EEST SA

Wrocław

Opinie o EEST SA

pracownik 2011-03-04 15:45:17
WEŹ się do roboty to dostaniesz premie w kazdej firmie!! 3.75 ? od kiedy!!! Nie ma takiej stawki nawet proponowanej, nigdy nie bylo zaplacone nikomu mniej niz w umowie, a wyplaty sa zawsze w terminie. Jak sie nic nie robi i siedzi i czeka na wyplate wylacznie to i tak dobrze, ze ktos wam placil zanim wylecieliście z roboty zgodnie z umowa. A jakbyscie pracowali to byscie nie narzekali, najpierw skrytykujcie siebie a potem kogos. Na mamusi utrzymaniu bylo fajnie co? Skończyło się! Brac sie do roboty nieroby, nie polecilibysmy was nawet do pilnowania wlasnych ciuchów bo byscie zgubili i narzekali. Powodzenia z takim nastawieniem do pracy. Predzej w lotka wygracie niz sie dorobicie czegos waszymi metodami pracy. Powodzenia w grach losowych.
pracownik 2011-03-04 15:54:57
Z reszta, zapraszamy do firmy, prosze spytac dowolnego pracownika jesli ktokolwiek uwaza moj komentarz za niewiarygodny.
była pracownica 2011-03-23 11:31:18
he he, dobre :) pani ( usunięte przez administratora ) chyba nie chciałaby tego przeczytać :) ma przecież taakie "piękne" nogi, które ciągle eksponuje. totalny brak profesjonalizmu. jak już napisałam wcześniej- ( usunięte przez administratora ) nie polecam.
vopp 2016-04-21 19:44:01
hej! jak sie tam pracuje, jak atmosfera, jak ludzie?
Zostaw swoją opinię o EEST SA - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EEST SA