Pumech-Orzeł

Bytom

Opinie o Pumech-Orzeł

exel 2015-11-01 12:08
Pumech firma w ktorej sie nie napracujesz ale i nie zarobisz, nie napracujesz bo nie ma czym pracowac pracownicy kloca sie o szlifierki i przedluzacze. jesli chodzi o atmosfere to ogolnie jest ok trzeba uwazac na 3-4 osoby ktore lubia klepac dozor po plecach dzieki czemu wiecej zarabiaja a co do zarobkow dla nowych pracownikow nie wazne czy spawacz czy slusarz nie licz na wiecej niz 1700zl po przejsciu na stale okolo 1800 podwyzki : lizusy 50-150 rezta 25 lub zero mowie oczywiscie o kwotach brutto. do zwiazkow nie ma co sie zapisywac z tego ma sie tylko paczki i to nie dla dzieci tylko w paczce bedzie to na co bedzie mial ochote zjesc przewodniczacy :) jedynym plusem to socjale.
Byłak 2016-01-28 21:45
Exel. Czy tam spawacze nadal są takimi świętymi krowami?
xxx 2016-09-26 13:04
Firma dno. Pracowałem tam jakiś czas i niestety część załogi i dozoru to kompletny brak kompetencji nie wspominając o kierowniku i dyrektorze których wiedza, postępowanie z ludźmi i umiejętność kierowania są na tak żałosnym poziomie, aż śmiech bierze człowieka przy kontakcie z nimi. Związki zawodowe to fikcja. Jest w nich zdecydowanie mniejszy procent załogi i działają tylko i wyłącznie na korzyść prezesa i przewodniczącego związków. Kontrola jakości sama nie wie czego oczekuje, nie potrafią jasno określać wymagań. Płaca jest niska a wymagania wobec pracowników wysokie. Praktycznie wszystkie soboty są robocze, ale nie są płatne. Jak ktoś nie może przyjść to po premii. Zachoruje, też po premii. Aczkolwiek muszę przyznać że jest tam kilku naprawdę świetnych specjalistów i do tego w porządku chłopaków którzy znają się na robocie i nie wiem co ich tam trzyma. Niestety można ich policzyć na palcach jednej ręki.
kkk 2016-10-23 08:40
XXX Idealnie określiłeś wiedzę, kwalifikacje postępowanie dyrektora i kierownika-brak słów
nemo 2016-10-24 21:23
Przewodniczący związku-dobry fachowiec, chociaż czasami trzeba po nim poprawiać. Natomiast dla pracowników nie załatwi nic.(np. soboty, ubrania robocze). Jeżeli o ubraniach i narzędziach mowa to kpina.
bolo 2017-01-17 11:51
Bylem na rozmowie i zaoferował mi do 2 tysięcy netto praca w systemie czterobrygadowym i tyle oczywiście praca w atmosferze ołowianej i nie od razu wiadomo trzeba sie zdeklarować i czekać aż stworzy brygady czyli nie wiadomo kiedy.
nemo 2017-06-29 23:21
Masz 100% racji, nie spotkałem nigdy tak ordynarnego, wulgarnego przełożonego.Obiecuje, a nie dotrzymuje danego słowa. Brak wiedzy o produkcji, planowaniu technologicznym, terminy wykonania
wyssane z palca. sic
bolo 2017-07-02 01:28
W pełni zgadzam się z twoją opinią.W firmie naprawdę jest dużo dobrych pracowników.Ślązacy są przywiązani do solidnej pracy, z jego powodu wielu będzie zmuszonych do odejścia.On traktuje załogę fatalnie. Jest prymitywny, nie potrafi jako przełożony rozmawiać literackim językiem ludzi wykształconych przełożonych,jego odzywki "zróbta", "idźdta" , "co robita"- skąd ten jegomość się wziął, prymityw z zapadłej wiochy( nie obrażając wsi). Brak osobistej kultury i wychowania. Zachowanie niegodne człowieka,a co dopiero mówić o przełożonym.Chyba miał trudne dzieciństwo i daleko do szkoły
Ak 2017-07-02 13:36
Panie P jest Pan nieokrzesany skoro Pan twierdzi że w firmie się nie napracujesz bez odbioru.
Zostaw swoją opinię o Pumech-Orzeł - Bytom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pumech-Orzeł