logo DOBROPLAST FABRYKA OKIEN Sp. z o.o.

DOBROPLAST FABRYKA OKIEN Sp. z o.o.

Stary Laskowiec

Opinie o DOBROPLAST FABRYKA OKIEN Sp. z o.o.

anonim 2010-08-02 21:59
Ludzie proponuja mi prace w Dobroplascie nie jestem do niej przekonany ( usunięte przez administratora ) kierowcy u nich zarabiaja 3000-4000 brutto oczywiscie umowa zlecenie Jak ich najlepiej podejsc nie chcem robic badan lekarskich przed tym jak zobaczÄ� umowÄ� !
anonim 2010-08-05 10:15
byłem u nich niedawno zarobki o.25gr za kilometr na kierowce kat. C , czyli od 2 do 3 tyś. na ręke powinno wyjść. a kierowców to potrzebują od zaraz, trasy 2-3 dniowe wekendy wolne, ale jak się naczytałym to się zaczne zastanawiać czy naprawde warto.
anonim 2010-08-05 16:42
2500 zarobisz jak bedziesz jezdzil codziennie po min 500 km * 0,25 =125zl minus obiad 100 dziennie.100*5dni=500zl A jak beda to blizsze trasy to zapomnij.
Driver 2010-08-05 16:51
Widzialem kierowce zwalniajacego sie z dobroplastu (ta nazwa powinna oznaczac dobrobyt hehe) na podstawie mial 2000 tys zl brutto a do wyplaty 1450 netto .Widzialem to na wlasne oczy !!!Wygladał takze na troche nie kumatego wiec nie wiem jak to jest czy oni tak do wszystkich czy tylko do tych wolniej myslacych?Jak proponuja ci umowe zlecenie to powied ze chcesz ja najpierw zobaczyc i podpisac bo jest to umowa cywilno prawna od ktorej mozesz odstapic w dowolnym momencie ,a nie skieruja cie na badania na twoj koszt a pozniej na umowie zobaczysz 2000 brutto !!!
szofer 2010-08-15 21:31
A z tymi wolnymi sobotami,to też nie tak,bo często wracasz w sobotę po południu,i często wyjeżdżasz w niedzielę,więc też nie wierz w to,co gadają.......
szofer 2010-08-15 21:38
anonim - 2010-08-02 21:59:45

Ludzie proponuja mi prace w Dobroplascie nie jestem do niej przekonany Przezdziecki twierdzi ze kierowcy u nich zarabiaja 3000-4000 brutto oczywiscie umowa zlecenie Jak ich najlepiej podejsc nie chcem robic badan lekarskich przed tym jak zobacz� umow� !

Niech da ci pogadać z osobą,która tyle tam zarobiła,bo takiej nie ma!!!!!!!!!!!!!!!Mój znajomy rzadko kiedy przekracza 2000 zł,więc niech nie opowiada bajek,bo jeszcze ktoś w to uwierzy( usunięte przez administratora )
ktoś 2010-08-17 00:09
kierowca - 2010-08-15 21:23:40

Nie wierz w cuda,ja tam mam kolegę pracuje 2 lata,a 2.000 zł zarobił przez ten czas 3 razy!!!!!Nie znam takiego,który tam wydusił 3.000 zł,opowiadają bajki o zarobkach,żeby zachęcić,a z zarobkiem jest tak,że podlizuchy mają dobre traski,a ty będziesz naginał te,których oni nie chcą,oni zarobią 2.000 zł,a ty 1500.zł,zastanów się więc................

Jezeli kolega pracuje tam 2 lata i jest tak zle to czemu nie zmieni roboty tylko jezdzi dalej( usunięte przez administratora ). Chyba ze ten twoj kolega jest takim kierowca od 7 bolesci ze tylko tu go chcieli zatrudnic. Niech ci powie ile zostawil w barze i na maszynach to wtedy pogadamy
ZAINTERESOWANY 2010-08-24 23:07
JAK jesteś taki mądry,to powiedz gdzie przyjmują do roboty,to i ja chętnie zmienię tą robotę,i głupio nie kpij z kogoś,że tam pracuje, bo dobrze wiesz,jak teraz jest z pracą ,podaj namiary na coś innego,ą zobaczysz ilu chętnie by tą robotę zmieniło,tylko że jej nie ma ( usunięte przez administratora )Czekam na choć jedną poważną ofertę , P.S...a i ja nie zostawiam miesięcznie ani grosza w barach,bo nie zarabiam takich pieniędzy( usunięte przez administratora )
float4 2010-08-25 15:26
czy ktoś z Pracowników orientuje się jakie są zarobki na linii zespalania i na rozkroju szkła? Z góry dziękuje za info
anonim 001 2010-10-06 20:17
Na rozkroju szkła jak i na linii zespolenia zarobki były różne zależnie od kierownika i umieetniści pracownika,ale teraz nikt na to nie patrzy i każdy ma tzw. podstawę. Na dodatek teraz jeszcze afera z długiem( usunięte przez administratora )a teraz każą spłacać pracownikom. Dziobią u szefa (który nic nie widzi albo udaje) zostawiają mu pieniądze które zarobili zwykli pracownicy, a potem ( usunięte przez administratora ) każą pracować za podstawę. A ludzie pracują bo muszą!
lobo 2010-10-06 22:22
z tego co wiem bo tam pracuje to na zespoleniu można po 2 tysiące wyćiągnąć ale teraz to nic nieda bo wszystkim poobniżąli stawki przez to wszystko
lobo 2010-10-07 00:15
( usunięte przez administratora ) ja pracuje w laskowcu i jako s nie zdążyłsam go poznaćjeszczer to jest jakiś kierownik czy ktoś odp
anonim 2010-10-07 15:00
lobo - 2010-10-07 00:15:47

a ktoto jest grze s bo ja pracuje w laskowcu i jako s nie zdążyłsam go poznaćjeszczer to jest jakiś kierownik czy ktoś odp

( usunięte przez administratora ) były dyspozytor już nie pracuje . A
jak strajk. Coś z tego wyszło. Kierowcy nie mogli nauczyć porządku to może produkcja nauczy
dola 2010-10-09 19:57
ja tam pracuje i teraz jest podstawa wyplata ale od kwietnia do sierpnia można było zarobić nawet do dwóch tysięcy ponad dwa wiem to po swoich rahunkach ale teraz za podstawową stawkę nie opłaca się pracować
anonim 2011-01-27 13:32
oczywiście, że ludzie tam pracują, bo nie mają innego wyjścia. pracowałam tam swego czasu i jest tam okropnie, nigdy w życiu juz bym do tego nie wróciła. tam się[usunięte przez moderatora] Nie zwraca sie uwagi na płeć i wiek...[usunięte przez moderatora].a sprubój iść na zwolnienie lekarskie, jeśli nie masz znajomości to po powrocie ze zwolnienia dostajesz wymówienie... Nie oszukujmy się jest tam cholernie ciężko a płacą niewiele i [usunięte przez moderatora]
ona 2011-01-27 13:34
8 zł na godzinę to luksus, niewielu ma taką stawkę...
okna 2011-03-08 09:46
Pracowałem jako kierowca i nie polecam. Załadują Ci 20 punktów się bujaj po Warszawie,[usunięte przez moderatora] się w korkach, małych osiedlach. A płacone jest z kilometra to po Warszawie i okolicach ile kilometrów narobisz? Cały [usunięte przez moderatora], a trzy dni się zleci. Na zbiornikach plomby, co miesiąc jakieś obcinki, podatek odprowadzany oczywiście od najniższej krajowej. Mechanicy wszystko w [usunięte przez moderatora] mają, samochód sam sobie naprawiaj, samochody oczywiście przeładowane, że na pake często wleźć się nie da. Niby masz swój samochód, a dzwonią do Ciebie i jak przyjeżdżasz na baze to okazuje się, że jedziesz cudzym samochodem, a Twoim ktoś pojechał w trase.[usunięte przez moderatora] jednym słowem jeden wielki[usunięte przez moderatora]
gość 2011-04-05 07:46
To prawda,nic się nie zmieniło,w tej chwili jest dokładnie tak,jak rok,dwa lata temu......jedni ganiają za granicę,albo mają najlepsze trasy po Polsce,a drudzy ganiają w liche i krótkie trasy ,te niechciane przez tych pierwszych ,jedni wyduszą 12000 km,a drudzy 5-6000km,[usunięte przez moderatora],wiem,że kilku lada moment się zwolni,mają już co innego na oku,gdyby każdy miał szanse zarobić godne pieniądze i traktowani byliby równo,pracowaliby dalej,a tak,każdy pojeździ trochę,i szuka czego innego,na układy-nie ma rady.....
Wolverine 2011-10-05 12:32
A ile teraz tam można zarobić? Dzwoniła do mnie jakas kobieta i zapraszała na rozmowę..
jaka jest teraz tam stawka godzinowa? tylko proszę o szczerość, jak jakaś marna to szkoda moich kilometrów .
z góry dzięki
rudyrys 2012-04-03 12:39
a jak nazywa się teraz kierownik dzialu ekstruzji i co to za robota profile/okleina co tam sie robi? ile można wyciagnac na reke, Chce się zatrudnic jak by mógł ktoś napisać.
Johny 2012-04-13 23:23
Witam ktoś może wie jak teraz mają tam kierowcy? bo wiem że potrzebują tam teraz do pracy.
z branży okien 2012-04-13 23:38
kierowcy w tej firmie mają delikatnie mówiąc przechlapane, robota fatalna, trasy długie, spanie w aucie, zarobki marne, duża rotacja ludzi, praca dobra tylko na chwilę
Johny 2012-04-14 21:14
a możesz mi powiedzieć ile wynoszą te zarobki kierowców??? a trasy te długie trasy to na ile dni??? dzięki za odp
lucek 2012-06-04 19:59
mam pytanie odnosnie tego miejsca pracy mianowicie produkcji. bo zastanawiam sie czy zaczynac przygode tam swoja czytajac te wszystkie komentarze ale on sa troche stare takze jak ktos jest na topie co tam sie dzieje prosze o odpowiedz :)
sampleboxxx 2012-06-08 15:18
No własnie jest czy warto tam zaczynac czy dac sobie spokój praca podobno od 11 czerwca
wolllk 2012-06-16 01:07
Jak potrzebujesz pracy, to sie nie zastanawiaj tylko bierz - firma płaci i jest ok
niczks 2012-07-19 16:04
pracuje tam od dwóch lat i nigdy nie miałem problemu z płatnościami
lusziek 2012-07-31 02:11
Normalna firma, normalne płace, pracuje trzy lata, jest ok
nikczuao 2012-08-25 03:53
ja tam pracuje w zaopatrzeniu i jestem zadowolony z warunków, wszystko na czas a to dla mnie najważniejsze
ja 2013-05-13 18:38
a jak teraz z paraca kierowcy kat C bo ogłoszenia sa ze przyjmuja ? oplaca tam sie dojezdzac ? trasy sa jedno dniowe czy kilka dni w trasie i jak zarobki ?
MAJA 2014-07-04 23:32
JA PRACUJE W DOBROPLASCIE PONAD 6 LAT TERAZ JEST LEPIEJ ZE WZGLĘDU NA CZAS GDYŻ PRACUJEMY CZASAMI 10 A CZASAMI 8 GODZIN NA 8 GODZIN MAM PONAD DWA TYSIAKI I JESTEM ZADOWOLONA PRACA CIEZKA NIE UKRYWAM ALE I KASA JEST EKIPA ZGRANA NARAZIE ZOSTAJE :)
Benek 2014-07-27 15:42
Nie wiem poco piszesz te kłamstwa ,no chyba że ty tak masz bo na produkcji wcale nie jest tak słodko i znowu będziemy pracować po dwanaście godzin a i płace wcale nie są tak imponujące jak piszesz.
Anonim 2014-07-27 16:00
To wszystko szczera prawda co piszesz i ja jestem tego samego zdania bo kilka lat tam pracowałam i to w dodatku u tej nieznośnej Moniki Fidury ,nie mam co do niej miłych wspomnień .Całe szczęście że nie muszę więcej z taką kierowniczką pracować.
tesko 2014-09-18 16:34
niestety mówi się (dyrekcja)robimy powoli a dobrze , a prawda jest taka zasuwaj jak wiatrak albo jak popularnie się mówi maszyna kasowa TESKO -dawaj .Polacy zapier... a co do ukrainy czy nikt tego nie widzi liczy się tylko głowa. A co do wypłaty to dużo jest niesprawiedliwości porobili grupy płacowe ale jak ten z 3 czy z 4 grupy (na okuciu i składaniu się nie wyrabia bo się obija idą z 5 grupy najniżej płaconej do pomocy i nikt im za to nie zapłaci ,a 5 grupa to osoby co najbardziej ciężką pracę mają I GZIE TU JEST SPRAWIEDLIWOŚĆ DYREKTORZE KAMILU
RADZIO 2014-09-20 11:14
Benek czy ty pracujesz w biurze czy jesteś naganiaczem ZAROBKI za tak ciężką pracę w warunkach bardzo szkodliwych są do DUPY tylko że ludzie nie mają gdzie pracować SZCZERA PRAWDA SAM DLA SZWAJCARÓW BYŚ ROBIŁ OSZUŚCIE po co piszesz bzdury nie denerwuj ludzi ciężko pracujących bo nam wypłaty opier.. a sobie góra kupuje lasery na komputery za 20 tyś.a na hali oświetlenia nie ma .BENEK KŁAMCA
Zostaw swoją opinię o DOBROPLAST FABRYKA OKIEN Sp. z o.o. - Stary Laskowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DOBROPLAST FABRYKA OKIEN Sp. z o.o.