Opinie o Glitter Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Glitter Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Glitter Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Glitter Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Adam Nowy wpis

Macie zapewnione szkolenie ze sprzedaży?

blok Nowy wpis

Hej. Moim zdaniem sporo zależy od tego jak pracodawcę podchodzi do swoich pracowników,. A tutaj podobno w tym temacie jest bardzo pozytywnie. Rzeczywiście @tomek szukają obecnie animatorek, kobiet po pedagogice najlepiej

Madzien Nowy wpis

A na podstawie jakich informacji czy donosów wyciągacie takie wnioski, że firma zmywa się z Polski? Według mnie polski rynek jest bardzo chłonny na jakąś drobną biżuterię i nie rozumiem co kierowało firmą (o ile rzeczywiście uciekają z Polski) żeby podjąć taką decyzję. Zastanawiam się czy w takim razie lukę po nich w Warszawie ktoś wypełni?

glitter

Firma wycofuje się z Polski z końcem lutego, więc nie ma sensu chodzić na rozmowy.:)

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Glitter Polska Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
glitter star

na cały etat zarabiasz 1300 na ręke - były pracownik

mesiczia1

co yrzeba wpisac w tresc wiadomosci o prace bo nie wiem bo chce złożyć podanie do pracy na olx i jest tam ofert do glitter

glitter star

Średnia krajowa??:D chyba najniższa krajowa...

xyzyja

Witam. Pracowałam w tej firmie ponad 2 lata. Czy praca zła moja nie była miałam świetną ekipę na sklepie i kierowniczkę którą traktowałam jak kumpele. Jeżeli chodzi o zarobki rzeczywiście są one niskie (najniższa krajowa) no ale niestety patrząc na inne sklepy wszędzie jest to samo nie ma co się oszukiwać że w sklepie z odzieżą, obuwiem czy też biżuterią zarobisz więcej.

zadowolona

Ja pracuje w Glitter ponad rok i jestem zadowolona.Praca jest przyjemna i porównując z innymi firmami lekka, człowiek nie jest wyciśnięty jak cytryna. Zarobki może nie są najwyższe jak to w handlu, ale system premiowy jest satysfakcjonujący i nie zgodzę się z tym, że premia jest nierealna ponieważ tylko kilka sklepów w miesiącu jej nie bierze. Pracuje się zazwyczaj po 8h, kolekcje są coraz lepsze i sprzedaż wzrasta. Polecam jest ok

kamila

Jak w każdej pracy są plusy i minusy. Dla dobrych jest możliwość awansu (ze mną tak było), niestety zarobki jako sprzedawca bardzo niskie, na premię nie ma co liczyć. Zarobki jako kierownik nie najgorsze. Praca jak w każdym sklepie, trzeba się naskakać nad klientem, jeśli tego nie lubisz, praca z ludźmi nie sprawia Ci przyjemności na pewno Ci się nie spodoba. (usunięte przez administratora)

rg

jak to jest ze same negatywne opinie, skoro ja już kilka lat pracuję i nie mam na co narzekać? powiem tylko tyle, ktoś kto leje na pracę i zostanie zwolniony bo mysli ze handlu się stoi i czeka az klient sam kupi zawsze bedzie narzekał, pisał takie wypociny jak te wyzej. Jesli natomiast ktos rozumie o co w handlu chodzi, i czego sie w pracy wymaga (dostajesz z umowa wymagania) to spokojnie da rade. Harówka i (usunięte przez administratora)pracownika jest w wiekszych sieciowkach odziezowych. No ale kazdy swoj rozum ma, i albo bierzesz do serca te pierdołki albo pojdziesz i sprawdzisz na wlasna reke.

Szczerze i otwarcie odradzam pracę w Glitter! Omijajcie te sklepy szerokim łukiem! Glitter jest na wielkim minusie i na każdym kroku czuć cięcia a szczególnie na pracownikach !!!Jednym z głównych pytań, jakie ja zadaję swojemu przyszłemu pracodawcy, to takie, na ile stabilna jest owa praca. Od kierowniczki regionalnej usłyszałam, że firma wspaniale się rozwija. No tak ale nie wspomniała, że kosztem zamknięcia jednego sklepu otwierają drugi (bo już muszą - koszty związane z wycofaniem się z otwarcia centrum pożarłyby firmę całkowicie) Można by wiele tu jeszcze pisać ale będę się powtarzać. Dziewczyny czytajcie co piszą inni, to wszystko prawda! A tym co to czytają i męczą się w Glitter życzę powodzenia!

gość

Nie polecam, szukają bardziej wołów do pracy niż ludzi. Zero szacunku do człowieka. Zwalniają za to że byłaś na L-4.

wykorzystana

Kierowniczka regionalna w sklepie w Krakowie to mało miasteczkowa dziewczyna, która dostała troche kaski i niestety sodóweczka do głowy uderzyła! Nie szanuje ludzi ! Egocentryzm to jej motto życiowe! Intryguje, oszukuje obiecuje złote góry po czym nie daje nawet złotego pyłu! Niestety zapomniała o bardzo ważnej zasadzie to sieje wiatr ten zbiera burze ! I mam nadzieje że własnie tak będzie!

nie

NIESTETY GLITTER W TEJ kwestji łamie wszystkie zasady ,produkty to hinszczyzna 70/ drozsza ,tandeta a jak już chcesz zwrot to problem bo im średnia sprzedaży i utarg spada ,panie sa miłe ale to wyrafinowane....ci..., jak tylko się z tymi zasadami nie zgadzasz to cie zwalniają wiem coś o tym bo pracowałam 3 lata,NIE POLECAM TEGO SKLEPU NIKOMU !!!!

glitterstar

Nie każdy dostaje umowę o pracę, niektórzy pracują też na zlecenie. Odnośnie spoźnień- masz kiepskie podejście, jeszcze pewnie nie zaczęłaś pracy a już chcesz się spoźniać...w żadnej pracy nie jest to mile widziane.

Zdegustowana

A ja dzisiaj chciałam oddać przedmiot - kupiłam parę dni temu i wg regulaminu Glittera na ich stronie można to zrobić w ciągu 14 dni, a tymczasem paniusia w Sadybie powiedziała mi, że nie można! Może wymienić na coś innego lub kartę podarunkową!! Kłóciłam sią z nią, bo jakim prawem zmieniają sobie regulamin Glittera??Jakieś wewnętrzny regulamin czy co??Spieszyło mi się, bo jutro wyjżdzam, a był to prezent więc na siłę coś wybrałam,ale powinnam z tym iść tak naprawdę do rzecznika praw konsumenta, bo inaczej innych ludzi też będą tak oszukiwać!!

glitterstar

socjal bardzo slaby,nie ma stabilnosci zatrudnienia. praca kiepska, od poniedzialku do niedzieli,od rana do wieczora. czasy ciezkie, lepsze to niz bezrobocie.:-P atmosfera zalezy glownie od kierownika sklepu.

glitterstar

zarobki najnizsza krajowa lub niewiele wiecej. do tego premia przy wyrobieniu budzetu,ale to szalu nie robi,dla sprzedawcy max 100 zl.jedyne co dobre to umowa o prace,jezeli ja dostaniesz. uniformu nie zapewniaja,wiec na pranie tez nie daja.za to wymagania odnosnie stroju,ale to dotyczyz tego co mi wiadomo, regionu (usuniete przez administratora). w innych dowolnosc.w tej firmie musisz byc na zawolanie,jezeli nie ma potrzeby wychodzisz wczesniej,jak duzo ludzi musisz zostac. ciezko sobie cos zaplanowac. to jest praca dla ludzi,ktorzy potrafia sprzedac piasek na pustyni.jezeli nie znosisz wciskania chinskiego kitu za duze pieniadze nie zatrudniaj sie tam.rotacja duza,zwlaszcza w wawie.

m

to ja jestem mistrzem swiata pracowalam tam prawie dwa lata i jak nikt inny (usuniete przez administratora) cisnelam :) pozdrawiam cie (usuniete przez administratora), na bank to czytasz :)))

Zostaw merytoryczną opinię o Glitter Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Glitter Polska Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 33 ocen.

Glitter Polska Sp. z o.o.