Opinie o Mask System Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Mask System Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mask System Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - demontaż, rozbiórka i burzenie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mask System Sp. z o.o. w Warszawa

Zadowolony Nowy wpis

Jestem w rodzinie Mask System już 9 lat. To o czymś świadczy. Było tu kilku takich pracowników, którym się nie chciało pracować i to pewnie oni piszą negatywne opinie o firmie. Ja polecam.

Łucja Nowy wpis

Cześć pracowników nie zgadza się z negatywnymi opiniami o tym, że pracodawca nie płaci dobrze, i ogólnie tak średnio się wywiązuje z obietnic. To może powiecie po prostu dokładnie jakie są fakty, co oferują?

Mat

Ta firma ma dwie nazwy mask system i topi. Nie polecam czysty wyzysk pracownika obiecywanie dużych możliwość i dobrej pensji i na tym się kończy traktuja człowieka jak robota ma pracowac i nie gadać serwis 24h to jakaś kpina pracownik jedzie na drugi koniec polski za 100 pln pracuje godzine i wraca nadgodziny to premia nigdy sie zgadza pensja z przepracowanym czasem. Szefowie firmy pozwalajdą ćpać pracowniką w pracy aby mogli wiecej pracowac. Jednym słowem omijać szerokim łukiem

Cias...y Nowy wpis
@Mat

Pracuję wiele lat i dobrze wiem kto napisał tę opinię. Gdyby pan Mat, zamiast chorować przez 3 dni w tygodniu, pracował, z pewnością byłby zadowolony. Zresztą wydaje mi się, że niewiele można powiedzieć pracując 3 miesiące i połowę czasu chorować. Większość pracowników go nawet nie znała.

Cias...y Nowy wpis

Pracuję już 8 lat jako serwisant. Powiedziałbym, że w Mask panuje raczej rodzinna atmosfera. Można zarobić ale trzeba się napracować. Bywają gorsze i lepsze dni, jak to w serwisie. Chyba wszyscy zatrudnieni w biurze pracowali wcześniej jako serwisanci, stąd rozumieją potrzeby pracowników technicznych. Nigdy nie było sytuacji aby pracodawca nie wypłacił wypłaty na czas. Nadgodziny płatne w premii. Zawsze raczej górką niż za mało. Czas ile już pracuję świadczy o warunkach panujących w firmie. Nie jestem najstarszym pracownikiem. Zauważyłem, że jeśli ktoś traktuje pracę poważnie to pozostaje tu na dłużej.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Mask System Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Serwisant

Pracuję w mask system 4 lata, wszystko wypłacane na czas, atmosfera super, fajni ludzie, fakt dużo pracy ale można zarobić. Chciałbym żeby każdy szef był taki jak w mask system.

Kostia

Aktualnie to naprawdę dobry pracodawca , wystarczy popatrzeć na forum jaki tu panuje spokój!

Nie polecam. Ciężka praca, nerwowa atmosfera. Na ilość godzin pracy, za niskie wynagrodzenie.

Justyna

Co do wysokości wynagrodzenia to wiadomo - jest to raczej kwestia indywidualna. Z kolei nerwowa atmosfera faktycznie może już być niemałym problemem. Wspomniałeś o zbyt niskich zarobkach. A czy od czasu do czasu, przy dużym zaangażowaniu, możecie w Mask System liczyć na jakieś premie?

Serwisant

Pracuje w firmie przeszło 5 lat, pracownicy super, fajna atmosfera, pensja zawsze na czas co w branży nie zawsze się zdarza. Jest czasami ciężko ale można zarobić :).

Justyna
@Serwisant

5 lat to już naprawdę sporo. I skoro pracujesz w Mask System aż tyle, to bardzo dobrze świadczy o tym pracodawcy. Firma szuka teraz Serwisanta. Oprócz możliwości szkoleń i doskonalenia kwalifikacji zawodowych oferują tam ponoć motywacyjny system wynagrodzeń. Jak dokładnie wygląda ten system? Przedstaw jakieś konkrety.

Darling

Mimo że rozstałem się z Maskiem, nie dam na nich złego słowa powiedzieć. Praca wymagająca dużo chęci w zdobywaniu wiedzy branżowej. Osiągniesz więcej, jak dokładnie poznasz... To czego mi brakuje w obecnej firmie, normalna dyrekcja. Ludzie z którymi można porozmawiać, powiedzieć co Cię boli, jak widziałbyś coś lepiej. Generalnie panuje tam atmosfera wzajemnej życzliwości.

Sebek

to prawda, zgadzam się, albo coś cię ziębi, albo parzy, jak to się mawia :) mask system ma całkiem spoko opinie w sieci, faktycznie nie często kogoś zatrudniają, ale za to stabilizacja miejsca pracy jest zapewniona :) szukali ostatnio serwisanta bram przemysłowych

tomek

Firma rozwija się w szybkim tempie. Z tego tytułu wynagrodzenia są dobre jak na tę branżę. Nadgodziny zawsze płatne, choć niewiele ich miałem. Raczej polecam.

Młoda kadra to fakt, atmosfera jest różna - zależy od dnia. Natomiast wynagrodzenie (?) na ilość godzin przepracowanych niestety jest BARDZO niskie.

PdF

Młoda kadra i miła atmosfera w zespole. Dość wysokie wynagrodzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Mask System Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Mask System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mask System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mask System Sp. z o.o.?

Mask System Sp. z o.o.
  • Nowoursynowska 145 D lok. 57