Opinie o ID MARKETING w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ID MARKETING. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w ID MARKETING o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ID MARKETING w Warszawa

kolporter

Właśnie zaczęliśmy kolportaż IKEA , i muszę stwierdzić że dla nas to jest MASAKRA !!! ponad 10 lat zajmujemy się dystrybucją ulotek ale takiego zlecenia jeszcze nigdy nie mieliśmy, a kontrole SZOK chyba z 8 osób było!!! przetrzęśli nas na wylot !!! KOSZMAR !!! ludzie , jak wy sobie z TYM radzicie ???? może ktoś ma jakiś koncept jak to po "ludzku " ogarnąć

góral

powiem Ci tak, albo załóż gruby segregator na zaległe faktury (zawsze trzymaj kopie bo często giną w centrali) albo zainwestujesz kasę której nigdy nie odzyskasz.

oprocz makulatury zabiora ludziom. sami mają co (usunięte przez administratora)ie wiadomo czy zaplaca. musze robic bo taka umowa. uzalezniaja ludzi od siebie nie placac w terminach i potem (usunięte przez administratora)

ślązaczka

to będą dobre miesiące dla firmy bo zaczyna się dystrybucja katalogów "ikea" więc połowę nakładu wywiozą na skup makulatury to będzie czysty zysk !@!

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie ID MARKETING? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Jako kierowca nie jest zle wypłaty na czas co innego kolporter

LucaBrassi

Witam szanownych czytelników. Właśnie wróciłem z urzędu pracy gdzie zostałem skierowany właśnie do tej firmy ID M. w Rybniku jako kierowca. Dzięki za opinie!!!! bo miałem zamiar tam pracować. Pozdrawiam!

Rekawy do góry i do roboty. Szef niebawem zmienia auto no i ratę za ten piękny biurwec musi zapłacić.

Pracujcie,pracujcie bo Prezes nie będzie miał kasy na spłatę rat za swojego nowiutkiego Mercedesa!!!!!!

****

No to czekam na konkretne propozycje. Ruszmy się wreszcie i pokażmy na co nas stać.

****

A może zorganizujmy sie i ogłośmy stajk ogólnopolski ??? (usunięte przez administratora)Czekam na propozycje. Jak będziemy zjednoczeni to nie będzie to nic trudnego i pójdą z torbami.

****

A gdzie jest ten , który zabrał kase w Katowicach i uciekł nie wiadomo dokąd ??? Kto go widział niech da znać , moze uda sie coś odzyskać . Firma rzeczywiście niewypłacalna i nierzetelna(usunięte przez administratora)

kozak

Ta firma to(usunięte przez administratora)t nic własnego nie posiada (usunięte przez administratora) więc jak jest winna Wam'' kasę'' to zabierajcie co wam się trafi na rękę.

anonimoowa.xd

pracowałam tam kiedyś a do tej pory nie dostałam pieniędzy. firma schodzi na psy. pracodawcy nie są słowni, okłamują. ewentualnie jak ktoś ma szczęście to dostanie (usunięte przez administratora). odradzam całkowicie(usunięte przez administratora) warszawa to jest nic, w porównaniu do innych miast.

lika

beznadziejna firma.

pracowałm w ID. Marketing i tutaj OSTRZEGAM WSZYSTKICH KTÓRZY PLANUJĄ PODJĄĆ PRACĘ W TEJ FIRMIE. (usunięte przez administratora)coś wam obetną, i połączą z inna ulotką za którą płacą marny (usunięte przez administratora) Sami zarabiają krocie, ulotki na skup makulatury oddają bo zostają im tony. ODRADZAM TĄ FIRMĘ.

aktualny pracownik

Mają kłopoty z wypłacalnością Wina leży w nie kompetencji osób kierujących tą firmą. Klan rodzinny!!!!!!!!!!!!!!!!!

niech pan dyrektor z reszta tej bandy idzie i sobie sam na siebie popracuje roznoszac ulotki .ludzie opamietajcie sie oni sobie siedza a wy na nich ciezko pracujecie oni tysiace zarabiaja a wy ile po 2 gr za ulotke.czas z tym wyzyskiem skonczyc

ostrzegam ludzi przed ta firma .czlowiek ciezko za marne grosze pracuje i musi prosic sie o zalegle wyplaty.pozdrawiam wszystkich ktorzy tak jak ja i moi koledzy czekamy od 2 miesiecy na wyplate.

kolporter

OSTRZEGAM - (usunięte przez administratora)Jeśli już, to z dużym opóźnieniem i marne grosze. Nie płacą za ilość rozniesionych ulotek, a za pakiety, w których za 1-wszą ulotkę pełną stawkę, a każdą następną ulotkę za grosiczki. Nawet tak płacą za łączone pakiety REAL-a i TESCO jakby to była jedna firma, a nie konkurencja. (usunięte przez administratora)

oszukana

Wypłaty za listopad 2009r. nie otzymałam do dziś. Moi znajomi również(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o ID MARKETING - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042