PD.I.U HUTMED

Katowice

Opinie o PD.I.U HUTMED

ja 2010-09-03 12:34:31
a ten co ci to opowiadał to tam był czy tylko słyszał od kogos? bo ja słyszałem, że płacą 1600-1700 i urlop, a z urlopem z tego co mi wiadomo nie było problemów ale kierownik ostry
hus 2015-12-12 16:36:11
Firma nie jest jeszcze tak popularna w Polsce, no ale szukają pracowników za granicą, na stanowisko Inżyniera Budowlanego, wymagane jest doświadczeni i znajomość języka.
fggf 2015-12-14 20:53:08
@hus hm no to w sumie nic dziwnego ze wymagane jest dowiadczenie do rpacy na takim stanoiwsku bez tego ani rusz, no a jezyk obcy to obowoazkowy jest..
ugor 2015-12-17 02:44:10
Hej Wam wszystkim. Szukam obecnie pracy i natknąłem się właśnie na nich w sieci. Szukają w Hutmedzie inżynierów . Jestem zaraz po szkole. Mam nadzieję , że nie mają z tym problemów
klik 2015-12-19 16:22:55
moze nie maja, jak masz jednak jakas praktyke chociazby odbyta wczesniej. a z tym jezykiem to mysle ze tez trzeba umiec techniczny bo jakos sie trzeba dogadac z zaloga ;)
dzień 2016-03-16 11:27:11
nie ma zmiłuj, tu same podstawy raczej się nie nadają. @klik ma rację, przecież potrzebne są słówka i zwroty typowo branżowe, by zrozumieć się nawzajem :)
Moto 2016-04-04 18:08:27
No ale to wystarczy parę tygodni i już się człowiek nauczy i przyzwyczai do tego jak to jest w zakładzie. A dobre jest to, że dają umowę o pracę, więc dobrze traktują pracowników.
jaja 2016-05-19 12:11:59
widać to po ofercie na zbrojarza do zakładu prefabrykacji :)
Zostaw swoją opinię o PD.I.U HUTMED - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PD.I.U HUTMED