Opinie o MEGA w Bełżyce

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie MEGA. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w MEGA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MEGA w Bełżyce

Czy w MEGA wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

XYZ Nowy wpis

ta, jasne. Prędzej wylecisz niż dostaniesz podwyżkę/premię.

hrv

-;)))))))

@hrv

Pracujesz tu? Jak to w końcu jest z tymi premiami? Są czy ich nie ma?

Są oczywiście, ogromneee!

Teresa Nowy wpis
@:)

Nie wkręcasz? Bo ja to info widziałam, że niby od lat ich nie ma. To możliwe?

Były pracownik Nowy wpis
@Dariusz

Nie ma tutaj żadnych premii. O podwyżce też zapomnij.

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w MEGA?

Xxx

No. Za soboty. Zero premii!

Tak

xxx

zero premi zero nagród zero podwyzek od kilku lat

Irena
@xxx

To jest coś, dlaczego warto zostać w domu?

Jakie narzędzia pracy zapewnia MEGA? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

XX

MEGA zapewnia narzędzia pracy odpowiednio do zajmowanego stanowiska.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie MEGA? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Co wchodzi w socjal MEGA?

Pakiet medyczny Ubezpieczenie grupowe Karta Multisport

@XX

Całkiem fajnie! Sporo tego :) Całość pokrywa pracodawca czy trzeba się dołożyć samemu?

@Dariusz

@Dariusz Pracodawca pokrywa 50% kosztów :)

@XX

Dzięki za odpowiedź! A jeszcze jakieś dodatki i benefity tu są? :)

@Dariusz

Tak, są :) MEGA daje realne szanse rozwoju dla pracowników. Jeżeli chciałbyś uzyskać więcej informacji, np. na jakie stanowiska aktualnie rekrutujemy zapraszam do kontaktu praca@megabelzyce.pl :)

JOo

Dział lasera to totalna kpina. Wyzysk, (usunięte przez administratora) i wywalają za byle co. Nie warto, strata czasu.

Zowe
@JOo

To prawda, do tego ta nowa" Pani kierownik" chyba czas na zmiany...

Wolf

Kiedyś byłem tu na praktykach, Zakład jak zakład, dużo się nie zarobi popracować trzeba ale przynajmniej na miejscu i nawet jako tako. Zdziwiła mnie tylko sytuacja podczas imienin kierownika że pracownicy kupowali mu koszyki z upominkami, kwiaty a potem jeszcze chodzili oddzielnie składać życzenia

Zoa
@Wolf

Potwierdzam , dość surowy i wymagający. Wymaga wiele i zarządza, nie licząc się że zdaniem pracowników.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w MEGA?

To zależy od stanowiska na jakim się pracuje

Olek

Szukam pracy i miałem nadzieję, że dowiem się coś więcej na tym forum.

@Olek

Jak chcesz znać opinie uczciwe to raczej rozmawiaj z pracownikami którzy pracują i nie mają czasu na przebywanie tu. Bo tu najczęściej wypowiadają się Ci którzy wylatują z roboty. Osoby pracujące nie mają czasu na zabawy na forach.

Xd
@Adam

Nie mają czasu na zabawy na forach? Bo chyba muszą tak zapier.. Że nawet w domu mają czas tylko na podstawowe czynności. I koleiny dzień..

Xxx
@Xd

Dokładnie tak jest. Jesteś pilnowany non stop na kamerach i nie tylko. Ci wywaleni pracownicy to ci którzy domagali się swoich praw i normalnego traktowania i warunków pracy. Dewizą firmy jest wyeksploatować i wywalić. Tu zwalnia się za "krzywe spojrzenie" albo niechciany komentarz o pracy w mega. Praca w ciągłym stresie ze cie zwolnią. Nie polecam!

labour
@Xxx

Jakieś zwolnienia we firmie z rozbudowanym uzasadnieniem na piśmie?

Rudy
@Olek

Nie polecam. Tam jest wyzysk ludzi. Rozliczają co do minuty. Nie pracowałem jeszcze w tak chorej firmie.

Mariusz
@Rudy

Wyzysk? Pod jakim niby kątem w firmie MEGA panuje wyzysk? Tego typu wpis można rozumieć na różny sposób, dlatego też chcę go dobrze zrozumieć. Możesz to dla mnie zrobić i napisać co dokładnie miałeś na myśli? Dzięki.

Jk

Wydajnosc, wydajność, wydajność. Aby szybciej aby więcej. Aby jak najbardziej wyeksploatowac pracownika za jak najniższa stawkę.

@Jk

A wiesz jakie jest podejście pracownika? Aby godzinek natrzaskać, nie ważne ile zrobię, może nawet nic.... ale natrzaskać.... A z natrzaskania się nie bierze dochodu firmy. Stąd zaczyna się wszędzie wprowadzać pewne targety i terminy to nie PRL.

Taki tam
@Adam

Nic dodać nic ująć trzymam stronę Adama(usunięte przez administratora)

Alexis
@Jk

Uważajcie na dyrektora produkcji..miewa humory i dość surowy chłop z niego

tdee
@Alexis

Facet na miejscu z pojęciem wada za bardzo stronniczy :-(

Kris
@Adam

To trzaskanie godzinek bierze się z tego ze zwalnia się pracowników dlatego ze śmiało mówią że im coś nie odpowiada w pracy albo proszą o podwyżkę przez kilka lat a dostają figę z makiem albo 50 groszy a potem muszą nadganiać z robotą bo ktoś zwalnia pół załogi nie wiadomo dlaczego.

Czy w MEGA zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

T.

Umowa o pracę na okres próbny 3mc

Czy można liczyć w MEGA na prywatną opiekę medyczną?

Patryk

Tak

Maja

@jeszcze w B jeśli forum jest obserwowane, to chyba tym bardziej warto mówić o zmianach, które wpłynęłyby pozytywnie na jakość pracy w firmie. W końcu stali, zmotywowani pracownicy to nie tylko zmniejszenie kosztów ewentualnych rekrutacji, ale również gwarancja zachowania jakości. Wątek ten służy również pomocą dla osób, którzy zastanawiają się nad podjęciem pracy właśnie w tej firmie. Dla potencjalnych pracowników, dodatkowe informacje o tym jak wygląda praca w MEGA, mogą być bardzo cenne. Mógłbyś jednak napisać coś o swoich doświadczeniach właśnie tutaj?

@Maja

Właśnie. Stali zmotywowani. Ciężko mówić o stałym zatrudnieniu w tej firmie. Zwalnia się za byle co sciga za byle co. Ciężko mówić o normalnym zatrudnieniu. Nieustanny mobbing. Pracownicy sa obserwowani na kamerach nieustannie. Wymaga się absurdalnych norm. Nie przestrzegają podstawowych prawy pracy. (usunięte przez administratora) powinna już dawno się im przyjzec.

Zamiast marnować swój czas, lepiej szukać poważniejszych pracodawców. Polecam to dla własnego zdrowia psychicznego i fizycznego.

Podejrzewam człowieku, że żaden pracodawca nigdy Ci nie dogodzi :) tu najczęściej piszą jakieś "dziwne spady i odrzutki, które nigdzie nie mogą zagrzać sobie miejsca....

oper

Z tego co widać po ogłoszeniach to firma szuka co jakieś 2 miesiące pracowników-od technologa po spawacza. W najgorszym województwie jeśli chodzi o prace, to samo mówi za siebie. Szkoda że ludzie nie piszą więcej.

@oper

Po prostu idź chłopie i sobie sprawdź a nie poszukujesz opinii które mogą niewiele mieć wspólnego z prawdą.

jeszcze w B

Cześć Maja chętnie Tobie opowiem o plusach i minusach ale nie na forum które bacznie jest obserwowane przez "..." Podaj kontakt.. Tutaj mogę przyznać że firma jest "super ale"

@jeszcze w B

Możesz coś powiedzieć więcej o pracy w Mega. Przeszedłem rozmowę z Marcinem Zawadzkim na stanowisko operator lasera następnie krawędziarki z możliwością przejścia na technologa programistę. Mail mchodun-75@o2.pl lub telefon 660389105. Obecnie pracuje w Ursusie i też atmosfera ciężka.

@anonymous

Zastanawiam się czy przypadkiem podając tu na forum dane osobowe niektórych osób nie łamiecie prawa.... czy macie pozwolenie pisemne na to, żeby tu wrzucać nazwiska i imiona osób trzecich? Wydaje mi się że jednak nie....

polla

kupa straszna...

Lucky

To chyba jakiś żart ???

Maja

@Były pracownikco było główną przyczyną Twojego odejścia z MEGA? Dlaczego według Ciebie czas spędzony w firmie, to czas zmarnowany? Chętnie dowiemy się o tym jak wyglądają warunki pracy oraz jakie są plusy i minusy bycia zatrudnionym w firmie.

Joe

umowa pracę, pakiet świadczeń socjalnych np. Benefit system, ubezpieczenie grupowe

mikro
@Joe

Pakiet świadczeń socjalnych chyba w ramach obowiązkowych składek ZUS, "Benefit system" -ładnie brzmi ale to tylko słowa, ubezpieczenia grupowe w ramach składki opłacanej indywidualnie. Ci co pisali o nadgodzinach i wydajności są w prawdzie, resztę można sobie samemu domówić. W firmie oprócz nazwy MEGA jest jeszcze sporo rzeczy MEGA ale nie są to benefity dla szeregowego pracownika one są na poziomie "decy"

Zostaw merytoryczną opinię o MEGA - Bełżyce

• Jak się pracuje w MEGA?

Zobacz opinie na temat firmy MEGA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MEGA?

MEGA