Call center Jana Pawłą II 80 piętro 22 lokal 141

Opinie o Call center Jana Pawłą II 80 piętro 22 lokal 141

Synek555 2010-10-23 21:59:56
Call Center ul. Aleja Jana Pawła II 80,lokal 141 na 22 Pietrze.

Jakie to szczęście ten internet wysłałem cv i przeszedłem wysublimowaną selekcję oraz zostałem zaproszony na spotkanie. Treść zaproszenia zawierała Pan/Pani więc wiadomo jaka to była selekcja ;(
Praca w postaci prac biurowych i obsługi komputera, dzięki tej stronce wiem że mogę oczekiwać kolejnego call center oraz żałosnych pieniędzy.
Co gorsza ludzie nie szanują czyjegoś czasu bo po co mam przyjeżdżać aby powiedzieć jedynie dziękuje i do widzenia, łatwiej od razu przedstawić warunki. Smutne mam nadzieję że pracownicy tego telefonium również będą tak ganiać jak psy za poszukiwaniem byle jakiej roboty.
Apel! zamieszczajcie wszelkich pracodawców ślizgających się na gównie w necie to pomaga!!
yomen 2010-11-03 21:42:21
dzieki za wypowiedzi teraz wiem ze nie ma co tracic czasu na spotkanie
Zwolniony pracownik!!! 2010-12-04 16:01:23
Zostałam zwolniona, bo mówiłam ludziom prawdę, a nie te kłamstwa które, [usunięte przez moderatora] i kilku innych każą mówić młodym pracownikom. Dodatkowo zostałam podobno obciążona jakimś wymyślonym odszkodowaniem o którym nawet nie było mowy w umowie. a umowa....haha to jakiś świstek, który nawet nie nadaje się do podtarcia tyłka. nie dość ze dostaje się go w połowie miesiąca, to jeszcze zawiera sporo błędów. Na mojej była ręcznie poprawiana data zawarcia umowy. Ponad to...zrobiłam bardzo dużo umów, na pewno ponad 100 i podobno nie dostanę za to ani grosza. ciekawe co? pewnie ten [usunięte przez moderatora]w garniaku bierze całą kase dla siebie żeby potem imprezować w drogich lokalach. Kolejna sprawa..nie ma w ogóle żadnych przerw, a pracownicy muszą zostawać w pracy po godzinach...mają zagrożona że jeśli nie, to wylatują....
była pracownica 2010-12-17 18:07:55
jestem byłą pracownicą. Zostałam zwolniona, gdyż zawierałam za dużo umów i robiłam to zgodnie z prawdą, a nie oszukiwałam ludzi jak ta cała reszta w callcenter. Nie dość że zostawałąm po godzinach, to jeszcze w lokalu panuje [usunięte przez moderatora]. pracownicy muszą dzwonić na stojąco, dopóki nie zrobią umowy, przerwy uzależnione są od ilości umów ( nie ma umowy, nie ma przerwy ). Bardzo zbulwersowało mnie to, że jako pracownik miałąm zagrożone, że jeśli nie zacznę sama korzystać z usług Telepolski to mogę pożegnać się z pracą. Widać ,że sprzedaż tam kiepsko idzie ,skoro zmuszają pracowników do korzystania z[usunięte przez moderatora] produktu.
toszka 2011-12-20 10:26:04
sluchajcie, czy to jest firma In Temporis. bo zostalam zaproszona pod adres Al JP II 80 klatka C lokal 22. Nie wiem, czy to jest to samo. Pomóżcie!!
Maks 2016-05-18 16:07:12
Call center Jana Pawłą II 80 piętro 22 lokal 141 jest ok
Zostaw swoją opinię o Call center Jana Pawłą II 80 piętro 22 lokal 141 - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Call center Jana Pawłą II 80 piętro 22 lokal 141