Opinie o ID MARKETING w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ID MARKETING. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w ID MARKETING o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ID MARKETING w Warszawa

...

W zarządzaniu... Handlowcy będą zarządzać. Wszyscy chcą rządzić a pracować nie ma komu! Ciekawe kto teraz w centrali zostanie? Ostatni zorientowany człowiek odchodzi. Biada nam

noname

poruszyłes wazna kwestie i masz duzo racji ale moim zdaniem wina leży w zarzadzaniu firma. zgadzam sie z jednym za czasow kiedy ID robilo wiodace gazety w moim wojewodztwie poziom pracy byl wiele wyzszy niz obecnie kiedy robi to tzw konkurencja.

Czy ktoś tu z piszących zastanawiał się kiedyś,dlaczego tak się dzieje? Po pierwsze nieuczciwi pracownicy-nie wszyscy roznosili ulotki tak jak powinni i część z was dobrze wie o czym pisze.Po drugie nieuczciwa konkurencja,która te ulotki podebrała zaniżając stawki dla klienta.Wezmy choć by Dystrybucje Polską-klient zadowolony,bo mało płaci i nieważne,że tych ulotek na mieście nie ma,nie ma bo nie są wydawane-wszystko trafia na skup m.Wiem,bo trochę tam nosiłem.Z ID Marketing nie mam już nic wspólnego,oprócz sprawy w sądzie o zaległe wypłaty. Szkoda,że firma padła.

karam

Od miesiąca próbuje odzyskać zaległą wypłatę. Najpierw pani zapewniała przez telefon, że to niedopatrzenie, potem ignorowała moje groźby dotyczące zgłoszenia sprawy do sądu, teraz od dwóch tygodni nie odbierają telefonów. Przestrzegam wszystkich - są niewypłacalni, to zwyczajni[usunięte przez moderatora], którymi powinna się zająć telewizja i prokuratura!

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie ID MARKETING? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Nieznajomy/a Cała Polska

pracuś - 2012-10-12 21:36:15 Wreszcie dostałem pieniądze za lipiec ,wystraczylo tylko postraszyc sądemId. Marketing jest to niewypłacalna firma i nie polecam żadnej firmie która zleci im gazetki. Ta firma zalega z wypłatami dla wszystkich i zalegają z płatnościami za biura czy magazyny, a do tego samochody są w złym stanie technicznym . Proszę zatem wszystkich piszcie i dzwońcie do PIP i piszcie pismo do sądu.A potem Komornik i ściągniecie pieniążki z odsetkami.

pracuś

Wreszcie dostałem pieniądze za lipiec ,wystraczylo tylko postraszyc sądem

Nikt tu nikogo nie obczernia tylko stwierdzam fakty. Fakty sa takie że nadal nie mamy wypłaconej majowej dystrybucji a jest już 6 sierpnia. Ostatnia informacja jest taka że Gł Księgowa zaczęła 2 tyg urlop i żadnych płatności przez ten czas nie będzie.. Wiec pytam się czy to jest normalne,traktowanie pracownika w tejj firmie bo wg. mnie nie. Dodam tylko ze pracuje na umowę zlecenie. jak bym miał umowę o prace to dawno już bym złożył donos do PIP itp. Po niedzieli wybieram sie do ZUS sprawdzić czy płacą składki. Pozdrawiam wszystkich jeszcze pracujących dla tej firmy. Pracowałem już w wielu firmach ale z takim traktowaniem pracownika jeszcze sie nie spotkałem. Pozdrawiam

real

real hmm... a skad to wiesz?? jakos w to nie wierze.

Ola

Ola - 2012-08-04 21:25:13 Bolek - 2012-07-23 15:15:35 Ja się pytam szanownego Pana Prezesa kiedy będą pieniądze za kwietniową dystrybucje. Normalnie to jest skandal co robi ta firma. Okłamują wszystkich i wszędzie.Co wy chcecie ze firma jest zła , ja powiem tak to jedna z najlepszych ktorzy dobrze roznosza tylko zalegaja zpieniedzmi a ktos kto chce tylko zawalic opinie prosze ale niech podpisze sie imieniem i nazwiskiem skad jest.Owszem czeka sie na pieniadze ale firma jest wyplacalna .Zrozummcie ze inne firmuy jak dystyrbucja polska integer i inne tam ludzie pracują na czarno wezcie sie za tamte firmy a nie tu robicie negatywna opinie .Pozdrawiam OlaReala owszem nie roznosimy ale reala inne firmy roznosza po glównej i niebawem wróci do id marketing dlatego ta firma najlepiej to roznosila a co do tego ze stracila ja to dlaczego inne firmy zlecaly marketingowi roznoszenie reala zfirm innych . wiec zatem mozna powiedziec ze tylko zalegaja z wyplatami anie jak inni [usunięte przez moderatora].Pozdrawiam wszystkich.

Ola

Bolek

przeznaczenie

Czy ktoś się opamięta ?

Basika

Firma , która ma w duszy ludzi!!!!!!!!!!!!!

cud

dlaczego wy wszyscy tylko piszecie tutaj? Pieniadze szybciutko się znajdą jak wysyp zrobicie pod sklepem dla którego nosicie.Odwiedzajcie dyrekcje sklepów. Osobiscie nie anonimowo proście o pomoc PIP lub ZUS. Uwierzcie wszystko mozna. Ja ma już finansowy problem za sobą. Tylko wszystko musi być w mocy prawa. Macie umowy? to już do władz.Oni od tego są by pomóc a jeżeli nie to i tak skontrolują.

kolporter - 2009-12-02 17:57:36 pracuje w tej firmie 6 lat nigdy ,nie czekalem na wyplate Bo pewnie jestes blisko szefostwa a inni czekaja na wypłaty po miesiac dwa trzy bo tak płaca az sie płakac chce.Nawet odsetek nie płaca ciekawe gdzie sa inspekcje zeby zrobic z tym porzadek!!!!! ta firma to złodzieje jakich mało!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a

??

aNONIM 2

witam. Mnie wiszą podobne pieniądze i zwodzą z zapłatą. Odradzam wszystkim prace w tej firmie. szkoda bo praca do pewnego momentu była ok. pozdrawiam wszystkich poszkodowanych przez ID

otwarty

Proszę cie przyslij te twoje wypociny tylko nie wiem kim jestes zeby nie bylo scen jak mi o zagwarantujesz to forum id wiec przemysl i odpowiedz

Co do kwestii tzw regionalnych to zgadzam się. Problem w tym co z kasa za prace. Czy firma bedzie istniec czy sie zamyka. Proszę o komentarze czy ktos cos wie wiecej

podliczcie sobie trasy przejazdów samochodami służbowymi w celach prywatnych.Do stanowisk dorwali sie ludzie jako dyrektorzy regionalni w /mam na mysli znany mi z autopsji 1 region/ innych przepraszam, którzy to co maja maja dzieki I>D>.(usunięte przez administratora)w Warszawie którzy przez lata wprowadzali prezesów w bład o tym co dzieje sie naprawdę. Jak zatrudniono mnie w I.D. to firma mozna sie było chwalic.Koncesjoner dbał o ludzi pogrążając finansowo siebie.A co robili regionalni? WIELKIE NIC.Rozliczyc na poczatek regiony i ich opiekunów niech wysyłaja co tydzień raport z pracy minuta po minucie.Bierzcie sie za nich a po nitce do kłębka znajdziecie przyczyny niewypłacalności.

Zostaw merytoryczną opinię o ID MARKETING - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042