Opinie o Błażej Sklepy Miesne w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Błażej Sklepy Miesne. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Błażej Sklepy Miesne o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Błażej Sklepy Miesne w Bydgoszcz

Joanna

Szanowna Pani – Jolanto Błażejewska - jestem stałą klientką sklepu na Błoniu. Nie narzekam na towary jak do tej pory. Jednak dzisiaj byłam w szoku i – smarując kanapkę pasztetowa Swojska- ciagnelo mi się coś a’la trawa – jakieś dobre 4 cm – myślę że to była nitka z jakiegos tworzywa jakby z siatki. Następnym razem zanurzyłam nóż i wyciągnęłam kawałek jakby plastikowej koszulki z kabla. Mam to u siebie i chętnie zrobiłabym zdjęcie dla Państwa !!! Co by się mogło wydarzyć gdybym poprostu ugryzła kawałek pasztetowej i w pośpiechu połknęła – aż strach pomyśleć !!!Proszę o odpowiedź i ustosunkowanie się do mojej wypowiedzi. Powyższe zniechęca mnie do zakupu w Proszę o odpowiedź i ustosunkowanie się do mojej wypowiedzi. Powyższe zniechęca mnie do zakupu w waszym punkcie sprzedaży . Joanna joannafeit@op.pl

Justyna. J Nowy wpis
@Joanna

Zrobiłam na szybko zakupy w ww.sklepie przy Placu Piastowskim. Dramat! Jak je rozpakowałam w domu to nie dość, że wszystko było slizgie to jeszcze śmierdziało!Prosiłam Panią ekspedientkę o to aby pokroila bardzo cienko wędliny zaznaczając bardzo cienko... lecz były to plastry 4 mm .. fuuuj wstrętne obrzydliwe!!!nigdy wiecej nie kupię u tych "Panstwa"

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Błażej Sklepy Miesne?

Jacek Nowy wpis

W sklepie przy Przyjaznej sprzedają stare ,śmierdzące mięso drobiowe.Kiedys już miałem taki przypadek u nich,,ale zgoniłem to na upaly. Wczoraj kupiłem udka,a jak dzisiaj chciałem je usmażyć ,to byłem w szoku. Smród na całą lodówkę. A sprzedawczyni( taka starsza,wredna blondyna), powinna pracować w polu ,a nie z klientami. Bezczelna, chamska ,ze swoimi głupimi uwagami na temat klientów. Nigdy więcej zakupów w tym syfie.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Błażej Sklepy Miesne? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Błażej Sklepy Miesne? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Janek

Janek 23.06.2022 23:55 Czy szef sklepu nie widzi że w jego sklepie na Matejki pracuje kobieta z choroba skóry i ma rany na całych dłoniach i tak podaje wędliny i mięso. Takiego cyrku jeszcze nie widziałem obrzydliwe a ludzie tam kupują!!! Gdzie jest sanepid ???

Ola
@Janek

Tam sanepid jest tylko potrzebny i program uwaga żeby ostrzec ludzi!!!

Janek

Skromna

Chciałam zapytać,czy ktoś posiada numer do szefa tego sklepu?

Krzysztof

Opinia dotyczy sklepu mięsnego Błażej przy ul. Broniewskiego 6 Obsługa( konkretnie młoda ekspedientka - nie chciała podać imienia ani nazwiska) bardzo arogancka, wręcz wulgarna. Odmówiła sprzedaży, w związku z brakiem odliczonej gotówki. Powoływała się na ustawę dotyczącą zakupów z odliczoną gotówką. Poprosiłem o tą ustawę lub rozporządzenie wewnętrzne, Pani szukała dobrych kilka minut najpierw w sklepie, później w necie. Niczego nie znalazła. Całe zajście zakończyło się wulgarnym zachowaniem ekspedientki. Odmówiła podania telefonu do przełożonego. Nikomu nie polecam tego sklepu......

Klara
@Krzysztof

Nic nowego w każdym ich sklepie pracują za kare!!!!

Tymek

Czy jakieś paczki świąteczne się zdarzają? :)

xbv

Jechać z pedofilem :)

Lubeka

Witam. Zrobiłam zakupy w sklepie u Błażeja na Osowej Górze przy ul.Waleniowej. Kupiłam 6 pozycji i na wszystkich pozycjach była zawyżona waga 10-15%. Ostrzegam nie kupujcie u nich. Kiedyś tam śmierdziało więc przestałam kupować, teraz mają chyba dobrą klimę więc (usunięte przez administratora) na wadze.

Cień

Co prawda boli że opinie wykasowane niech ludzie wiedzom co za smród sprzedajcie teraz maja kierowniczki premie od 10-12 seniorom można szmelc wciskać biznes idzie .Dziad firma nigdy więcej!!!!!!!

Natalia

To jest forum dla pracowników żeby mogli zamieszczać tu swoje opinie o pracy ,a klienci uwagi powinni kierować do firmy.

sanepid-tematdlauwagi

sklep na rynku bartodzieje nadaje się tylko do likwidacji stare mięso myte śmierdzące kupiony dziś kurczak śmierdział gównami odniosłem a pani kierownik stwierdziła ze jest świeży niech sobie to do ryja wsadzi kiełbasy myte na górze świeże na dole dlatego ludzie tylko starsi przychodzą bo węchu nie mają gdzie jest sanepid kontroli nie ma właściciele tylko kasę biją nigdy więcej moja noga tam nie postąpi -smacznego

Zainteresowana

Może ktoś wie czy firma potrzebuje teraz pracownika?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Błażej Sklepy Miesne?

Iwcia

Jak jesteś ładna to przyjmą od razu bo tam głównie na to się patrzy. Nie ważne jest to co umiesz.

Wanda

Czyli nie agitowac?

klient

Szefostwo powinno troche zadbac o wizerunek sklepów i to co w nich sie sprzedaje, obślizgłe parówki,stare kabanosy i śmierdzące mięso,dzis z 5 produktów az 3 były do wyrzucenia,biedne sprzedawczynie zachęcaja,bo musza sprzedać,ale jak ktos kupi raz takie cos to drugi raz nie przyjdzie,sklepów mięsnych jest bardzo duzo więc jest wybór,a to się nadaje do sanepidu.

Mucha

Sama pracowalam w jednym ze sklepow"Blazej"i moge sie wypowiedzieć na ten temat Mięsko mielone-nieee drodzy panstwo,ono nie jest z łopatki.Jest mieszanką różnych mięs, ktore są nie świeże. (usunięte przez administratora) (ktora pracuje/pracowala na przeciw szpitala Jurasza)wrowadzajac nowa dziewczyne do pracy uczy sztuczeka, jak mozna zmiejszyc straty ktore wynikają ze scinek z pod maszyny,osocza itd itp. Sztuczka jest prosta nabic wieksza wage niz realnie,jak to mowi nie kazdy klieny zauważy, a ten ktory zauwazy -wystatczy przeprosic i wmowic ze to przez przypadek. Druga sztuczka to taka w ktorej kazala skubnac klientowi ktory w zaufaniu podaje portfel a to 2zl,a to 5zl- fajne co?!Trzecia ze sztuczek,to ten pyszny tatar,ktory jest mielony z szynki wieprzowej i dodawany barsz krakus do koloru- ludzi bardzo go uwielbiaja bo przeciez napisane jest TATAR WOLOWY i cena tez jest jak za wolowine ,nie za szynke????Tych sztuczek jest jeszcze sporo ale te sa takie najbardziej szokujace.... takze mozecie bronic tysiac argumentow,ale bylam zobaczylam i od tamtej pory do zadnego sklepu "Błażej"nie wchodze

Iwcia
@Mucha

Dodawanie żołądków z kurczaka do wieprzowego mielonego to też niezły patent...

Załamana
@Mucha

Potwierdzam i to robia wszystkie sklepy. Pracownik z innego sklepu jezdzi i szkoli w innych sklepach jak oszukiwac i okradac klientow.

ToTrwaZaDługo.

#TEMATDLAUWAGI

Tonik

Szkoda, że na forum pracowniczym takie dyskusje klientów. Lepiej kierować uwagi na właściwy adres.

Zostaw merytoryczną opinię o Błażej Sklepy Miesne - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Błażej Sklepy Miesne?

Zobacz opinie na temat firmy Błażej Sklepy Miesne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Błażej Sklepy Miesne?

Błażej Sklepy Miesne