Opinie o BRIDGESTONE w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy BRIDGESTONE. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w BRIDGESTONE o rekrutacji.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BRIDGESTONE w Poznań

Teo

Cześć, jakie jest wynagrodzenie dla produkcji a jakie dla magazyniera?

Tim

Jka na produkcji zarobię 5400 bruto to ile z udt?

Tak tak tak
@Tim

Za takie grosze warto wam z chaty wychodzić?

Czy komuś nie przedłużyli umowy w ostatnim czasie ?

Jak swoje robisz to nie zatrudniają żeby nie przedłużyć...

Jakie nastroje na dole?

@Zeniu

Elagancko, nic nam nie brakuje. Tyle roboty że nie ma czasu taczki załadować, nawet w weekendy chodzimy do pracy z uśmiechem.

Operator
@Zeniu

Jak sprawuję się nowa fura?

Normalny
@Operator

Żal ci (usunięte przez administratora) ściska że ktoś ma nowy samochód? Patrz na siebie a nie na co kto sobie nowego kupił. Zazdrość ludzka nie ma granic.

@Operator

Ja jeżdżę do roboty rowerem komunijnym:)

@Normalny

To że ktoś pyta o nową furę nie znaczy że co mu tam ściska, może pyta bo chce kupić takie same... Nagrał człowiek tyle hitów, tyle tras koncertowych, długo pracował aby zostać królem disco polo, więc teraz go stać.

Pracuś

Dlaczego usunięto wpis?

Luzik byle do przodu

@Oper

zmień pracę i przestań narzekać :)

Operator Maszyn

Są 3 etapy Pierwszy etap: czytanie ze zrozumieniem i trochę matematyki Drugi etap: test manualny 3 etap: rozmowa z przełożonym po zaliczeniu wcześniejszych etapów

Pytań nie było za wiele

Stargard podwyżki a u nas ?

Delikwent

Są przyjęcia do firmy? Przez agencję czy normalnie i kasa jaka?

Trzeba stracić niewiele,aby zyskać na lata...

Qtas
@4

Co zyskać???

True
@4

Przepraszam, a o co jest walka? O 30 czy o 40 zł, ZZ krzyczy, żeby krzyczeć. Jak znam życie, to podpiszą to co jest teraz na stole, tylko za 3-4 miesiące i będą mówic WYGRALISMY

Rumcajs
@True

Tak trzymać brać co dają i nie wyprowadzać Pana z równowagi

@True

nowy zapis o premii względem ticket >/ budżet jest niedopuszczalny do podpisania

True
@lol

Kto ustala ticket? Kto ustala budżet? ZZ może...

Rumcajs

Pan

Panowie nie poddawajcie się..

oponiarz

Co to znaczy, że w autobusie beda mogły jezdzic tylko osoby zatrudnione bezposrednio przez bridgestona? Oni będą to w jakiś sposób kontrolować i czy ktoś wie czemu takie coś wprowadzili?

Wojtas

Witam dlaczego przez agencję firma nie daje dojazdu ?tylko w swoim zakresie i jeszcze jedno pytanko może ktoś wie bądź robił na stanowisku pchacz i wypowie się jak się robi z kim czy z polakami będę robił czy że wschodem pozdrawiam Wojtek

@Wojtas

To pytanie chyba do agencji czyli firmy w której pracujesz a która została wynajęta przez bridgestone . Bridgestone nie ma wpływu na to jakie benefity dostajesz od swojej firmy.

Wojtas
@Wojtas

(usunięte przez administratora) cię obchodzi z kim będziesz robił masz(usunięte przez administratora)

Zgorzkniały

Ręczne ładowanie opon,to są te najnowsze technologie a łapy po roku jak Papaj... Tam powinni pracować skazańcy z Wronek. To samo ładowanie TMA na wagę,koń by się uśmiał. Wieczny kryzys,na nic niema pieniędzy i nigdy nie będzie bo trzeba jak najwięcej do Brukseli wysłać żeby cały europejski zarząd utrzymywać i resztę znygusiałych włochów i hiszpanów.

kandydat
@Zgorzkniały

Ale zarobki chyba dobre? Ile take oponki ważą?

@kandydat

Run flaty dobre 20 kg

@lol

Ile trzeba ich przerzucić na zmiane ?

@Alfons

12 tysięcy robisz jak beduin nie polecam

Alfons

Ile zarobisz za miesiąc pracy na próbnym ?

Cieć z szafy

Tak jak mówisz

Nygus
@Zgorzkniały

A lekkiej roboty tam nie ma?

Pracuś
@Nygus

Tylko Leciutkkkka na maxa

Admirał flak
@Pracuś

Take lubie najbardziej

Sparciały
@Admirał flak

Jak przystało na king flaka hie hie

Oponiarz
@Alfons

Przerzucasz sam lapami polowe tego co fabryka tworzy

Nemezis
@Zgorzkniały

Sam bym tego lepiej nie podsumował ????

szukający_pracy

Witam. Jakiś czas temu aplikowałem na stanowisko operatora maszyny do produkcji opon. Zostałem zaproszony na rekrutację. Niestety potknąłem się w jednym z czterech zadań manualnych i odpadłem (tak, czytałem komentarze tutaj i zdaję sobie sprawę, że jest to powód do wstydu, byłem na siebie wkurzony przez dobrych kilka tygodni). Jednak ktoś powiedział mi, że można próbować ponownie za rok. Jest to prawda, czy można wcześniej? A może w ogóle już jestem "spalony" w oczach firmy? Tak też przez długi czas myślałem, ale słyszałem o przypadku, w którym ktoś dostał się za drugim razem. Może więc ma sens drugie podejście, kiedy już wiem "z czym to się je"? Za pierwszym razem byłem mocno zestresowany. Co o tym myślicie?

@szukający_pracy

Kiedyś była mowa że po pół roku można ponownie składać papiery.

@Jo

Już widać efekt jaką mamy młodzież, manualnie niedorozwiniętych gimbazow, którzy nawet smartfona utrzymać w ręce nie potrafią, bo każdy chodzi ze zbitą szybą... A powracając do smartfonow, to zamiast majsterkować od młodych lat, to tylko YT, memy, tik toki i inne mózgosieczki

@Oper

No faktycznie ci przyznam w 100% racje.

Nemezis
@szukający_pracy

Aplikuj do bólu. Po 3 razie jak się nie uda, sam zrezygnujesz. A po miesiącu na dziale Cięcie, porzucisz ten (usunięte przez administratora)

Autobus

Witam czy firma zapewnia dojazd do pracy bo słabo tam jechać rowerem za szybką ulica pozdrawiam lechu

@Autobus

można jechać ulicą Energetyczną

Szczerze

Czy praca jest ciężka ? Jestem kandydatem nigdy nie pracowałem w fabryce opon ,

@Szczerze

Sama praca może dość prosta, ale zaliczę ją jako ciężka. Składa się na to parę czynników, tam gdzie nie jest ciężko jest monotonnie, do tego system pracy 4bryg., hałas, zapylenie, opary dymu, wysoka temp zwłaszcza latem, do tego presja na wynik, czasy na daną czynność, ale to wiadomo, firma nastawiona na zysk. Spróbuj, najwyżej poszukasz czegoś innego.

Ciekawy

Kiedy w końcu system 12 godzinny na wszystkich działach? W tym co jest teraz nie da się pracować. Jeden wolny weekend w miesiącu!

Wow

Coraz bliżej

@Ciekawy

Nie musisz robic zwolnij sie

@Ciekawy

Wolę walczyć by przeforsować grafik 12h. Jak tobie coś nie będzie pasować to się zwolnisz.

@Ciekawy

Niby trzy dni wycięte z życiorysu, ale trzy dni wolnego...Zobaczymy jak będzie latem, 12h na hali z temp ponad 30 st? Hmmm

@Oper

tak na prawdę od wielu lat bardzo dużo operatorów robiło nadgodziny po 12h i to w upałach więc to nie argument

Stone

Bo musieli.

@lol

Ale nie trzy dni pod rząd...Z resztą. Przyjdzie lato, to zweryfikuje.

@Oper

Ale co ma odpowiedzieć kolejny okres letni? Przecież system 12 jest od 2 lat np na konfekcji i co ma kolejny pokazać. Wskaż choćby jedną osobę która robi w systemie 12 która z własnej woli by wróciła na 8. Żadna osoba z którą rozmawiałem twierdzi że prędzej się zwolni niż wryci na 8. Mieliśmy szanse wszyscy spróbować i w razie co wrócić na 8 a teraz po kolei wszystkie działy będą przechodziły na 12 i bez żadnej możliwości powrotu. Panowie co tak krzyczeli z ZZ sami teraz robią w systemie 12 i jakoś nikt z nich nie krzyczy że chce z powrotem 8.

@Jo

Pomyśl, że każdy dział ma inną specyfikę pracy. Dział działowi nie równy. Wytłaczanie i praca przy wytłaczarkach to jak przy piecu.. To samo walcownia, tam chłopaki też nie mają lekko. Na kofekcji stoisz i 12h deptasz, na wytłaczaniu, walcujesz, dźwigasz, czasem się na biegasz.. Także nie porównuj i tak jak napisałem łatwo zweryfikuje

@Oper

wytłaczanie przeszło na 12h, nie powiem że wszyscy bo nie wiem, ale sporo zadowolonych

Słaby Operator
@lol

Jak przeniosą mnie z ass to też z chęcią popracuje na 12. A tak dzięki nie chce se robią pozdro

Piona
@Słaby Operator

Dostaniesz kopa w ass

joe
@Jo

na Ass 1 nie ma systemu 12h.

Konfekcja

Nie to lepiej 7 dni w upaly robic niz 3,rozumowanie godne geniusza

delegat
@Jo

Panowie z ZZ nie krzyczeli, że nie chcą pracować tylko, że system 12h jest szkodliwy dla organizmu.

Operator ASS1
@Konfekcja

System 12 godz jest szkodliwy dla organizmu człowieka. Jak będziesz miiał 55 lat i organizm wyeksploatowany to wtedy renta albo szukaj sobie nowej pracy w tym wieku, POWODZENIA!!!! Czytaj opinię Centralnego Instytutu Pracy (usunięte przez administratora)f

Związkowiec
@delegat

Krzyczeli krzyczeli a teraz sami pracują w takim systemie i już nie jest uciążliwy. Poza tym widać jakie mają ( mamy) poparcie w swoich działaniach po ilości osób noszących opaski.

@Związkowiec

Nie ma solidarności wśród pracowników... Zamiast się trzymać razem to połowa dzwoni kolanami schowania w kącie. Chyba że lubią być biczowani batem przez swojego Pana za marne grosze w systemie 4bryg?

@Oper

To nie strach ale bardziej z tego co rozmawiam ludźmi pokłosie negocjacji z przed 3 lat. Ludzie nie chcą z siebie błaznów robić.

Gumny
@Jo

Jak są tacy mądrzy, to niech sami założą swoje związki i idą na rozmowy w sprawie podwyżek. Albo niech kandydują na przewodniczącego...każdemu się wydaje że to takie proste, walczyć z taką korporacją, potem że słabe Związki... Prawda jest taka, że związki tym silniejsze im większa jedność wśród jej członków i pracowników. Taką postawą nie wywalczycie lepszego bytu, pokażecie słabość i uległość, że można Was traktować z jeszcze mniejszym szacunkiem..

Bono
@Gumny

Jedność była pokazana przy poprzednich negocjacjach jak było podpisanie porozumienia bez wszystkich członków komisji.

nowy??

witam jak utrzymanie ruchu ma w waszej firmie ktoś wie ??

nowy??
@nowy??

Tam jest luzik odpoczynek w (usunięte przez administratora)i 5000 brutto za lezenie

Mam pytanie, jakie panują warunki na hali? Chodzi o czystość powietrza, którym miałby oddychaj przez 8h.???

Jan

Czystość jak w Ciechocinku a temperatura jak na Zanzibarze

@Nowy

jest źle, aż siwo od oparów

@lol

Dziękuję za odpowiedź... W takim razie, czy pracodawca wyposaża w jakieś maski przeciw smogowe? Chyba że te opary nie są szkodliwe... W co wątpię, w końcu przemysł gumowy... Przyśle moją rekrutację...

@Nowy

Ty masz(usunięte przez administratora) a nie cie czystość interesuje powietrza (usunięte przez administratora)

@Nowy

Ja mogę ebać, ale potem chcę jeszcze pożyć w zdrowiu

@Nowy

Masz ebaca nie warunki cię interesują ośle

anonimowy

Jak wygląda wynagrodzenie na stanowisku technika?

nick
@anonimowy

jaki elektryk zarobisz więcej na budowie

Nowy1

Witam, jakie działy 3 dni po12h i 3dni wolne?

Pytajnik

Ruszy się w końcu coś z tymi negocjacjami czy nie mamy na co liczyć w tym roku? Ktoś coś wie więcej?

Wow
@Pytajnik

Skoro pytasz, jesteś w ogonie, bo nic nie wiesz.

Zostaw merytoryczną opinię o BRIDGESTONE - Poznań

• Jak się pracuje w BRIDGESTONE?

Zobacz opinie na temat firmy BRIDGESTONE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 219.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BRIDGESTONE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 123, z czego 8 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 66 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BRIDGESTONE?

Kandydaci do pracy w BRIDGESTONE napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BRIDGESTONE