Opinie o BRIDGESTONE w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy BRIDGESTONE. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w BRIDGESTONE o rekrutacji.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BRIDGESTONE w Poznań

nowiko

Czy ktoś wie może o ktòrej odjezdrza aitobus zakładowy na ranną zmianę z Pid dworca głòwnego?

murzyn z Niemiec

ja być w Hamburg ja przypłynonć na ponton z afrika i być w Europa ja pracować w Niemcy i czuć sie dobra ja robić za ełro i zarobić 4 raza wiencej niż polaki ja chcieć biała żona albo 3 i płodzić małe ełropejczyki Unja Ełropejska chcieć wysłać ja do polska ale ja nie chcieć bo koledzy z Niemcy mi mówić że polska to dziki kraj i tam być tania siła do praca ja chcieć żyć dobrze i prosić polaki żeby nie przyjmować immigrants do polska ja chcieć zostać w Niemcy i śmiać się razem z Niemcami z polska pozdrawiać was dzikie ludzie

co tam u was jest ??
@murzyn z Niemiec

Ktoś pisze podszywając się pod inną osobę, Mało tego , robi to w sposób paskudny , pogardliwie i kłamliwie. Chyba prosto jest namierzyć prowokatora rodem z wiadomo jakiego elektoratu / to wynika z paskudnego wpisu /

@co tam u was jest ??

Nie zgodzę się że kłamliwe, może i napisane grubo i po bandzie, ale ilu z nas pracuje od 10 do 10 nic z tego nie mając, oprócz zapłaconych rachunków i zakupów w biedrze? Zobacz w koszyk sklepowy ile kupiłeś za 50 zł? Porównaj nasze zarobki do zarobków operatora z Francji, Hiszpanii...? Pozdrawiam i walczmy o lepsze życie za ciężką pracę

co tam u was jest
@Operator

z tym się akurat zgadzam , ale to inne sprawa

@Operator

Z Francji to akurat się zwijają bo nieopłacalne

mvten

witam, miałem okazje aplikować do tej firmy. na organizacje nie powiem złego słowa bo to było najbardziej profesjonalne spotkanie o prace. naprawdę. ogólnie ze mną było 5 chłopaków. byłem w szoku bo przyszli normalnie ubrani na rozmowę o prace.. ba! nawet jeden w bluzie i czapce z daszkiem. na początku spotkania, przedstawienie firmy, czym się zajmuje. później wszystko o zatrudnieniu. potem przyszedł czas na test pisemny. 31 pytań bardziej takich psychologicznych. chyba nie chcą mówiąc wprost (usunięte przez administratora) w tej pracy. poniżej, osoby które zdały przeszły do testu manualnego. nakładasz nakładki na śruby rożnej długości w dane otwory na desce. serio głupi sobie poradzi z tym... później rozmowa z rekruterem. wszystko spoko, rozmowa przebiegła dobrze. bardzo miła pani, to na plus. spędziłem tam 4 godziny..... na rozmowie pytają dosłownie o WSZYSTKO z cv. oraz sprawdzają cię pod względem testu wypełnianego z maila. znajomy mówił - „jeśli jesteś za mądry w teście nie dostaniesz się, jeśli twoje odpowiedzi z testu mailowego wykazują ze potrafisz się odezwać, nie dasz sobą pomiatać, masz skłonności przywódcze, chcesz być chwalony za prace - nie dostaniesz się” widać firma szuka „roboli” szkoda, ze się nie udało. trudno, płakać nie będę. nie trzeba widać robić dobrego wrażenia by dostać się tam. dostali się ci co przyszli na wy*e*aniu ¯\_(ツ)_/¯ ubrani jak do sklepu z brakiem szacunku do przyszłego pracodawcy. opinie są takie, że przyjmują po szkole i bez doświadczenia każdego. może i tak, ale tych mniej rozgarniętych xd

Janek
@mvten

Znajomy miał rację. Nie żałuj, że się nie dostałeś. Żadne pieniądze ci tego nie zrekompensują ani nie są tego warte.

Pała
@mvten

A dyplom technika miałeś nieudaczniku?

Heler
@Pała

Kotek, nie skacz tak wysoko bo te twoje pienionszki szybko się skonczą jak ci kręgosłup gruchnie hehe. I tak nic nie osiągniesz tutaj prócz przepukliny bo wiekoszość ludzi i tak jest tu na kredytach i zostaje im na zycie moze z 800zl z tej całej wypłaty

Mazis czerstwiakos
@mvten

Słuchaj kolego tam przyjmują każdego a jak masz szczęście to może dostaniesz stanowisko za szafą i będziesz miał luzik. Musisz tylko donosić, sprawdzać kolegą plecaki, szafki, knuc aż wykopiesz kogoś i wejdziesz w jego miejsce.

Rafix kotletus ll
@Mazis czerstwiakos

Człowieku ja tak robię od 4 lat , najpierw gumas rozklejalem ale juz mam stołek za szafa Bedzie coś z tego koleżko??

Prawie jak technics
@Rafix kotletus ll

Luz , wejdzie tylko usprawnij rejestrację na laski:)

operator

Hmm czytam poprzednie wpisy i ręce opadają, zakład marzeń to nie jest - to prawda. Tak to zaklad dla roboli jak kazda produkcja... czego oczekujecie bez szkoly lub inwestycji w swoje kwalifikacje. Pracuje dwa lata, a mam 22. Zarabiam od 4700 do 5000 netto i inwestuje w siebie i daje sobie tam kolejne max dwa latka... tak się nie da żyć.. to też prawda, znam wielu co pracują po kilkanaście lat... powiem tak.. dziwne głowy.. taki tryb wyniszcza psyche, na jakiś czas polecam to miejsce pracy! trochę nadgodzin i 7 netto wpada, Pozdrawiam

Ha ha

Jak nie smarujesz to nie żyjesz ha ha

@operator

Ciekawe kiedy w siebie inwestujesz ???

Operator Maszyn

Są 3 etapy Pierwszy etap: czytanie ze zrozumieniem i trochę matematyki Drugi etap: test manualny 3 etap: rozmowa z przełożonym po zaliczeniu wcześniejszych etapów

Pytań nie było za wiele

Operator

Czy wiadomość coś o planie produkcji, czy przestojach z powodu drugiej fali korony?

ceo
@Operator

To jest/ idzie jakaś druga fala?

@ceo

Jak będzie potrzeba, postraszyć pracowników, albo przy okazji negocjacji płacowych, znajdzie się i trzecia fala...

Super Praca

Na umowie podstawa to 3200pln. (Praktycznie minimum krajowe) reszta to dodatki)

aha
@Super Praca

Minimum? Człowieku, ludzie zarabiają na magazynach 2300-2500 na rekę! Niektórzy chyba już oderwali się od rzeczywistości..

Janusz

Witam. Czy ktoś z pracowników się orientuje czy by pdjąć prace trzeba mieć tkzw. Widzenie przestrzenne? Pytam gdyż mam zdiagnozowany brak widzenia przestrzennego.

@Janusz

na wózki widłowe na pewno ale może nie na wszystkie stanowiska potrzeba

Sequ
@Janusz

Dostajesz pakiet badan lacznie z psychotestami gdzie jest sprawdzane widzenie przestrzenne, nie wazne na jaki dzial aplikujesz z fizycznych stanowisk, potrzebne do wozkow oraz suwnic, nawet jesli nie bedziesz ich obugiwal to tak badania zrobia z racji iz nie wiadomo czy po dwoch latach np nie wpakuja cie na maszyne gdzie beda one potrzebne, a sprawa druga, moze spoko placa ale po roku bedziesz zygal tym zakladem, non stop tam jestes

TakiTam

Jaka temperatura jest na hali zimą?

@TakiTam

przyjemna

Karamba

CZY TO PRAWDA? Skomplikowany wpis @Akajsj Do wszystkich którzy narzekają na to ile zarabiają w bridgestone. Nie wiem czy zdajecie sobie z tego sprawę ale na magazynach niewiele mniejszych od tego ludzie zarabia średnio 2500-2600zł bez nadgodzin. W okresie pandemii było 1900-2000max NETTO. Ci ludzie również mają rodziny i kredyty. I MUSI IM STARCZYC . Jeszcze raz usłyszę jak komuś prawie 5 tysięcy netto do łapy to mało to niech wypie*a i zobaczy że za taką samą robotę wszystkie firmy płacą prawdziwie wegetacyjne pieniążki

CEO

Wiara. Jak wy tak zamierzacie pracować, tak jak co niektórzy składają zdania i różne zapytania, to proszę darujcie sobie. Pozdrawiam

pedro

czesc,co sadzicie o pracy w bridgestonie,bo mam mozliwosc pracy przez firme bridgestone,powiedzcie mi ile tam dostane kasy i jaka praca? jakie warunki?

Ile można
@pedro

Temat wałkowany od niepamiętnych dziejów, naprawdę tak trudno przeczytać stare komentarze.

Cul
@Ile można

3500zl obatawiam

niewolnik

pracuje już 20 lat i co najmniej o15 za długo 4- brygadówce może i zarobicie ale ucierpi na tym wasza rodzina i relacje z przyjaciółmi pensje wypłacane na czas nadgodziny czasami do oporu ogólnie wyśćig szczurów ciąle podkręćanie norm praca pod presją cza jak bęsu nigdy nie dość jak będziesz przestrzegał i norm i filozjii pracy no padniesz na "ryj" jak komuś to odpowiada to zapraszam '

Nowy92

Witam. Mam pytanie jak wyglada temat nadgodzin, są? Często czy raczej rzadko (jaka jest możliwość dorobienia) jak są rozliczane? 100%?

@Nowy92

Nie wierzę... Poczytaj prawo pracy, albo wewnętrzny regulaminu wynagrodzenia. Dział praca w nadgodzinach. Nie chce mi się tu pisać... Jak trzeba to są.

kandydat

Złożyłem cv poprzez strone Bridgestone czy lepiej dostarczyc osobiscie, jeżeli mogę prosić kogos z forum jak działać w tym zakresie. Czy czekać na telefon jak zapewnia informacja dla kandydatów. Cv wyslane przez Success factor oraz na adres produkcja@bridgestone.eu Pozdrawiam

oponiasty

Naprawde sie pracuje w sytemie 2-2-3 i jeden weekend wolny w miesiacu ? Czy dobrze zrozumialem ? Powie ktos ile to wychodzi godzin na 1 miesiac? Pozdrawiam

@oponiasty

Tak, jest taki system i system 12h. Godzin wychodzi tyle ile potrzeba w pełnym wymiarze czasu.

@oponiasty

godzin wychodzi "przeciętnie" 168, tzn. w jednym miesiącu możesz mieć np. 184h bo 23 dni pracujące to w następnym np. 152h bo 19 dni pracujących zależy jak sobie rozłożysz ruchome dni wolne do odbioru tzw. "R"

oponiasty
@lol

dziękuje za odpowiedzi , jednak troszke sie one nie pokrywaja, bo Operator pisze o 12h dniu pracy, natomiast wymiary godzin i dni ktore podal lol,wskazuja na 8h dzien pracy.

@oponiasty

Bo przy 12h dniu pracy jest inny grafik.. 3 dni w pracy 3 dni wolnego czy jakoś tak...

Słaby Operator

Wesołych wakacji za te twoje wakacyjne życzy lider :)

@oponiasty

są stanowiska gdzie operatorzy pracują w systemie 12h jednak zdecydowana większość pracuje po 8h

Boluś

Lider robienia pał?

Jasiek

Praca jest dobra pod warunkiem, że pracownikowi chce się pracować.

@Jasiek

O ja Cię... Ale teraz mądrość napisałeś... Długo nad tym myślałeś? Tekst w stylu "A kto umarł, ten nie żyje"

stołek
@Operator

Ktoś sie rodzi księdzem, ktoś k...ą a ktos inny judaszem

Puerto
@Jasiek

Czy ta praca jest skomplikowana? Czy wystarczy siła i wytrzymałość fizyczna?

@Puerto

prosta i monotonna każdy dzień to samo

Akajsj

Cześć odpowie ktoś w miarę przyzwoicie czy u was w firmie jest aż tak na prawdę źle i nie warto się zatrudniać? (Wnioskuje po opiniach) Jak wygląda przykładowy grafik miesięczny i jak z socjalem jakie macie dodatki.Z góry dzięki za normalne odpowiedzi

@Akajsj

ile można to samo wałkować, grafik był tu przedstawiony, dodatki, zarobki wszystko było

Zestresowany
@Akajsj

Ogólnie praca nie jest zła . System pracy chory tak samo jak przełożeni. W niczym Ci nie pomogą tylko pogrążą. No i jeśli potrzebujesz jakiś narzędzi to musisz kupić sobie sam ,albo kombinujesz.

zesrany
@Zestresowany

chyba ze jestes dupowłazem to wtedy masz wszystko, zydelek i stanowisko specjalisty

Lolek
@Akajsj

Do wszystkich którzy narzekają na to ile zarabiają w bridgestone. Nie wiem czy zdajecie sobie z tego sprawę ale na magazynach niewiele mniejszych od tego ludzie zarabia średnio 2500-2600zł bez nadgodzin. W okresie pandemii było 1900-2000max NETTO. Ci ludzie również mają rodziny i kredyty. I MUSI IM STARCZYC . Jeszcze raz usłyszę jak komuś prawie 5 tysięcy netto do łapy to mało to niech wypie*a i zobaczy że za taką samą robotę wszystkie firmy płacą prawdziwie wegetacyjne pieniążki. A Kredytów nie trzeba było brać tylko wynajmować takie mieszkanie na jakie Was stać no ale zachciało się nowego budownictwa które wytrzyma może z 25lat i posypie sie.

Soldier
@Lolek

Zdaję sobie sprawę i dlatego jestem wiernym żołnierzem w swojej komórce. Wykonuję każde polecenie oraz melduje o wszystkim moich liderów komórki.

@Akajsj

Czy tak ciężko poświęcić chwilę i przeczytać kilka postów! Wszystko na temat grafiku socjalu i wypłat jest napisane. System 2-2-3 dwa dni rano dwa popołudnie i trzy nocki. Te trzy się przesuwają w następnym tygodniu masz trzy popołudnie a w kolejnym trzy dniówki. Trzy dni zawszę są w piątek sobota i niedziela. Czwarty weekend jest wolny. Dodatki są za nocki soboty i święta. Płacone jest też za dojazdy. Całość na początku wychodzi ok 4000 netto. Jest fundusz socjalny w tej chwili 1500 w dwóch ratach i 3000 brutto dodatku na wakacje. Na tą chwile wakacyjne będzie wypłacone w przyszłym roku co dalej nie wiadomo. Praca jak praca ile ludzi tyle opinii pewnie uzależnione od tego kto gdzie wcześniej pracował. Jeśli nie masz 26 lat to wypłata wychodzi wyższa wiadomo o podatek.

@Bono

Jakie 3000 dodatku wakacyjnego??? Chodzi Ci chyba o dodatek motywacyjny baranie. Wakacyjnego to dostałeś 800 a w poprzednich latach 500 normalnie szał.

@Słaby Operator

(usunięte przez administratora)800 zł to nie jest wakacyjne tylko część funduszu socjalnego które jest podzielone na dwie części jedna jest wypłacana przed wakacjami druga przed świętami BN. Łącznie jest to 1500 w tym roku i przyszłym. Potem wróci do pierwotnej sumy a (usunięte przez administratora) 3000 to jest dodatek roczny tzw. WAKACYJNE. Poczytaj porozumienie z ZZ albo pisma do pracowników a nie ubliżasz innym.

Jo
@Słaby Operator

Ty nie dość że jesteś słaby operator to poziom twojej inteligencji wskazuje że jesteś z tych nowych beztestowców co biorą z łapanki.

@Bono

Tak tak a świstak w sreberka dalej zawija. Rzeczywiście wakacyjne ale jak masz incydenty to tylko pisma do pracowników i porozumienie ze związkami zostaje takie to wakacyjne

@Słaby Operator

A ty się chwalisz czy żalisz????????????????chciałbyś dostać więcej od kogoś kto cały rok naparza . Zejdź na ziemie chłopie.

Puerto
@Bono

Dzięki za szczegółowy opis. Czasem dobrze jak ktoś takie informacje poprostu odświeży na forum by nie trzeba było przewijać strony i szukać w nieskończoność. Pozdro

Operator

Witam, jakie są rokowania na najbliższy czas? Będą zamówienia na pracę ciągłą bez postojów? Macie dużo pracy?

Zestresowany
@Operator

Pracy jest dużo . Produkcja mniejsza o ok 2 tys opon . Za to psychicznie jest coraz gorzej bo nagonki są ze wszystkich stron.

Beniu

Jak tylko audi mercedes i bmw wystartują my będziemy mieli pełno roboty, świadczy o tym to że w czerwcu już w 2 weekendy pracujemy więc jakieś światełko w tunelu jest na normalna pracę i mama nadzieję wynagrodzenie

Loooos
@Beniu

Lepiej niech w końcu wystartuje Twój mózg psi wytrysku

@Beniu

Zrobili 2 czterodniowe zamiast 4 dwudniowych co za roznica?

Taka prawda
@lol

Dla normalnych żadna ale wytłumacz to tym co myślą że wszystko wraca do normy.

Yoop
@Loooos

Jak ci robota nie pasuje to idz w (usunięte przez administratora). Jest kiepsko jest źle ale kasa jest składki opłacane. Tyle.

Lol
@Yoop

Kasa to taka sobie jest...

@Beniu

Czyli od Lipca żegnamy się z weekendami i rodzinami...Te letnie dni i wieczory, spędzimy w naszym drugim domu... Ważne że będzie te parę stówek więcej, wydam je po śmierci

Beniu
@Janusz

Jak Ci się nie podoba zawsze możesz innej pracy poszukać, nikt tu nikogo na siłę nie trzyma, wiedziałem na co się pisze z tymi weekendami i nie marudzę jak bym mi to nie pasowało już dawno bym 0racowal w innym miejscu

@Beniu

Nie no spoko Beniu, masz rację... Tak tylko napisałem o tych weekendach bo fajnie jest teraz i ciężko będzie wrócić do pracujących. Boję się zmienić pracę bo nie wiem czy dam radę w innej i czy nadaję się do innej... Pozdrawiam

Wał

A łopel też wystartuje?

@Beniu

Tak szybko nie wystartuje, ludzie nie czują się zbyt bezpieczni finansowo na taki wydatek jak nowe auto. Jeszcze nie poradzili sobie do końca z kryzysem związanym z wirusem, a już straszą drugą falą epidemi.

Janusz

No a gdzie dostanę taką, w której będę musiał przez 8h tylko dusić przyciski, start, stop lub reset? Tylko to potrafię, dlatego się boję. Nie przeszkadza mi nawet praca w weekendy

@Janusz

Na którym dziale jest takie eldorado że wystarczy tylko dusić start / stop???

mongolskienasienie
@Ha ha

Na ext - obszar biuro - stanowisko komoda- funkcja klepacz

@Ha ha

Nawijak QCT na wytlaczaniu

Rzeźnik

Witam Panowie zapisujcie się do Związków bo tylko oni mogą nas uratować. Trzeba płacić składki żeby działacze pozostali na swoich stołkach i zbierali kase, jeździli na szkolenia nad morze i się tam...tego.(...)......no..................szkolili i walczyli o swoje.........znaczy nasze..........te....no....prawa i o podwyżki i te inne tam.... umowy śmieciowe Woda, Ziemia, Halucynacja, Hemoglobina, Dwutlenek Węgla...........chemia ogólnie... Pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o BRIDGESTONE - Poznań

• Jak się pracuje w BRIDGESTONE?

Zobacz opinie na temat firmy BRIDGESTONE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 219.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BRIDGESTONE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 123, z czego 8 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 66 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BRIDGESTONE?

Kandydaci do pracy w BRIDGESTONE napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BRIDGESTONE