MEVIS ANNA TABOR, MAREK TABOR S.C.

Toruń

Opinie o MEVIS ANNA TABOR, MAREK TABOR S.C.

były pracownik 2015-04-09 22:10:05
MOBING !! TA FIRMA TO JEDEN WIELKI MOBING !! Zastraszanie pracowników, wykorzystywanie, poniżanie ! wielka "pani kierownik" mówiąca do drugiej przez telefon " jeszcze trochę je dociśniemy, może same się zwolnią " - czy to normalne ?! szef mówiący "trzeba się bać" ! szarpanie za ubrania przez kierowniczkę, nie wypłacanie za nadgodziny, zmuszanie do przychodzenia ZA DARMO na co najmniej 6 rano do pracy !!! TA FIRMA TO JEDNO WIELKIE SKUPIANIE SIĘ NA PONIŻANIU LUDZI !!!!!! siedzenie " za karę" do 22 w pracy (sklep otwarty do godziny 18 )- bo żałosna kierownik musiała się mądrzyć !! ZAPLEŚNIAŁE BUTY, KTÓRE KAŻĄ CZYŚCIĆ BY LUDZIE KUPILI TAKI BUBEL !!!!!!!!!!!!! BRAK I ZAKAZ KONTAKTU Z INNYMI PRACOWNIKAMI, WYPŁATY TYLKO DO RĘKI (NIE NA KONTO BO ZABRONIONE ) !!!!!!!! TĄ FIRMĘ POWINNI ZAMKNĄĆ TYLKO JAK PRACOWNICY MAJĄ WSPÓŁDZIAŁAĆ PRZECIW NIM, SKORO NIE MAJĄ ZE SOBĄ NAWET TELEFONICZNEGO KONTAKTU ?! NIKT NAWET NIE WIE ILE MAJĄ SKLEPÓW W POLSCE, NIGDZIE NA INTERNECIE NIE MA NR TEL DO BIURA, BY KLIENT MÓGŁ SIĘ SKONTAKTOWAĆ SAM I POWIEDZIEĆ IM JAKIE BADZIEWIE SPRZEDAJĄ !!! POZDRAWIAM SERDECZNIE FIRMĘ I MAM NADZIEJĘ, ŻE KIEDYŚ PRACOWNICY POZNAJĄ SIĘ JAKIMŚ CUDEM I ODWAŻĄ SIĘ BY WSPÓLNIE BY PODAĆ TAKIE TRAKTOWANIE PRACOWNIKÓW DO ODPOWIEDNICH INSTYTUCJI, BY TAKIE FIRMY JAK TA- ZAMKNĘLI !!!!!!!!
Zostaw swoją opinię o MEVIS ANNA TABOR, MAREK TABOR S.C. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MEVIS ANNA TABOR, MAREK TABOR S.C.