York Promotion

Gdańsk

Opinie o York Promotion

anonim 2010-09-06 20:10:47
Nie polecam. Nieuczciwy [usunięte przez moderatora] pracodawca.
anonim 2011-12-29 21:46:08
Potwierdzam. Pracodawca York Promotion nie przestrzega warunków pracy,bhp w firmie nie istnieje. [usunięte przez moderatora] pracownika.Płaca nieadekwatna do wykonywanej pracy- czasu wykonywanej pracy.Ogólnie Pracodawca bardzo miły,ale to sztuczne pozory.Dba TYLKO o swoje interesy.Na pewno nie dba o pracownika.
on23 2014-07-15 19:14:08
przerobiła mnie na kase robiłem po godzinach po nocach a dostałem gówno! ta kobieta myśli tylko o swojej (usunięte przez administratora).!
wykorzystuje sama sie dorabia a ludzi ma za niewolników!
j23 nadaje 2014-07-15 19:24:57
pozornie miła kobieta ale to tylko pozory.manipuluje ludzmi tylko po to aby dorobić się na innych w ohydny sposób. wymienia pracowników jak skarpetki i wykorzystuje studenciaków z architektury aby jak najwiecej zarobić. pomiata ludzmi
sama słodycz(polecam jak w kamieniołomie )
mobile 2014-07-15 19:34:17
nie polecam pracy w tej firmie!Alarm dla wszystkich studentów architektury. zamiast zająć się nauką będziecie charować po nocach a śpiwór i karimata oraz zestaw z maską tlenową( przed pyłem z lasera )musicie posiadać. Także polecam pracę w tej bardzo przyjemnej atmosferze.A na marginesie każdego 32 wolne:)
ja 2015-02-17 21:56:30
Też pracowałam tam i potwierdzam wszystko co powyżej. Smród, maskakra, kleje i żal mi tylko ludzi-niewolników, którzy tam zostali i będą musieli leczyć poważne schorzenia. Powinna mieć najazd wszystkich możliwych kontroli ze względu na wysoką toksyczność oparów i pyłów, które się tam wdycha. Baba zarabia niezłą mamonę na głupocie i naiwności studentów i bezpłatnych nadgodzinach uzależnionych od kleju pracowników. Nie polecam z głębi serca, jeśli ktokolwiek chce dożyć starości we względnym zdrowiu. Istny magiel, przemiał ludzi, zwalnia po zrobionym projekcie, jak już nie potrzebuje tylu ludzi i bierze ich tylko na kilka tygodni do wykonania zlecenia. Lepiej trzymać się z dala!
inż. 2016-08-11 11:09:06
Pracowałem w tej firmie pare lat i nie mogę narzekać, rozstaliśmy się w zgodzie. Zresztą pracuje tam wiele osób o bardzo długim stażu. Jest to na pewno praca dla osób kreatywnych i rozumiejących co to znaczy pracować nad projektami które trzeba skończyć na czas. Z pracodawcą zawsze można się było dogadać co do elastyczności czasu pracy. Praca ciekawa i fajnej atmosferze, dużo samodzielności i swobody , jak każda robota czasem stresująca. W sumie polecam.
inż. MG 2016-09-12 20:28:35
To może przedstaw się kolego. Ja też pracowałem tam kilka lat i zastanawiam się, czy się znamy.
Honey 2016-10-14 22:41:44
W tym momencie York Promotion zatrudnia ludzi od zaraz
mirek 2016-12-04 18:53:36
W tym momencie też - to już nie ma chętnych do pracy ?
Zostaw swoją opinię o York Promotion - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie York Promotion