Stacja BP ''Bławatek" w Częstochowie

Częstochowa

Opinie o Stacja BP ''Bławatek" w Częstochowie

admin 2016-07-25 09:15
Czy firma Stacja BP ''Bławatek" w Częstochowie nadal działa bez zastrzeżeń? Trochę martwi nas ta cisza na w opiniach. Może ktoś podzieli sięswoim doświadczeniem na temat pracy?
były pracownik 2017-02-07 12:52
jeśli chodzi o tą stację to działa w miarę możliwości, tylko trzeba uważać na kierowniczkę justyne, jest to osoba z rodziny regionalnego, ewentualnie jak traficie na bp grosik koło makro, to się pilnuj,cie tam tez kierowniczka nie jest zbyt mądra, udaję bardzo ambitną osobę. przenigdy nie pracowała jako zwykły pracownik na bp i nie wie co to jest praca. zwalniają z dnia na dzień, czyli zazwyczaj ostatniego dnia miesiąca. jakk coś nie spasuje regionalnemu to zwolnią was w taki sposób. Prawda o BP w częstochowie
filiżanka881 2017-03-04 16:19
Nie polecam, układy układziki, jedni mają super grafik inni mają np. praktycznie same nocki, manko nie wiadomo skąd tzn. przez czas jaki pracowałam tam miałam różnice rzędów groszowych przy zwolnieniu nagle kilkadziesiąt zł... ciężka praca na 3 zmiany, grafik co chwile się zmienia, albo dzwoni kierowniczka, że jutro do pracy i basta. Jesteś od sprzątania toalet, robienia kanapek po dokładanie w półki i wciskanie ludziom płynu, stawka niska a roboty dużo i brakuje czasu, jeżeli ktoś nie może znaleźć pracy to ostatni ratunek.
filiżanka881 2017-03-04 16:21
100% prawdy
Zostaw swoją opinię o Stacja BP ''Bławatek" w Częstochowie - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stacja BP ''Bławatek" w Częstochowie