Opinie o Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim w Nowy Dwór Mazowiecki

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim w Nowy Dwór Mazowiecki

Mirka Nowy wpis

Witam. widziałam ofertę dla pomocy administracyjnej do urzędu do Wydziału Spraw Obywatelskich. Proszę mi powiedzieć po jakim czasie można spodziewać się umowy na czas nieokreślony. Oraz także jaka występuje tam teraz atmosfera?

Kasia Laskowska Nowy wpis

Jestem mile zaskoczona profesjonalizmem i życzliwością Pań pracujących w Urzędzie Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim. W szczegòlności chce wyròżnić Panią Bożenę Stefańską, ktòra zawsze cierpliwie odpowiada na setki pytań, służy pomocą i dba o interesy swoich podopiecznych. Jest niezwykle pomocna dla osòb z nią pracujących. Pani Bożena wykonuje swoją pracę z dużą sumiennością i wielkim uśmiechem. Jest ona niezwykle cennym pracownikiem i najlepszą wizytòwką tej instytucji

Dzień dobry. Widziałam ten komentarz sprzed roku o tym, że akurat obsługiwała petentów tylko jedna osoba. Ile ich w sumie powinno być rejestratorek na jedna zmianę?

Dz Nowy wpis

Rejestracje osób bezrobotnych obsługuje jedna osoba, siedzę tutaj już 1,5 godziny aby się zarejestrować i końca nie widać.... Tyle trwa obsługa jednej osoby???

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Sprzedawca
logo firmy Recruitment specialist / remote work
Perform Recruitment
logo firmy Spedytor - Dyspozytor Drogowy (Transport Krajowy)
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Kontroli Jakości (m/k)
Nowy Dwór Mazowiecki
Imar Service Group Sp. z o.o.
Magdalena Trzcińska

Od paru miesięcy, bardzo intensywnie współpracuje z Paniami pracującymi w pokoju nr 7 oraz 14 w naszym urzędzie. Pomoc i doradztwo w sprawach aktywizacji i szkoleń, jest tak profesjonalna , że byłam naprawdę zaskoczona. Wytłumaczono mi bardzo szczegółowo możliwości podniesienia kwalifikacji zawodowych oraz pozyskanie funduszy ze środków unijnych na rozwój swojej działalności. Serdecznie polecam .

Jedyną miłą i kompetentną osobą na dzień dzisiejszy jest Pani [usunięte przez moderatora] Pozostałe osoby łącznie z kierowniczką to [usunięte przez moderatora] nic nie wiedzące. Tylko siedzą i popijają kawę ? Jauż dawno powinny być zwolnione, a na ich miejsce przyjęte osoby kompetentne. Bezrobotny.

Modnisia

Masz racje , jestem tego samego zdania. Szczególnie jedna taka pani w okularach , bosko udziela informacji.

Sylwia
@Modnisia

Czyli jak rozumiem przez 12 lat nie wiele się zmieniło?

@Sylwia

Sądząc po opiniach i co dzieje się teraz to raczej nie zmieniło się nic na nalepszd

Gabriela
@Modnisia

O jakich opiniach piszesz? Bo tutaj są tylko te sprzed wielu lat przecież i Twoje

anonim - 2010-09-07 13:16:24 Jedyną miłą i kompetentną osobą na dzień dzisiejszy jest Pani [usunięte przez moderatora]. Pozostałe osoby łącznie z kierowniczką to [usunięte przez moderatora] nic nie wiedzące. Tylko siedzą i popijają kawę ? Jauż dawno powinny być zwolnione, a na ich miejsce przyjęte osoby kompetentne. Bezrobotny. Jak mam iść do Urzędu Pracy w Nasielsku aż mi się robi niedobrze. Tylko podpisy żadnych informacji, Pani [usunięte przez moderatora] wiecznie zmęczona i odsyłająca osoby na inny termin, a kierowniczka nic nie wiedząca lub udzielająca błędnej informacji powinna paść kozy.

Modnisia

Popieram siedzą tylko popijają kawkę , wiecznie są zmęczone. Ponadto udzielają błędne informacje nie pokrywające się z rzeczywistością.

Kinga

Czy urząd pracy zatrudnia stażystów ?

kitor

affek, zarabia się bliżej średniej krajowej, praca urzednicza, ale trudno sie dostać.

dzulia

POPIERAM!!

Zostaw merytoryczną opinię o Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim - Nowy Dwór Mazowiecki

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim
  • Juliusza Słowackiego 6