Ośrodek Szkolenia Kierowcó "GEMID"

Opinie o Ośrodek Szkolenia Kierowcó "GEMID"

Karolina 2012-04-04 12:38:22
Super szkółka,zdałam i już jeżdżę sama swoim autkiem.Dzięki nim poznałam haczyki na egzaminie.
calineczka77 2013-01-09 23:30:43
super szkola?? szkola jest wirtualna [usunięte przez moderatora]lewy na pizeczace widnieje jakis [usunięte przez moderatora]...ja bym nasłala kontrole tam bo pan[usunięte przez moderatora] chyba nie ma waznej licencji.....
król 2013-03-15 17:15:28
Mnie Gemid przygotował dobrze do egzaminu bo zdałem za pierwszym razem.Ekipa gemidu wporzo.Polecam
zadowolony kursant 2013-04-13 16:12:17
Uczyłem się w nauce jazdy Gemid i nie mogę złego słowa powiedzieć.Egzamin mam zdany za pierwszym podejściem.Nie wnikałem ilu w tej spółce jest właścicieli,bo to mnie guzik interesuje,czy jest [usunięte przez moderatora]czy inny na pieczątce.
Klaudiusz 2013-05-26 18:50:35
z tego co wiem gemid obecnie nie poszukuje osób do pracy,sam się miedzy innymi starałem u nich o pracować,a Tobie radze zadzwonić i umówić się na spotkanie.Z szukaniem opinii o pracodawcy w necie długo będziesz bezrobotny w Warszawie,szukaj na prowincji.
mordzio 2016-05-19 21:46:53
no tutaj to wiadomo, że kwalifikacje na takie stanowisko to oczywista oczywistość, że tak to ujmę :) masz racje @alo - ale poza tym dokształcają też swoich instruktorów
Zostaw swoją opinię o Ośrodek Szkolenia Kierowcó "GEMID" - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ośrodek Szkolenia Kierowcó "GEMID"