Opinie o Humansoft Sp. z o.o. w Radom

<p align="justify"> Humansoft Sp. z o.o. to renomowany producent oprogramowania dla biznesu. Od 25 lat  koncentruje się na dostarczaniu nowoczesnych i wygodnych systemów do obsługi firm. W roku 1991 zapoczątkował tworzenie rozwiązań informatycznych wspomagających małą przedsiębiorczość. Dziś projektuje systemy ERP dla średnich przedsiębiorstw, które wspierają strategię i działania operacyjne w biznesie. Głównym produktem w ofercie jest system ERP – humansoft HermesSQL, przeznaczony do obsługi przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych i usługowych. Firma jest również dostawcą najwydajniejszej na rynku, w pełni samoobsługowej, mobilnej platformy Business Intelligence Qlik. Platforma BI Qlik zapewnia szybką i prostą analizę danych oraz wymierne wsparcie w procesie decyzyjnym. Obecnie z programów Humansoft korzysta ponad 10.000 firm. </p>

Branże: Usługi IT - działalność związana z oprogramowaniem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Humansoft Sp. z o.o. w Radom

Stella

Sądzę, że jak ludziom pracuje się dobrze to z reguły mniej piszą na forum.

Słyszałem sporo dobrego o firmie, czy takie rzadkie pisanie jest tego potwierdzeniem?

@Marek

Wg mnie wynika to z kilku powodów. Przede wszystkim nie jest to korporacja, jest mała rotacja więc opinie w dużej mierze opierają się na pracownikach, którzy są aktualnie zatrudnieni. Ja jestem jednym z takich pracowników, ale też nie śledzę tego portalu codziennie więc ciężko jest coś odpowiedzieć. Drugi powód jest taki, że brakuje konkretnych pytań. Jakby takie się pojawiły - pewnie dyskusja by się wywiązała. Pozdrawiam

Coraz większa liczba firm zdaje sobie sprawę, jak duże znaczenie dla pracowników mogą mieć pozapłacowe benefity. Czy Humansoft Sp. z o.o. jest takim przedsiębiorstwem?

Nn

Nie

były_i_obecny_pracownik

Proszę o zmianę miejsca prowadzenia dyskusji. Z tej, która tutaj się odbywa, nikt niczego się nie dowie. Jest wiele innych miejsc o tym jak prowadzić biznes, o trendach w IT. Tutaj ludzie wchodzą, żeby dowiedzieć się jak się pracuje w Humansoft i czy warto tu pracować. HALO - Pracować!!! A nie chodzić na rozmowy, czy uczestniczyć w procesie rekrutacji. Ze swojego doświadczenia - 5 letniego,w pracy tutaj, mogę stanowczo powiedzieć, że warto. Nie czytajcie informacji o wynagrodzeniu, bo to bujdy. Jeśli ktoś chce się dowiedzieć czegoś konkretnie - zapraszam do zadawania pytań - chętnie odpowiem. Zasada tutaj występuje jak wszędzie - pokaż co umiesz, a będziesz zadowolony i z pracy i z zarobków - gwarantuje. A resztę sami oceńcie - czy słuchać kogoś, kto na forach różnych firm radomskich prowadzi misje - dowalić każdemu, czy kogoś, kto pracuje tutaj od dawna. Naprawdę skończmy niemerytoryczną dyskusję i dajmy możliwość dowiedzenia się o pracy w Humansoft - to proste i do tego służy to miejsce.

pomocny
@były_i_obecny_pracownik

Skończenie niemerytorycznej dyskusji tam gdzie pojawia się delikwent o nicku PROGRAMISTA WYKLĘTY jest niemożliwe, człowiek ma frustracje jakieś do wyładowania i śledzi każdy wpis na forach bo to jest PISAK zawodowy;) choć zwie się programistą;) Proponuję zgłosić to do gowork i pousuwają PISAKÓW. Też tak zrobiliśmy z tym panem w naszym przypadku. Dobra porada naprawdę;)

kolejny

"Ludzie mi gratulują na ulicy" - to nie może być normalny koleś. Kolesiu, przecież tutaj każdy wali sarkazmem ile się da, jeśli nawet nie łapiesz, że polewa idzie na to co piszesz i to nie ze strony pracodawców a też osób postronnych, to znaczy tylko jedno, że jesteś najprawdopodobniej dzieckiem albo nastolatkiem mentalnie. Poza tym gdybyś miał konkretną pracę z tymi wielkimi firmami IT spoza Radomia to byś tłukł robotę a nie siedział i się brandzlował na goworkach dzień w dzień. Zapracowani programiści, którzy mają dużo zleceń nie mają czasu na takie pierdy jakie ty wypisujesz. Jak ci ten Radom nie odpowiada to się wyprowadź i tyle. Albo podstaw sobie nocnik przy komputerze i rób byznesy dzień i noc dla tych wielkich firm spoza Radomia. Wypluwasz się na forach niemal każdej firmy w Radomiu w it. W wielu z nich nawet nie pracowałeś a się udzielasz. W wielu z nich nie przetrwałbyś zapewne tygodnia pracy patrząc na elokwencję twoich wpisów i komunikatywność. Zapominasz o jednej rzeczy - takich supermega programistów zdalnych jak ty albo i o niebo lepszych jest bardzo dużo rzucających się na zlecenia. Co do pracy w firmach dla tych "cwaniaczków" , dorośniesz, dostaniesz na utrzymanie nie tylko swoją d..pę to zrozumiesz, że czasem praca w jakiejś stabilnej firmie jest x razy lepsza niż kozaczenie na forach i polowanie na wielkie byznesy czasami bezskuteczne a do michy coś trzeba włożyć. Ale wychodzi na to, że jesteś jeszcze małolatem, który całe życie spędzi w pokoju przy kompie nie wychodząc do ludzi, żeby się rozwijać. Dziękuje wychodzę stąd i również radzę aby humansoft zdjął typa z GOWORKA.

Gelu.
@były_i_obecny_pracownik

Witam. Jak pan moze to prosze dac znac czy firma jest otwarta na ludzi poczatkujacych w branzy. Nie licze ze od razu bede zarabial po 7000 ale z racji zobowiazan zwiazanych z utrzymaniem rodziny za najnizsza tez bym nie chcial pracowac. Ogolnie bede szukal pracy kolo marca, kwietnia. Prosze dac znac.

@Gelu.

Brakuje informacji w jakim zawodzie chcesz pracować. Humansoft to nie tylko programiści - to dział jakości, dział sprzedaży, dział wdrożeń, marketing, BI i jeszcze pewnie kilku nie wymieniłem. Większość z nas, zaczynała jako początkujący, więc tak - firma jest na to otwarta. Co do wynagrodzenia - to jest zależne od kilku rzeczy - tego co umiesz, jakie masz predyspozycje, co chciałbyś robić, co wynegocjujesz :) Nikt na początku nie da Ci 7000 jeśli nie masz doświadczenia - nawet w osławionej już w tej branży stolicy. Co nie znaczy, że masz pracować za minimalną. Spróbuj - przekonasz się sam. Nie ma się co bać rozmowy, czy spotkania :)

byly_i_obecny_pracownik

Mów za siebie. Ja negocjowałem i się udało. Inaczej bym tu nie pracował. Widocznie miałeś inną historię. Ja polecam

byly_i_obecny_pracownik

A dwa posty wcześniej piszesz - cyt. "W Humansoft da się negocjować, ale jest to ciężkie, ja zerwałem rozmowy z firmą, gdyż byli lekko niepoważni, ale potem dyrektor to naprostowywał. " - koniec cytatu Potem piszesz - cyt. "nie prawda, nie ma żadnych negocjacji w tej firmie." - koniec cytatu. Jak ta dwie informacje mają pomóc komuś, kto szuka pracy? Daj się wypowiedzieć komuś, kto poszedł dalej, niż na rozmowę. Daj szanse innym. Nie jesteś tutaj sam.

@byly_i_obecny_pracownik

Dzieki serdeczne za odpowiedz. Napewno bede probowal dostac sie do pracy jako programista i chcialbym pracowac w Radomiu bo juz dosc mam wyjazdow na ten moment. Co do pensji to indywidualna sprawa wszystko zalezy od tego ile umiesz. Dzieki jeszcze raz. Pozdrawiam.

Troche mi cie szkoda czlowieku musisz miec strasznie smutne zycie skoro tu siedzisz dzien i noc. Po drugie ty i twoje problemy malo mnie interesuja. A po trzecie to jesli ci cos nie pasuje to zmien branze albo wyjedz z Radomia. Szkoda bylo by mi marnowac czasu na dyskusje ktora prowadzi do nikad. Pozdrawiam.

byly_i_obecny_pracownik

Póki co, to jedyny przekręt polega na tym, że Ciebie nie zatrudnili i to, że zatrudnili innych na kiepskich warunkach - to oczywiście wg Ciebie. Masz śmiałość, jesteś najlepszy? Przedstaw się. Przyjdź do firmy - pogadaj ze mną w cztery oczy. Nikomu i nigdy nie lizałem zadków. Nie jestem programistom, więc nazywanie mnie "hakerem" też jest nietrafione - za to Ciebie manipulantem - jak najbardziej. Jako jedyny narzekasz, mimo, że nie przepracowałeś ani jednego dnia. Nie pokazujesz przekrętów radomskich firm, ani z nim nie walczysz. Uprawiasz swoje Ego i tylko do tego potrzebujesz tego portalu :) Masz odwagę występować tak otwarcie? Powiedz kim jesteś

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Humansoft Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

byly_i_obecny_pracownik

A co to ma wspólnego z Humansoft? Tutaj nie pracuje żaden Irek.

Wiatr

@Programista wyklęty, co ci powiedzieli?

Lidia

@Mark92 chyba najlepiej sprawdzić to na rozmowie rekrutacyjnej, bo żadna z osób nie powie Ci jak byłoby na pewno, Natomiast warto, żebyś powiedział o jakim stanowisku mówisz, może ktoś to skonfrontuje z obecnymi warunkami, jakie sam posiada.

Mark92

Witam, 2 letnie doświadczenie, jeśli bym powiedział 5000-6000 netto to realna stawka w tej firmie?

Lidia

Proponują więc może zmienić temat. Jeżeli są osoby zainteresowane - firma w ostatnim czasie wypuściła na rynek kilka ofert pracy. Najnowsza dotyczy stanowiska - Konsultant Qlik Sense/QlikView.

Lidia

Widzę, jednak że moja prośba @Programista Wyklęty została pominięta, dyskusja nadal toczy się swoim torem. Odniosę się do kasowania wpisów - takie sytuacje mają miejsce, jedynie gdy jakiś wpis narusza regulamin serwisu, dostępy tutaj: www.gowork.pl/regulamin. Inne wpisy na forum pozostają niezależnie.

były_i_obecny_pracownik

Proszę wpisów człowieka o nicku - "Programista wyklęty" nie traktować poważnie. Człowiek wypisuje na forach różnych radomskich firm - głównie tych, w których nie pracował, różne bzdury i wyssane z palca historie. Do tego reprezentuje bardzo niski poziom kultury i nie szanuje ludzi P.S. Nigdy nie uczestniczyłem w żadnym procesie rekrutacji. Jestem pracownikiem, a nie kimś, kto podejmuje decyzje, ale o rzeczach, które Ty wypisujesz nigdy nie słyszałem, a pracuje tu już ponad 5 lat. Są przyjęcia, pracuje dużo młodych osób i każdy ma miłe wspomnienia z rozmów kwalifikacyjnych. "Słyszałem, że dyrektor Humansoft od kolesia, który chciał więcej niż dawał dyrektor ZARZĄDAŁ zwrotu pieniędzy za pracę przez 3 miesiące jak się koleś nie sprawdzi." Ja też słyszałem o czarnej wołdze porywającej dzieci :) Przestań pisać o tych 3 tys, bo to już nudne. Wszystko jest kwestią dogadania. Ok - zacznę od 3, ale jak się sprawdzę, za pól roku dostanę 4 tys i chce to mieć na umowie, ale żeby się dogadać, trzeba iść na rozmowę jako parter do rozmowy, a nie z roszczeniami, że mi się należy - bo mam "kwalifikacje" To, że nie szanujesz ludzi aż bije z prawie każdego Twojego postu. Nie chcę mi się cytować z innych Twoich postów jacy to imbecyle pracują w Humansoft. Możemy się nie zgadzać, ale wypada się szanować. Tym bardziej, że mnie nie znasz, a oceniasz. Ja staram się oceniać tylko Twoje wpisy.

były_i_obecny_pracownik

Ostatni raz sięgnę do swoich zasobów cierpliwości i coś Ci odpiszę :) Nie niszczę swojej reputacji - o niej mogą się wypowiadać ludzie którzy mnie znają i ew. klienci z którymi współpracowałem w ciągu swojej 10 letniej kariery w zawodzie. Żadne internetowe forum ani jej nie podbuduje, ani nie zepsuje. Byłem zarówno na szkoleniach sprzedażowych, jak i na trzepaku z flaszką - wszędzie trzeba być człowiekiem :) Cyt Ciebie - "Pisałem, że proces przeszedłem, bo tak zdecydował mądrzejszy od imbecyli humansoftowych dyrektor, który nie zgodził się zatrudnić znajomka od flaszki kierownika, tylko chciał zatrudnić mnie, wybrałem inną firmę" - gdzie tu jest ocena zachowania?

Programista

To ze 30 czy 50 trafia do kieszeni wlasciciela firmy cie gryzie to znaczy ze jestes jelopem, ktory nic nie rozumie. Własciciel firmy nie musi byc programistą, za to ponosi koszty pracy, koszty finansowe, odpowiedzialnosc za prace programisty, poswieca duze pieniądze na koszty biura, stanowisk i marketingu z którego jest praca i jeszcze masz pretensje ze nie zarabia tyle co ty tylko wiecej po to aby to wszystko zfinansować? Zapominasz o kardynalnej rzeczy. Nawet jesli wlasciciel nie jest dobrym programistą to ma wiedze na innym polu, wiedzę która pozwoliła mu rozkrecić firme i zatrudnicać ludzi czyli tzw kompetencje organizacyjne i kontakty, ktore czesto wypracowuje sie przez lata. Po czym przychodzi po ilus latach leszcz twojego pokroju i pyszczy ze tenże właściciel rości sobie wieksze zarobki niż pracownik. Twoje myslenie to idiotyzm Nie masz pojecia o prowadzeniu firmy i kosztami jakie sie z tym wiążą to sie po prostu nie udzielaj i tyle w temacie. Nie pasuje ci dzielenie sie z pracodawcą to rób sobie freelancerke za to 50 na godzine i nie rycz. Koparkowy freelancer bierze 100-200 za godzine. Ale nie zawsze ma ciąglość pracy i zlecenia. Na tym freelancerka polega. Nie kazdy lubi ryzyko związane z freelancerką i woli etat w firmie. Jakkolwiek taki przypadkom jak ty sie tego nie wytlumaczy. Ps. Sam jestem programistą freelancerem i jak czytam to co piszesz to uważam cje za totalną pomyłkę w branży.

Programista

Ps. jeszcze zapomnialem dodać. Jasneeeeee, wszyscy o Tobie mówią, jesteś gwiazdą radomskiego goworka;). Nie schlebiaj tak sobie. Po prostu pracodawcy i potencjalni zleceniodawcy uruchomili TROLL ALLERT aby z dala od takich typów jak ty się trzymać. Zatrudnianie takiej osobowości = pewna strata pieniędzy. Tam gdzie cie nie chcieli zatrudnić to wypisujesz głupoty, że sie prosili ale ich nie stać na ciebie było. Jest kilka firm w Radomiu, w których nawet na rozmowie nie byłeś a się sadzisz, ze byłeś rzekomo za dobry na ich wymagania. Bzdura goni bzdurę. Twoja elokwencja w poszukiwaniu kariery jest na poziomie małego dziecka, które jak dostanie dwóję a inni piątkę to będzie się pocieszać na siłę, że to nauczyciel jest ciemny a nie ono samo. Jak jesteś taki dobry to idź do wawy, pełno pracy za grube hajsy dla wypas programistów jest i nie jęcz. Radom troli nie potrzebuje. I przypominam jestem osobą postronną, która nie jeden kod napisała i krew mnie zalewa jak czytam takie bzdury. Najlepszy jesteś ale chyba w puszczaniu b...ków przed monitorem i paplaniem po forach. Tyle.

normalny programista
@Programista

"Własciciel firmy nie musi byc programistą, za to ponosi koszty pracy, koszty finansowe, odpowiedzialnosc za prace programisty, poswieca duze pieniądze na koszty biura, stanowisk i marketingu z którego jest praca i jeszcze masz pretensje ze nie zarabia tyle co ty tylko wiecej po to aby to wszystko zfinansować? Zapominasz o kardynalnej rzeczy. Nawet jesli wlasciciel nie jest dobrym programistą to ma wiedze na innym polu, wiedzę która pozwoliła mu rozkrecić firme i zatrudnicać ludzi czyli tzw kompetencje organizacyjne i kontakty, ktore czesto wypracowuje sie przez lata." Wiedzę z zakresu programowania tez gromadzi się przez lata. Nie mów mi, że 3000 pln na miesiąc na rękę dla programisty to uczciwy pieniądz ;)

normalny programista

"w końcu ktoś normalny się wtrącił do dyskusji ;)" - no patrz. Sam przyznajesz, że normalny nie jesteś, bo to dopiero ja tu normalny przyszedłem. Tak właśnie. W tym co mówisz masz trochę racji, ale większość rzeczy, które wypisujesz to takie brednie, że aż szkoda czytać. Tak, zarobki są marne a właściciele firm skąpi - i to tyle twoich racji. Te wszystkie teksty typu co to nie ty, o proszeniu cię na kolanach czy PiSie-zbawcy z kolei przykrywają twoje sensowne wypowiedzi i sprawiają, że ludzie traktują cię jak lekko mówiąc nie do końca normalnego.

Lidia

Myślę, że przede wszystkim wszyscy powinni uspokoić emocje. Forum powinno służyć do wymiany konstruktywnych wypowiedzi, na których mogą skorzystać przyszli potencjalni pracownicy. Aktualnie trwa rekrutacja na stanowisko - Developer aplikacji biznesowych. Jak wrażenia osób pracujących dokładnie w tym obszarze?

kol

Uwaga człowiek o nicku "Programista Wyklęty" to jakiś typ nie po kolei. Zobaczcie co wypisuje na forach innych firm radomskich z branży IT. W wielu z nich nawet nigdy nie miał szansy pracować a wypisuje rzekomo o nich jakby był szpecem fachmajsterem tam od wielu lat. Wystarczy wejść na profil gowork chociażby firmy Sorter aby utwierdzić się jakie bzdele o firmie wypisuje, wcześniej też pisał o konsorcjum it, Radwag, to samo było na profilach innych firm chociażby webmasterskich w Radomiu. Tego się po prostu nie da czytać. Proponuję firmie humansoft aby zgłosić to forum do moderacji gowork, inaczej człowiek wam całkowicie zaśmieci profil.

TROLLOWY ODPOWIADACZ

Pisz pisz no właśnie tyle ci zostało bo pisakiem intensywnym jesteś jak najbardziej. Rynek It radomski naprawdę ma się dobrze i jakoś bez ciebie przeżyje:) Poza tym jestem osobą postronną i nie z humansoftu, także nie myl miłego Pana właściciela humansoft z osobami zewnątrz, takimi jak ja, które tu piszą i twoich idiotyzmów zasmakowały także na swoich forach goworkowych. Dlatego czuje się zobligowany aby wesprzeć ten profil bo obecnie brudzisz swoimi kaloszowatymi buciskami naprawdę dobrą firmę jaką humansoft jest i miłych ludzi jacy tam pracują. To po pierwsze, po drugie po raz kolejny polecam ci jedno: przepadnij, bo tu śmiech się robi naprawdę. Czy jesteś na tyle jełopowaty i nie widzisz, że to co piszesz jest idiotyczne i nikogo tak naprawdę nie interesują twoje wywody a raczej śmieszą z politowaniem, że trollujesz profil poważnej i normalnej firmy? Jesteś najlepszym programistą w Radomiu piszesz samozwańczo bo co? Kolega z piaskownicy ci tak powiedział? Przed sądem możesz udowodnić, że jesteś najlepszym programistą też piszesz. Przyjdziesz na rozprawę z laptopem i bedziesz kody robił pani sędzinie? Poważnie puknij się w głowę póki nie jest za późno. Gwarantuje ci, że jak wyrośniesz z pieluch i zapiszesz sobie to co popisujesz tutaj a potem po latach to przeczytasz, sam dojdziesz do takich samych wniosków, że to cienkie było. Także miłego dorastania.

były_i_obecny_pracownik

To jest bez sensu. Wg mnie administrator powinien czuwać nad tym co się tu umieszcza. Jaki ma sens wypisywanie takich bzdur w miejscu, gdzie ludzie chcą się dowiedzieć jak się pracuje w danej firmie. PROGRAMISTA WYKLĘTY - proszę Cię, skończ dyskusję, która do niczego nie prowadzi. Jest tyle pracy dla programistów, że jeśli nie podoba Ci się Humansoft - to może i lepiej - może tak miało być. Pracowałbyś tutaj za 3 tys, a tak pewnie wyciągasz dużo więcej - czy tak nie jest lepiej? Daj reszcie osób znaleźć pracę. Jeśli ktoś chce pracować za tyle - niech pracuje. Owszem, psują rynek i tutaj się z Tobą zgadzam, ale jechaniem po firmie tego nie zmienisz - miej pretensje do programistów którzy chcą pracować, a nie do pracodawców. Ja wiem jedno - od czegoś trzeba zacząć. Jak pracownik pokaże na co go stać - dostanie więcej. W mojej karierze zawsze się to sprawdziło i zawsze dobrze na tym wychodziłem - ale jestem z innego pokolenia pracowników - uważam, że najpierw powinienem się wykazać. Teraz na rynek wchodzą młodzi, którzy za gotowość do pracy oczekują kokosów i tak jest w każdej branży. Kontynuowanie tej dyskusji nie ma sensu, bo niczego to nie wniesie. Wg mnie ona tutaj trwa tylko dlatego, że zawsze ktoś, coś odpowie na te wpisy - nie karmimy trolla :)

kolejny

Programisto "niewzięty" jeśli ktoś poczyta twoje posty to jasno i klarownie pokazujesz wprost, że jesteś niedojrzałym nastolatkiem najwyraźniej. Gwarantuje ci, że praca i firma Humansfot ma się naprawde dobrze bez majstrów twojego pokroju. Po prostu prawdopodobnie jesteś mało konkurencyjny i są lepsi od ciebie, którzy są w stanie pracować za proponowane stawki, wykazując się umiejętnościami a nie płaczami na forum. Pracodawca ma na celu minimalizowanie ryzyka, aby sprawdzić kogoś czy realizauje zadania i podnosi efektywność firmy a dopiero potem nagradzać. Mówiąc, że zadaniem pracodawcy jest ponoszenie ryzyka, zatrudniając cioł...ków twojego pokroju, którzy za samo przyjście najchętniej liczyli by sobie hajs i nie są w stanie przejść procesu weryfikacyjnego, to po prostu świadczy o twoim totalnym kretyn.....zmie. Poza tym tak jak ktoś już wspomniał, nie możesz mieć konkretnych zleceń, ponieważ programiści nie wypisują bzdelów na forach tylko pracują. Więc od koryta jesteś odsuwany ty, bardziej konkurencyjnymi i przede wszystkim rozsądniej podchodzącymi do współpracy programistami. Także siedź sobie dalej przy swoim biurku i płacz gdzie indziej. PS Do administracji i firmy Humansoft, proponuję zgłosić do moderatora gowork. Tego typa się nie pozbędziecie z forum polubownie, to jest "karmienie trolla". Wracając do merytoryki forum, jestem w stanie z czystym sumieniem polecić pracę, współpracę z tą firmą. Ludzie na poziomie i można się z nimi bez problemu porozumieć, pod warunkiem, że nie jest się zmianierowanym nastolatkiem, jak delikwent "programista niewzięty"

kolejny

Ty sie naucz czytać ze zrozumieniem, ja właśnie należę do grona tych, którym współpraca odpowiada i o tym napisałem właśnie. Poza tym nie jestem z firmą powiązany i piszę niezależnie. Jak jesteś taki alfa i omega i cwaniak, to otwórz firme, zatrudnij ludzi i zobaczymy wtedy jak wycwaniakujesz dużo. Po miesiącu, dwóch interes byś zamknął. A sam pyszczysz na forach firm, że ci nie dali tego co byś oczekiwał. To wyjedź stąd i nie płacz! Tak jak tutaj ktoś napisał, domeną ludzi inteligentnych i produktywnych jest pracowanie a nie pyskowanie na firmę, która ci nie zaproponowała tyle co byś chciał. Może po prostu uznali, ze finansowo im się to nie opłaci, na co wiele decyzji może się składać. Ale takie pompony jak ty, które nigdy same nie prowadziły firmy i nie zarządzały wielodziesiętnymi kosztami miesięcznie tego nie zrozumieją. Humansoft nie jest jedyną firmą, na którą pyszczysz, jesteś radomskim trollem GOWORKOWYM, który pyszczy na forach wielu innych firm radomskich, w których nawet nie pracował. To pokazuje wprost, że miejsca sobie znaleźć nie możesz bo w relacji koszt-potrzeba jesteś nieatrakcyjnym kandydatem i tyle. Więc ciesz się, że masz zajefajną robotę gdzie indziej i przestań pyszczeć na forach firm, z którymi cię wiąże tyle co nic. Poza tym zdania nie zmienie, i jak ktoś tu wspomniał musisz gdzieś cieciować, tylko cieć ma tyle czasu na odpisywanie. Koniec kropka.

były_i_obecny_pracownik

Reprezentujesz tak niski poziom kultury, że ciesze się, że nie pracujesz w Humansoft. Strach pomyśleć, co by było, gdybyś dostał tyle ile chcesz i zacząłbyś z nami pracować. Uważasz się za lepszego od tych, których nawet nie znasz, z którymi nawet słowa nie zamieniłeś? Wyzywasz od imbecyli ludzi, z którymi nawet nie miałeś kontaktu - nie ma sensu karmić takiego trolla - tylko na to czekasz. Po Twoich wpisach będę teraz umieszczał stałą formułkę: - "Proszę wpisów tego człowieka o nicku - "Programista wyklęty" nie traktować poważnie. Człowiek wypisuje na forach różnych radomskich firm - głównie tych, w których nie pracował, różne bzdury i wyssane z palca historie. Do tego reprezentuje bardzo niski poziom kultury i nie szanuje ludzi"

TROLLOWY ODPOWIADACZ

Lecz swoje urażone ego gdzie indziej, po prostu ci ludzie, którzy pracują jak za komuny rzekomo wg ciebie są lepsi od ciebie i atrakcyjniejsi dla pracodawców. Tyle. Jesteś na tyle cienki, że przyznanie się, że ż..l ci d..pe ściska zamieniasz na popeliny o tym, że z robaczkami nie pracujesz. Znam co najmniej 3 firmy, w których nie chcieli cie zatrudnić i wcale nie chodziło o wiedzę tylko umiejętności chociażby interpersonalne nieadekwatne do twoich wymagań oraz problemy komunikacyjne z twoją osobą. To oznacza jedno, że z pyskaczami i kozakami klawiaturowymi nikt nie chce współpracować. Firma to nie tylko to co umiesz wycpykać na klawiaturze firma to też ludzie i identyfikacja wizualna. Jeśli pojawia się typ, który zrzędzi jak go krzywdzą wszędzie to nikt z nim długo współpracowal nie będzie i ty się do takich zaliczasz. Poza tym g..wno możesz wiedzieć o tym czy firmy radomskie robią produkty na wyzyskanie czy nie, skoro mają klientów i działają na rynku to oznacza jedno że ich produkty są komuś potrzebne i są doceniane. Więc twoje rozumowanie jest totalnie z kibla wylane. Jeśli ludzi, którzy robią w humansofcie czy innych radomskich firmach dobrą robotę i im to pasuje a ty ich nazywasz robaczkami to w takim razie ty jesteś mikroorganizmem niewidocznym. Robisz z siebie gwiazdę niby i męczennika, kiedy wszyscy mają po prostu polewę z tego co tu piszesz a właściciele i pracownicy firm, o których piszesz pierdoły już są poirytowani twoim nieudacznym wypisywaniem nie mówiąc, że twoje nazwisko już większość zna i zapisało sobie na ścianach swoich firm jako TROLL ALLERT. Więc proponuję abyś nie brnął dalej w "pasztetowanie" swojej osoby bo wieści o pyskaczu klawiaturowym radomskim rozniosą się daleko poza Radom i będziesz musiał szukać pracy gdzieś w Bangladeszu. Przepadnij ! W imieniu swoim i wszystkich zmęczonych twoimi nieudacznymi popelinami ci życzę. Twój niedoszły (jakże szczęśliwy z tego powodu) pracodawca z branży. Jakkolwiek znając życie, twoją elokwencję i brak zdrowego rozsądku jak również umiaru oraz obycia w relacjach między ludzkich -- NA PEWNO ODPISZESZ ;)

Lidia

@kolejny popieram z zupełności, Serwis gowork stara się nadawać wątkom odpowiedni ton i poziom, edukując i przypominając o celach tego miejsca. Przypomnę zatem, że to głownie miejsce służące aktywnej wymianie informacji między pracownikiem a pracodawcą oraz między pracownikami. Wiele osób wchodzi tutaj również po to, żeby dowiedzieć jak jak wygląda praca w firmie, warunki, itp. Pamiętajmy o tym.

CWANIACZEK

CYTUJĘ: "Ostatnio aplikowałem na programistę. Specjaliście dawali 11.000 - 14.000 zł netto na B2B. Nie dosałem się ale tyle się płaci specjaliście, a ty wpisujesz na forum, że szukacie specjalisty za 3.000 zł netto? To jest dopiero śmieszne :D." No właśnie tyle się płaci być może specjaliście a nie typowi, który specjalistą jest tylko w gębie. Skoro się nie dostałeś, to uznali, że specjalistą wartym tej stawki nie jesteś i tyle. Programista wyklęty, jak bym cię nazwał generalnie, raczej "NIEWZIĘTY" Obawiam się, że i za 3000 netto nie chciałby cię raczej nikt zatrzymać na próbę biorąc pod uwagę chociażby wywody i brak totalnej spójności w tym co piszesz. Cwaniaczkowanie ci zmięknie jak zleceń zabraknie, wtedy będziesz po tych cwaniaczkach radomskich chodził i pytał o pracę. Mówisz polityką chcesz się zająć - JEEJU to już w sumie copywriter, programista, polityk - życia ci nie starczy na tak wszechstronną wiedzę. Poza tym moja rada: Wstań już od monitora, wytrzyj kozę spod nosa i idź znajdź sobie żonę i rób dalej mega hajsy ceniąc się wysoko, imponując jej tym bardzo, może coś z ciebie wyrośnie. Naprawdę jest jeszcze nadzieja. A jak dorośniesz to może jakiś z tych CWANIACZKÓW cię wreszcie zatrudni bo na razie wychodzi na to, że jesteś za cienki, żeby się dostać do pracy za takie hajsy jakie byś chciał. Koniec dyskusji szkoda czasu.

Lidia

Wymiana pomiędzy wami @grzes oraz @programistawyklety nie służy w ogóle funkcjonowaniu forum, na którym inni poszukują informacji dotyczących warunków pracy. Czy możecie się odnieść do tych kwestii, których ludzie tak naprawdę tutaj szukają?

obcy
@Lidia

Wynikają czasami takie spory kto ma rację !!! Bo jeśli jest się takim fachowcem to trzeba pokazać że ma się pojęcie nie nazywać wiesniakiem lub januszkiem !!!!taki fachowiec dobrze zarobi !!! Niech na firmy nie narzeka!!!

obcy

Ile ty nam zapłacisz w swojej firmie???? Starczy na bilety?

grzes

Migasz się jak migasz!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Humansoft Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w Humansoft Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Humansoft Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Humansoft Sp. z o.o.?

Humansoft Sp. z o.o.