MASK SYSTEM Sp. z o.o.

Opinie o MASK SYSTEM Sp. z o.o.

PdF 2012-03-21 20:23
Młoda kadra i miła atmosfera w zespole. Dość wysokie wynagrodzenia.
pracownik 2014-08-21 22:28
Młoda kadra to fakt, atmosfera jest różna - zależy od dnia. Natomiast wynagrodzenie (?) na ilość godzin przepracowanych niestety jest BARDZO niskie.
tomek 2015-06-23 12:38
Firma rozwija się w szybkim tempie. Z tego tytułu wynagrodzenia są dobre jak na tę branżę. Nadgodziny zawsze płatne, choć niewiele ich miałem. Raczej polecam.
Sebek 2016-04-24 22:41
to prawda, zgadzam się, albo coś cię ziębi, albo parzy, jak to się mawia :) mask system ma całkiem spoko opinie w sieci, faktycznie nie często kogoś zatrudniają, ale za to stabilizacja miejsca pracy jest zapewniona :) szukali ostatnio serwisanta bram przemysłowych
Darling 2017-01-25 13:54
Mimo że rozstałem się z Maskiem, nie dam na nich złego słowa powiedzieć.
Praca wymagająca dużo chęci w zdobywaniu wiedzy branżowej. Osiągniesz więcej, jak dokładnie poznasz...
To czego mi brakuje w obecnej firmie, normalna dyrekcja. Ludzie z którymi można porozmawiać, powiedzieć co Cię boli, jak widziałbyś coś lepiej.
Generalnie panuje tam atmosfera wzajemnej życzliwości.
Zostaw swoją opinię o MASK SYSTEM Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MASK SYSTEM Sp. z o.o.