Opinie o Zakłady Mięsne Olewnik w Drobin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Zakłady Mięsne Olewnik. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakłady Mięsne Olewnik o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Olewnik w Drobin

On Ona Oni

Długo pracowałem w tej Firemce. Chcieliby być liderem ale z jakością i smakiem wychodzą najgorzej i najdrożej. Wszystko wątpliwej jakości, śmierdzące bez daty dojeżdża do Klienta. Nawet jak w dacie to z pleśnią. Jakość w stosunku do ceny pozostawia wiele do życzenia. Kierownicy bez głowy i kompetencji. Firma obiecuje opłaty po czym nie rozlicza Klientów co PH tylko piętrzy problemy. Ogólnie strata czasu! Trzymajcie się z daleka od tego bagna!

Klient

Zamöwilem w sklepie internetowym w Niemczech kielbase glogowska z szynki z 90 % miesa. Kielbasa ma bardzo miekka konsystencje, jakby byla woda w srodku. Ja znam kielbse glogowska z lat 80 tych, tej kielbasy z waszej Firmy nie mozna porownac. Konsystencja, brak przypraw, w ogole nie ma smaku czosnku. Wyrzucilem ja do smieci bo jesc tego nie idzie. Szkoda pieniedzy na takie wyroby.

Lolka

W sieci widzę, że firma poszukuje pracownika na stanowisko Key Account Manager. W jakich godzinach się tutaj pracuje? Na jedną zmianę? Jeśli chodzi o atrakcyjne warunki zatrudnienia, to z czego się one składają? Co wchodzi w ich skład? Na jak długo umowa? I co z zarobkami? Mam nadzieję, że rozjaśnicie bo szukam odpowiedniego miejsca pracy...

Renata
@Hm

To co to znaczy, że się pracuje zadaniowo jako Key Account Manager? w sumie to jest takie hasło, które często słyszę na rekrutacjach, ale nie do końca sobie jestem w stanie wyobrazić, jak to działa. Jest zasadnicze wynagrodzenie czy prowizja?

Lolka

XXXXD
@Lolka

Sorry, że taka bezpośredniość... Ale dlaczego pytasz o godziny pracy? KAM w prawie każdej firmie = pracujesz 7 dni w tygodniu, jak sobie zorganizujesz współpracę z klientami taki czas pracujesz to nie jest praca na godziny, to praca na efekty sprzedażowe z sieciami. Atrakcyjne warunki = narzędzia do pracy samochód tel i laptop, pensja na czas innych benefitów w tej firmie nie ma oprócz premii, jeżeli oczywiście wyrobisz.

Olcia
@XXXXD

A jakie są warunki wyrobienia tej premii? Przybliżysz? Ciężko ogólnie jest ją otrzymać, czy nie jest tak źle? Wyjaśnij, jeśli możesz, bo myślę nad aplikacją. :p

Hm Nowy wpis
@XXXXD

Od kiedy praca pH nie obowiązuje 8 godziny czas pracy? Lub 40 h tygodniowo? To normalny etat a zadaniowy czas pracy nnie polega na tym że można pracować więcej niż 40h tygodniowo ;)

Renata Nowy wpis
@Hm

Jaan gil Nowy wpis

Miałem złożyć CV na Podkarpacie ale się rozmyslilem tyle negatywnych opinii nie bierze się znikąd powodzenia życzę nie szukam szarpacza nerwów tylko normalna uczciwa prace

Mają ogłoszenie na pracownika skupu żywca. Zapewniają posiłek w pracy oraz odzież ochronną. Jaki jeszcze są dodatki? Stawka 4250 brutto jest już z premią czy można dostać dodatkowe pieniądze?

Pracownilk

Z tego co widzę to chyba dobra praca. W Mińsku Mazowieckim handlowiec koło 15 już w domku, a czasem i wcześniej.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Zakłady Mięsne Olewnik? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
On Ona Oni

Mia

W sieci znalazłam ofertę pracy na stanowisko Junior Category Manager Dział Marketingu. Firma wymaga od pracownika prawa jazdy oraz otwartości do odbywania podróży służbowych. Jak często mają one miejsce? I jak długo jest się poza domem? Czy praca w delegacji jest lepiej płatna? :) Czy firma zapewnia auto na taką podróż?

byly pracownik

witam nie dawno pracowalam w tej firmie i nikomu jej nie polecam pani dyrekor kierownik orazx pani w kadrach so bardzo nie przyjemne ukrainazarabia wiecej jak polska praca w drobinie u olewnika trzymajcie sie zdala od tego zakladu jest cos okropnego bru (usunięte przez administratora) smrud i mogila a zarobki nawet nie wychodzo najnizszej krajiwej,

Weronika
@byly pracownik

Hmm...a poza dyrektorstwem to jak z pozostałą kadrą, też ciężko z ich uprzejmością? A jaki jest powód tego zróżnicowania w zarobkach, że osoby z Ukrainy dostają więcej? Podasz w takim razie stawki jakie są dla osób z Ukrainy a ile dla Polaków?

Czemu nie można znaleźć ogłoszeń o pracy ani w Drobinie, ani w bis Lublin? Tutaj przedstawiciele handlowi piszą, a przecież w zakładzie w Drobinie nie pracują. Jak szukam, to tylko partner wstawia ogłoszenia, że szuka sprzedawców do sklepów. Tak w ogóle, to sprzedawca ma oferowane od 4 tysięcy brutto. A na produkcji ile zarabiacie?

@Marta

Na produkcji to 6,70 zł brutto/ h. Przynajmniej taka stawka na umowie. Niby są jakieś nadgodziny płatne i premie, ale z powodu tego że na umowie nie ma nic konkretnego to wychodzi zazwyczaj minimalna krajowa. Jeżeli coś jest wiecej to zazwyczaj obcinają i tak do minimalej. Wiekszość ukrainców tam pracuje, ale oni maja platne na godzinę. Robią sobie po 12 godzin i zarabiają wiecej od Polaków.

Hanna

To szczerze stawka godzinowa niewielka. A jak liczone są te premie? I co znaczy, że obcinają pensje? Jak to jest w ogóle możliwe? I jak z pracą i płacą w niedzielę i święta?

Czy jest możliwość pracy w Zakłady Mięsne Olewnik na część etatu?

Wiejak

Witam wszystko jest do dogadania proszę o kontakt przed podjęciem pracy i rozmową z dyrektorem zapewnie dodatkowe fundusze

Jakie godziny pracy obowiązują w Zakłady Mięsne Olewnik?

Wiejak

3 zmiany 5-13 20-4 13-21

Daktyl

Rozmowa kwalifikacyjna na bardzo płytkim poziomie . Regionalny orzed kamerą,a obok ( ponoć ) dyrektor ,który z braku kultury osobistej i szacunku nie mówi nawet " dzień dobry " . Praca w kanale TT i MT ,premia tylko od sprzedaży . Zarobki 5 tyś netto z premią ( brak info jaka podstawa ) ,ale zaznaczone ,że premii można nie zobaczyć przez pół roku . Ogólnie żenada . Managerowie organizacji Olewnik ! Apeluję ! W ramach rozrywki idźcie do kina ,a nie zabierajcie ludziom cennego czasu na absurdalne spotkania w celach rekrutacji . I " powodzenia" w polowaniu na (usunięte przez administratora) jednego sezonu !!!!!!

Pracownik1
@Daktyl

Dziękujemy za wyrażenie opinii. Zweryfikujemy okoliczności stanu faktycznego sprawy. Proszę o bezpośredni kontakt do firmy odpowiemy w wiadomości prywatnej. Zależy nam na pozytywnej opinii naszych kandydatów do pracy.

Joanna
@Daktyl

Ile wynosi taka premia od sprzedaży?

Jan Nowak
@Joanna

1000zl 500 800 1500roznie zależy odsprzedaży

Sylwia

Moja ulubiona parówka gruba z waszej firmy ????szajs ,że szkoda mówić ,rozumiem ,że czasy trudne ale wolałabym zapłacić 2 zł więcej za kg niż kupić to coś ????rezygnuje z kupowania waszych produktów ,pewnie nie ja pierwsza

Dorota
@Sylwia

Również zawiodlaw się kiełbasie Śląskiej. Kupowałam ja od kad pamiętam. Ale niestety to co ostatnio kupiłam to masakra nijak nazwać tego nie można kiełbasą. Nie kupię i na pewno nie polecę tego wyrobu innym.

Zuzanna
@Dorota

A macie jakieś porównanie wcześniejszego składu z obecnym? Jestem ciekawa ile tam się zmieniło.

Mario
@Sylwia

Parowkowa jest bezbnadziejna. Zero smaku i dużo białka sztucznego a cena . W Szczecinie 39zł w sklepach społem. ŻENADA. Jedno co można przyznać (usunięte przez administratora) to że nie falszołowała produktów mięsnych i nabiału.

Helena

Dlaczego nieprawidłowo, to po prostu nie jest wynik błędnego kliknięcia w etykietkę? I o co chodzi, bo najpierw chwalisz a widzę, że nagle piszesz o jakimś śmierdzącym mięsie?

Patryk Kornacki

do gowork.pl czy kapitał wasz jest tylko z Polski ustawy o podwójnym opodatkowaniu nie ma. Mieso śmierdzi, zatrułem się , płaciłem kartą maestro

czarnołapykot

Jedzenie smaczne, obsługa pozytywna.

olp

Witam, Szanowni Państwo - Przestrzegam przed aplikowaniem na stanowisko PH i pracą w firmie ZM Olewnik. Niesamowity bałagan w firmie oraz brak kompetencji i szacunku dla kandydata do pracy. Kierownik regionalny (usunięte przez administratora) ( woj. pomorskie i warmińsko - mazurskie) przedłużał rekrutację do 30 dni wcześniej informując o pozytywnej decyzji. Bezprawnie pobiera skany dowodu osobistego ( niezgodne z RODO ) prosząc o przesłąnie na firmowy adres e- mail . Takimi działaniami powinny się zainteresować odpowiednie służby oraz inspektor ds. RODO .

Zskandynawi
@olp

Czyli nic ale kompletnie nic na lepsze w tej firmnie sie nie zmienilo na stanowisku PH . za mich czasow stawaki w 1999r niecale 900zl brutto i premnie ktorych ciezko bylo sie doprosic i rozwalone cincocento na trasy 600-800dzienie dzien pracy wygladal tak 4 rano wyjazd powrot 21,22 i drugi dzien znow to samo tylko znajomki rodziniki miele dobre warunki. Jest tam tylko jeden pryjorytet wycisnac z pracownika 1000% normy .Czego dowodem sa ukraincy ktorzy uciekaja z firmy po 2 ,3 miesiacach. Pewnie teraz po 20 latach na stanowisku PH placa 1800brutto i premie ktorej i tak sie nie dostanie za 16 godzin pracy dziennie bo przeciez dojaz do klijenta to nie praca. Czy sie myle? To niech sie pochwala pracownicy zarobkami. Bo z tego co slysze to jest to samo co bylo

SHREK
@olp

CZEŚĆ LUDZIKI Jeszcze raz przestrzegam przed ZM OLEWNIK !!!!!!! Jeżeli chcesz zszargać swoją opinie jako PH i nazwizko przy okazji - zatrudnij się tam! Jeżeli chcesz pracoważ w FMCG jako PH i dalej się rozwijać - NIE aplikuj TAM TAM SIĘ NIC NIE ZMIENIŁO SAMI PODEJMIJCIE DECYZJĘ

Stefan
@SHREK

Twoja opinia jest bardzo niepochlebna. Jak długo tam pracowałeś? Może trafiłeś akurat na gorszy okres w firmie? Czemu mówisz o szarganiu swojej opinii w przypadku podjęcia tu pracy, o co konkretnie chodzi? Może znajdą się też jakieś plusy pracy w Zakładach Mięsnych Olewnik? Napisz proszę coś więcej i wyjaśnij co konkretnie Twoim zdaniem działało tak, jak nie powinno.

@Zskandynawi

Trasy 600-800 dziennie? To co, Ty byłeś krajowym przedstawicielem? Hahaha. Praca jak w każdej innej firmie po 8h, nowe samochody. Nikt się o premię nie prosi, wypracowałeś-masz. Ukraińcy są, ale na produkcji i są zadowoleni. Nikt nie ucieka z firmy. I z tego co słyszysz nic nie jest zgodne z prawdą, nawet te Twoje śmieszne 1800 brutto. Sądząc po ortografii i stylu wypowiedzi na tyle właśnie zasługiwałeś. Bez pozdrowień

Jacek

Przedstawiasz nieco inny obraz pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego w firmie Zakłady Mięsne Olewnik. Zastanawiam się, czy będziesz w stanie podać rzetelne zarobki, które można osiągnąć na tym stanowisku? Fajnie, że wspomniałeś o tym, iż pracujemy po 8 godzin, ponieważ obawiałem się, że rzeczywiście może to być trudne do określenia.

z pola bawełny
@Zskandynawi

To się nazywa rodzinna atmosfera w pracy, większość tych pseudo rodzinnych firm tak robi i fałszuje pensje i składki na Zus

Nikol
@olp

Bo sama tam pracowałam 2 lata temu. Totalny bałagan,brak wsparcia. Człowiek zdany sam na siebie

Aleksander
@Nikol

Czyli nie ma co liczyć na jakieś szkolenia podnoszące kwalifikacje?

@Zskandynawi

Co to jest tajemnica firmy , chodzi o pensje?

czym faszerujecie mięso?

Patryk Kornacki

korekta nigdy nie pracowałem w sklepie 09-400 Płock, Na Skarpie 2, woj. mazowieckie jest Sklep, obsługa na poziomie, asortyment na wysokim poziomie, lubię tam kupować.

@ela

Pracowałam w tej firmie jakiś czas temu .Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami na jej temat.Na stanowisku PH czułam się jak najbardziej doceniana . Rodzinna atmosfera .Przejrzysty plan pracy i wynagrodzeń ,można było zarobić niezłe pieniądze. Było dużo premiowanych zadań .Myślę że ludzie którzy narzekają nie wiele chcieli dać od siebie.Jak się angażujesz w pracę to i zarabiasz.Na stanowisku PH liczą się cyfry ,to zrozumiałe ,ale zarząd zawsze pamiętał że za cyframi kryją się LUDZIE.

Rambo
@@ela

potraktowali Cię jak murzyna lub murzynkę Jaki miałaś region?

Ryszard
@Rambo

Twoja wypowiedź sugeruje, że możesz mieć nieco negatywne zdanie na temat tych zakładów mięsnych. Oczywiście nie chcę z góry oceniać ale tak interpretuję Twój wpis. Czy od Ciebie uda mi się dowiedzieć czegoś o pracy w tej firmie? Będzie mi miło.

XyxyX
@Ryszard

Dramat !!!!!! Nawet tam nie aplikujcie...

Ela
@Rambo

Wprost przeciwnie.

Handlowiec już były
@@ela

Jak Cię okolice 3k plus czasem niewielka premia w Sodexo zadowoliło, to dlaczego nie pracujesz ?

@@ela

Proszę popracować przy produkcji,zmieni pani zdanie

Karol21
@@ela

Skoro było tak super,czemu już nie pracujesz w tej firmie?? Chyba nie o tej samej firmie jest mowa,bo przepracowałem dla niej 5 lat. W sumie za dużo dobrego powiedzieć nie można

Stefan
@Anonim

A co jest nie tak na produkcji? Co ci konkretnie nie pasuje?

Klient

W dniu wczorajszym w jednym z Państwa sklepów chciałam dokonać zakupu. Niestety od sprzedawczyni usłyszałam, że nie ma jak wydać. Zrezygnowałam z zakupu już kolejny raz. Po zmianie obsady w sklepie, towaru jest mało, często nieświeży, panie obsługujące niemiłe, jakby były tu za karę. Prosimy o powrót poprzedniej załogi, która była miła, uprzejma i potrafiła doradzić. Polecam wymienić managera i kontrolować jego poczynania.

Aga
@Klient

Witam serdecznie Czy mogłabym prosić o informacje w którym sklepie miała taka niemiła sytuacja miejsce?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Olewnik - Drobin

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Olewnik?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Olewnik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Olewnik?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042