Opinie o Zakłady Mięsne Olewnik w Drobin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Zakłady Mięsne Olewnik. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakłady Mięsne Olewnik o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Olewnik w Drobin

Cierpliwa

Witam, chciała bym na wstępie zauważyć że bardzo lubię wędliny firmy olewnik i jestem częstym klientem w sklepie we Włocławku ale obsługa jest fatalna, Panie są w trzy na stoisku kolejka długa a obsluguje tylko jedna dziewczyna to już nie jest pierwszy raz taka sytuacja bo zdarza się notorycznie.... czy dało radę by coś z tym zrobić, bo z tego co widzę dużo klientów wychodzi z kolejki i nie czekają.... ja też się czasami zastanawiam czy czekać....

Agnieszka
@Cierpliwa

Dziękuję za przesłanie swojej opinii. Postaram się aby sytuacja uległa poprawie. Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

qas

Ja kupuje od dawien dawna i żyję. Więcej ! Nawet mi smakuje! A dla psów kupuję karmę, Pan też sprobuje to się może nie będą wypinać?

Hanna

Rozumiem rozczarowanie wywołane niesatysfakcjonującym poziomem jakości wyrobów. Jednak przypominam, że celem tego forum jest poznanie opinii dotyczących pracy w firmie Zakłady Mięsne Olewnik oraz tego jakim firma jest pracodawcą. Dlatego zachęcam do wypowiedzi w tym temacie.

Grzesiek

Zastanawiająca jest ta cisza na forum!!

Stefan

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Kolczkielbasa
@Stefan

Co tu pisac? http://olsztyn.tvp.pl/37955529/uwaga-ta-kielbasa-moze-byc-grozna-dla-zdrowia

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Zakłady Mięsne Olewnik? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Maria

Ja mam duże zaufanie do wyrobów firmy OLewnika . Kupuję bardzo często wyroby tej firmy w Warszawie przy ul. Górczewskiej /TESCCO/ gdzie mają swoje stoisko. Zawsze im współczuję , że taka tragedia ich dotknęła. Pozdrawiam

RAF

.................. CHCĄ ZNISZCZYĆ OLEWNIKA ! ! ! ! ! ! ! ! !

Hanna

@FUNKCJONARIUSZ NKWD Wybacz, Drogi Użytkowniku, ale nie rozumiem, co Twój komentarz ma wspólnego z pracą w firmie Zakłady Mięsne Olewnik. Dlatego chciałabym Cię prosić, abyś napisał konkretnie w czym rzecz. Bo rozumiem, że jesteś bądź byłeś pracownikiem firmy i możesz się wypowiedzieć.

Janek

Podpowiedzcie jaka jest atmosfera w pracy? Warto szukać tu pracy?

Nikolaaa
@Janek

Dammm dobrą radę nie przychodź proszę cie

Były kierowca
@Janek

Byłem kierowcą, 1 rok do czasu pożaru. Kierowca musi mieć dobre nerwy :D jeżeli chodzi o zakład to odradzam, zero szacunku. Na zakładzie się tylko ładowałem ale co nieco widziałem i słyszałem.

Kaszanka
@Janek

Popieram ! Zero szacunku dla pracownika !! Pracujesz 7 dni w tygodniu bo są duże zamówienia o trzeba je zrobić . Stawka od lat ta sama 6.70 brutto za godzinę ????.

Kaszanka

Praca w Zakładach Mięsnych Olewnik to ostatnim czasem męczarnia! Pracujesz 7 dni w tygodniu za 6.70 brutto. Kierownik w ogóle nie szanuje pracowników , potrafi tylko wyzywać i bluźni na wszystkich w około.

Bardzo zastanawiająca jest ta cisza na forum. Może coś napiszecie?

Pedro

Czy firma rekrutuje? Jaka jest atmosfera?

Skoll

Witam. przedstawiciel handlowy ktoś atmosfera zarobki itp dziękuję

Martyna

Co takiego sie stało, że od czerwca nikomu nie chciało się pisać? Myślę, że macie dobrą pracę w dobrej firmie to nie chce się , prawda??

Jan
@Martyna

Pracowałas tam

rb ndm

Witam jestem obecnie liderem kilku byłych pracowników OLEWNIKA naprawde pracowici sumienni uczciwi pracownicy to co dowiedziałem sie o ich byłej firmie wędlinie i ich pracy nie mieści mi sie w głowie To co ludzie pisza o traktowaniu pracowników to prawda. W mojej obecnej firmie norma godz do wypracowania to 168 lub 176 a zarobki na dzień dobry nie mniej niz 12 pln na godz Nie jesteśmy firmą konkurencyjna zajmujemy sie środkami czystości ale wedliny od OLEWNIKA nie kupie

Slązak

Czy to prawda, że firma Olewnik jest w procesie sprzedaży??? podobno rozmawiali już z największymi, ale póki co cena zaporowa.

Salami
@Slązak

Wystawili się na sprzedaż.

feel

Wiadomo, że przedstawiciele handlowi mają szansę na dwuskładnikowe zarobki, bo premia normalnie się trafia do podstawy.

wrzos

A jak ta, co przyszła do Was nie dawno od konkurencji ,wyzywa Was,ubliża,a może z łapami leci (bo i tak bywało),Kochani nie pozwalajcie sobie na takie traktowanie,jest rada i na nią,piszcie to na pewno odzew będzie.

Stella189
@wrzos

Jak to-z łapami leci?Kierowniczka...? Ja bym takiej (usunięte przez administratora) od razu łeb urwała bez względu na konsekwencje...

?????
@wrzos

Ta co nie dawno przyszła wcale nie leci z łapami i nie wyzywa. Nie oczerniaj kogoś kogo dobrze nie znasz.A może ....Po za tym Ci którym praca nie odpowiada w Zakładach Olewnik niech odejdą nikt was nie zmusza. Ja pracuję już 9 lat i nie narzekam .

wrzos
@?????

Nawet nie wiesz w jakim jestes błędzie,ta pani nie jednej osobie zafundowała piekło,dla swojej korzysci zrobi wiele.Nie chodzi o pracę bo pracować trzeba wszędzie,zarzucasz oczernianie,nie oczerniam takie są fakty,kiedys tej osobie staną przed oczami wszyscy skrzywdzeni.

Pracownica

Witam. Pracuje na stoisku Olewnika i po tym co tu czytam jestem w szoku. U nas załoga jest zgrana, kierowniczka wporzadku, nigdy nie płaciłyśmy za towar, wystarczy myślec przy zamówieniach a nie pracować na statystyki. Jeżeli kończą sie terminy polecamy, lepiej odpisać 0,2 niż 1kg. Na każdym sklepie sa wizytówki z kontaktem jeżeli pracownica boi sie kierowniczki niech napisze anonimowo E-maila poza tym sa tez bezpośrednie numeru do dyrekcji wiec sory mozna sie wybronić. Tylko widocznie lepiej wypłakać sie w internecie. Ból pleców? No chyba przy przyjęciu sie jest świadomość ze praca wymaga dźwigania, schylanie sie. Każdy nowy pracownik przechodzi szkolenie BHP i jest czarno na białym na jakie skutki zdrowotne jest sie narażonym. Jak sie nie podoba to wystarczy złożyć wypowiedzenie i po problemie.

zniesmaczona

No przykro mi, że nie wierzysz. Stań za ladą i wtedy daj mi znać. Mięsa pewnie, że pycha tylko radzę brać w całości hermetycznie i firmowo zapakowane bo inaczej może się okazać, że na drugi dzień mięsko może mieć drugie życie ;-) Nie żartuję. Dostawy często nie dojeżdżają więc rankiem masz mięsko już nie pierwszej świeżości. A sanepid i PIP będzie powiadomiony nic się nie martw, takie rzeczy nie mają prawa mieć miejsca.

Ona

Doświadczona a gdzie pracowałaś ? Choroby kręgosłupa to już cywilizacyjny problem, który każdego dotyka. Co prawda nadźwigać się trzeba lecz nie jest to najcięższe z możliwych zajęć dla kobiety. Tyle, że zimnooo !!! Po za tym jest ok

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Olewnik - Drobin

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Olewnik?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Olewnik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Olewnik?

Zakłady Mięsne Olewnik