WSHE ŁÓDŹ

Łódź

Opinie o WSHE ŁÓDŹ

moja opina o szkole 2009-09-05 16:54:32
Uwazam że szkoła ma bardzo dobrych profesjonalnych wykładowców.Jedynie to co przeszkadzało mi w tej szkole to zleganie studentom narzucone z góry .Musiało tak być,bo jak ktoś z wykładowcow się wyłamywał i podnosił poziom nauczania ,to robiła się zaraz burza wokoł jego osoby.Pisano petycje do dziekana ,zbierano podpisy od studentow w celu usuniecia wykładowcy.Dlaczego? Bo w każdej prywatnej szkole jest tak samo...
Prace magisterska obroniłam na bardzo dobry.I zamierzam studiować na studiach doktoranckich.Dlaczego ?Dzięki właśnie tej szkole.Dała mi ona podstawy" skierowała mnie w dobrą stronę".Jestem wszystkim za to bardzo wdzięczna.
Poziom nauczania tworzy każdy sam...
aGI 2010-01-21 18:58:03
Ja również bardzo dobrze wspominam studia na WSHE i muszę powiedzieć, że licencjat tam zrobiony wymagał ode mnie dużo więcej pracy niż magisterka na UŁ.
żymi 2016-04-21 17:49:37
z tego co mi przynajmniej wiadomo to w WSHE Łódź oczywiscie można liczyć na praktyki ale nie obcieam , że są one płatne bo chyba niekoniczenie raczej .
Zostaw swoją opinię o WSHE ŁÓDŹ - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WSHE ŁÓDŹ