Opinie o Unilever w Poznań Al.jerozolimskie 134

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Unilever. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Unilever o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unilever w Poznań Al.jerozolimskie 134

Czy to prawda, że firma nie zatrudnia pracowników z agencji? Podobno pozwalniali długo pracujących?!

@Kandydat

Zatrudniają ale tylko najlepszych:)

Aa

Chciałbym złożyć Cv na wózek widłowy ? Jak wyglada praca ? Dużo obowiązków ?

Pauza
@Kandydat

Czy to prawda, że macie dużo przerw w pracy?

biurowy
@Pauza

zalezy gdzie pracujesz ja w biurze i mam duzo czasu nikt nie ma problemu jak zjem czy wypije na stanowisku pracy sa nawet tacy co sie ucza jezyka angeilskiego w trakcie osmio godzinnej zmiany wiec u nas uwazam nie jest zle jest wiekszy luz. Na produkcji wyglada inaczej tam ludziom dochodzi obowiazkow niektorzy nie chodza wcale na przerwy bo nie ma ich kto zmieni. Ludzi wiecej odchodzi niz przychodzi do pracy. Srubka jest dokrecana a kamery to spokojnie weryfikuja. Jak widzisz zalezy gdze sie pracuje

Również biurowy
@biurowy

Zgadzam się z Tobą, najgorsze jest to homeoffice, nie lubię pić od rana a na tych słuchawkach to czasami inaczej się nie da. Szkoda tych pracowników produkcji powinni mieć dodatkowa przerwę bo naprawdę robią dobra robotę.

Long
@Również biurowy

To prawda, przerwa za przerwą, męczyłem się tymi przerwami . Nieraz cala zmiana to ciagła przerwa, bo maszyna się popsuła, bo czegoś brakowalo ... Tak przynajmniej było jak tam praciwałem.

Roman
@Pauza

Randstady potrafią przesiadywać całą zmianę na stołówkach jak nie ma roboty.

Smutek
@Roman

To prawda, szkoda tylko że teraz nie ma miłego towarzystwa...

Tak
@Long

Prawda

!
@Roman

Prawda

Emilia
@Również biurowy

A to jak teraz w firmie wyglądają przerwy? Ile wynoszą? Produkcja ma jakąś premie skoro mają tyle roboty?

znawca tematu
@biurowy

Kamery interesują się wyjątkowymi przypadkami np. gdy ktoś usilnie wjeżdża wózkiem widłowym w zamkniętą bramę i czasami nawet o tym nie wie, że w nią wjechał. Następnie nikomu nic nie powiedział, a brama jest w kawałkach. O innych przypadkach nie słyszano.

Witam czy waszym zakładzie nadal trzeba nosić maseczki ?

Abc
@Anonim

Dziś pojawił się komunikat że nie ma obowiązku lecz rekomendują

Tutysta89

Witam mam pytanie bo będę szedł do unilivera na Bałtycka w Poznaniu przez agencję pracy jako pracownik transportowy,mam pytanie jak wygląda taka praca czy wszystkie weekendy są pracujące czy jakieś są wolne i czy święta są pracujące i jaka jest atmosfera?

....
@Tutysta89

– Atmosfera 3/10 (zależy na kogo trafisz) – Większość weekendów oraz świąt jesteś w pracy poza Wielkanocą, Bożym Narodzeniem oraz majówka. Jako pracownik Randstadu musisz pokryć sobie to urlopem, ponieważ nie wypłacą ci kasy. – Trzeba sprawdzać paski od wypłat, ponieważ co chwilę coś się nie zgadza.

Nowa
@Tutysta89

Dzień dobry, a czy kobieta może pracować przez Randstad? Jak wygląda praca czy jest cięzko czy atmosfera dobra?

Zdziwiony

Dziwne rzeczy dzieją się w tak wielkiej firmie! Nieprawdopodobne! Większość udaje, że nie widzi!

Woń

Ten składnik przecież jest dostępny na produkcji, inni też spożywają i co z tego?

Xxx
@Woń

Chyba jesteś jednym/ą z nich co robią alko po kątach :) Wszystko do czasu aż się komuś wydarzy...patologia!

BHP
@Xxx

Dlaczego nikt z tym nic nie robi?! Jak dojdzie do wypadku to będzie katastrofa dla firmy i pracownika!

Firma Unilever poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Jaki jest styl zarządzania w Unilever?

Ad

(usunięte przez administratora)...brak kompetencji przełożonych! Pieczarke wysłać do lamusa

Witam..jak obecnie u was w firmie z pracą ?bo inne zakłady postoje nawet 4 miesiące..

Klient

Unilever w swej zachłanności popsuł rynek margaryn zmniejszając ilość z 500 na 450 gram na szkodę konsumentów. Zabierając z 9 szt po 50 gram ma na 10 sztukę na której też się zarabia. Unilever margaryn się pozbył bo nie przynosiły zamierzonego zysku. Teraz robi to samo psując rynek herbat. Lipton dotąd 100 torebek teraz tylko 92.

Bogdanov
@Klient

Dlaczego obwiniasz Unilever? Może to wina inflacji? Może zamiast podnosić ceny herbat woleli obniżyć jej gramaturę a cenę zostawić na niezmienionym poziomie. Czasem warto się zastanowić.

tb
@Klient

Ludzie kupują delma z masłem bo jest tania.

Klient
@Bogdanov

Kiedy to zrobili inflacja jeszcze nie szalała

Killer

Firma znowu podzieliła ludzi. Pseodopodwyżki jak zwykle niesprawiedliwe. Nygusy standardowo dostały najwięcej. No i mega prezenty na lecie firmy. Kubeczek i mufinka. Premii brak, motywacji brak, ludzi brak, (usunięte przez administratora)że nie do ujechania Z chwilę ludzie będą sobie skakać do gardeł.

Kaszuba
@Killer

Pseudo multasy co leżą na krzesłach i są pochowani w kanciapach musieli dostać najwięcej przecież tak ciężko pracują. Bez nich firma by zginęła

Franj
@Kaszuba

Dokładnie, leżą do góry wielkimi brzuchami nic nie zrobią czasami przez 8 godz. A kasy najwiecej

Jj
@Franj

Firma znow podzielila pracowników na lepszych i gorszych. Największe podwyżki dostaly multasy, ktorzy nic nie robia tylko leza pochowani. Najgorzej jest na MELKICIE. jescze multasy maja najwięcej nadgodzin. W tygodniu nic nie robia, tylko w weekend kiedy firma placi im 100%

Zenobiusz
@Jj

To jest niestety fakt. Swoje podstawowe obowiązki wykonują głównie w soboty i niedziele w godzinach nadliczbowych. Nikt ich z pracy nie rozlicza. Czasami przychodzą w kilkunastu do jakichś drobnych prac. Nie wiem jak na to zapatruje się kierownictwo ale to jest poprostu wyciąganie kasy z firmy. Nie ma na podstawowe rzeczy a na nadgodziny dla multasów jest zawsze. Wielu z nich ma przekroczone limity godzin.

Surdyk
@Jj

Tak tam jest, wiem bo sam tam pracowałem. S(usunięte przez administratora)

Surdyk

Największe nygusy pracują na MEALKICIE. Multasy nic nie przez cały tydzień, tylko wtedy gdy przychodzą w weekendy robić. Największym nygusem jest (usunięte przez administratora)

Wiejski chlopaczek

Czy jest autobus pracowniczy dowożący z Poznania?

Ciekawy

Czy to prawda, że dyrektor Przemysław skończył u Was działalność?

Onnn
@Ciekawy

Podobno mają go zwolnić za podejmowanie złych decyzji

Ku

3800 netto za 4brygadowke to jakas słaba ,acheta dla nowych pracowników

Fanatyk 2

Znowu? Jedynka to jaki dział?

Real

Zajmij się robotą, a nie plotkami. Masz za dużo czasu w pracy? Nudzi ci się?

Unilever

Witam! Jak są rozliczane nadgodziny 100% w Unilever? W jakich miesiącach są one wypłacane? Ile można ich zrobić?

@Unilever

za nadgodziny nie wiem, jednak za 200% zrobionej roboty, tzn. swoja robota plus robota nieobecnej koleżanki, dodatkowych pieniędzy nie ma żadnych

@NIE POLECAM

Od kiedy praca sprzątaczka jest na akord ??? Bo z tego co wiadomo to godzinowe macie ????

Dziewczyna
@NIE POLECAM

Jeśli ktoś się zwolni też trzeba nadrobić prace i też nikt nie da dodatkowej wypłaty.

Dodatkowa wypłata
@Dziewczyna

W żadnej firmie nie dostaniesz dodatkowej wypłaty, nie narzekaj, wcale nie jest w Unilever źle.

Jeśli chodzi o wypłaty. Zgadzam się .... Ci co najwięcej robią dostają najmniej . W tej firmie chyba nie liczy się jakość tylko ilość !

...

Witam, możecie napisać jaka podstawa jakie premie i jak z podwyżkami ogólnie o zarobkach na produkcji i czy pracownikom dziecka do lat4 przysługuję 8h czas pracy?

@...

marna premia czekaliśmy 4mc a tu szkoda gadać ceny w gòre a zarobki marne

ona
@pracownik

Ja nie narzekam na 3 zm na produkcji mam 3300zł netto bez sb i ndz .Jestem kobietą i taką mam wypłatę co miesiąc .

pytam
@ona

który raz już to piszesz ???

unia
@pytam

A który raz ludzie piszą ze zarobki są marne a wcale nie jest najgorzej z tym .

Jaja
@ona

Tylko dostać się trudno, pomimo wystawiania ogłoszenia przez srandstad gdzie jest napisane nawet bez doświadczenia, że przyjmują, dowiadujesz się po aplikacji że odrzucili ????

pracownica
@pracownik

To znaczy jakie sa marne zarobki i marna premia .

pinia
@pracownik

Jak marne są zarobki bo marne jak dla mnie to jest najniższe czyli 2 tys zł netto nikt tyle tu nie zarabia. Ja powyżej 3 tys zł netto mam na 3 zmiany plus co 4 miesiące premia kwartalna i fajny socjal wiec przestańcie ludzie pisać ze mało się zarabia. Jakos biednym nie widze w tym zakładzie bo większość jeździ autami i jeszcze dużo ludzi zmienia sobie je na nowsze.

@...

to w unilever są w ogóle jakieś podwyżki? sprzątaczkom za zrobienie roboty swojej i koleżanki dodatkowe pieniądze nie przysługują.

@NIE POLECAM

Trzeba było się uczyć , a nie papieroski imprezy i wagary . Za dobrą gadkę nikt nie zapłaci , a pracujesz za stawkę godzinowa jeśli nie pasuje to poszukaj sobie pracy na akord . Unilever nie zatrudnia sprzątaczek od tego są firmy zewnętrzne więc gorzkie żale oraz płaczki do swojego pracodawcy który widocznie zapłacił tobie to co się należało , a nie to co sobie wymyśliłaś z kapelusza . Pozdrawiamy pracownicy unilever.

Krówki

Czy fabryka Unilever Poznań nie będzie obchodzić 30lat?. Parę dni temu obchodziła 30lecie fabryka w Bydgoszczy i dostali zacne datki. A my znów krówki?

Cukierek
@Krówki

Tym razem prawdopodobnie zupy

MIKI
@Krówki

Super.Jest kubek do kawy(będą mogli zabrać kubki jednorazowe) a na osłodę po jednej mufince.Firma się rozwija.

Czy zwiększyli dodatek brygadowy dla pracowników stałych Unilever?

Tak

@Stary

Ile?

Premia

Slyszałem, że o 150%

Nowy pracownik

Czy zwiększyli dodatek brygadowy dla pracowników stałych Unilever?

AN
@Nowy pracownik

W wielu firmach nie ma dodatku brygadowego, pomimo pracy w takim systemie, nie pytaj więc o podwyżkę!

Haha
@Nowy pracownik

Nowy i już byś chciał podwyżki za dodatek brygadowy ????

@AN

Ale przecież mieli dopłacać za pracę w weekendy. To jak w końcu to działa?

@Haha

Ale przecież mieli dopłacać za pracę w weekendy. To jak w końcu to działa?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Unilever?

Czy trudno jest pracować kobiecie na produkcji jako operator maszyn? Jak przedstawia się współpraca z doświadczonymi pracownikami? Jak wyglądają umowy?

Randstad

Umowa o pracę roczna dwuletnia , a jeżeli się sprawdzisz umowa o pracę na czas nieokreślony.

Malinaa
@Randstad

Czy nadal takie umowy są oczywiście przez Randstad? Czy coś się zmieniło ?

AN
@Randstad

Z tego co mi wiadomo to Randstad nie daje takich umów tylko krótkie umowy tymczasowe. Umowy na czas określony i nieokreślony daje Unilever.

Zainteresowany pracą
@Randstad

Czy ktoś może dokładnie wyjaśnić kwestię umów i przez jaką firmę, bo Randstad przecież nie daje umów na czas nieokreślony.

NIE POLECAM

sprzątaczom obiecuje się umowę o pracę, zamiast której następnie otrzymują umowę zlecenie, do czasu ukończenia obowiązkowych szkoleń, i odbycia badań pracowniczych. nie wiem, czy istotnie ta umowa jest w końcu zmienia na obiecaną umowę o pracę, tego nie wiem.

lol

lol, chyba nabardziej to umowa zlecenie, ze zwolnieniem z błahego lub zmyślonego powodu, następnego dnia

Życzliwy
@Zainteresowany pracą

Nie daje umów na czas nieokreślony, a powinien dawać zgodnie z przepisami tylko, że oni je łamią

Zostaw merytoryczną opinię o Unilever - Poznań

• Jak się pracuje w Unilever?

Zobacz opinie na temat firmy Unilever tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unilever?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 15 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Unilever
2.3/5 Na podstawie 433 ocen.