ARMEDICAL

Toruń

Opinie o ARMEDICAL

francesco 2014-03-19 01:05:22
Pracowałem w firmie Armedical i niestety postanowiłem zmienić pracę, podkreślam niestety ponieważ w Armedical-u było naprawdę super. Pomimo tego, że jest to firma wymagająca (szefowie) to jednak zarówno wynagrodzenie i warunki pracy są bardzo dobre.
armedical 2014-10-18 13:24:10
To chyba nie pracowałeś tam na magazynie ,za najniższą krajową i na umowę zlecenie,wtedy inaczej byś pisał.
xgz 2015-09-09 11:11:51
Popieram wypowiedź ,,armedical". Dodam tylko ze nie ma możliwości po tzw okresie próbnym np 2-3 miesiące przejścia na umowę o prace i na wyższą stawkę. Odradzam!
xgz 2015-10-12 18:49:41
Tam się nigdy nie zmieni... A rok pracować na umowie śmieciowej za 1200zł to może tylko osoba bez ambicji!. Dodam tylko że nie klienci zatrudniają, tylko firma armedical i firma armedical płaci pensję (chociaż trudno to nazwać pensją!), Więc jak ktoś lubi pracować za przysłowiową ,, miskę ryżu" to zapraszam do złożenia CV. Tyle w temacie. Ps. Marta to przedstawicielka firmy która .... wciśnie każdą bajkę żeby tylko się ktoś zatrudnił bo działa na rzecz firmy!
Gucio 2015-12-30 21:43:46
XGZ - Pracuję tu długo i w firmie Armedical od początku istnienia nigdy nie pracowała żadna kobieta o imieniu Marta, chyba pomyliłeś firmy. Po drugie jakbyś tu trochę popracował to byś wiedział, że szefowie sami proponują przejście na umowę o pracę, oczywiście tym którzy się sprawdzili a nie obijali przez 3 miesiące i sami odeszli :)
xyz 2016-01-12 18:07:27
taaa proponują umowę o pracę ale chyba tym co gałe op....ą pod stołem. Z tej firmy odeszło juz kilka osób!! To pracuj sobie dalej Guciu do emeryturki za ,,NIECO" ponad 1200zł.....
Feel 2016-09-06 21:40:48
xyz - zaloz swoja firme i zostan "dyrektorem" :-)))) Nigdy więcej nie marnuj swojego talentu na magazynie...
Zostaw swoją opinię o ARMEDICAL - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ARMEDICAL