Opinie o BRIDGESTONE w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy BRIDGESTONE. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w BRIDGESTONE o rekrutacji.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BRIDGESTONE w Poznań

Ebl

Witam. Bridgestone szuka operatorów wózków widłowych. Może się ktoś wypowiedzieć o warunkach pracy, płacy i w ogóle czy warto składać cv?

Mati

Cześć Czy coś wiadomo o postoju? Zatrudniają nadal nowych pracowników?

Weronika
@Mati

i coś się rozjaśniło? Ile tych pracowników zatrudnili, dużo?

@Weronika

Aż 10000 tysięcy do orania

Sylwek z MLa

Cześć, Chciałem pochwalić projekt dotyczący autonomicznych wózków AGV. Pojazdy ułatwiają Nam życie i praca staje się przyjemniejsza. Sam pracując od paru lat doceniam starania Dyrektora i zarządu. Pozdrawiam, Sylwek

BanaśPrzyglup
@Sylwek z MLa

Ty człowieku z tym IQ to się zdecydowanie do biurowca nadajesz. Tam sami tacy idioci jak ty.

@BanaśPrzyglup

Dziekuje za komplement. Tak się składa, że większości tych osób to Ty możesz buty czyścić. Trzeba było skończyć studia to też byś tam siedział. Nie pozdrawiam

Byly
@Sylwek z MLa

Drogi sylwku. Tak się składa, że spędziłem w tej firmie trochę czasu i śmiało mogę powiedziec, że więcej jest osób na hali po studiach niż w biurowcu czy ba wyższych stanowiskach. Życzę powodzenia w pracy.

Wiem
@Sylwek z MLa

Przyjdź na wytłaczanie. Dziennie przez 12h 2h spędzam na odblokowywanie tych gowien. A w tym czasie ludzie od AGV śpią albo żrą żarcie z McDonald's a a ja latam jak (usunięte przez administratora) po 70 metrowej maszynie niewiedzac gdzie jestem.

@Wiem

Bo te całe agv, to niby nowoczesna technologia ale w prymitywnym wykonaniu. Może spełniłoby to swoje zadanie na prostym magazynie bez labiryntów i miliona manewrów wokół maszyny, ale tu to porażka. Teraz czas na autonomiczne maszyny konfekcyjne, za dużo ludzi pracuje, koszty trzeba ciąć l

Zmień pracę
@Wiem

Nikt Ci nie każe kulać opon całe życie, jak chcesz to sobie biegaj po maszynie jak małpka i za tymi wózkami. Ja zmieniłem rok temu robotę, 8k na rękę siada i nie żałuję pzdr

@Wiem

Chodziło mi o merytoryczne podejście do tematu. Kolega poniżej napisał, że głównym problemem jest to, że fabryka może do końca nie jest przystosowana pod transport automatyczny. Należy jednak zastanowić się, czy wszystkich ludzi od AGV należy wrzucać do jednego worka. Większość z nich znam i nie ma problemu, żeby mi pomogli. Samo szkolenie do obsługi wózków miałem robione 6 razy, bo nie potrafiłem się nauczyć. Przejdź się na nowe hale, gdzie stoją maszyny VMI i zobaczysz co tam się dzieje, to zrozumiesz, że nikt jak pies z wywieszonym językiem nie będzie biegał po fabryce i przestawiał wózki, bo Ty tak chcesz. Popatrz ile obecnie jest testowanych nowych lokacji oraz wprowadzanych kolejnych maszyn konfekcyjnych pod wózki AGV. Ja osobiście życzę powodzenia i liczę, że firma rozwinie się w tym kierunku. Pozdrawiam

ProHiper
@Zmień pracę

Gdzie tak dobrze płacą?:) mwalkowiak1@gmail.com odezwij się :)

hm,..

Ukraina uratuje brikstona

Afelek
@hm,..

Przestań głupoty pisać to naród nie do roboty obiboki

Rabotnik
@Afelek

Zdziwisz się, jak Wołodia z kolegami będą robić to samo co ty, ale za 3/4 tego co Ty zarabiasz. Zepsute polaki na bruk

@Rabotnik

No właśnie takich (usunięte przez administratora) jak ciebie potrzeba Ukraińcy jak ci stary napisał to nie będą biegiem chodzić i robić mają to w (usunięte przez administratora) to obiboki włącz myślenie ciemna maso

Operator Maszyn

Są 3 etapy Pierwszy etap: czytanie ze zrozumieniem i trochę matematyki Drugi etap: test manualny 3 etap: rozmowa z przełożonym po zaliczeniu wcześniejszych etapów

Pytań nie było za wiele

DZ

Mam pytanie ile średnio się wyciągnie miesięcznie? Dziękuję

@DZ

Zależy ile będziesz(usunięte przez administratora)bo normalnie tak jak teraz gołą stawka to za 3500 brutto śmiech(usunięte przez administratora)

DZ
@Abazur

To faktycznie śmiech dzięki za info

robol
@DZ

wyciagamy kopyta

Firma Bridgestone Poznań jako jedyna karze swoich pracowników finansowo. Nakazuje swoim pracownikom płacić za popełnione błędy przy produkcji. Niektórzy płacili po 12 000zł (dwanaście tysięcy zł) inni po kilka tysięcy. Kolega ostatnio też zapłacił. Ja się zwalniam bo strach pracować. Zwłaszcza na nockach po 12 godzin można łatwo popełnić błąd. Nie polecam pracy w tej firmie.

Bronisław

12k? To już chyba musiał być spory błąd skoro taką karę wrzucili? A twój kolega za co płacił?

były

Naprawdę ? Dyrekcja też płaci za swoje błędy??/

@były

Pamiętacie jak Broda utopił Astrę? Dostał jakąś karę? Hm...

Master
@Bronisław

Są błędy to trzeba płacić i co

Dokładnie masz racje

Karol
@Abazur

Chore by za błędy płacić, jest to niezgodne z kodeksem pracy błędy to natura każdego cyklu produkcyjnego i z tym trzeba się pogodzić. Co innego świadome, z premedytacją, rażące naruszenia BHP Jeżeli godzicie się na jakiekolwiek kary to potem będziecie płacić ,ale nie za własne błędy tylko Błędy Bridgestone. Nie dajcie sobą pomiatać firma jest mega rentowna a tak dy-ma pracowników. A tak poza tym słyszałem, że u was ma być kolejny strajk to prawda? Wiem, że są ogłoszenia na operatora produkcji 6100 brutto na rękę tylko nie wiem ile w tej kwocie jest podstawy może ktoś napisać będę wdzięczny i powodzenia przy podwyżkach min 12 % jak w Amazonie w tamtym roku.

@Karol

Ludzie którzy teraz przyszli mieli obiecane na umowie 4tys brutto a dostali 3500

Lol
@Karol

Jak brutto to nie na rękę. Podstaw ekonomii wypadało by się nauczyć przed prawie Niemcy takich mądrości w sieci. XD

Lol
@Lol

Przed prawieniem miało być.

Abazur

Śmiech w (usunięte przez administratora)w tym systemie 3500 brutto żenada w (usunięte przez administratora)chyba niedorozwój przyjdą albo co żółte papiery mają

Jo
@Abazur

Zmień źródło informacji bo jeśli twoje jedyne źródło jest gowork to się nie ma co dziwić że takie bzdury piszesz .

Bronisław

No to chyba ok? Brutto to nie jest kwota którą dostajesz do ręki, więc o co chodzi? :D

Drewniak

Najlepiej po kleju c39

Hahaa

Co tam? Pojechali, pokrzyczeli i nic. Hahah

Pytajnik

Kto z Was wybiera się do Wawki w przyszłym tygodniu? Dużo nas bedzie? Liczycie że coś to zmieni?

Oper
@Pytajnik

Fajny pomysł... Warto spróbować, lepsze to niż bierne patrzenie jak polaczki nieudolnie prowadzą firmę z tradycjami. Zrobiłbym transparent z hasłem założyciela : Przedsiębiorstw nastawione na zysk....

Kowal

Cześć ! Ubiegam się o stanowisko magazyniera. Proszę o Waszą opinię . Jak się pracuje ? Jaki system pracy jest lepszy ? - 8 h czy 12 h ? Mam mieć spotkanie , poprzedzone jakimś 4h testem. O co w tym chodzi ?

Antek

Podpinam pytanie

Kowal

Nie. Brak mi doświadczenia i stąd moje pytania.

Kowal

Niestety, ale nie rozumiem.

@Kowal

A kiedy masz mieć to spotkanie? Opowiedz koniecznie jak było i na czym to polegało ;)

Magazyn
@Kowal

Pierwsze 3 msc ładujesz ręcznie auta, więc ciężko.Potem wsiądziesz na wózek i trochę lżejsza ,a system jak kto woli

@Kowal

Żadnych testów nie mają biorą ludzi jak idzie z ulicy tylko jak masz rozmowę to każą albo ci chodzić na 4 łapa h lub szczekać albo chodzić na golaja polecam jest luzik

olo

"Przeciętne miesięczne wynagrodzenie w sektorze przedsiębiorstw w grudniu 2021 r. w porównaniu z grudniem 2020 r. było wyższe o 11,2 proc. i wyniosło 6644,39 złotych (brutto)". Rynek przegonił wspaniałe miejsce pracy, pora na ewakuację z tego (usunięte przez administratora) Od kiedy zaczęli rządzić polscy karierowicze, firma zaczęła się staczać po równi pochyłej. Nietrafione decyzje, zmiany robione na kolanie byle jak, byle zacząć i zgarnąć nagrodę za "wdrożenie", a później niech inni się martwią, że coś nie działa, brak kompetencji, autorytaryzm. I chore oszczędności na wszystkim, oprócz samochodów służbowych.

@olo

Jakie to trafione w punkt... Coraz gorzej, decyzje TSu, lub brak decyzji, bo to już piątek.... Kolesiostwo w komórkach. Jeśli coś nie wychodzi na dole to u góry nigdy nie ma winnych, tylko operatorzy dostają po premii za brak wyniku... Strasznie się porobiło w tym wspaniałym miejscu pracy.. Najlepiej zamknąć oczy, zrobić swoje czyli 8h czy tam 12h i do domu.

@olo

Brawo Solaris.... A kiedy my? A nie, nie... Zapomniałem że strach Wam nie pozwala

Robert

Cześć. Czy jak się idzie przez agencje do pracy np. Fall Work albo inne to też są te testy co trwają 4h? Ważne informacje dla mnie bo nie chce stracić pol dnia i się dowiedzieć, że jednak wolą kogoś innego. Pani z Fall Work nic mi nie chciała powiedzieć przez telefon tylko kazała na drugi koniec miasta przyjechać gdzie znów bym stacil czas i może nic się nie dowiedział. Dziękuję za info

On
@Robert

Już nie ma testów wogole, biorą wszystkich jak leci bo nikt tu nie chce robic

Pytajnik

Koleżanki i koledzy jak Wasze wypłatki? Też taka nędza z bryndza ze tylko na waciki styka?

Mich

Zawsze masz szansę

Ktoś

Mam pytanie do kolegów i kolezanek, którzy ostatnio (od listopada) zaczeli pracę na zmianach po 12 godzin, a zwłaszcza tych którzy dojezdzaja minimum godzinę w jedną stronę. Jak Wam się pracuje? Jak oceniacie ta zmianę? Lepiej czy gorzej? Ja byłem bardzo na nie, powoli się przekonuje ale sam nie wiem czy chciałbym ale tak zostało na stałe.. Pozdrawiam

@Ktoś

Witam ja wracam na 8,ludzie na 12 wyglądają jak zombie, sami się (usunięte przez administratora) że jest super.

Zapraszam na oględziny

@Poznaniak

Na krótki czas ten system 12tek może wygląda ok, ale nie wyobrażam sobie na dłużej w tym systemie! Nie wierzę że nie spadnie wydajność operatorowi... A latem to już w ogóle

Poznaniak

W języku polskim nie ma słowa pogęgl. Pozdrawiam

Łyn
@Operator

Przecież 12 to nie jest nowość w tej firmie. Na konfekcji jak się nie mylę to z 3 lata już jest i jakoś nikt z tych osób nie chce rezygnować. Co do lata to według mnie ludzie tym bardziej będą zadowoleni z dni wolnych zamiast praktycznie codziennie w pracy.

Miodek

Pogęgał miało być poligloto

@Łyn

Proponuję poszerzyć horyzonty widzenia i wyobraźni, bo jak byś nie widział to w zakładzie są jeszcze inne działy niż konfekcja... Jest walcownia, ciężki kawał chleba, jest wytłaczania i ciepło, smrud z wytłaczarek, dodatkowo czyszczenia plus walcowanie... Cieszę się że konfekcji pasuje grafik, dobrze że Wam się polepszyło...

Łyn
@Operator

Przeczytaj jeszcze raz ten komentarz ze zrozumieniem no chyba że masz z tym problem to trudno się mówi.

@Poznaniak

Och narzeka nasza największą maruda brygadowa co mu wszystko w życiu przeszkadza pozdrowienia to można leczyć

Co ludzi nie macie do pracy ze się ogłaszacie na WP nie dziwię się po ocenach.Trzeba było ludzi nie wywalać za byle co znajomy robił i po 5 latach podziękowaliście mu za pracę bez podania przyczyny nie polecam ?

Co do!!

Ktoś może wie co Żerkowice odjebało przed świętami i skad taka nagła zmiana decyzji w sprawie 12 godzinnego systemu pracy?

Stargard

Hej. Koledzy i koleżanki z Poznania kiedy idziecie ostatni raz do pracy przed świętami i czy macie postój między świętami a nowym rokiem?

Pyra
@Stargard

Postój dobra rzecz a tyrka aż pod korek świąteczny.

Nowy pracownik

Dzień dobry. Jestem zainteresowany pracą jako operator maszyn .Proszę o info jakie zarobki netto są na tym stanowisku na początek ? I co dostanie później ? Jaka atmosfera pracy? Jak jest z dojazdem? Dziękuję

Adi l4

Nie życzę nikomu

L5
@Adi l4

Kolejny na sumieniu? No problem bandi

Mati

Jak wyglądają obecnie testy o śrubach i nakładkach wiem a czytanie ze zrozumieniem (?) Jakie są np pytania?

Aarni
@Mati

Nie ma żadnych testów tylko przed ekipa jedziesz kuca albo na golaja chodzisz i przechodzisz dalej gitara co?

Zostaw merytoryczną opinię o BRIDGESTONE - Poznań

• Jak się pracuje w BRIDGESTONE?

Zobacz opinie na temat firmy BRIDGESTONE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 219.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BRIDGESTONE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 123, z czego 8 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 66 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BRIDGESTONE?

Kandydaci do pracy w BRIDGESTONE napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BRIDGESTONE