Opinie o Bozamet w Ujrzanów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Bozamet. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Bozamet o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bozamet w Ujrzanów

SOCZEWKA

Dno dna .Nadgodzin nie płacą .Oszukali ludzi

@SOCZEWKA

Możesz napisać coś więcej?

Klient

Firma OK. polecam .

martyna

Witajcie a kobiety przyjmuja na prdoukcje do przyuczenia? jest mozliwosc?

@martyna

Oczywiście. Na produkcji pracuje dużo kobiet. Z reguły wykonują nieco lżejsze ale wymagające sprawności manualnej prace. Warto złożyć podanie i porozmawiać.

Samuel

Zawsze jest możliwość zmiany firmy tylko czy uda się znaleźć równie dobrego pracodawce jak Bozamet?

Byly
@Samuel

Ja znalazlem bez problemu

Xxx

Serio??? Pracownik z 5-cio i więcej letnim stażem jest mniej wart od nowego, prosto z ulicy???( Który naprodukuje bubli i po tygodniu, nawet nie zadzwoni że rzuca robotę.) Tak wygląda planowanie i przyszłość firmy Bozamet?

Obserwator

Pracodawca do pracodawcy podobny. Ten sam cel i te same oczekiwania. Tutaj dużo zależy kto kieruje. Osoba z predyspozycjami, rozumiejaca oczekiwania pracodawcy i pracownikow czy metoda na ruda: czubek nosa i własny interes widze a potem was opluje. Czy lawirant: po co wspólne dobro wspólnym celem, tyle niebezpieczeństwa w tym. Nie sprawdzają się te metody. Wniosek wyciągnęła załoga.

Czy pracownicy Bozamet chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

z-motoryzowany

oczywiście, że tak integrujemy się intensywnie. na papierosku za halą, w toaletach po 200 gram na stojąco bo desek nie ma, po wypłacie jak liczymy kasę w kopertach przed żabką.

Integracja

Firma nie organizuje żadnych form integracji. Jedynie pracownicy sami mogą się umówić gdzieś lub zintegrować (%) się w pracy :D

Integracja
@z-motoryzowany

Z tymi deskami to już przesada. W starych toaletach nie ma zgodzę się z tym ale są stworzone nowe toalety gdzie deski są. Nawet w starym WC w szatni na zpp jest deska. Nowe ubikacje są w kilku miejscach ale i są dostępne dla każdego.

Obserwator

Tak, chętnie się integrują. Ostatnio całym wydziałem są gotowi do złożenia wypowiedzen. Nie chcą pracować więcej za mniej.Kierownictwo unika ludzi, wogole nie mają pojęcia co się dzieje na wydziale, pokazują się w dzień ważnego zebrania z prezesem. Pogonić ich i pieniądze będą.

JABSKI

SZKODA GADAĆ SPAWACZOWI NA POCZĄTEK Z DOŚWADCZENIEM KILKULETNIM OFERYJĄ 15 NETTO SZKODA CZASU A TA PANI ZAJĄC KTURA TAM PRACUJE W KADRACH STRASZNIE MIESZA I OPINIE PSUJE LUDZIOM WREDNA KOBIETA

rozczarowany

Koronawirus namieszał, póki co 13-stek za ubiegły rok nie ma..., na święta kwietniowe również 0, kierownictwo chyba nie rozumie, że pracownikom, którzy zarabiają niewiele więcej od najniższej krajowej to duże wsparcie..

Kostek
@rozczarowany

Masz za to 500+ i inne dodatki a nie przepracowałeś się w tym roku ponieważ siedziałeś na zwolnieniu lekarskim

Byly pracownik

A ja dobrze wspominam prace w Bozamecie. Zarobki byly, ze tak powiem bez rewelacji. Najnizsza. Ale byla 13( nie wiem jak teraz) i co roku po pare gr wiecej :). Duzo bylo pracownikow bardziej dla sztuki niz fachowcow, ogolny strach, szczegolnie majstrow aby broń Boze chwile nie stanac. Dla mnie w nowej pracy bylo nie pojete ze mozna na chwile usiasc, porozmawiac ale to nie byla praca typowo przy maszynie. Tez produkcja. Teraz czasami tez pokrece nosem ale zawsze sobie przypominam przebieranie w zimnej szatni, ten dym jak sie wchodzilo na hale to mi szybko przechodzi. Nauczylem sie szanowac prace , co trzeba zrobic to trzeba i tez do docenili. Pozdrawiam tych co wytrwali i tych co sie nie bali isc dalej.

Lolek

klituś bajduś, same bzdury. Bez sensu opinie, jak komu nie pasuje, to po co pracuje. Kilkaset osób pracuje, a piszą komentarze nieliczni nieszczęśliwcy. Pokrzywdzenie przez cały świat. I jeszcze muszą pracować, i wszyscy za darmo. Batem ich zmuszają pewnie. Komu nie pasi , to się pakować .

Były pracownik 2

Witam pracowałem tam też niecałe 3 lata opinnia niżej to szczera prawda. (usunięte przez administratora), szacunku zero, zarobki najniższa. Gorzej jak niewolnik tam jesteś. Znalazłem dużo lepsza pracę zarobki 2x wyższe, kultura i szacunek a nie co tu się dzieje. Omijać z daleka

Artur
@Były pracownik 2

Niskie zarobki można podwyższyć premiami lub ekstra płatnymi nadgodzinami. Czy pracodawca oferuje takie możliwości? Twoja odpowiedź będzie dla mnie bardzo pomocna.

Swietnie
@Artur

No tak, faktycznie, jak się będzie pracować 16 godzin dziennie to się weźmie dwa razy więcej i wtedy robią się dobre zarobki...

Byłypracownik

Podczas rekrutacji miła przyjazna atmosfera by uśpić czujność i dać jak najmniejsza stawkę godzinową, obiecują przy tym podwyżkę raz na pół roku co jest kłamstwem. Jezeli nie wywalczy się odrazu stawki dobrej to czeka się później i czeka... Wszelkie próby podjęcia rozmowy z przełożonymi są zbywane gadaniem o wydajności itp. Byłem pracownikiem na Sucharskiego i Ujrzanowie. Sucharskiego tłocznia : mistrzowie są jak esesmani, gonią do roboty nawet nie można chwilę odpocząć bo już słychać "kiego wała stoisz", telefon działa na nich jak płachta na była, można dostać niezły opierdziel pełny wulgaryzmów po czym trzeba znosić obecność mistrza grzebiącego w telefonie(prowokacja). Ustawiacze inaczej brygadzisci nie przebierają w słowach, bluzgaja w kierunku pracownika aż dym leci im z uszu, Krzyki, rzucanie detalami i wyzywanie są na porządku dziennym zwłaszcza na jednej zmianie biega taki narwany wariat z wąsem, który zaraz po umowie sugeruje wkupne a jeśli nie to lepiej się zwolnić. Wszyscy to akceptują i siedzą cicho. Zgrzewarki: podobnie do tłoczni są mistrzowie esesmani i (usunięte przez administratora) każą robić normy a gdy już się uda zrobić i oczekuje się chociaż pochwały to słyszy się, że płacą za godzinę a nie za normę, do tego jest straszne parcie na jakość i trzeba się pilnować, nie gadać i nie używać telefonu. Ślusarze mają luzy bo roboty potrzebują czasu na wykonanie zadanie ale ich stawki też nie są wysokie. Lakiernia zanurzeniowa : chyba najspokojniejszy dział nie licząc nawiedzonych pracowników mających się za niewiadomo kogo, gdy jest malowanie ściągają ludzi z innych działów a ich ludzie się obijają i udają, że coś robią. Praca lekka przy linii. Ocynkownia : mało wiem po za tym, że wentylacja ledwo zipie a pracownicy Muszą pracować w oparach chemii i nie dostają do tego żadnych masek, kierownictwo udaje, że nie widzi problemu a pracownicy ponoć się przyzwyczaili. Lakiernia proszkowa: wiem, że istnieje. Dział obróbki plastycznej: przeniesony z ujrzanowa, praca spokojna przy prasach z reguły robią detale do naczep TIR, atmosfera spokojna i zrównoważona, majstrowie można rzec że są ludzcy. Ujrzanow : montaż /kolejnictwo : pomimo kamer i obecności prezesa dyscypliny jest o wiele mniej, pracownicy chcą to robią, nie chcą to idą do domu, zarobki niskie a wymagania wielkie, łatwo komuś podpaść z kierowników bo jest ich wielu i większość to buce. Słyszałem że zmieniło się kierownictwo więc aktualnie nie wiem jak jest jednak najbardziej śmieszyło mnie jak kierownik mówił coś o wydajności itp a zaraz po tym sam brygadzista mówił ludziom żeby go nie słuchać bo gada (usunięte przez administratora) i pies go tracal. Moja opinia? Jak nie masz gdzie iść to idź tam, płacą mało ale płacą, od początku trzeba mieć bojowe nastawienie i nie dac sobie w kaszę dmuchać i jakoś pójdzie, unikać galwanizer II bo trują, o kasę walczyć na początku i nie wierzyć w co mówią. Ja już mam to za sobą i teraz widzę, że było błędem spędzić tam 6 lat. Pozdrawiam.

Policja (Siedlce)

Kiedy mamy wpaść na kolejne badanie???

Promil
@Policja (Siedlce)

Dawajcie, i weźcie narko testy bo jest wesoło przed wypłatą, po niej już tak nie będzie.

Policja (Siedlce)

My jako organ ścigania reagujemy na takowe donosy ze stron kierownictwa oraz zarządu firm.

Arek

czy to prawda że kierownik kolejówki wraz z pracownikami pił alkochol na spawalni aluminium w sobote?ciekawe czy prezes o tym wie?

Xx
@Arek

Ktoś tu chyba jeszcze spał jak to pisał. Mają ludzie fantazje... I pisze się alkohol jak już ????

Polecam słownik
@Arek

Widzę, że Twoje myślenie jest tak jak Twoja ortografia.. Nawet jeśli to nie powinieneś tego wyciągać publicznie. Tu są opinie o firmie a nie o tym żeby robić jakies pomówienia. To, że w firmie 400 osobowej znajdzie się alkohol W POLSCE CHYBA NIKOGO NIE ZDZIWI?! Ban dla tego pana, a w szatni powinien zastać STOLEC W BUTACH !!!! PS. CO INNEGO ROBIĆ W TEJ FIRMIE JAK NIE PIĆ ???? POZDRO Bozametyjskie wariaty, że jeszcze się trzymacie

Pic

Upały. Wody do picia brak a ta w kranach nie nadaje się. Gownozjady.

Gadasz
@Pic

macie pracować a nie pić ????

GoGoBozametrangers
@Pic

Tak na dobrą sprawę, osoba odpowiedzialna za dostawę wody powinna za to ponieść konsekwencje. Prezes nawet nie wie o czymś takim, że może brakować wody. W takim przypadku kierownicy są nieodpowiedzialni bo powinni się tym zainteresować a nawet wsiąść w samochód i kupić kilka zgrzewek wody. Tak się dba i szanuję pracowników, gdyby nie ludzie niższego szczebla, to jak presperowałaby wasza produkcja chamy ..!

Artur
@GoGoBozametrangers

Firma ma obowiązek zapewnić dostęp do wody przy wysokiej temperaturze. Czy ktoś z pracowników zgłaszał ten problem wyżej i został on zignorowany?

Burżuj
@Pic

Kogo to obchodzi?? Wszyscy wiedza ze w tym bozamecie zarabiacie tyle, że nie pierzecie skarpetek tylko wyrzucacie i kupujecie nowe... To jeszcze o wodę się upominacie? Przecież każdy z was codziennie ma wodę z lodowca w kryształowych butelkach.. już wam się w głowach przewraca.. teraz może ciepłe herbatki, grzańca i ogrzewane rajtuzy byście chcieli bo zimno?? Jedni zrozumieją ironię, inni dostaną wylewu jak to przeczytają ???? Nie siedzcie cicho jak myszki i nie róbcie ślepo jak osły... R E W O L U C J A ! XXI wiek. Trochę zmian by się przydało.. wyjdźcie ze szlifierkami, skrobakami, polerkami, młotkami, dildami i upominajcie się o swoje bo nikt sam z siebie wam nic nie da...

King

A jak dziewczyny z Biura na Sucharskiego , są jakieś fajne ?

Dziewczyna

Same fajne :-)

Do roboty
@King

Do roboty się brać a nie głupotami się zajmować!

pewien Pan
@Do roboty

DOROboty to koń i traktor. Na rejestracji WSI, i wszystko jasne. Dziewczyny na Sucharskiego zajefajne.

Biurko

Mówicie o kadrach ?

Były Pracownik Zpp

O tej firmie to lepiej juz się Nie wypowiadać... Bo szkoda gadac, to ze brud, i (usunięte przez administratora) to najmniejszy problem, pracownicy traktowani jak w kołchozie, czekający juz kolejny miesiąc na 13, objecanki cacanki a wszystkich maja w (usunięte przez administratora) Pozdrowienia dla ekipy z Sucharskiego

hehehe
@Były Pracownik Zpp

nie gadamy, pracujemy

Irek

Jaka jest atmosfera pracy w biurze w Ujrzanowie? Czy terminowo płacą?

Kosa
@Irek

Z terminowościa bywa również śmiesznie???? Niby masz pewność że przy przysłowiowym 10tym (choć w biurze chyba jest z końcem miesiąca) dostajesz wypłatę ale gdy 10 wypada w sobotę to wypłaty spodziewaj się po weekendzie:D

luluś
@Irek

no własnie jak tam z atmosferą w biurze ??? Kiedyś bywała gęsta i nieczysta , jak jest dzisiaj ???

Biurko
@luluś

A co wy chcecie od biura. Przecież w toaletach macie biały papier który jest miękki, a zwykły robol drze szarą taśma az iskry idą Pozdro

As

naprawde nic dobrego nie można napisać ???

Zostaw merytoryczną opinię o Bozamet - Ujrzanów

• Jak się pracuje w Bozamet?

Zobacz opinie na temat firmy Bozamet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bozamet?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bozamet?

Kandydaci do pracy w Bozamet napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bozamet