Opinie o WSHE ŁÓDŹ w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie WSHE ŁÓDŹ. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w WSHE ŁÓDŹ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WSHE ŁÓDŹ w Łódź

Michał Nowy wpis

To prawda, praktyki są bezpłatne ?

Administrator Nowy wpis

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w WSHE ŁÓDŹ?

juliaas. Nowy wpis

Co mogę powiedzieć o atmosferze podczas pracy w AHE w Łodzi? ( bo szkoła nie jest już WSHE) Ja akurat dobrze wspominam pracę w tym miejscu pewnie dlatego, że trafiłam do fajnego zespołu. Niby pracujesz w odpowiednim dziale, ale tak naprawdę wszyscy się trzymają, cel jest jeden.. wszyscy pracują na jeden sukces. Dlaczego odeszłam skoro było tak dobrze? Wyszłam za mąż, zmieniłam branżę więc i z pracą w AHE musiałam się pożegnać....

żymi Nowy wpis

z tego co mi przynajmniej wiadomo to w WSHE Łódź oczywiscie można liczyć na praktyki ale nie obcieam , że są one płatne bo chyba niekoniczenie raczej .

aGI

Ja również bardzo dobrze wspominam studia na WSHE i muszę powiedzieć, że licencjat tam zrobiony wymagał ode mnie dużo więcej pracy niż magisterka na UŁ.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie WSHE ŁÓDŹ? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
moja opina o szkole

Uwazam że szkoła ma bardzo dobrych profesjonalnych wykładowców.Jedynie to co przeszkadzało mi w tej szkole to zleganie studentom narzucone z góry .Musiało tak być,bo jak ktoś z wykładowcow się wyłamywał i podnosił poziom nauczania ,to robiła się zaraz burza wokoł jego osoby.Pisano petycje do dziekana ,zbierano podpisy od studentow w celu usuniecia wykładowcy.Dlaczego? Bo w każdej prywatnej szkole jest tak samo... Prace magisterska obroniłam na bardzo dobry.I zamierzam studiować na studiach doktoranckich.Dlaczego ?Dzięki właśnie tej szkole.Dała mi ona podstawy" skierowała mnie w dobrą stronę".Jestem wszystkim za to bardzo wdzięczna. Poziom nauczania tworzy każdy sam...

Zostaw merytoryczną opinię o WSHE ŁÓDŹ - Łódź

WSHE ŁÓDŹ