Opinie o Danpo w Aars

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Danpo. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Danpo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Danpo w Aars

Czy w Danpo zatrudniani są obcokrajowcy?

Demetr Nowy wpis

Tak

Damien Nowy wpis

Nie ma w tym momencie ofert, to prawda, moim zdaniem jest dobrze tutaj i da się na spokojnie popracować więcej niż pół roku z tego co widzę, no i umowa jest

marko polo Nowy wpis

ale dlaczego mieliby działać w branży gastronomicznej? bo jednak byłem przekonany, że to firma przemysłowa własnie, no nie wiem, jakieś nieścisłości tutaj sa z tego wynika i nie wiem już gdzie aplikowac, bo nie chce się dostać gdzieś na szefa kuchni albo na zwywak, mam bardziej inzynieryjne wykształcenie, haha.

Izo to nic

Jeżeli ktoś by nie wiedział, że to forum dotyczy firmy zatrudniających ludzi za granicą to by sądził że Danpo jest jednym z nielicznych producentów zajmujących się produkcją automatycznych zaworów równoważących w armaturze przemysłowej. A tutaj się okazuje, że zagraniczny Danpo działa w działce gastronomicznej. Pytanie tylko jak efektywnie...

Pakowacz

Ok

Da wolne wakaty

biurwa

Nie ma się co nastawiać na zagraniczną pracę. Prawdopodobnie tylko najlepsi z firmy mieliby okazję spróbować swoich sił gdzieś dalej poza Polską. Zwykłym pracownikom pozostaje Polska i polskie warunki, do których albo się ktoś przyzwyczai, albo też wyjedzie za granicę w poszukiwaniu lepszego jutra. Wydaje się to być dobrą alternatywą.

agula

Witam, a może ktoś podpowie jak się dostać tam do pracy? mam pozwolenie na pracę w danii, ale własnie pozostaje bez pracy.

aleksy

kali, nie zupełnie o to mi chodziło, raczej miałem na myśli konkurencje danpro lub niezadowolonego pracownika, który dla podkreślenia wartości stworzył kilka wpisów.

mielony

la service to jest pomylka za tom firme to powinien sie wziosz skate bo pracowalem w tei firmnie

p0nton

to i tak macie dobrze my pracuiemy w la service aps iestesmy podwykonawcami rose lapiemy kury maszynowo kasa bardzo mala biuro koszalin z miesionca na miesonc coraz wieksze podadki nalicz(usunięte przez administratora) czas po cztery godziny dzienie sie spi mieszkamy w herningu na hali trasportowei tygodniowo iezdzimy po 1400 kilometruw za darmo (usunięte przez administratora)

mariusz

Mam bardzo pozytywne wspomnienia z tą firmą. Byłem tam kiedyś TIR-em pełnym palet z Polski. Rozładunek miałem nastepnego dnia. Polacy pracujący tam a w zasadzie jedna miła osoba zaproponowała mi kolacje w tamtejszym bufecie i prysznic z czego sie niezmiernie ucieszyłem. Pozdrawiam wszytskich ktorych tam spotkałem. Był to dla mnie bardzo miły wieczór. Dziekuje za pomoc. Kierowca Mariusz.

hanys

pracowalem tam 5 miesiecy na nocki bylo ok robota przyjemna zarobki nie za super ale tez nie najgorsze pozdrowienia dla ludzi z FILITERINGU czy tak jakos Marcin HANYS

w tej danpo prace mozna powoli tylko zalatwic za kase tak polacy nauczyli

Ludzie jak mozna sie dostac do pracy w Danpo w Danii?? Napiszcie cos jak wiecie z goru dziekowa i pozdro!!

Poszukuję pracy w Aars ma ktoś morze namiary na dobrą firmę? Np. tą od Drobiu gdzie pracują sami Polacy? Uprzejmie proszę o kontakt na katarzyna8972@wp.pl

zgadzam sie z wami, siedziałem tam ponad rok i co sie okazało polacy sami sobie do dupy zaczeli wchodzic nie mowiac juz o podkładaniu świń itp a przed szefami kazdy zgrywał "najlepszego"...nie polecam wyjazdu dłuzej niz na rok bo ludzie zaczynają swirowac, jak widza ile mozna zarobic w ciagu 1mca, to zrobia wszystko zeby wygryżć innych, jesli nie masz mocnych nerwow to lepiej nawet nie jedz tam w te strony...

Wiktor - 2009-03-18 15:19:47 Firma solidna,profesjonalna,rozwojowa. Witek,ty chyba żartujesz pisząc że ta firma dobra jest!!!chyba ci te kurczaki zaszkodziły

kasa dobra ale stanowczo za duzo polakow w jednym miejscu...

jzofia00@gmail.com

dobra firma dbająca o pracownika

to , ze mozna zarobic w danpo to fakt. ale jak sie tam traktuje Polaków to zupełnie inna sprawa . Sa stanowiska , że pracuja tylko Polacy , bo żaden Duńczyk na tym stanowisku by nie pracował . A Polacy jak to Polacy zrobie wszystko .

bardzo dobra i rozwojowa firma ,dba o swoich pracowników

Zostaw merytoryczną opinię o Danpo - Aars

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Danpo?

Kandydaci do pracy w Danpo napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Danpo
3.1/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Serbska 4
    61-696 Aars