Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Maz. - Filia w Nasielsku

Nasielsk

Opinie o Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Maz. - Filia w Nasielsku

anonim 2010-09-07 13:16:24
Pozostałe osoby łącznie z kierowniczką to [usunięte przez moderatora] nic nie wiedzące. Tylko siedzą i popijają kawę ? Jauż dawno powinny być zwolnione, a na ich miejsce przyjęte osoby kompetentne.

Bezrobotny.
anonim 2010-09-07 20:06:47
anonim - 2010-09-07 13:16:24

Jedyną miłą i kompetentną osobą na dzień dzisiejszy jest Pani [usunięte przez moderatora].

Bezrobotny.

Jak mam iść do Urzędu Pracy w Nasielsku aż mi się robi niedobrze. Tylko podpisy żadnych informacji, Pani [usunięte przez moderatora] wiecznie zmęczona i odsyłająca osoby na inny termin, a kierowniczka nic nie wiedząca lub udzielająca błędnej informacji powinna paść kozy.
dzulia 2012-04-05 13:55:58
POPIERAM!!
kitor 2016-04-22 18:21:48
affek, zarabia się bliżej średniej krajowej, praca urzednicza, ale trudno sie dostać.
Zostaw swoją opinię o Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Maz. - Filia w Nasielsku - Nasielsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Maz. - Filia w Nasielsku