Opinie o BRIDGESTONE w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy BRIDGESTONE. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w BRIDGESTONE o rekrutacji.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BRIDGESTONE w Poznań

Czesc! Czy ktos z Was dojezdza do Bridgestone z Konina i okolic? Zastanawiam sie,czy jakas firma organizuje dojazdy osobom z tych okolic. Dziekuje z gory za odpowiedz i zycze milego dnia ✌

@Paweł

serio taki kawał dojeżdżać do roboty 7 dni pod rząd?

Krzaklewski

Komu się podoba w weekendzik u roboty?

Krzaklewski

Nie do końca, bo pogoda średnia

Krzesełko
@Krzaklewski

Pewnie wolą weekend w robocie niż oglądać cały tydzień Twój fałszywy mongolski ryj.

@Krzesełko

Mocne słowa jak na zwykłego operatorka.

@Krzaklewski

Weekend w pracy = źle. Wolny weekend = źle. Jak się komuś nie podoba to się zwolnić , założyć własną firmę, być liderem samym dla siebie , założyć związek zawodowy we własnej firmie i haj life. Sami będziecie decydować o wolnym od pracy itd. A jak za bardzo pochlacie to sami możecie dać postojowe swojej jednoosobowej firmie

Krzesełko
@Krzesełko

Krzesełko i Juhas to ten sam HR-owiec,który leczy na tym forum swoje ego zaor.ane od tyłu przez Bateryjkę.

Ormowiec
@Krzesełko

Od tylu to Cię bierze codziennie Twój baca ale Ty wolisz w usta specjalisto od lodów

Egon
@Krzesełko

Bateryjka to ten co strzela slepakami? To powiedz mu stary ,że to nie ta dziura i nie ten zbiornik zalewa

@Egon

Jaka bateryjka? Bo są dwie... Jeden kradł baterie, a dziś jest st. mistrzem i ten z HRu?

Nie a co

CEO

Czy ten dodatek wakacyjny był? :D

@CEO

Kon

jaka premia za maj ?

Palący się Tatar
@Kon

To zależy kmiocie ile zrobiłeś ( lodów pewex) i czy byłeś zaangażowany w robotę

Operator Maszyn

Są 3 etapy Pierwszy etap: czytanie ze zrozumieniem i trochę matematyki Drugi etap: test manualny 3 etap: rozmowa z przełożonym po zaliczeniu wcześniejszych etapów

Pytań nie było za wiele

Leszno
Jonny

Przestaliscie robić w weekendy i już sracie w gacie a nie dawno o tym marzyliscie. Zrobi się upał to pewnie będziecie robić jak banda murzynow za kilka stów więcej

Trele
@Jonny

To sa Polaki tego nie zrozumiesz. Najpierw marudza latami ze musza isc weekendy a jak 2 miechy maja wolne weekendy to juz brakuje tych 500 zl hahaha. Porazka

@Trele

Tak nie do końca 500 i nie wiesz czy na dwóch miechach się skończy.

@Lol

Zastanawiam się jakie wiaruchna ma wydatki, że ledwo przeżywa bez pracujących weekendów

@Kabaret YAYO

Takie jak dochód pozwala. Umawiałem się na taki a nie inny system pracy i zarobki. Na ich podstawie planując wydatki. Proste

Niestety
@Taka prawda

To jesteś niezły ryzykant, albo poprostu nieodpowiedzialny... Nic nie trwa wiecznie... Też mam jakieś raty i poziom życia, ale potrafię jeszcze coś odłożyć oprócz tego. Teraz poprostu mniej odkładam. Nigdy w życiu nie zadłużałbym się tak by wychodzić na zero lub co gorsza z debetem

@Niestety

A gdzie ja napisalem że wychodzę na zero albo z debetem?

Niestety
@Taka prawda

To musisz zmienić plany, być elastyczny na zmiany w zarobkach... Kartka, kalkulator i zmiana planu wydatków, jest jeszcze opcja zmiany pracy... Przykład... . Mniej piwa i cmikow, tyle samo jedzenia, albo mniej jedzenia dla dzieci a tyle samo piwa i cmikow.. Planuj, zamiast się unosić na forum..

Jonny
@Trele

A jak będą zwalniać to i bez weekendow może być Co za wiara

@Jonny

Mają być zwolnienia? To coś pewnego czy przypuszczenia?

Blaaaaa
@?

A co byś ty zrobił mając firmę a nie mając pracy dla wszystkich pracowników? To jest biznes, nikt nie będzie utrzymywał nadmiaru ludzi. Sam sobie odpowiedz

@Blaaaaa

Po to chyba ograniczyli prace żeby przeczekać okres bez zamówień większych? O zwolnieniach pierwszy raz słyszę. Poza tym jak korzystają z tarczy to przez pół roku zwolnić nie moga. A po pół roku mam nadzieję zamówienia wrócą do normy.

@?

branża motoryzacyjna prędko nie wróci do normy

@lol

No ok. A ktoś wie jaka jest skala zagrożenia? Ktoś cos już planuje? Jest mowa o liczbie osób its? Dużo u nas ludzi bez umów na stałe?

Stary pracownik
@?

Kolego, jeśli mają kogoś zwolnić to prędzej długoletniego pracownika który już się wypalił a ma dużo większa pensje niż świeżak. Na kilkudziesięciu są to już konkretne oszczędności. Młody zostanie bo głupi i będzie robił.

@Taka prawda

"A gdzie ja napisalem że wychodzę na zero albo z debetem?" a wcześniej pisał że ma wydatki "Takie jak dochód pozwala" no to się zdecyduj czy wydajesz cały dochód czy nie :D

KRET

Poda ktoś pierwsze cyfry do logowania na xprimer ?

Yebac bspz

Liderzy (usunięte przez administratora) dla kasy zrobią wszystko. Pracownicy są tylko numerami w statystykach. Czekam na dzień jak sami wrócą do pracy bo młodzi nie będą chcieli tam pracować. A zgredy konfidenci kiedyś odejdą.

Ej,ej co to było?
@Yebac bspz

Słowa wylatuja z Ciebie jak kupa z barana ale nazywać kogoś konfidentemtem będąc nim samemu i to na poziomie zaawansowanym to chyba lekka przesada.(usunięte przez administratora)

Ten dodatek roczny podzieli na wypłaty kwiecien maj czy dostaniemy normalnie dodatek i wakacyjne?

Bbb

Przecież na wakacje dostałeś z wypłatą za kwiecień 800.zostal tylko ten dodatek 3tys

Obserwuję sytuację w VW i trochę zaczynam się stresować. Tam mimo że (usunięte przez administratora) stałe negocjuje, prowadzi rozmowy i relacjonuje co robi zapowiadane są nie tylko zwolnienia, ale rezygnacja z premii świątecznych i wakacyjnej plus podobno nie płacą za nadgodziny. Nasza(usunięte przez administratora)nic nie zapowiada, nie relacjonuje. Czy to znaczy że u nas sytuacja jest bardziej stabilna? Nie ma się o co bać? Ktoś wie?

Lolo

U nas pewnie podobna kicha ale dowiemy się w ostatniej chwili. Jak choćby z tą szopka z grafikiem na czerwiec.

Pytajnik

Myślicie że długo jeszcze potrwa to spowolnienie u nas? Trochę się martwię bo miesiąc czy dwa na takim wynagrodzeniu można wytrzymać, ale dalej.... Przecież są kredyty, dzieci i inne zobowiązania. Jak ma tak być do września to wiele budżetów domowych tego nie udźwignie.

@Pytajnik

To ile teraz placa i jaki jest system, od stycznia tam nie pracuje a ciekaw jestem co utracilem poprzez wyjazd do de, tutaj raczej spokojnie, 1780e i jedna zmiana

Pytajnik
@ExOperator

W kwietniu kilka dni pracy. Na konto 80% podstawy. Nie wiem jak inni. Sytuację ratowało wakacyjne.

sem
@ExOperator

to żadna rewelacja te 1780 euro, odjąć mieszkanie, dojazd i jedzenie to newiele tobie zostanie

Kupa san
@sem

Jak tam przyglupy ?brodzicie nadal w kupie?

@sem

A czy Tobie pracując w systemie czterobrygadowym świątki piątki i niedziele zostaje więcej?Życie na zachodzie kosztuje mniej więcej tak jak np.w Poznaniu. Pracuje za granicą naszego państwa 14 lat więc wiem co piszę.Wcześniej pracowałem w kilku firmach.Pochodzę z Poznania. (usunięte przez administratora)

@Polak

z ciekawości co robisz na tym forum?

@lol

Zaglądam tu i ówdzie chociażby ze względu na to ponieważ opony w Poznaniu były moją ostatnią firmą w jakiej pracowałem 14 lat temu.Pracowałem nie cały rok i podjąłem decyzję razem z żonką na opuszczenie kraju.To była najlepsza decyzja w moim życiu. Dodam jeszcze tyle,że panowie szkoda czasu,zdrowia na takie tyranie za parę parę zł....

sem
@Polak

Oczywiście że zostaje więcej, dużo więcej. I nie muszę opuszczać rodziny i przyjaciół żeby być(usunięte przez administratora)za granicą, żeby czegoś się dorobić

Faktycznie
@sem

No faktycznie pracując 7 dni w tygodniu świątki, piątki, niedziele, nocki i popki pobędziesz z rodziną i przyjaciółmi xD bądź murzynem w swoim własnym kraju hahaha chyba że teraz jak jest postojowe ale z kolei przy wypłacie za postojowe dorobisz się co najwyżej długów. xD

@sem

Młody pewnie chłopak jeszcze jesteś i nie wiesz co piszesz... Ja Ci kolego tylko tyle powiem,że nawet gdybyś w tym bridgestone pracował całe swoje życie i pomieszkiwał z teściową bo o wynajmie czy kredycie już nie wspomnę to daleko nie zajedziesz a standard życia pozostawiam jako sprawa drugorzędną... Jeśli natomiast jesteś bardziej ambitny chcesz mieć własny ładny dom,mieszkanie,wakacje, założyć rodzinę i żyć na jakimś powiedzmy średnim poziomie to bez urazy dla naszego kraju,ale w pl jest bardzo ciężko...

Janusz
@sem

Murzynem? A Ty kim jesteś w tym Bridzistonie? Prezesem? Jesteś takim samym murzynem, tylko na gorszych warunkach... Grafik, kasa, normy, odbijanie karty co do sekundy na wyjście że nawet potu z tyłka nie umyjesz bo Ci autobus dla murzynów ucieknie

@sem

Branza budowlana, dojazdy i zakwaterowanie za darmo, od czerwca umowa stala plus podwyzka do 2000k e, i nie u mnie planuja zwolnien. Dziekuje za odp 80% podstawy wychodzi mniej niz w amazonie z ktorego ludzie w bs szydzili

Brak perspektyw
@ExOperator

Tutaj lepiej to już było. Nie masz czego żałować. Sytuacja bardzo niepewna, zarobki w tej chwili słabe i brak widokow na polepszenie w najbliższych miesiącach.

@Brak perspektyw

A jak sytuacje komentuja panowie ktorzy "za 3 tysiace bym tego nie robil" pamietam ze bylo ich wiellluuuu

Lolo
@ExOperator

Na razie praca bez weekendow, wychodzi po jakieś 10-12 dni w miesiącu więc nie jest źle. Za tyle dni w takiej stawce można przez jakiś czas posiedzieć ale jak długo?

Co za ludzie

Nikogo zwalniac nie beda, nie wiem po co siejecie te bzdury. Firma jest jaka jest, system przyznaje - do (usunięte przez administratora) Ale przynajmniej macie prace. Inna sprawa, ze ja sie zwalniam wiec powodzenia:-D

LIDLER
@Co za ludzie

To wielka strata, taki expert:)

Łukasz

Opowiadasz deszcz zadowolonych kobiet pryskajacyh z zadowolenia

Info

Macie jakieś pewne info na temat grafiku na czerwiec? Mają być nadal weekendy wolne na pewno? Chciałbym wyjazd zaplanowac i głupio jakby przepadło. Jak ktoś ma coś pewnego w tej sprawie to dajcie znaka.

@Info

Odpowiedzi na twoje pytanie, nikt nie zna ponieważ sytuacja jest zbyt dynamiczna.

@Info

W czerwcu jeszcze będą weekendy wolne, później 300 wybrańców będzie miało "wolne" od firmy

@T

I tak dobrze że tylko 300. Po tym co się wokół dzieje a zwłaszcza w branży spodziewałabym się większej ilości.

500plus

moze byc 500 plus podejrzewam

Oper
@WSI

Ale super, weekendy wolne... Ja się cieszę

@Oper

szczerze mówiąc to trochę też się cieszę, przez ten cały kryzys odżyłem i zobaczyłem jak wiele w życiu mnie omija przez ten grafik, chyba trzeba będzie jednak pomyśleć o zmianie pracy jak sytuacja się unormuje :/

@WSI

No weekendy wolne super, ale z taką słaba kasa daleko nie ujedziemy

PolskA
@lol

Weekendy najlepsze ,można pograć w piłkę i pomarzyć o stanowisku albo uknuc intrygę i być prawdziwym psycholem.

Tot
@Taka prawda

to dlaczego na konfekcji wszystkim kolegom umowy pracodawca przedłużył,?

Było, było...
@lol

No z takimi papierami i doświadczeniem nadajesz się doskonale na lodziarza

Wiadomo
@Info

I co wiadomo już coś konkretnie o tym czerwcu?

@Wiadomo

To właśnie wiadomo

Albo Ty albo Ja
@Info

Scierwo i juhas na jednej tratwie płyną ale już niedługo zostaną zatopieni...Naprawde was lubię, ;)

Kuk

Dla wszysykich ciekawskich... po roku zatrudnienia przez ostatnie 3 miesiące wyplata po 4600 na rękę, bez nadgodzin. Powtarzam, bez nadgodzin.

@Kuk

Ja robię na wytłaczaniu 4 lata i średnio mam 4300. Więc niewiem gdzie Ty pracujesz mając po roku więcej ode mnie o 3 stówy...

@Kuk

ważne pytanie, masz powyżej 26 lat?

@lol

Tak, mam powyżej 26 lat.... co miesiąc około 26% premii no i czasami Rka sprzedana

Hate
@Kuk

Czyli z nadgodzinami jednak...

Jan
@Kuk

Bez nadgodzin ale w pracy cały miesiąc z jednym weekendem wolnym. Powtarzam, z jednym weekendem.

Typ
@Jan

Mam 32 lata. 2 lata na wytłaczaniu. Ogółem 2 lata ponad w firmie i mam 4300. Też w robocie cały miesiąc bez nadgodzin...

Typ
@Typ

Ale niedługo będę właścicielem maszyny na Autonomusie.. Jupiiiiii. Dojdzie smarowanie i czyszczenie maszyny za tą samą pensję by odciążyć MTN. Co chwilę testy że znajomości maszyny pytania o błędy wypytywanie przez menadzera. Śmiech na sali. Kilka osób z wytłaczania zaraz odejdzie z tego co wiem a co niektórzy już odeszli.

Słaby Operator
@Typ

Jestem właścicielem maszyny na konfekcji i wcale nic nie muszę robić ???????? Tylko oczernianie firmę jak wam nie chce się pracować to nie musicie pozdro

laska

To pewnie za grudzień

@Jan

No a Ty co Janek, najefany chodzisz co sobótkę, i się przechwalasz wolnymi weekendami?? Wolę pracować, mieć te 4 koła niż 2500 jak Ty i co tydzień repetę☺☺

@Kuk

Zrob zrzut ekranu na pamiatke, nie predko taka dostaniesz

Kkk
@Kuk

No czyli jak R-ka sprzedana to jednak z nadgodzinami..

Xd

4300 na rękę po 4 latach to nie najgorsze zarobki. Pracowałem w firmie oponiarskiej Tc Dębica na Podkarpaciu zarobki 3400 na rękę po 5 latach. System 4 brygadowy 3 zmianowy 7dni pod rząd praca. Także nie macie tutaj tak źle. Tam na start masz 2800 na rękę.

@Xd

A jak macie teraz w dobie kryzysu? Pracujecie czy postój? A jeśli postój to na jakich warunkach?

NOWY
@Typ

Witam,co znaczy cały miesiac? mozesz napisac jak wyglada grafik w tej firmie. dziekuje

@Xd

Ale porównaj ceny mieszkań na podkarapciu a w Poznaniu, wyjdzie na jedno

@Xd

W stargardzie juz nie jest tak kolorowo, zapewne podobne place

Tak tak tak

Kasa to się chyba nikomu teraz nie zgadza. Ale weekendziki na propsie. :) Oby jak najdłużej xD

Ktoś

No i gdzie są wszyscy ci którzy śmiali się jak było pisane na forum o symptomach spowolnienia w marcu? Taka bekę ciągnęli... A teraz jakoś skończyły się heheszki jak trzeba za 80% w chacie siedzieć i 3 dni w tygodniu do roboty. Żeby tylko na tym się skończyło bo KP daje możliwość postojowego płatnego 60%. Ciekawe jak się wtedy micha będzie cieszyć. W VW już polecieli ludzie i będą lecieć dalej. Dla kogo będziemy robić dętki?

@Ktoś

Będą zwalniać, to będą zwalniać. Masz na to wpływ? Ja mam dalej bekę, jak dałem się wrobić m.in. w pracujące weekendy. Stare się kończy, nowe nadchodzi.

@Ktoś

Najwyższy czas zmienić branże, i szukać czegoś innego...

@Operator

Ja to wiem i zacząłem szukać już w marcu kiedy większość miała ubaw z moich wątpliwości. Wiele wskazuje na to że od lipca się żegnam z branżą.

@Ktoś

Nie uciekaj, zostań na naszej łajbie

Zadowolony
@WSI

Ja już dawno podjąłem decyzję, tak jakbym coś przeczuwał.. Życzę wytrwałości, spokoju i siły psychicznej

Baniak
@Zadowolony

80% komentarzy pisze jedna i ta sama osoba z zst zazdrosny psychol i nieudacznik z biura. Przeważnie pisze sam ze sobą;) Ciekawe kiedy dostanie bana

Operator

Oglądałem filmy z różnych fabryk oponiarskich i zauważyłem że mają maszyny konfekcyjne zrobotyzowane... Kiedy i nas takie postawią? Już mi się nie chce stać 8h i składać tych dyndęk... Robot zrobi to szybciej i taniej..

@Operator

i 3/4 konfekcjonerów za bramę ;)

ceo

To by było za piękne.

@lol

B ME za bramę, albo na maszyny. Stałem ostatnio pod tą szopą z lumpami, to przyszedł jeden z liderów z wytłaczania na wymianę jednej koszulki, w asyście kolejnych trzech liderków i śmieszkowali sobie jakby dopiero co obejrzeli odcinek kabaretu YAYO na YT

@Kabaret YAYO

Nic im nie zrobią, oni są potrzebni dla korporacji...Oni są coś w rodzaju najemników do pilnowania dyscypliny. Nigdy nie będą waszymy kolegami, jeśli z wami gadają lub żartują to zakładają maskę z uśmiechem...Cel jest jeden, węszyć, sprawdzać, kontrolować, przeprowadzać rozmowy wychowawcze, porównywać was wykresami itd...

Olek
@Operator

Musisz mieć źłe wspomnienia z dzieciństwa, że tak piszesz.

Kabaret YAYO

Ból, jaki ból? Ból to wy macie parobki, ponieważ się skończyły nadgodzinki w sobotę, a to dopiero początek :*

Xd
@Operator

Chyba firmy za granicą, bo firma tc Dębica maszyny z lat 90,s nie robotyka. Spokojnie jak 5g wejdzie to ruszy rozwój robotyki...

Kasa

jutro wypłata kasiora

@Kasa

Ciekawe jaka przez to spowolnienie. Strach na konto zaglądać.

Promile
@Lol

ile bedzie premi

Grzeniu
@Kasa

Żeby tylko była podstawa plus te 750 zł socjal to będzie dobrze

Dr bogacki
@Grzeniu

Będę się czuł jak skrzypek na dachu. Sądy pracy już działają normalnie? Wie ktoś z kolegów lub koleżanek?

spoko wypłata

Spoko wypłata była ja już nie mogę się doczekać kiedy będę posłusznie pracował z mokrymi rajtami dla swoich przyjaciół z krzesełek.

@spoko wypłata

Ja miałem za dużo... Nie wiem jak to się stało

Pener

Ja też...

Dragon
@Operator

Pewnie zmiana stanowiska była...

technik ale bez dyplomu :)
@Dragon

z siedzącego na leżące:)

ja1
@Operator

Jak nie wiesz dlaczego dużo to pomyśl... Podwyżkę dostałeś wynegocjowaną w porozumieniu 3 letnim przez organizację związkową. W dobie pandemii nie słyszałem żeby jakaś firma produkcyjna w tym roku dostała........

@ja1

I tak na niewiele się to zda. Do kwietnia było ok. Ale od maja, te kilka dni pracy w tygodniu, bez nocek, weekendów itp. to jałmużna będzie na koncie

Bezwartościowe papierki
@ja1

Sami chcieli podpisać porozumienie na tyle czasu. Pracują w nocy i w weekendy- źle. Nie pracują, też niedobrze. Za parę miesięcy będzie większe zmartwienie, jak wypłaty w oponach. Susza.

@Bezwartościowe papierki

VW ma w planach ograniczyć produkcję lub nawet za trzymać, ze względu na brak popytu.. Martwcie się żeby na opony był popyt, od tego zależy nasz byt

@Operator

Niestety zbytu nie bedzie. Kto ma te detki kupować. Samochodów nikt nie chce, opony niepotrzebne. To nie tylko problem VW, w Europie produkcja aut siadła. Powoli zaczną zwalniać wszędzie.

Ugotowani
@Bezwartościowe papierki

Idź do psychola na pół roku odpoczniesz sobie a później podpiszesz papier na inzyniera operatora produkcji i będzie elegancko

KRET

Jak nazywa się ten nowy program do rozliczania czasu pracy ? Ten co zastępuje MH. Ma ktoś link ?

Xprimer

@T

A link do niego można poprosić ? Nigdzie nie idzie znaleźć

Luzak

Poszukaj w smietniku

Coś

A wakacyjne postojowe przez to wszystko będzie bez zmian jeśli chodzi o termin? Ktoś coś?

Cesarz Japonii

Po 17tu latach i 8 miesiącach od jutra nie jestem już pracownikiem tego...jak to mówi jeden z CUT Brinkstona :-)

Fuji San
@Cesarz Japonii

Gratulacje... Dobrze że szczęśliwie wróciłeś z tej długiej podróży do normalności... Oni jeszcze tego nie wiedzą, ale Ty już wiesz że może być lepiej...

@Fuji San

Dzięki. Podjęcie tej decyzji to był kosmos.Teraz pomimo ściema virusa mam nową pracę i jestem szczęśliwy ( nareszcie rodzina, dom, wolne weekendy, kumple, zero nocek i popek ). Za bramą tego czegoś co nazywają "wspaniałe miejsce pracy" jest normalne życie.To była odwlekana, najlepsza decyzja w moim życiu. Odwagi ludzie , bo to ich BME jest po to by Was strzyc jak owce z Waszej ciężkiej pracy i kasy.

Wielki juhas

To nie komentarz tylko fakty (usunięte przez administratora)i nie używaj słów których nie rozumiesz

Jan
@Cesarz Japonii

Tam jest dużo takich, którzy zamiast wolnych weekendów wolą mieć cztery koła. Szkoda, że nie wiedzą, że inni też tak mają pracując jak ludzie.

.... z kasy i godności

Zgadza się.

BME
@Cesarz Japonii

Wstawać i robić opony, a nie dyskusje. Się nie podoba, to się zwolnić. Firma ma na miejsce każdego z nas ok 100 osób chętnych do roboty :D

Produkcja

Poważnie dostałeś wypowiedzenie????????????????????

@BME

Chętni to jedno, a wyszkolonie i doświadczenie to "dwa"... A no tak, zapomniałem, dla was nie liczy się człowiek, tylko kolejny nr koszulki

Juhas CEo bme
@Cesarz Japonii

W kosmos to Ciebie można wystrzelić w jedną stronę bez powrotu . Będzie jednego pajaca mniej.

Zostaw merytoryczną opinię o BRIDGESTONE - Poznań

• Jak się pracuje w BRIDGESTONE?

Zobacz opinie na temat firmy BRIDGESTONE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 219.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BRIDGESTONE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 123, z czego 8 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 66 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BRIDGESTONE?

Kandydaci do pracy w BRIDGESTONE napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BRIDGESTONE