BIURO BAZY DANYCH "ALFA"

Opinie o BIURO BAZY DANYCH "ALFA"

anonim 2012-08-24 13:04
Zarabiaja na oszukiwaniu klientow
NIEZADOWOLONA 2016-09-13 17:56
Serdecznie NIE POLECAM nikomu. Biuro pełne oszustów, którzy tylko czekają, aby ściągnąć z Ciebie pieniądze, a to co oferują tak naprawdę nie istnieje lub od ponad roku jest zajęte. Oczywiście nie poinformują Cię o tym, że oferta jest nieaktualna. Musisz zapłacić 200zł aby nastepnego dnia dostać łaskawie telefon ze mieszkanie to ktoś juz wynajął ponad miesiąc temu. Na pytanie czemu więc oferta dalej wisi w internecie odkładają słuchawkę.
Piotr 2016-09-20 10:26
Oszuści, zdecydowanie odradzam wszystkim.
Michał 2017-05-18 01:00
zdecydowanie OSZUŚCI!!
ja 2017-08-21 11:05
oszuści studenci i inni omijajcie ich szerokim łukiem NIE POLECAM!!!!!!!
Revision 2017-09-07 14:32
Oszustwo ! Zapłaciłem 250 zł i dostałem 3 nr. Okazało się ,że cena kompletnie się nie zgadza. Teraz nie odbierają telefonu...
klient 2017-09-15 08:58
Zostałem zapewniony, że wszystkie adresy są aktualne. Kiedy zwróciłem uwagę niezbyt rozgarniętej pannicy przeglądającej zeszyt z ręcznie wpisanymi adresami, że daje mi adresy zapisane kilkanaście stron do tyłu, odburknęła, że codziennie zapisuje sześć stron tego zeszytu. Dostałem trzy adresy. Jeden okazał się nieaktualny od 6 miesięcy, a w dwóch kolejnych dowiedziałem się od właścicieli, że nigdy nie oferowali mieszkań na wynajem.
Zostaw swoją opinię o BIURO BAZY DANYCH "ALFA" - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BIURO BAZY DANYCH "ALFA"