Sitech Sp. z o.o. Seats Technique Volkswagen

Polkowice

Opinie o Sitech Sp. z o.o. Seats Technique Volkswagen

admin 2015-06-10 11:19:40
Temat firmy Sitech Sp. z o.o. Seats Technique Volkswagen ucichł, ale może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy? Czekamy na nowe informacje.
PiotrusPan 2016-02-06 10:28:51
hmm o sitechu nie da sie krotko. pracuje tam uz prawie 3 lata na umowie tymczasowej moim zdaniem praca jest ok ale sa tez minusy. oczywiscie mozna robic w weekendy ale rozliczenie jest 12mies. narobi sie czlowiek jak glupi zeby dostac fajna wyplate na koniec roku lub poczatek nowego a oni cie wysylaja na przymusowy urlop i to z nadgodzin. bywa tez tak ze pracownicy tymczasowi sa bardziej zaangazowani od wieloletnich pracownikow a ktorym konczy sie 36mies na umowach tymczasowych i nie dostaja umowy na sitech bo jest niby spadek produkcji ale wszystkie soboty i niedziele ida 3zm a poza tym slyszalem ze juz dzwonia niby do nowych workow. podsumowujac czlowiek jest wyciskany jak cytryna przez 3 lata a pozniej wyrzucany i tyle taka prawda jesli nie masz znajomosci to nie masz co likczyc na prace w sitechu takie jest moje skromne zdanie.
worker 2016-07-09 11:44:16
wycisną Cię jak gąbkę przez okres około 5 lat i do widzenia...następny do "golenia".
Zostaw swoją opinię o Sitech Sp. z o.o. Seats Technique Volkswagen - Polkowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sitech Sp. z o.o. Seats Technique Volkswagen