Opinie o Biuro Bazy Danych Alfa Łagowska Sylwia w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Biuro Bazy Danych Alfa Łagowska Sylwia. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Biuro Bazy Danych Alfa Łagowska Sylwia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Bazy Danych Alfa Łagowska Sylwia w Warszawa

Damian Nowy wpis

Drugi raz korzystam z usług. Zarówno za pierwszym, jak i za drugim razem się zawiodłem. Teraz dostałem dwie oferty, z których nie jestem zadowolony, a prośba o znalezienie kolejnej została zignorowana. Z mojej perspektywy wygląda to tak: Jechałem przez pół Warszawy podpisać umowę, zapłaciłem 390 zł i dostałem dwa telefony, żebym się dogadywał z właścicielem mieszkania - tak wyglądają dwa tygodnie (połowa okresu przewidzianego umową) naszej "współpracy". To jest taki trochę gorszy i dużo droższy OLX. Trzeciej szansy biuro już ode mnie nie dostanie. Osobiście odradzam.

POSZKODOWANA

zgarnęli ode mnie 250 zł i dali nie aktualne adresy OSZUŚCI!!!!!

Warszawa Nowy wpis
@POSZKODOWANA

Tak olewczego podejścia do Klienta na oczy nie widziałam !

Halina

A u Ciebie co się stało?

Sylwia Nowy wpis

Zgadza sie z opinia w 100%

Sylwia Nowy wpis

Jedno wielkie(usunięte przez administratora)!! Nie polecam nikomu tego miejsca. Bylam umówiona na spotkanie w sprawie mieszkania. Pan na umówionym spotkaniu poinformował ze on nie ma czasu sie zajmować takimi sprawami i informować, ze ktos inny przyszedł i wynajął. Niepoważne podejscie do Klienta. Szanujmy swoj czas. Człowiek jedzie specjalnie i zostaje odesłany z kwitkiem!!!

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Biuro Bazy Danych Alfa Łagowska Sylwia? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Wiktor

Znalazłem informacje w internecie o wynajmu pokoju. Zadzwoniłem na wskazany numer telefonu okazało się że to numer firmy nieruchomości "Alfa". Zapytałem się czy aktualna oferta wynajmu pokoju na co otrzymałem odpowiedź że tak. Dalej szczególnie przeliczyłem warunki wskazanі w ofercie na co otrzymałem potwierdzenia aktualności warunków. Jednocześnie byłem poinformowany że jednorazowa usługa firmy kosztuje 290 zł. Następnie zostałem zaproszony do podpisania umowy zlecenia. Kiedy przyjechałem na wskazany panem Andrzejem Kuryloli adres który znajduje się na ulicy Grójecka 128 paw. 32 jeszcze raz zapytałem się czy aktualna oferta wynajmu pokoju i zaznaczony w ofercie warunki (przeliczyłem ich). Na wszystko otrzymałem pozytywną odpowiedź że tak. Przed podpisaniem umowę zlecenia z panem Andrzejem Kuryloli, powiedziałem że mi chodzi się tylko i wyłącznie o zaznaczonej ofercie. Na co otrzymałem odpowiedź: "zrozumiało". Zapytam się kiedy mogę przebrać się na wskazany adres oferty. Pan Andrzej powiedział że zadzwoni. Czekałem długi okres czasu i nie otrzymałem od pana Andrzeja żadnej informacji. Czekałem długi okres czasu i nie otrzymałem od pana Andrzeja żadnej informacji. Zdecydowałem się do niego zadzwonić. Dzwoniłem w różnych godzinach dnia kilka tygodni ale niestety nie udało się połączyć się z panem, przez to że pan nie odbierał słuchawki. Dalej pan Andrzej poinformował że oferta nieaktualna. Poprosiłem o zwrocie pieniędzy. On powiedział że to niemożliwe. Przypomniałem panu Andrzeju że mi chodziło się wyłącznie o podanej ofercie. On podał maila do pani Sylwii Anny Łagowskiej właścicielki biura "Alfa". 31 dzień temu temu napisałem pani Ani Łagowskiej. Na co otrzymałem odpowiedź że zwrot środków w ciągu 14 dni. Ale do dzisiaj nie otrzymałem żadnego zwrotu pieniędzy.

Halina
@Wiktor

Faktycznie jakoś dziwnie i problematycznie to wszystko wygląda. Takie to wszystko niepewne się wydawało. Minęło więcej niż 14 dni czy udało się jednak odzyskać pieniądze?

Wiktor

Łucja

Czy biuro Alfa zatrudnia obecnie jakichś nowych pracowników? Ile osób pracuje w firmie? Nikt z pracowników się nie wypowiada więc się zastanawiam co i jak.. Czy możecie napisać mi jak wyglądają warunki zatrudnienia i czym się zajmujecie w firmie?

Naciągnięty

Oferta aktualna, ale 500 zł drożej - jeśli szukam czegoś na rok, to 6000 zł. Wpłacone 250 zł nie do odzyskania.

Naciągnięty
@Naciągnięty

Co do aktualności, to sprawdziłem tylko tę jedną ofertę, za nic więcej nie ręczę

s60+
@Naciągnięty

pewnie kawalerka za 1300 w Srodmiesciu ?

Robert

Piszą tutaj chyba tylko klienci, zagląda tu czasem jakiś pracownik? Chciałbym aplikować i mam kilka pytań

Zosia

@Poszkodowana czy może sprawa z zaległa wypłata została rozwiązana ?

klient

Zostałem zapewniony, że wszystkie adresy są aktualne. Kiedy zwróciłem uwagę niezbyt rozgarniętej pannicy przeglądającej zeszyt z ręcznie wpisanymi adresami, że daje mi adresy zapisane kilkanaście stron do tyłu, odburknęła, że codziennie zapisuje sześć stron tego zeszytu. Dostałem trzy adresy. Jeden okazał się nieaktualny od 6 miesięcy, a w dwóch kolejnych dowiedziałem się od właścicieli, że nigdy nie oferowali mieszkań na wynajem.

Revision

Oszustwo ! Zapłaciłem 250 zł i dostałem 3 nr. Okazało się ,że cena kompletnie się nie zgadza. Teraz nie odbierają telefonu...

oszuści studenci i inni omijajcie ich szerokim łukiem NIE POLECAM!!!!!!!

zdecydowanie OSZUŚCI!!

Oszuści, zdecydowanie odradzam wszystkim.

NIEZADOWOLONA

Serdecznie NIE POLECAM nikomu. Biuro pełne oszustów, którzy tylko czekają, aby ściągnąć z Ciebie pieniądze, a to co oferują tak naprawdę nie istnieje lub od ponad roku jest zajęte. Oczywiście nie poinformują Cię o tym, że oferta jest nieaktualna. Musisz zapłacić 200zł aby nastepnego dnia dostać łaskawie telefon ze mieszkanie to ktoś juz wynajął ponad miesiąc temu. Na pytanie czemu więc oferta dalej wisi w internecie odkładają słuchawkę.

Zarabiaja na oszukiwaniu klientow

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Bazy Danych Alfa Łagowska Sylwia - Warszawa

Biuro Bazy Danych Alfa Łagowska Sylwia
1.3/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Grójecka 128 lok. 32
    02-383 Warszawa