materiałów Opakowaniowych w Strykowie przyciagnal moja uwage co o tym sadzicie? w ogole to juz duzy plus za to ze firma przyjmuje studentow na staz a to ze za to chca placic to juz w gole baardzo dobrze o nich swiadcyz
Natalia 2016-08-11 21:46:59
Jak wygląda zastępstwo? Muszę zgłosić gdzieś tą osobę na platformie strefajob.pl czy wystarczy, że ta osoba pójdzie i powie, że przyszła za mnie, a nic przez internet nie trzeba zgłaszać?

Poza tym byłam dwa razy i jestem bardzo zadowolona. Polecam ;)
e- 2016-08-11 21:50:24
@paweł owszem obiecująca ale ciekawe jak bardzo jest płatny
WERA 2016-08-12 14:52:40
Z tego co czytałam to chyba musi być zarejestrowany
paweł 2016-08-12 19:47:47
ale co masz na myśli? co jest płatne? powiem Wam ze mnie zainteresowala od nich oferta na stanowisko młodszego konsultanta do spraw obsługi klienta międzynarodowego- sami napisali ze oferowna jest atrakcyjna stawka
madlen 2016-08-17 14:11:37
Poszukuję osoby na zastępstwo na inwentaryzacje w Krakowie, 22.08
kaja 2016-08-17 14:51:40
Praca na stanowisku sprzątaczki jest potrzebna od zaraz.
Madlen 2016-08-18 22:43:47
Telefon kontaktowy(usunięte przez administratora)
mewa? 2016-08-19 11:57:39
@ kaja sprzątaczka to jedna z naprawdę wielu propozycji - posukują też operatora maszyn do łodzi, pracownika produkcji do Strykowa, elektromechanika do warszawy i jeszcze na wiele innych stanowisk. Na pewno każdy z was znajdzie coś dla csiebie z tej oferty
Marta 2016-09-05 20:00:07
Witam bylam na wielu inwentaryzacjach ale w tej firmie pierwszy i ostatni raz.Upominajac się o chwilę przerywy usłyszałam od ,,pseudo,,kierownika że nie ma przerwy bo nie ma czasu nie przestrzeganie są żadne prawa.Odradzam!!!!!!
aka 2016-09-05 20:12:17
mają tylko ofoerty pracy na terenie polski, czy nie posiadaja wogole niczego za granice? czy w chwili obecnej tylko do nas do kraju szukaja? ktos z was wyjezdzał z nimi i może ich polecic jako sprawdzoną agencję pracy? moze na cos trzeba uwazac, umowe daja na miesiac?
Malwina 2016-09-07 21:53:51
Umowa zlecenie nie reguluje przerwy, może ona być i o tym decyduje Koordynator, lecz wcale nie musi. Te informacje są podane w szkoleniach, z którymi trzeba było się zapoznać - poźniej ludzie wypisują tutaj takie bzdurne rzeczy.

Ja cały czas pracuje na inwentaryzacjach w Warszawie i owszem czasami jest ciężko, bo produkty na półkach są pomieszana itp., ale sądzę, że dużo zależy od kwestii nastawienia.
hgg@ 2016-09-07 22:12:08
@ Malwina - na pewno nastawienie robi bardzo wiele. Ale to też jest tak, jak ktoś nie doczyta, sama widzisz
NIEEEEEEEEE 2016-09-16 06:31:13
Witam.Kapletnie nie polecam nikomu inwentaryzacji rypiesz ja wół jedyne co możesz mieć przy sobie to wodę do popicia (jak sobie weźmiesz kupisz oczywiście) o przerwach można zapomnieć a za 11.5 h dostaniesz 56zl tak jak ja dodzwonić w tej sprawie się nie idzie koordynatorzy są zazwyczaj nie mili poprostu klapa na całego lepiej ulotki roznosić
Mij 2016-09-16 12:20:18
Ogólnie widzę takie ogłoszenie Młodszy Konsultant ds. Obsługi Klienta Międzynarodowego - atrakcyjna stawka! i chciałbym się dowiedzieć jaka to jest ta atrakcyjna stawka, i w jakiej walucie jest wypłacana?
Rzecznik Pracownika Job Impulse 2016-09-16 13:47:09
Nie jest możliwe, by przy stawce wynagrodzenia na inwentaryzacjach 11-13 zł brutto otrzymać 4,87 zł netto na godzinę pracy. W celu wyjaśnienia wynagrodzenia prosimy o kontakt (telefoniczny, mailowy lub smsowy) z konsultantem (kontakty dostępne na stronie Job Impulse) lub za pośrednictwem działu POMOC na strefajob. Zależy nam na uczciwym rozliczaniu pracowników, więc prosimy o zgłoszenie tej sytuacji do naszych konsultantów.
Darek 2016-09-16 14:56:56
No własnie, mnie też rusza Młodszy Konsultant ds. Obsługi Klienta Międzynarodowego - atrakcyjna stawka! - jaka to stawka?
lidka 2016-09-23 15:34:11
ogólnie inwentaryzacja to spoko praca, byłam ostatnio w Auchan w Płocku żadnej przerwy nic jedynie pozwolenie na wyjście do toalety, kiedy zaczęłam się kłócić z koordynatorką o przerwę powiedziała ze to nie ona decyduje tylko kierownik jak chce to mogę iść się z nim kłócić ale ona mi odradza...
może praca nie jest ciężka ale głupie 15 minut przerwy nikogo nie zbawi i też lepiej liczenie po tym idzie..
z kolei na inwentaryzacji z incpraca auchan w lodzi były dwie przerwy łącznie 45 bardzo przyjemni i sympatyczni koordynatorzy z którymi szło pożartować, którzy chodzili i pytali sieę jak tam
a różnica stawki to tylko 50 gr wiecej od inc.
i got 2016-09-23 16:56:19
Hej, a wiadomo jest jaka jest teraz średnia wypłata wśród tokarzy? Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.
Zawiedziony 2016-09-24 20:08:00
Dostałem sms o pracy. Po dotarciu na miejsce, obsługa sklepu nic nie wiedziała o takim fakcie.Rozczarowany ,wróciłem do domu.Nadmieniam , że oprócz mnie było jeszcze kilka osób. Jest to jawne lekceważenie ludzi.Ate sms są jakieś głupie.Nie polecam.Po prostu dno totalne.
krokkkkody 2016-09-24 20:48:56
@ Zawiedziony - mjasz racje, jest to jawne lekcewazenie ludzi. Pewnie smsy były wysyłane z jakiejś bramki i poszły hurtem do wszystkich potencjalnych kandydatów. No ale to może dobrze ze teraz coś takieg9o wychodzi, niż gdybyś miał już pracować tam i sie zawieść
Zostaw swoją opinię o Job Impulse Polska - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Job Impulse Polska