Simply Agencja Kreatywna

Kielce

Opinie o Simply Agencja Kreatywna

kuleczka 2011-03-08 22:22:24
słabiutkie warunki finansowe, brak umów, właścicielka strasznie zabiegana, ciężki kontakt, częsta rotacja współpracujących.
anonim 2011-08-28 19:55:36
Potwierdzam. Szalona rotacja, brak umów, słabe warunki finansowe w
kontraście do abstrakcyjnych wymagań. Czyste [usunięte przez moderatora].
Ona 2012-05-10 17:14:13
Jestem zaskoczona takimi opiniami. Pracuję tu już ponad dwa lata i praktycznie cały czas pracuje tu ta sama ekipa. Jeśli zatrudniany jest nowy pracownik, to rotacja musi być - jak komuś się nie chce pracować lub naściemnia na rozmowie, to niestety prędzej czy później to wyjdzie... A szefowa jest ok - przede wszystkim jest bardzo ludzka i wiele zrozumie.
uprzejmy 2013-01-10 09:19:41
WIdzę, że pani [usunięte przez moderatora]. włączyła się do dydkusji i udaje zaskoczoną. Ale naprawdę ostrzegam przed firmą simply creative. Pani[usunięte przez moderatora]., która prowadzi tą firmę jest oszustką, która [usunięte przez moderatora] osoby szukające pracy. Zleca im wykonanie zadania lub nawet kilku zadań, licząc tylko i wyłącznie na bezpłatne wykonania projektów. Pani ta cały czas od kilku lat w taki sposób szuka pracownikow tzn. jeleni, którzy za friko robią jej projekty. Póżniej już nie odpowiada na maile i telefony.
Karolina Kaleta 2013-01-17 14:16:40
Jeśli jest Pan na tyle uprzejmy, proszę przedstawić się z imienia i nazwiska. Pisząc anonimowo widać, że brakuje Panu odwagi, a zapewne również i umiejętności, skoro w jakimś celu oczernia Pan mnie i moją Firmę.
Simply Creative 2015-08-07 14:32:18
Aktualne oferty pracy można znaleźć na naszej stronie simplycreative.pl
mario 2016-04-20 11:03:04
czy oferta na stanowisko ACCOUNT MANAGER jest nadal aktualna? dzięki za linka, fajnie że się wypowiadacie i pomagacie
Zostaw swoją opinię o Simply Agencja Kreatywna - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Simply Agencja Kreatywna